Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #102931 26 stycznia 2015, 20:10

staraczka Supermama
Hej.
Wpadłam przesłać wam troche wirusow :-) nie traccie nadziei!!

Zgłoś nadużycie #102932 26 stycznia 2015, 20:14

buka87 Supermama
Dzięki staraczko :D jak na razie zlapalam tylko wirus przeziębienia a kropeczka coś się nie chce przyczepić :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #102933 26 stycznia 2015, 20:20

Leena Fajna mama
Dziewczyny :) nie martwmy sie. Ja mocno wierze ze nam sie uda. Moze nie nadszedl nasz czas jeszcze ale to chwilowe. Glowa do gory. Nie smucmy sie i nie wariujmy. ja sobie postanowilam ze jak tylko @ sie skonczy to bede upajac sie miloscia do meza ;) jak Bog da, to z tej milosci powstanie Maly Cud. I tego wlasnie Nam zycze !!

Zgłoś nadużycie #102934 26 stycznia 2015, 20:50

staraczka Supermama
Jeśli nam się udało po 3 latach to i wam się uda.A wiecie co jest najlepsze? Udało się w cyklu w który w ogóle nie wierzyliśmy. Mimo że miałam stymulacje tabletkami i zasyrzykami.

Zgłoś nadużycie #102935 26 stycznia 2015, 21:18

buka87 Supermama
A stosowalas jakies wspomagacze? Clo czy inne takie? :) Kurde no jak nastolatki od 1 razu zachodzą w ciąże, jak kobiety stosując tabletki anty zachodzą w ciąże w tym czasie, to nam sie ma nie udac? :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #102936 26 stycznia 2015, 22:21

Leena Fajna mama
Tak jest Buka :) nam ma sie nie udac? Czy nie lepiej czerpac radosc z bliskosci drugiej osoby zamiast ciagle myslec "tym razem musi sie udac...za 2 tyg test" ;) ja zaszlam w ciaze wtedy kiedy przestalam sie tym nakrecac. Poprostu dalam sie poniesc chwili zapomnienia... nie robilam testow, nie liczylam dni, nie czytalam w necie o objawach itd... fakt, nie bylo mi dane miec tego Skarbka ale jestem pewna ze juz drugie dziecko zawite w moim swiecie.
jest tylko jeden problem :p jak ten pozytywizm przeniesc do realnego swiata

Tak czy siak - dziewczyny jestes ze mna? Cykl bez stresu mozemy uznac za otwarty? Ktoras sie przylacza? :)

Zgłoś nadużycie #102937 26 stycznia 2015, 22:29

buka87 Supermama
Ja przeziebiona wiec nie wiem jak ze starankami wogole bedzie, ale postaram sie juz o tym nie myslec. Wlasnie sie dowiedzialam od kolezanki z pracy, ze zony naszych 3 kolegow sa w ciazy :) Wysyp straszny :) Bo inna kolezanka z pracy w ciazy jest z trojaczkami! :)

Zgłoś nadużycie #102938 26 stycznia 2015, 22:57

Leena Fajna mama
No to faktycznie :) u mnie w pracy 3 kolegom sie dzieci urodzily a dwie kolezanki w ciazy ;)
W zeszlym roku moje 3 kuzynki urodzily niemalze miesiac po miesiacu... tylko z tym bylo mi ciezko sie pogodzic ... no ale sobie mysle- teraz moja kolej !
Kochana pij duzo herbaty z miodem a nawet z naparem z imbiru a bedzie dobrze :)
Duzo duzo zdrowka Ci zycze :)

Zgłoś nadużycie #102939 27 stycznia 2015, 6:25

sabull Gotowa na wszystko
Lenna ja się przyłączam. Też już odpuscilam. Musze jeszcze tylko przestac czytac forum na temat poliopow endometrium a uznam że przestalo mi odbijac :) Milgo dnia dziewuszki :* :* :* :* :* :*

