Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #101931 16 listopada 2014, 11:40

Edka82 Fajna mama
hej :) Sorki Kokarda, ale nie możesz pisać, że dziecko na tym nic nie cierpi, bo nie jesteś tym dzieckiem, nie wiesz co czuje poza tym nigdy nie wiadomo jak to że rodzice się rozeszli będzie miało na nią wpływ w późniejszym okresie, tego nikt nie jest w stanie ocenić.

Zgłoś nadużycie #101932 16 listopada 2014, 12:44

angel Fajna mama
Witam ja zrobilam dzis tescik ciazowy oczywiscie negatywny nie robilam go z porannego moczu bo puzniej bylam na zakupach ale mysle ze dzien przed terminem @ juz cos by wykazalo. Chociaz w drugiej ciazy test wykazal mi dopiero dwa tyg po spodziewanym @ ale tak jak pisalam wczesniej w tym miesiacu byla klapa ze staramiami wiec sie nie nastawialam.

Zgłoś nadużycie #101933 16 listopada 2014, 12:51

kate85 Supermama

sabull napisał(a)

Kate a co to za egzamin do ktorego się uczysz?

Rok temu zaczęłam roczna szkole wizażu i stylizacji i 24 mam końcowy egzamin 5 godzin w tym godzinny test i później praktyka na modelce i cześć ustna,  wiec zakuwam :) z wykształcenia jestem filologiem rosyjskiego,  ale wizaż to moja pasja i chce ja rozwijać :)

Zgłoś nadużycie #101934 16 listopada 2014, 12:54

kate85 Supermama

sabull napisał(a)

Ja te ovu trsty robilam przez 5 miesiecy i nugdy mi ta drugs kreska nie wyszla bardziej czerwona niz pierwsza... lekarka pow zeby się tym az tak nue sugerowac. Mije dwie kumpele ktore sa w ciąży teraz tez mowily, że im ta druga bledsza wychodzila a jednak beda mamusiami.... :)

Ooo Sabull nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas :) czyli te testy nie zawsze pokazują ok, może być bledsza kreska i może się udać :) dziś mam 25 dc i czekam cierpliwie na koniec cyklu :) może dostane prezent na imieniny :)

Zgłoś nadużycie #101935 16 listopada 2014, 12:57

kate85 Supermama

angel napisał(a)

Witam ja zrobilam dzis tescik ciazowy oczywiscie negatywny nie robilam go z porannego moczu bo puzniej bylam na zakupach ale mysle ze dzien przed terminem @ juz cos by wykazalo. Chociaz w drugiej ciazy test wykazal mi dopiero dwa tyg po spodziewanym @ ale tak jak pisalam wczesniej w tym miesiacu byla klapa ze staramiami wiec sie nie nastawialam.

Hej Angel :) test często wychodzi później, najlepiej po terminie @ zrobić betę :) chyba ze test o czułości 10, po terminie @ powinien pokazać :) trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #101936 16 listopada 2014, 13:02

sabull Gotowa na wszystko
Kate trzymam kciuki za dobre wybiki egzaminu! Wspaniale że podązasz za marzeniami !!! Ja tez kiedys dokobalam trudnego ale mojego wyboru. Zrezygnowalam z cieplej posadki i postawilam wszystko na jedna karte i choc nie bylo latwo to teraz robie w życiu to co chcę a nie to co musze... :) siostry mojego męża sa wizazystkami i sa mega uzdolnione. Obserwujac je stwierdzam ze to wspaniale zajecie.

Zgłoś nadużycie #101937 16 listopada 2014, 13:08

angel Fajna mama

kate85 napisał(a)

Hej Angel :) test często wychodzi później, najlepiej po terminie @ zrobić betę :) chyba ze test o czułości 10, po terminie @ powinien pokazać :) trzymam kciuki :)

Tak to prawda co ma byc to bedzie zatestuje jeszcze jutro rano z porannego moczu jak @ nie przyjdzie. Wkoncu co jak co ale ciaze predzej czy puzniej sie zauwazy nie da jej sie przegapic haha

Zgłoś nadużycie #101938 16 listopada 2014, 13:12

sabull Gotowa na wszystko
Trzymam kciuki angel !!!

Zgłoś nadużycie #101939 16 listopada 2014, 14:23

kate85 Supermama

sabull napisał(a)

Kate trzymam kciuki za dobre wybiki egzaminu! Wspaniale że podązasz za marzeniami !!! Ja tez kiedys dokobalam trudnego ale mojego wyboru. Zrezygnowalam z cieplej posadki i postawilam wszystko na jedna karte i choc nie bylo latwo to teraz robie w życiu to co chcę a nie to co musze... :) siostry mojego męża sa wizazystkami i sa mega uzdolnione. Obserwujac je stwierdzam ze to wspaniale zajecie.

Sabull to podziwiam Ciebie bardzo :) trzeba dużej odwagi,  żeby zmienić coś i robić to co się lubi :) ja od 4 lat pracuje w biurze, ale jestem od wszystkiego i tez mam dosyć,  bo praca nie w zawodzie i zmuszam się tam siedzieć 8 godz..czuje ze tracę tam czas na nudne rzeczy,  jak zrobię dyplom to wierzę że doda mi to odwagi do działania,  a co robisz jeśli to nie tajemnica?

