Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #102691 14 grudnia 2014, 17:17

Edka82 Fajna mama

sabull napisał(a)

Witaj. Stara bida ;) W poniedzialek testuje bo do srody na pewno nie doczekam ...

Trzymam kciuki mocnooo, ja jutro wizyta u gina, oby było serduszko.... :)

Zgłoś nadużycie #102692 14 grudnia 2014, 17:23

Edka82 Fajna mama

angel napisał(a)

Jak sie czujesz jakies obiawy dokuczaja ??

bardzo lajtowe, jakies tam masłe bóle głowy, delikatne zawroty, żadnych mdłości, pryszcydła mega mi sie porobiły, takie hormonalne, no i w tym tygodniu miałam mega płaczki, ale jest juz chyba ok :) Te płaczki mi się pojawiły po tym nocnym ataku lęków  w zeszły weekend, serce mi latało, jakas nerwica czy co, nie wiem co to bylo, ale było niefajne. Na szczescie nie wróciło. Od tygodnia popijam sobie herbatkę z melisy, no i mąz ze mną jest cały tydzień, bo mają przestój w pracy, a od czwartku bedzie na L4, bo bedie miał zabieg na zespół cieśni nadgarstka, tak że dobrze, ten przestój wypadł, bo tylko kilka dni ma tylko bez zarobku za resztę dostanie z L4.

Zgłoś nadużycie #102693 14 grudnia 2014, 19:58

sabull Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. Mnie od paru dni bola piersi i to dosc mocno i mam takie bole jak na miesiaczke. Dokladnie tak się czułam jak zaszlam w ciążę, ale moze to psychosomatyka... temp mam wciaz bez zmian 36,3-36,4 chyba zbyt niska. Juz za 3 dni bede znala prawde. Myslicie że jutro jest sens isc na bete?

Zgłoś nadużycie #102694 14 grudnia 2014, 20:01

Edka82 napisał(a)

Bede trzymac kciuki za serduszko

Zgłoś nadużycie #102695 14 grudnia 2014, 21:05

amath89 Fajna mama

sabull napisał(a)

Hej dziewczyny. Mnie od paru dni bola piersi i to dosc mocno i mam takie bole jak na miesiaczke. Dokladnie tak się czułam jak zaszlam w ciążę, ale moze to psychosomatyka... temp mam wciaz bez zmian 36,3-36,4 chyba zbyt niska. Juz za 3 dni bede znala prawde. Myslicie że jutro jest sens isc na bete?

Może na razie beta z domowego testu?

Ja dziś najpierw miałam typowe bóle przedmiesiączkowe, a później zaczął mnie dość mocno boleć lewy jajnik i boli aż do teraz. Nigdy tak nie miałam, właściwie w żadnym momencie cyklu. Po okresie na razie ani widu ani słychu. Temperatura nadal niska 36,3. Hmm.

Zgłoś nadużycie #102696 14 grudnia 2014, 21:55

Nancy Gotowa na wszystko

sabull napisał(a)

Ja już nie chodzę na betę przed testowaniem, więc nie będę zachęcać. Dwa razy robiłam w ostatnim półroczu i strasznie się rozczarowałam wynikiem, były łzy i czarna rozpacz. Wiem, że nadzieja jest ogromna, ale ja w temacie bety trochę się zdystansowałam. Sama czekam teraz do terminu @ ze zwykłym testem.

Co do temperatury - nie przesądzałabym jeszcze. Niektóre wykresy ciążowe pokazują spadek tuż przed, a potem odbicie i pozytywne testowanie. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie tak było ;)
Bolące piersi są bardzo obiecujące ;)

Zgłoś nadużycie #102697 14 grudnia 2014, 22:01

Nancy Gotowa na wszystko

amath89 napisał(a)

Może na razie beta z domowego testu?
Ja dziś najpierw miałam typowe bóle przedmiesiączkowe, a później zaczął mnie dość mocno boleć lewy jajnik i boli aż do teraz. Nigdy tak nie miałam, właściwie w żadnym momencie cyklu. Po okresie na razie ani widu ani słychu. Temperatura nadal niska 36,3. Hmm.

Amath, ja mam takie objawy jak Ty odkąd staramy się o dziecko (tylko w jednym miesiącu nic nie czułam,ale wtedy chyba nawet nie miałam owu, bo zero objawów i cykl był tylko 22dniowy). Wkręcam sobie, że co miesiąc dochodzi do zapłodnienia, stąd bóle jajnika, szarpanie w pachwinach, tylko moje hormony i pewnie za niski progesteron nie pozwalają na zagnieżdżenie :P
U mnie dziś tempka odskoczyła w górę z 36,36 na 36,56, więc odrobinę odetchnęłam, bo już myślałam, że będzie lecieć cały czas nisko. W ten sposób mam jednego dzioba w dół na wykresie. Oby nie było więcej zębów...
Tydzień przed @ mam bóle miesiączkowe,bóle prawego jajnika, bóle głowy co rano i bóle krzyża wieczorem. Mam też objawy napięcia, bo drę się na męża :P Tylko trądzikiem mnie jeszcze nie zsypało, a zawsze już tydzień przed chodzę pryszczata.