Zgłoś nadużycie #102940 27 stycznia 2015, 13:21

izabela23 Supermama
Hej dziewczyny :D Leena dołączam się i ja będzie cykl na spokojnie, tylko najpierw @ musi przyjść he. Ja dołączam do Was :)
Aaaa i z tym,że jak się odpuści to się udaje to się zgadzam, bo w poprzednią ciążę zaszłam tak jak Ty jak odpuściłam, bo miałam mieć niebawem laparoskopie robiona i myślałam sobie a po laparoskopi będzie na pewno dzidzia. No i co? Czekam na okres, spóźniał się i sobie myślę- no dobra idę zrobię ten test dla formalności (po teście zawsze miałam @ na drugi dzień :P ) i ci było? niedowierzanie,bo na teście pojawiły się 2 kreski. Niestety źle się to skończyło, ale teraz uda się oby jak najszybciej :*

Także głowy do góry. :)

Zgłoś nadużycie #102941 27 stycznia 2015, 17:30

PiksiDiksi Początkująca
witajcie usmiech.gif czytam Was już trochę ale jakoś nie miałam siły dołączyć..jakoś tak lżej wiedząc, że komuś się udaje a inni się nie poddają mimo wszystko.
My staramy się ponad dwa lata.Wszystkie badania dobre.. u mnie od czasu do czasu zawodzi owulacja i biorę już długo bromocorn na prl. Dwa lata ponad tułamy się po lekarzach bp trafia sie na różnych...same wiecie...ale znalazłam wreszcie odpowiedniego człowieka który coś zdziała- mam nadzieje.w tym cyklu mialam miec pierwsze iui ale pęcherzyk słabo rósł..lekarz zdecydował o stymulacji clo od nowego cyklu i jak sie uda to podejscie do iui...każdy kolejny tydzien czekania to jakas męka straszna..ale znowu trzeba czekać..
PiksiDiksi

Zgłoś nadużycie #102942 27 stycznia 2015, 20:54

Leena Fajna mama
No :) w grupie razniej prawda?
Iza ja zrobilam test bo mieli przyjsc znajomi do nas na obiad i wiedzialam ze bedzie jakis alkohol wiec zrobilam test na wszelki wypadek w sobote o 6:30 rano...a tu dwie grube kreski. No moj maz juz dlugo nie pospal :p
musialam na gwalt jechac po kolejne testy bo w domu mialam tylko jeden a nie jak teraz 7 ;) nawet zrobilam zdjecie pierwszemu testowi. Hihi chcialam pokazac to zdjecie kiedys swojemu dziecku...no ale...

Dziewczyny trzymam za Was kciuki :)

Zgłoś nadużycie #102943 27 stycznia 2015, 20:56

Leena Fajna mama
PiksiDiski.... nie jestes sama. Nie martw sie i nie poddawaj. Pisz o wszystkim co ci lezy na sercu :)
Bedzie dobrze. My sie staramy 2,5 roku... trzymam kciuki i za Ciebie zeby tym razem ten lekarz pomogl Ci spelnic marzenie o fasolce :)
Witaj wsrod Nas :)

Zgłoś nadużycie #102944 27 stycznia 2015, 21:39

buka87 Supermama
A ja mam dobry humor mimo przeziebienia-te cieze w pracy tak mnie cieszą że Wam mowie :) Ciesze sie ze widok wozkow, informacja o ciazy znajomych mnie cieszy a nie denerwuje, stresuje i zasmuca. Jedyne co mnie smuci jak ktos pyta kiedy u nas pojawi sie szkrab.

Moja kolezanka ktora obecnie spodziewa sie trojaczkow starala sie o pierwsze dziecko 5 lat-leczenie PCO, tarczycy i generalnie sporo problemow hormonalnych (jak u mnie) i zaszla w ciaze po tym, jak kupili psa :) Kupila drogiego psa o którego dbala jak o dziecko niemalze (ubranka i te sprawy :D ) i udalo sie :) Czyli wyluzowanie dziala.

Zgłoś nadużycie #102945 27 stycznia 2015, 21:46

Leena Fajna mama
Trojaczki !! Ja tez mam PCO tarczyce i jedym slowem hormony do bani. Mi tez sie uda :) ostatnio myslam o psie...moze ro znak ? ;)
Buka jestesmy na tym samym poziomie...ciaze nas ciesza a nie draznia. Jest dobrze !
Slodkich snow, niech to chorobsko sie w koncu od Ciebie odczepi !

