Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #101131 23 października 2014, 10:06

kate85 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Kate, najlepiej by było, gdybyś zrobiła tak jak pisze Edka. Testy nie zawsze wychodzą. Załóż konto, mierz codziennie temperaturę o stałej porze i będziesz wiedziała, kiedy była owulacja

Lenka założyłam :) może za bardzo się napaliłam i tak to jest.. do tego w pracy mam nowe wyzwania, obowiązki, dużo stresu i pewnie dlatego @ się spóźnił i nic nie wyszło. No nic zaczęliśmy remont, od nowego tygodnia musimy mieszkać u teściów bo od podstaw wszystko robimy więc staranka u teściów będą hihi :)

Zgłoś nadużycie #101132 23 października 2014, 10:16

Edka82 Fajna mama

kate85 napisał(a)

Dzięki Edka :) właśnie założyłam konto na ovu :)

Jaki masz nick? Ja mam Edka, wyślij mi zapro

Zgłoś nadużycie #101133 23 października 2014, 10:21

olka281 Gotowa na wszystko
dzien dobry laski, no kate85 temperatura chyba najlepsze rozwiazanie dla Ciebie, ja u siebie tylko na tym bazuje, zadnych testow nie robie. ja mam taki sam nick jak tu mi tez wyslij zaproszenie :) bedziemy Cie podgladac

Zgłoś nadużycie #101134 23 października 2014, 10:21

kate85 Supermama

Edka82 napisał(a)

Jaki masz nick? Ja mam Edka, wyślij mi zapro

Nie przyszedł mi jeszcze link do aktywacji, coś długo to trwa.

Zgłoś nadużycie #101135 23 października 2014, 10:22

Edka82 Fajna mama

kate85 napisał(a)

Nie przyszedł mi jeszcze link do aktywacji, coś długo to trwa.

sprawdź w spamie może

Zgłoś nadużycie #101136 23 października 2014, 10:23

kate85 najlepiej jakbys miala termometr z dokladnoscia do 2 miejsc po przecinku

Zgłoś nadużycie #101137 23 października 2014, 10:24

kate85 Supermama

olka281 napisał(a)

dzien dobry laski, no kate85 temperatura chyba najlepsze rozwiazanie dla Ciebie, ja u siebie tylko na tym bazuje, zadnych testow nie robie. ja mam taki sam nick jak tu mi tez wyslij zaproszenie :) bedziemy Cie podgladac

Ok :) tylko chcę aktywować konto, linka jeszcze mi nie wysłali na pocztę, mierzę temp. od kilkunastu dni, teraz będę cały czas :) ajj szkoda, ze się nie udało, myśleliśmy, ze akurat jak się wyprowadzimy z domu to ja będę mogła pojechać do rodziców odpocząć..a tak dupa ;p postaram się mniej stresować w pracy, o ile można :) no i przeprowadzka na czas remontu do teściów ;p

Zgłoś nadużycie #101138 23 października 2014, 10:25

kate85 Supermama

olka281 napisał(a)

kate85 najlepiej jakbys miala termometr z dokladnoscia do 2 miejsc po przecinku

Mam taki elektroniczny :)

Zgłoś nadużycie #101139 23 października 2014, 10:27

Lenka87 Fajna mama

kate85 napisał(a)

Lenka założyłam :) może za bardzo się napaliłam i tak to jest.. do tego w pracy mam nowe wyzwania, obowiązki, dużo stresu i pewnie dlatego @ się spóźnił i nic nie wyszło. No nic zaczęliśmy remont, od nowego tygodnia musimy mieszkać u teściów bo od podstaw wszystko robimy więc staranka u teściów będą hihi :)

Jak już aktywujesz konto, wyślij mi zaproszenie :) Nick mam taki jak tu :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #101140 23 października 2014, 10:28

jak masz spisane gdzies te tempki to poprzedni cykl zaznacz najpierw zeby byl dla porownania i nowy cykl i do dziela :)

Zgłoś nadużycie #101141 23 października 2014, 10:30

kate85 Supermama

Edka82 napisał(a)

sprawdź w spamie może

Sprawdzałam ;p dziwne, ze tak długo się czeka, no nic czekam, nie mogę jeszcze aktywować.

