Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #102131 18 listopada 2014, 17:19

Kokardka Fajna mama
To właśnie Mateusz mi takich problemów nie sprawia, właśnie ta Patrycja daje czasem takie komentarze. Tylko, że po mnie to spływa he he. One wiedzą co im wolno a co nie. A Amelia to straszna kłamczucha i są z nią czasem problemy. Za to Łukasza siostra ma też 9-letnia córkę i ta to czasami tak ją z równowagi wyprowadza, że brak słów.

Zgłoś nadużycie #102132 18 listopada 2014, 17:25

kate85 Supermama

Kokardka napisał(a)

Mateusz ma 9 lat, Patrycja 7 i Amelia 4. Są ogólnie grzeczne i dużo koło siebie robią. Np same idą się kąpać itd. Nawet ta najmlodsza. Są bardzo samodzielne :) tyle co lubią się między sobą kłócić. A ja czuje się tak jak wczoraj, tyle co ból brodawek się nasilił.

Hej :) dziś w pracy miałam zajęcie to nie pisałam,  ja mam od 2 dni wrażliwe piersi zwłaszcza przy pachwinach i dalej mi mega zimno,  ale nie napalam się tak jak miesiąc temu,  W następnym tygodniu będziemy wiedzieć :)

Zgłoś nadużycie #102133 18 listopada 2014, 17:32

Kokardka Fajna mama
No byle ten czas szybciej leciał :)

Zgłoś nadużycie #102134 18 listopada 2014, 18:38

angel Fajna mama

Kokardka napisał(a)

To właśnie Mateusz mi takich problemów nie sprawia, właśnie ta Patrycja daje czasem takie komentarze. Tylko, że po mnie to spływa he he. One wiedzą co im wolno a co nie. A Amelia to straszna kłamczucha i są z nią czasem problemy. Za to Łukasza siostra ma też 9-letnia córkę i ta to czasami tak ją z równowagi wyprowadza, że brak słów.

Moja niby tez wie co jej wolno a co nie ale jest jedynaczka i jedyna wnoczka mojch rodzicow wiec jest strasznie rozpieszczona ja o tym doskonale wiem ale ja ja tak strasznie kocham ze mi to nie przeszkadza czasem sie wkuze ale ja nie krzycze na nia tylko sie obrazam my mamy bardzo dobry kontakt i na nia to bardziej dziala jak nie posprzata pokoju to ja malo sie do niej odzywam i ona wtedy mamo a coty zla na mnie jestes to mowie ze tak bo znowu balagan w twoim pokoju a ja ostatnio tam takie pozadki zrobilam i jest chwila zastanowienia pomilczymy i idzie sprzatac potem przychodzi i mowi ze mnie kocha i dokonczy jutro bo juz jej sie niechce haha rozwala mnie tym

Zgłoś nadużycie #102135 18 listopada 2014, 18:50

angel Fajna mama

kate85 napisał(a)

Hej :) dziś w pracy miałam zajęcie to nie pisałam,  ja mam od 2 dni wrażliwe piersi zwłaszcza przy pachwinach i dalej mi mega zimno,  ale nie napalam się tak jak miesiąc temu,  W następnym tygodniu będziemy wiedzieć :)

A bylas wkoncu u szefa z ta pozwyzka ??

Zgłoś nadużycie #102136 18 listopada 2014, 19:16

kate85 Supermama

angel napisał(a)

A bylas wkoncu u szefa z ta pozwyzka ??

Dziś miał od rana naradę i był trochę zły wiec nie chciałam iść,  jutro idę na badania lekarskie i może jutro będzie okazja a jak nie to w czw,  ale chcę to do pt zrobić bo w pn i wt wzięłam wolne.

Zgłoś nadużycie #102137 18 listopada 2014, 19:30

angel Fajna mama

kate85 napisał(a)

Dziś miał od rana naradę i był trochę zły wiec nie chciałam iść,  jutro idę na badania lekarskie i może jutro będzie okazja a jak nie to w czw,  ale chcę to do pt zrobić bo w pn i wt wzięłam wolne.

No to powodzenia :-) mialas racje ze nie poszlas bo jak nie byl w nastroju to mogloby pujsc nie za fajnie.

Zgłoś nadużycie #102138 18 listopada 2014, 21:42

Kokardka Fajna mama

angel napisał(a)

Moja niby tez wie co jej wolno a co nie ale jest jedynaczka i jedyna wnoczka mojch rodzicow wiec jest strasznie rozpieszczona ja o tym doskonale wiem ale ja ja tak strasznie kocham ze mi to nie przeszkadza czasem sie wkuze ale ja nie krzycze na nia tylko sie obrazam my mamy bardzo dobry kontakt i na nia to bardziej dziala jak nie posprzata pokoju to ja malo sie do niej odzywam i ona wtedy mamo a coty zla na mnie jestes to mowie ze tak bo znowu balagan w twoim pokoju a ja ostatnio tam takie pozadki zrobilam i jest chwila zastanowienia pomilczymy i idzie sprzatac potem przychodzi i mowi ze mnie kocha i dokonczy jutro bo juz jej sie niechce haha rozwala mnie tym

no zobacz jaka mądra :D he he, ale przynajmniej taka poradzi sobie w życiu :D ważne, że macie dobre relacje, będzie Wam łatwiej, gdy będzie nastolatka :)

Zgłoś nadużycie #102139 18 listopada 2014, 21:43

Kokardka Fajna mama
Kate trzymam kciuki za rozmowę z szefem :*

Zgłoś nadużycie #102140 18 listopada 2014, 21:44

Kokardka Fajna mama
U mnie ból brodowaek się nasilił, ciężko było mi się wytrzeć po kąpieli. No ciekawe ciekawe...