Zgłoś nadużycie #102698 14 grudnia 2014, 22:05

Jutro mam badania różne i dla tego pomyslalam o becie jak juz mnie i tak będą kluc :) postanowilam ze zrobie ta bete jutro bo we wtorek mam ginekologa i moze wartow wiedziec wczesniej tak na wszelki wypadek... ;-)

Co do objawów Amath to ciężko powiedziec. Bol jajnikow czy piersi moze oznaczac wszystko i nic.Najdalej za pare dni pewnie wszystko się wyjaśni i u Ciebie i u mnie. Ja tez zrobie jutro mocz bo od dwuch tygodni mnie tak jakos cisnie pęcherz i moze mam jakiś stan zapalny pęcherza... dobrej nocy dziewczyny :*

Zgłoś nadużycie #102699 14 grudnia 2014, 22:10

Nancy napisał(a)

Amath, ja mam takie objawy jak Ty odkąd staramy się o dziecko (tylko w jednym miesiącu nic nie czułam,ale wtedy chyba nawet nie miałam owu, bo zero objawów i cykl był tylko 22dniowy). Wkręcam sobie, że co miesiąc dochodzi do zapłodnienia, stąd bóle jajnika, szarpanie w pachwinach, tylko moje hormony i pewnie za niski progesteron nie pozwalają na zagnieżdżenie :P
U mnie dziś tempka odskoczyła w górę z 36,36 na 36,56, więc odrobinę odetchnęłam, bo już myślałam, że będzie lecieć cały czas nisko. W ten sposób mam jednego dzioba w dół na wykresie. Oby nie było więcej zębów...
Tydzień przed @ mam bóle miesiączkowe,bóle prawego jajnika, bóle głowy co rano i bóle krzyża wieczorem. Mam też objawy napięcia, bo drę się na męża :P Tylko trądzikiem mnie jeszcze nie zsypało, a zawsze już tydzień przed chodzę pryszczata.

Zgadzam się z Toba calkowicie. Wszystko siedzi w glowie i jak się tak strasznie czegos pragnie to organizm może zwodzic objawami...

Zgłoś nadużycie #102700 14 grudnia 2014, 22:10

Nancy Gotowa na wszystko

Edka82 napisał(a)

Edka, będzie dobrze! Pamiętam swoje pierwsze usg w 6tc. Byłam przerażona, bo serduszka nie było, ale poza tym wszystko wyglądało ok i gin pocieszyła mnie, że chyba jest o kilka dni za wcześnie i żebym przyszła za tydzień jeszcze raz,że ten szósty tydzień to taka granica jeszcze. Po tygodniu serducho dudniło jak szalone :D

Zgłoś nadużycie #102701 14 grudnia 2014, 22:34

amath89 Fajna mama

sabull napisał(a)

Jutro mam badania różne i dla tego pomyslalam o becie jak juz mnie i tak będą kluc :) postanowilam ze zrobie ta bete jutro bo we wtorek mam ginekologa i moze wartow wiedziec wczesniej tak na wszelki wypadek... ;-)

Co do objawów Amath to ciężko powiedziec. Bol jajnikow czy piersi moze oznaczac wszystko i nic.Najdalej za pare dni pewnie wszystko się wyjaśni i u Ciebie i u mnie. Ja tez zrobie jutro mocz bo od dwuch tygodni mnie tak jakos cisnie pęcherz i moze mam jakiś stan zapalny pęcherza... dobrej nocy dziewczyny :*

Jakby mnie i tak kłuli, to pewnie bym zrobiła. ;)

Zgłoś nadużycie #102702 15 grudnia 2014, 7:26

angel Fajna mama
Witam z rana u mnie dzis kolejny spadek na 36.6 i chyba sie @ rozkreci :-( ale mam dola juz nie mam sily naprawde. W lutym chcemy zrobic wszystkie badania jakie beda mozliwe bedziemy miec na to dwa tygodnie Wiktor tez sie przebada. Az chce mi sie plakac ile mozna juz tyle czasu i nic :-(

Zgłoś nadużycie #102703 15 grudnia 2014, 7:38

angel Fajna mama

sabull napisał(a)

Trzymam kciuki za bete oby bylo pozytywnie :-)

Zgłoś nadużycie #102704 15 grudnia 2014, 9:21

Nancy Gotowa na wszystko

angel napisał(a)

Witam z rana u mnie dzis kolejny spadek na 36.6 i chyba sie @ rozkreci :-( ale mam dola juz nie mam sily naprawde. W lutym chcemy zrobic wszystkie badania jakie beda mozliwe bedziemy miec na to dwa tygodnie Wiktor tez sie przebada. Az chce mi sie plakac ile mozna juz tyle czasu i nic :-(

Angel, trzymam kciuki, żeby to jednak nie @ była. U mnie tez 36,6, ale wzrost z 36,30 i  36,5 w ciągu ostatnich dwóch dni, no i u mnie 36,6 to z kolei całkiem wysoka temp, więc nie ma co porównywać.
Ile cykli już się staracie? Bo nie zarejestrowałam.
Sabull, trzymam kciuki za piękną betę!

