Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #102551 3 grudnia 2014, 18:05

angel Fajna mama
I jak wam minol dzien ?? Ja poleniuchowalam sobie troche za dwie godz do pracy niestety i nie chce mi sie bo zimno....

Zgłoś nadużycie #102552 3 grudnia 2014, 18:36

olka281 Gotowa na wszystko
u mnie dzis tempka poleciala jeszcze w dol wiec czekam na @ ktora przez caly dzien jeszcze nie przyszla, tempke mam 36,41 dzis wiec zludzen nie ma :)

Zgłoś nadużycie #102553 3 grudnia 2014, 18:42

angel Fajna mama

olka281 napisał(a)

u mnie dzis tempka poleciala jeszcze w dol wiec czekam na @ ktora przez caly dzien jeszcze nie przyszla, tempke mam 36,41 dzis wiec zludzen nie ma :)

Nie ma @ jest nadzieja zawsze tak tu mowilismy.

Zgłoś nadużycie #102554 3 grudnia 2014, 20:30

angel napisał(a)

Nie ma @ jest nadzieja zawsze tak tu mowilismy.

tak tak ale juz wystarczajaco tu dlugo jestem i prowadze wykres zeby wiedziec ze jak spada kolejny dzien z rzedu i jest tak nisko to nadzieja ucieka :)

Zgłoś nadużycie #102555 3 grudnia 2014, 20:51

asiaska Początkująca
Hej dziewczyny. @ był 31-10, cykle mam 30 dniowe. Nie straramy się z chłopakiem o dziecko, ale ze względu, że zbliżamy się do 30stki to jakby się trafiło to będziemy się cieszyć. Wracając czekam na @ która powinna przyjść 30.11. a tu nic. Jest 34dc a ja nadal czekam, niby od wczoraj trochę mnie kłuje w brzuchu,ale nie przypomina mi to bólów na okres, po owulacji nie miałam też żadnego plamienia implatacyjnego. Piersi bolą na okres, ale teraz to mam dwa kamienie których nie mogę dotknąć, nabrzmiałe i ciepłe.. Robiłam dziś test po godz 17 ale wyszedł negatywny.
Myślicie, że już po terminie @ wyszedł by po 3 dniach, bo z tego co wiem zalecają rano a ja już nie chciałam czekać do rana i zrobiłam wieczorem... mogłam kupić dwa :)
Cieszyła bym się, ale dzisiaj moja nadzieja została trochę rozwiana ;/
Co myślicie?

Zgłoś nadużycie #102556 3 grudnia 2014, 21:11

Maaagda Supermama
Po terminie okresu test można robić o każdej godzinie, nie musi to być z porannego moczu, wiec jakby coś było na rzeczy to raczej by Ci 2 krechy wyszły, no ale dla swojego spokoju możesz zrobić z porannego jeszcze ;)

Zgłoś nadużycie #102557 3 grudnia 2014, 21:58

Nancy Gotowa na wszystko

asiaska napisał(a)

Hej dziewczyny. @ był 31-10, cykle mam 30 dniowe. Nie straramy się z chłopakiem o dziecko, ale ze względu, że zbliżamy się do 30stki to jakby się trafiło to będziemy się cieszyć. Wracając czekam na @ która powinna przyjść 30.11. a tu nic. Jest 34dc a ja nadal czekam, niby od wczoraj trochę mnie kłuje w brzuchu,ale nie przypomina mi to bólów na okres, po owulacji nie miałam też żadnego plamienia implatacyjnego. Piersi bolą na okres, ale teraz to mam dwa kamienie których nie mogę dotknąć, nabrzmiałe i ciepłe.. Robiłam dziś test po godz 17 ale wyszedł negatywny.
Myślicie, że już po terminie @ wyszedł by po 3 dniach, bo z tego co wiem zalecają rano a ja już nie chciałam czekać do rana i zrobiłam wieczorem... mogłam kupić dwa :)
Co myślicie?

Mi w pierwszej ciąży dzień po terminie @wyszła bardzo słaba druga kreska, więc na Twoim miejscu robiłabym na razie tylko z porannego. Może po południu stężenie hormonu było zbyt niskie. Wielu dziewczynom pozytywny test wychodzi dopiero w kilka dni po @. Nadzieja wciąż jest :)

Zgłoś nadużycie #102558 4 grudnia 2014, 0:52

angel Fajna mama

asiaska napisał(a)

Co myślicie?

Mi w drugiej ciazy pozytywny test wyszedl okolo dwoch tygodni po @ ale mialam puzno owulacjwe wtedy

Zgłoś nadużycie #102559 4 grudnia 2014, 8:02

angel Fajna mama
Dzien dobry :-) ovu zmienilo mi date owulaci z 11dc na 14dc ale nie wydaje mi sie bo ja obstawialabym ten pierwszy wariant :-

Zgłoś nadużycie #102560 4 grudnia 2014, 8:59

sabull Gotowa na wszystko
Cześć.

Olka, w takiej sytuacji musimy jeszcze te dwa dni poczekac i się wszystko wyjasni...

Asiaska, ja bym zrobila z porannego i to jutro. Tez slyszalam ze dziewczyny czasem mialy późno owulke i testy im późno wychodziły pozytywne.