Zgłoś nadużycie #101142 23 października 2014, 10:30

kate85 Supermama

olka281 napisał(a)

jak masz spisane gdzies te tempki to poprzedni cykl zaznacz najpierw zeby byl dla porownania i nowy cykl i do dziela :)

Tak mam spisane od okołu kilkunastu dni :) to zapiszę sobie jak mi wyślą link do aktywacji :) albo z innego maila się zaloguję :)

Zgłoś nadużycie #101143 23 października 2014, 10:31

kate85 Supermama
Dzięki dziewczyny za porady :)

Zgłoś nadużycie #101144 23 października 2014, 10:58

lucylucy Świeżo upieczona
Jestem cierpliwa. Mi testy LH wychodzą od samego początku i pokrywają się z mikroskopem owu, regularnie i nawet z kalendarzykiem. Nie umniejszaj nikomu, nawet jeśli to nie jest 2,3 lata starań, bo nie wiesz ile ktoś ma lat (wiek ma przecież znaczenie), ani ewentualnych problemów hormonalnych. Ja tylko zapytałam czy ktoś coś wie o owu mikroskopie to wszystko. Może należałoby zmienić nazwę na "starające min. rok". Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #101145 23 października 2014, 11:01

lucylucy Świeżo upieczona
Jestem cierpliwa. Mi testy LH wychodzą od samego początku i pokrywają się z mikroskopem owu, regularnie i nawet z kalendarzykiem. Nie umniejszaj nikomu, nawet jeśli to nie jest 2,3 lata starań, bo nie wiesz ile ktoś ma lat (wiek ma przecież znaczenie), ani ewentualnych problemów hormonalnych. Ja tylko zapytałam czy ktoś coś wie o owu mikroskopie to wszystko. Może należałoby zmienić nazwę na "starające min. rok". Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #101146 23 października 2014, 11:50

sabull Gotowa na wszystko

kate85 napisał(a)

Niepotrzebnie robiłam dziś test, jednak te wieczorne kłucia to była oznaka @, właśnie dostałam.. czyli jednak hcg się nie myliło, @ spóźniła się 9 dni..no nic do gina w takim razie się nie umawiam, tylko teraz jak ustalić kiedy jest owulka..dziewczyny stosujecie testy owulacyjne? może mi by to pomogło, bo jak mam tak nieregularne okresy, to sama nie wiem kiedy już mam owulkę.

Przykro mi kochana, wiem, ze miałaś nadzieje do końca...
Ja używam testów ovu od 5 miesięcy, ale jeszcze nigdy nie wyszły mi pozytywnie... troche mnie dołuje patrzenie po 10 razy w miesiącu na negatywny wynik więc postanowiłam ze jeśli teraz nie zaszłam w ciąże to przyszły cykl jest ostatni w którym będę testować bo mam jeszcze 10 sztuk :)

Zgłoś nadużycie #101147 23 października 2014, 11:50

sabull Gotowa na wszystko

kate85 napisał(a)

Niepotrzebnie robiłam dziś test, jednak te wieczorne kłucia to była oznaka @, właśnie dostałam.. czyli jednak hcg się nie myliło, @ spóźniła się 9 dni..no nic do gina w takim razie się nie umawiam, tylko teraz jak ustalić kiedy jest owulka..dziewczyny stosujecie testy owulacyjne? może mi by to pomogło, bo jak mam tak nieregularne okresy, to sama nie wiem kiedy już mam owulkę.

Ja używam testów ovu od 5 miesięcy, ale jeszcze nigdy nie wyszły mi pozytywnie... troche mnie dołuje patrzenie po 10 razy w miesiącu na negatywny wynik więc postanowiłam ze jeśli teraz nie zaszłam w ciąże to przyszły cykl jest ostatni w którym będę testować bo mam jeszcze 10 sztuk :)

Zgłoś nadużycie #101148 23 października 2014, 11:51

Edka82 Fajna mama

lucylucy napisał(a)

czy ja Tobie umniejszyłam w jakikolwiek sposób ?? Moze należałoby nauczyć się pisać jaśniej i czytać ze zrozumieniem. Na pytanie Twoje, odpowiedzi udzieliłam, a w moim poście nie było niczego co powinno Cię urazić

Zgłoś nadużycie #101149 23 października 2014, 11:51

lucylucy napisał(a)

Nie przesadzaj. Ja staram sie krocej niż rok i nikt mnie nie wyganis. Edka napisala tylko ze zdarza sie ze trzeba czekac zebys sie nie stresowala ale widac potrzebujesz od nas tylko glaskania po glowce ze tym razem sie uda i koniec..

Zgłoś nadużycie #101150 23 października 2014, 12:02

kate85 Supermama

sabull napisał(a)

Tak miałam nadzieję..tym bardziej,że w 1 ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, ale wiem,że nie można się teraz tak napalać. Do tego w pracy mam istny sajgon, dostałam nowe obowiązki, mam chyba juz 5 stanowisk i staralam się nie stresować,ale jednak sporo płakałam w pracy i wiem teraz,że to opóźnianie @ to przez ten stres.. ale teraz wiem,że szkoda nerwów.. kolezance się udało, zrobiła test i na drugi dzień juz L4 przyniosła, każda zwiewa od razu, bo stres mega, mam nadzieję,ze i mi się uda.. na ovu nie wysłali mi linka i nie mogę aktywować, napisałam do nich;/