Zgłoś nadużycie #102705 15 grudnia 2014, 9:23

Nancy Gotowa na wszystko
Angel, Ty już suwak przesunęłaś?

Zgłoś nadużycie #102706 15 grudnia 2014, 10:50

Zrobilam badania :) mocz do analizy oraz tarczyce, prolaktyne, progesteron i... bete. O 21:00 wyniki mam mieć tak więc dziekuje za wszystkie kciuki bo napewno będą mi potrzebne. Milego dnia

Zgłoś nadużycie #102707 15 grudnia 2014, 10:59

angel Fajna mama

Nancy napisał(a)

Angel, Ty już suwak przesunęłaś?

Tak bo to jednak @ jestem zalamana 31 grudnia minie dwa lata od poronienia a o ta fasolke co stracilismy staralismy sie tez grubo ponad rok nie mam juz sily naprawde....

Zgłoś nadużycie #102708 15 grudnia 2014, 11:01

angel Fajna mama

Nancy napisał(a)

Angel, trzymam kciuki, żeby to jednak nie @ była. U mnie tez 36,6, ale wzrost z 36,30 i  36,5 w ciągu ostatnich dwóch dni, no i u mnie 36,6 to z kolei całkiem wysoka temp, więc nie ma co porównywać.
Ile cykli już się staracie? Bo nie zarejestrowałam.
Sabull, trzymam kciuki za piękną betę!

Oby ta tepka zwiastowala cos pozytywnego :-) mam nadzieje ze tak jest trzymam kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #102709 15 grudnia 2014, 12:07

angel napisał(a)

Tak bo to jednak @ jestem zalamana 31 grudnia minie dwa lata od poronienia a o ta fasolke co stracilismy staralismy sie tez grubo ponad rok nie mam juz sily naprawde....

Kochana tak bardzo mi przykro... to dlugi czas staran... domyślam się że jest Ci (Wam) ciężko.
Co do badan to pewnie juz jakies robiliscie ale moze to dobrypomysł żeby się przebadac.
My walke o macierzynstwo zaczelismy jakies 3 lata temu wiec wiem jakie to flustrujace i trudne gdy gdy przychidzi kolejne rozczarowanie. W miedzy czasie wszyscy do okola zostali rodzicami (część przypadkiem) a u nas ciagla walka...bo u nas to jest walka to juz nie sa starania. Bo ile mozna się starac? Na szczescie po chwilach zwatpienia i żalu znow przychodzi sila i nadzieja i tego Wam życzę :*

Zgłoś nadużycie #102710 15 grudnia 2014, 12:18

angel Fajna mama

sabull napisał(a)

Kochana tak bardzo mi przykro... to dlugi czas staran... domyślam się że jest Ci (Wam) ciężko.
Co do badan to pewnie juz jakies robiliscie ale moze to dobrypomysł żeby się przebadac.
My walke o macierzynstwo zaczelismy jakies 3 lata temu wiec wiem jakie to flustrujace i trudne gdy gdy przychidzi kolejne rozczarowanie. W miedzy czasie wszyscy do okola zostali rodzicami (część przypadkiem) a u nas ciagla walka...bo u nas to jest walka to juz nie sa starania. Bo ile mozna się starac? Na szczescie po chwilach zwatpienia i żalu znow przychodzi sila i nadzieja i tego Wam życzę :*

Jutro juz bedzie lepiej dzisiaj sobie poplacze podoluje sie a jutro juz bedzie lepiej. Wczoraj szef mojego Wiktora zapytal sie go dlaczego my mamy jedno dziecko dlaczego nie staramy sie o nastepne ze jednemu to tak nudno on ma chyba z 4 dzieci z miesiac temu urodzilo mu sie czwate i moj mowi do mnie ze go zatkalo nie wiedzial co ma mu odpowiedziec. Wiem ze jego tez to gryzie ale tego tak nie okazuje. Jest ciezko sasiadka nad nami ma dzidziusia mamy sypialnie nad nimi zanim zasne slysze jak to malenstwo placze jak wstaje tez ja slysze nieraz tak leze i slucham bo tak bym chciala zeby to w mojej sypialni dzieciatko bylo....