Zgłoś nadużycie #102946 28 stycznia 2015, 11:52

izabela23 Supermama
Zazdroszę,że Was ciąże cieszą, bo ja niestety nerwicy dostaję jak słyszę,że komuś się dziecko urodziło bądź jakaś ciąża, :(

Leena ja to całkiem wtedy zrobiłam jeden, oczywiście pobiegłam po kolejny test... nadal nie wierzyłam poleciałam zrobić bete wynik był ponad 40 tysięcy i nadal sobie mówiłam Iza nie nastawiaj się pozytywnie,bo...i dopiero jak zobaczyłam na usg uwierzyłam... Śmieszy mnie to bo najpierw biegamy z testami a potem jak są 2 kreski to nie wierzymy hehe

PiksiDiksi WITAMY :D

Zgłoś nadużycie #102947 28 stycznia 2015, 12:41

izabela23 Supermama

buka87 napisał(a)

A ja mam dobry humor mimo przeziebienia-te cieze w pracy tak mnie cieszą że Wam mowie :) Ciesze sie ze widok wozkow, informacja o ciazy znajomych mnie cieszy a nie denerwuje, stresuje i zasmuca. Jedyne co mnie smuci jak ktos pyta kiedy u nas pojawi sie szkrab.

Moja kolezanka ktora obecnie spodziewa sie trojaczkow starala sie o pierwsze dziecko 5 lat-leczenie PCO, tarczycy i generalnie sporo problemow hormonalnych (jak u mnie) i zaszla w ciaze po tym, jak kupili psa :) Kupila drogiego psa o którego dbala jak o dziecko niemalze (ubranka i te sprawy :D ) i udalo sie :) Czyli wyluzowanie dziala.

Trojaczki :) to koleżanka ma niebywałe szczęście, tyle starań a potem szczęście razy trzy :D

Zgłoś nadużycie #102948 28 stycznia 2015, 16:21

buka87 Supermama
Co prawda przy tych trojaczkach wspomagala sie Clo, ale sie udało i to szybko nawet bo w 3 miesiace. Mówila, ze na monitoringu miala 5 pecherzyków ale tylko 3 pękly i byly 3 jajeczka ,wiec mogly byc pięcioraczki! :)

Dzis szefowa mowila ze jakis wysyp ciąż jest-kolejna kolezanka sie przyznala, ze bedzie miala drugie dziecko :) I mowi, ze teraz moja kolej bo najwyzszy czas-niezle nie?

Zgłoś nadużycie #102949 28 stycznia 2015, 17:04

izabela23 Supermama

buka87 napisał(a)

Co prawda przy tych trojaczkach wspomagala sie Clo, ale sie udało i to szybko nawet bo w 3 miesiace. Mówila, ze na monitoringu miala 5 pecherzyków ale tylko 3 pękly i byly 3 jajeczka ,wiec mogly byc pięcioraczki! :)

Dzis szefowa mowila ze jakis wysyp ciąż jest-kolejna kolezanka sie przyznala, ze bedzie miala drugie dziecko :) I mowi, ze teraz moja kolej bo najwyzszy czas-niezle nie?

No pięcioraczki to byłoby już istne szaleństwo he :D Ale chciałabym zobaczyć reakcję koleżanki jak gin mówi,że trojaczki :D :D
Kurcze no to myślę Buka,że nawet się nie zorientujesz jak i Ty szefowej oznajmisz tę piękną wiadomość :D Oby szefowej na serce to nie zaszkodziło hehe

Zgłoś nadużycie #102950 28 stycznia 2015, 17:17

buka87 Supermama
Powiem Ci, że wcale tak wesoło jej nie było bo generalnie finansowo beda mieli bardzo ciężko. Jutro ide do endokrynologa i poproszę o komplet badań morfologie i hormony, B12 i prolaktyne i zobaczymy czy wszystko gra.