Angel, ovu to tylko system. Ty mozesz wiedziec lepiej niz komputer kiedy masz owulke :) choc z drugiej strony moje cialo juz mnie pare razy zwiodlo i ja juz nigdy nie jestem pewna co do owulki...
Moja temp skoczyla do 36,3. Po poludniu zrobie ovu test i wkleje zdjecie. Wczoraj wieczorem tak mnie bolal jajnik ze ciezko mi się nawet siedzialo na kanapie...dzs tez mnie trochę ciagnie... milegodnia :*

Zgłoś nadużycie #102561 4 grudnia 2014, 10:54

U mnie dzis dalszy spadek, dzis juz 36,28 rano @@ nie przyszedl ale pewnie dzis sie pojawi bo nizszej juz tempki nie miewam raczej. Co mi sie srednio widzi bo pozniej sie mine z owulka ;(

Zgłoś nadużycie #102562 4 grudnia 2014, 11:58

olka281 napisał(a)

U mnie dzis dalszy spadek, dzis juz 36,28 rano @@ nie przyszedl ale pewnie dzis sie pojawi bo nizszej juz tempki nie miewam raczej. Co mi sie srednio widzi bo pozniej sie mine z owulka ;(

Dlaczego sie minesz z owulka? Nie rozumiem? Jesli tak to przykro mi że w tym cyklu nie wyszło. W końcu musi się udać...

Zgłoś nadużycie #102563 4 grudnia 2014, 12:00

Dzisiejszy test:

Zgłoś nadużycie #102564 4 grudnia 2014, 12:06

amath89 Fajna mama

sabull napisał(a)

Dzisiejszy test:

Owulacyjny, tak? Mi zawsze wychodzi bardzo podobna kreska. Ale to chyba oznacza wynik negatywny (w przypadku testu owulacyjnego), prawda?

Zgłoś nadużycie #102565 4 grudnia 2014, 12:12

amath89 napisał(a)

Owulacyjny, tak? Mi zawsze wychodzi bardzo podobna kreska. Ale to chyba oznacza wynik negatywny (w przypadku testu owulacyjnego), prawda?

Tak. Czyli te zdjecie z wczoraj chyba bylo pozytywne ?

Zgłoś nadużycie #102566 4 grudnia 2014, 12:25

angel Fajna mama

sabull napisał(a)

Dzisiejszy test:

Negatywny.... Wczorajszy byl bardziej na pozytyw.

Zgłoś nadużycie #102567 4 grudnia 2014, 12:25

Nancy Gotowa na wszystko
Sabull, to chyba jednak wczorajszy jest u Ciebie pozytywny.

Mnie też ovu zwodzi z wyznaczaniem owulacji, wcześniej analizowałam, a teraz po prostu działami mam w nosie ovu :P

Dziewczyny, dziś u mnie 9 dc i pierwszy raz od prawie 3 lat mam pięęęękny rozciągający się jak białko kurze śluz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) )))) Jestem peeeełna nadziei :) To pierwszy cykl z wiesiołkiem i drugi z niepokalankiem

Zgłoś nadużycie #102568 4 grudnia 2014, 13:05

Nancy napisał(a)

Sabull, to chyba jednak wczorajszy jest u Ciebie pozytywny.

Mnie też ovu zwodzi z wyznaczaniem owulacji, wcześniej analizowałam, a teraz po prostu działami mam w nosie ovu :P

Dziewczyny, dziś u mnie 9 dc i pierwszy raz od prawie 3 lat mam pięęęękny rozciągający się jak białko kurze śluz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) )))) Jestem peeeełna nadziei :) To pierwszy cykl z wiesiołkiem i drugi z niepokalankiem

Gratuluję i domyslam się jaka to radość! Ja wczoraj czułam to samo gdy pierwszy raz test ovu mi wyszedł :) Działamy niezależnie od wyników testów oczywiście, ale tak z ciekawości robię bo wciąż liczę że coś jednak mi pomogą w obliczeniach czy obserwacjach. Wczoraj to tak się ucieszyłam jak bym jakąś nagrodę wygrała :) Choć wiem oczywiście że one nie potwierdzają owu ale i tak fajnie mieć w końcu od czerwca pozytyw!!! :)

Zgłoś nadużycie #102569 4 grudnia 2014, 13:42

Nancy Gotowa na wszystko
Jasne, rozumiem, ja miesiąc temu też robiłam i jak wyszły 2 krechy strasznie się cieszyłam, tylko śluz był taki sobie, raczej wodnisty, tego rozciągliwego nie widziałam, a dziś cuuudo :)
Ehh, gdybyśmy tak wszystkie mogły mieć prezent na święta... :)

Zgłoś nadużycie #102570 4 grudnia 2014, 14:02

amath89 Fajna mama

sabull napisał(a)

Tak. Czyli te zdjecie z wczoraj chyba bylo pozytywne ?

Chyba tak :) Trzymam kciuki!

Nancy napisał(a)

Ehh, gdybyśmy tak wszystkie mogły mieć prezent na święta... :)

Oj taaak... :) ))