Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #102511 30 listopada 2014, 22:12

olka281 Gotowa na wszystko

Nancy napisał(a)

Fleur, masz wiele podobnych objawów jak moje. Też mnie ostatnio zsypuje niemiłosiernie na twarzy od owu do @, jak nastolatkę, wielkimi i bolącymi pryszczami. Plamienia tez mam przed @,teraz były przez 3 dni,miesiąc temu przez 4 dni (przerywane). U mnie lekarz stwierdził niedomogę lutealną - za dużo prolaktyny, za mało progesteronu i biorę już prawie miesiąć Cyclodynon. Mam nadzieję, że pomoże

cyklodynon jest drogi, jest zamiennik sporo tanszy tylko nie pamietam nazwy teraz. Ja bralam na poczatku roku cyklodynon przez 3 miesiace i teraz mam piekne cykle juz

Zgłoś nadużycie #102512 30 listopada 2014, 22:13

Nancy napisał(a)

Lena, bóle piersi dają sporą nadzieję :) Ja nigdy ich nie mam,a na samym początku pierwszej ciąży, przed terminem @, były bardzo wyraźne, nie mogłam się dotknąć. Trzymam kciuki!

mnie piersi bola zawsze przed @ czasem kilka dni czasem 2-3dni po owu zaczynaja

Zgłoś nadużycie #102513 30 listopada 2014, 22:34

dobra czas spac, urlop sie skonczyl od jutra znowu pobudki o 4:30 :( dobranoc

Zgłoś nadużycie #102514 1 grudnia 2014, 4:41

dzien dobry.

Zgłoś nadużycie #102515 1 grudnia 2014, 6:26

Fleur Zaprawiona w bojach
NANCY a robilas jakieś badania? czy lekarz odrazu tak stwierdził? ?? dzis 4 dzien okresu i wizyta u gin na ktora czekalam od wrzesnia... szkoda mi przekladac ... tylko ciekawe czy mnie nie odesle bo mam okres....

Zgłoś nadużycie #102516 1 grudnia 2014, 8:09

angel Fajna mama
Dzien dobry :-) ovu wyznaczylo mi przypuszczalna owulacje na 11dc :-) serduszko wtedy bylo ale czy to wystarczy....

Zgłoś nadużycie #102517 1 grudnia 2014, 9:46

angel Fajna mama
zmienilam date testowania bo wedlug ovu @ powinna przyjsc 16tego to tak tez ustawilam :-)

Zgłoś nadużycie #102518 1 grudnia 2014, 11:08

sabull Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. U mnie weekend był dosc intensywny ale i odpocząć zdolalam... serduszka też byly w tak zwanym między czasie :) dzis mam 10 dzien cyklu. W sobote i wczoraj mialam plamienie. Testy owu negatywy a tmp stoi w miejscu 36.1 od 4dni...nie mam pojecia czy bede miala a jesli tak to kiedy owulacje. Śluz mam raczej taki owulacyjny wiec przyrulasy na wszelki wypadek bedziemy uskuteczniac jeszcze pare dni. Mam wrażenie że coś nie tak z tymi moim cyklami. Musze pogadac o tym z ginekologiem. Moze zleci mi jakies badania... mąż jeśli nie zajdziemy w tym cyklu bedzie badal nasienie. U mnie tarczyca i prolaktyna juz w normie. Progesteron ok, wiec cos jeszcze może jest nie tak? A może przesadzam... dziś sniłam ze jestem w ciąży i to byl super sen :)

Zgłoś nadużycie #102519 1 grudnia 2014, 12:28

Lena29 Świeżo upieczona
Witam was po weekendzie , jutro sądny dzień i jeżeli @ się nie pojawi to w środę rano testuje. Co do objawów to te
skurcze pachwin cały czas dokuczają i promieniują na plecy i
pośladki,od czasu do czasu jakieś delikatne kłucia w podbrzuszu... a z
piersiami z dnia na dzień coraz gorzej doszły oprócz bólu ciągłe jakieś
kłucia i ciągnięcia mam nadzieje że są to objawy zwiastujące duże zmiany
w moim życiu resource://emots/usmiech2.gif?1

Zgłoś nadużycie #102520 1 grudnia 2014, 12:41

Lena29 Świeżo upieczona
sama nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale wiecie co mój pies od kilku dniu ciągle za mną chodzi krok w krok cieszy się i macha ogonem , a nigdy tak się nie zachowywała ... kurde mam nadzieje że to nie moją wyobraźnia i dzieje się coś co moja suczka już wyczuwa a ja jeszcze nie mam pewności

Zgłoś nadużycie #102521 1 grudnia 2014, 13:01

angel Fajna mama

Lena29 napisał(a)

sama nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale wiecie co mój pies od kilku dniu ciągle za mną chodzi krok w krok cieszy się i macha ogonem , a nigdy tak się nie zachowywała ... kurde mam nadzieje że to nie moją wyobraźnia i dzieje się coś co moja suczka już wyczuwa a ja jeszcze nie mam pewności

Oby :-) jak sie sprawdzi to prosze wypozycz mi pieska :-) trzymam kciuki :-) a myslalas o bhg bo dwa dni przed @ powinna jiz wyjsc albo test o czulosci 10 ?? Ja jeszcze chyba nigdy nie wytrwalam zeby nie zatestowac przed @ :-)