Zgłoś nadużycie #102141 18 listopada 2014, 21:45

Kokardka Fajna mama
Dobranoc baby, dobrej nocki :*

Zgłoś nadużycie #102142 18 listopada 2014, 22:29

Edka82 Fajna mama
Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #102143 19 listopada 2014, 7:09

Kokardka Fajna mama
Hej baby. Noc ciężka, piersi bolą mocniej. Boże, ja chcę już wiedzieć! Dluzy mi się ten czas :(

Zgłoś nadużycie #102144 19 listopada 2014, 8:03

angel Fajna mama
Dzien dobry ja dzisiaj tylko 3godz snu wczoraj w pracy mi zeszlo do prawie pierwszej a dzisiaj na czwarta znowu ale juz jestem w domku jeszcze mala wyprawic do szkoly meza do pracy i troche pospie. Milutkiego dnia zycze :-)

Zgłoś nadużycie #102145 19 listopada 2014, 8:03

angel Fajna mama

Kokardka napisał(a)

Hej baby. Noc ciężka, piersi bolą mocniej. Boże, ja chcę już wiedzieć! Dluzy mi się ten czas :(

To kiedy ten wielki dzien ??

Zgłoś nadużycie #102146 19 listopada 2014, 8:09

Kokardka Fajna mama
Angel za równy tydzień mam termin @ i zastanawiam się, czy zrobić test przed terminem :)

Zgłoś nadużycie #102147 19 listopada 2014, 8:50

kamilka Fajna mama

sabull napisał(a)

Hej dziewczyny. Bylismy w poradni genetycznj. Spedzilosmy tam pół dnia bo takie kolejki byly... zostaliśmy serdecznie i profesjonalnie przyjęci zarówno przez panie w rejestracji, panie pielegniarki jak i doktora. Mój mąż nie mial skierowania na badania ale i tak po podpisaniu lojalki że skierowanie dostrarczy w przeciagu tygodnia został zbadany (wywiad, pobranie krwi). Po przejrzeniu protokolu sekcyjnego naszej córki i moich wyników badan lekarz stwierdzil ze nie ma podstaw do wykonania badan w kierunku niezgodności kariotypow, powiedzial ze przyczyny jej odejscia teraz juz nie poznamy bo pracownia genetyczna nie dysponuje takimi mozliwosciami. Nie sądzi zeby przyczynily się do tego wady wrodzone bo ich nie stwierdzono wiec kolejna ciąża może przejsc bez powiklan. Wkurzyl mnie tylko swoim zdziwieniem ze bylam diagnozowana w kierunku trombofilii i że sie bardzo dziwi bo to byla pierwsza ciąża a nie kolejne poronienie. A moja lekarka powiedziala mi jak do niej trafilam po tej calej tragedii ze nie bedziemy czekac na kolejne nieszczescia tylko postaramy się wykluczyc juz teraz ewentualne choroby. To jest chore ze dziewczynom robia badania w kierunku zakrzepicy dopiero po stracie 3 dziecka a takie sa normy!!! Wiec jak on tak zaczął się dziwić to moj mąż się wkurzył i powiedzial ze i tak chcwmy badania wykonać. Tak też się stalo a wyniki beda za okolo 2 miesiace... mialam mieszane uczucia co do tych badań, no bo co one tak naprawde zmienią czy wniosą? Jesli wyjda dobrze to i tak zawsze jest ryzyko a jesli zle to nadzieja na zdrowe dziecko tez jest...

hej.
Mam do Ciebie pytanie jeśli można...
Jakie badania Wam robili w tej poradni genetycznej?
Z krwii? Chodzi o poznanie przyczyny poronienia? Tobie i mężowi?

Zgłoś nadużycie #102148 19 listopada 2014, 9:32

Edka82 Fajna mama
Dzień dobry :)

Zgłoś nadużycie #102149 19 listopada 2014, 9:52

Kokardka Fajna mama
Kate rozmawialas z szefem?

Zgłoś nadużycie #102150 19 listopada 2014, 10:38

sabull Gotowa na wszystko
Hej. Niestety mozliwosci badan genetycznych sa jeszcze dosc ograniczone i lekarz powiedzial wprost że przyczyny śmierć Lilki nie znajda bo nie miala wad wrodzonych czy czegos co moglo by sugerowac powód. Musieli by miec tkanki naszej córci wiec jeśli juz to zaraz po porodzie musieli byśmy to zalatwiac a my tego nie zrobilismy bo nie wiedzielismy że tak mozna. Byla tylko sekcja. Ktora przyczyny nie wykazala. Lekarz zaproponowal badania z krwi mi i mężowi na oznaczenie kariotypow naszych. Ale mam mieszane uczucia co do tego badania. Gdy zapytalam jaki jest sens oznaczania, czy gdyby wynik byl zly to oznacza że nie mamy szans na dziecko zdrowe czy żywe i czy moga nas ewentualnie leczyc to lekarz nie potrafil odpowiedziec... tak wiec nie zależnie od wynikow nie czekamy na nie tylko się staramy o dziecko.