Zgłoś nadużycie #101940 16 listopada 2014, 14:25

kate85 Supermama

angel napisał(a)

Tak to prawda co ma byc to bedzie zatestuje jeszcze jutro rano z porannego moczu jak @ nie przyjdzie. Wkoncu co jak co ale ciaze predzej czy puzniej sie zauwazy nie da jej sie przegapic haha

Z porannego moczu najlepiej, daj znać koniecznie :) trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #101941 16 listopada 2014, 14:48

angel Fajna mama

kate85 napisał(a)

Z porannego moczu najlepiej, daj znać koniecznie :) trzymam kciuki :)

Jak @ nie bedzie to rano zrobie kolejny zaopatrzylam sie mam jeszcze trzy testy haha ale as o czulosci 25 tu nie spotkalam tych o czulosci 10 sa te elektroniczne ale drogie jak wyjdzie mi kiedys na zwyklym pozytyw wtedy kupie taki okreslajacy tydzien ciazy.

Zgłoś nadużycie #101942 16 listopada 2014, 14:50

angel Fajna mama
Ale chcialabym zeby ta @ juz przyszla bo czuje ze tym razem sie nie udalo i chcialabym zaczac normalny cykl staran pozostaje czekac

Zgłoś nadużycie #101943 16 listopada 2014, 15:48

staraczka Supermama
hej. owulacje mialam najprawdopodobniej w piatek bo w czwartek dostalam lek na pekniecie i mysle ze po 36 godzinach od wziecis leku pekly pecherzyki bo po 38 godzinach od podania leku mialam bole owulacyjne. tempka poszla w gore i program zaznaczyl owulke na czwartek ale to nie mozliwe bo bol byl dopiero w piatek wieczorem a w czwartek na usg bylo widac ze jeszcze chwilke potrzebuja ale byly na granicy pekniecia.

Zgłoś nadużycie #101944 16 listopada 2014, 16:00

angel Fajna mama

staraczka napisał(a)

hej. owulacje mialam najprawdopodobniej w piatek bo w czwartek dostalam lek na pekniecie i mysle ze po 36 godzinach od wziecis leku pekly pecherzyki bo po 38 godzinach od podania leku mialam bole owulacyjne. tempka poszla w gore i program zaznaczyl owulke na czwartek ale to nie mozliwe bo bol byl dopiero w piatek wieczorem a w czwartek na usg bylo widac ze jeszcze chwilke potrzebuja ale byly na granicy pekniecia.

Pozostaje teraz trzymac kciuki aby wszystko poszlo dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #101945 16 listopada 2014, 16:37

Kokardka Fajna mama
Angel no póki nie masz @ to jakaś nadzieja jest :) ja dopiero za ponad tydzień będę testować. Niech czas szybciej leci.

Zgłoś nadużycie #101946 16 listopada 2014, 16:42

Kokardka Fajna mama

Edka82 napisał(a)

hej :) Sorki Kokarda, ale nie możesz pisać, że dziecko na tym nic nie cierpi, bo nie jesteś tym dzieckiem, nie wiesz co czuje poza tym nigdy nie wiadomo jak to że rodzice się rozeszli będzie miało na nią wpływ w późniejszym okresie, tego nikt nie jest w stanie ocenić.

teraz mnie wkurzyłas! Jakim prawem tak piszesz? Nie mogli stworzyć związku, choć on chciał, ale dziecko ma zapewnioną opiekę z obu stron, my się nią też zajmujemy, dbamy o nią pod każdym względem, finansowym, medycznym i innym. Kochamy ją nad życie, wszystko byśmy jej dali. Dziecku nic nie brakuje, ona wie gdzie jest tata, jak przyjeżdża do niej lub ona do nas, to się cieszy. Nic a nic nigdy nie ucierpiala na tym, że oni nie są razem! Także daruj sobie takie komentarze, bo szlag mnie trafił! Zrobiłaś w tym momencie przykrość nie tylko mi, ale i mojemu facetowi. Przemyśl na drugi raz takie coś :( jak można oceniać kogoś kogo się nie zna? Masakra...

Zgłoś nadużycie #101947 16 listopada 2014, 16:47

Kokardka Fajna mama
Po moim uprzednim wybuchu złości przechodzę do przyjemnych tematów. Wróciliśmy niedawno, nanosilam się malutkiej, nakochałam, super grzeczne malenstwo :) teraz kończę sprzątać i pralka pochodzi kilka razy.

Zgłoś nadużycie #101948 16 listopada 2014, 16:59

Kokardka Fajna mama
Staraczka nadal mocno trzymam kciuki za Cb!

Zgłoś nadużycie #101949 16 listopada 2014, 17:34

kate85 Supermama

staraczka napisał(a)

Trzymam kciuki :) na wykresie widać różnie zaznacza ovulke,  masz taki sam nick na ovuf? :)

Zgłoś nadużycie #101950 16 listopada 2014, 17:35

kate85 Supermama

Kokardka napisał(a)

Angel no póki nie masz @ to jakaś nadzieja jest :) ja dopiero za ponad tydzień będę testować. Niech czas szybciej leci.

Oj tak :) żeby leciał szybciej :) ale razem jest raźniej :)