Zgłoś nadużycie #102522 1 grudnia 2014, 14:00

Lena29 Świeżo upieczona
Kusi mnie od kilku dni zrobienie testu,ale boje się że może nie być wiarygodny . Po zaobserwowaniu różnych dolegliwości powiedziałam sobie że zatestuje dopiero dzień po terminie @ i staram się tego trzymać, ale nie wiem czy wytrzymam i może jutro spróbuje rano w dzień planowanej miesiączki może już coś wykryje

Zgłoś nadużycie #102523 1 grudnia 2014, 14:05

angel Fajna mama

Lena29 napisał(a)

Kusi mnie od kilku dni zrobienie testu,ale boje się że może nie być wiarygodny . Po zaobserwowaniu różnych dolegliwości powiedziałam sobie że zatestuje dopiero dzień po terminie @ i staram się tego trzymać, ale nie wiem czy wytrzymam i może jutro spróbuje rano w dzień planowanej miesiączki może już coś wykryje

Zawsze mozna sprobowac oczywiscie z nastawieniem ze moze nie wyjsc pozytywnie bo jeszcze czas ale jak ma sie objawy takie konkretne to wydaje mi sie ze powinien wyjsc trzymam kciuki jakbys testowala jutro to daj koniecznie odrazu znac :-)

Zgłoś nadużycie #102524 1 grudnia 2014, 14:27

Lena29 Świeżo upieczona
Dam znać , chyba że opanuje w sobie chęć zakupu testu w dniu dzisiejszym i wytrzymam jeszcze ten jutrzejszy dzień ,będę miała wtedy pewność że to co odczuwam od ponad tygodnia może być ciążą , a jeżeli nawet jutro nie będę testować to wam napiszę że czekam na dzień po @ gdyż cykle mam jak w zegarku i będzie już powód do jego wykonania

Zgłoś nadużycie #102525 1 grudnia 2014, 17:59

jestem po wizycie. na szczesci gin mnie przyjela i zbadala mimo 4 dnia okresu :) kazala jeszcze poczekac bo po spirali sluzowka mogla sie jeszcze odbudowac.... owu bedzie z lewego jajnika . wiecc za tydzien do dziela :) :) :)

Zgłoś nadużycie #102526 1 grudnia 2014, 19:02

angel Fajna mama

Fleur napisał(a)

jestem po wizycie. na szczesci gin mnie przyjela i zbadala mimo 4 dnia okresu :) kazala jeszcze poczekac bo po spirali sluzowka mogla sie jeszcze odbudowac.... owu bedzie z lewego jajnika . wiecc za tydzien do dziela :) :) :)

O to super fajna ta gin bo nie kazda chce badac podczas @ noi przynajmniej wiesz co i jak z owu teraz pozostaje dzialac :-)

Zgłoś nadużycie #102527 1 grudnia 2014, 21:56

Nancy Gotowa na wszystko

olka281 napisał(a)

cyklodynon jest drogi, jest zamiennik sporo tanszy tylko nie pamietam nazwy teraz. Ja bralam na poczatku roku cyklodynon przez 3 miesiace i teraz mam piekne cykle juz

Olka, pewnie masz na myśli Castagnus. Rzeczywiście, wyczytałam jakiś czas temu, że jest o połowę tańszy niż Cyclodynon. Nie wiem tylko, czy mogę go brać jako zamiennik, ma odrobinę inne stężenie niepokalanka. Może zapytam gina, bo trochę szkoda kasy

Zgłoś nadużycie #102528 1 grudnia 2014, 22:00

Nancy Gotowa na wszystko

Fleur napisał(a)

NANCY a robilas jakieś badania? czy lekarz odrazu tak stwierdził? ?? dzis 4 dzien okresu i wizyta u gin na ktora czekalam od wrzesnia... szkoda mi przekladac ... tylko ciekawe czy mnie nie odesle bo mam okres....

Fleur, nie robiłam. Ginekolog od razu po opisie objawów stwierdziła niedomogę. Ja już przed wizytą czytałam sporo na temat mojego samopoczucia i rozregulowania i sama to podejrzewałam, a gin tylko mnie upewniła. Oczywiście najlepiej byłoby zrobić poziom hormonów, ale z progesteronem jest problem, bo trzeba go zbadać kilka razy (wyrzucany jest pulsacyjnie, więc różne wyniki mogą wychodzić). Cycklodynon jest lekiem ziołowym bez recepty, więc żadnego ryzyka nie ponoszę, a efekty już widzę

Zgłoś nadużycie #102529 1 grudnia 2014, 22:03

Nancy Gotowa na wszystko

Fleur napisał(a)

Fleur, czyli po spirali masz plamienia? Coś Ci więcej powiedziała? Działajcie pięknie i trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #102530 2 grudnia 2014, 6:33

z tym wycie kiem z piersi kazala obserwować
, bo zdarzylo sie to pierwszy raz. w styczniu ide na cytologie wiec bede mogla jej powiedziec czy dalej tak sie dzieje... cos mi sie wydaje ze w tym cyklu mam male szanse, bo owu jest z lewego jajnika a ja mam usuniety lewy jajowod. . chociaz gin ppwiedziala ze moze sie udac....