Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #101091 22 października 2014, 10:31

sabull Gotowa na wszystko
Dziewczyny, a może Wy czegoś potrzebujecie się dowiedzieć ważnego to ja się mogę ginekolog mojej zapytać... Jak macie jakieś pytania to do 12:00 możecie mi napisać to spróbuję ją podpytać... :)

Zgłoś nadużycie #101092 22 października 2014, 10:42

kamilka Fajna mama

sabull napisał(a)

Dziewczyny, a może Wy czegoś potrzebujecie się dowiedzieć ważnego to ja się mogę ginekolog mojej zapytać... Jak macie jakieś pytania to do 12:00 możecie mi napisać to spróbuję ją podpytać... :)

ja sie do mojej gin umówiłam w środę. także dziekuję.
pewnie za wcześnie żeby co było widać, ale powie mi czy progesteron dobry, i najwyżej da coś jesli będzie potrzebne.

Zgłoś nadużycie #101093 22 października 2014, 10:52

kate85 Supermama

Edka82 napisał(a)

?? ?? masz prawo do wgladu  do swoich wyników baań!!! Co to znaczy ze ok jak podwyzsza Ci dawkę leku, może poszukaj innego lekarza, z tym jest coś nie tak :/

Ten lekarz ma specyficzne podejście, zawsze wkurza się jak wnikam jakie mam wyniki, mówi,ze ok i tyle, ufam mu bo mnie operował 6 lat temu, zna mnie i moją sytuację z tarczycą, od 6 lat chodzę na kontrole, a ma taki charakterek swój, co zrobić.

Zgłoś nadużycie #101094 22 października 2014, 11:36

kamilka Fajna mama
huura.
dodzwoniła się.
dzwoniłam chyba ze 4 razy i jej nie było albo u pacjenta albo na odziale..
i kazała mi sporo zwiększyć. 50 na zmiane z 75 a za tydzień wizyte mam u niej prywatnie.

Zgłoś nadużycie #101095 22 października 2014, 11:43

Kate, niestety tak to często bywa, że lekarz może być świetnym fachowcem ale np mrukiem :) Ja też mam teraz taką ginekolog która jest raczej oszczędna w słowach. Jest polecanym specjalistą i rzeczywiście nie mogę złego słowa powiedzieć, ale liczę że się rozkręci jak już będę u niej ciąże prowadzić... :)

Kamilka no to super że się dodzwoniłaś.

Zgłoś nadużycie #101096 22 października 2014, 11:58

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

huura.
dodzwoniła się.
dzwoniłam chyba ze 4 razy i jej nie było albo u pacjenta albo na odziale..
i kazała mi sporo zwiększyć. 50 na zmiane z 75 a za tydzień wizyte mam u niej prywatnie.

I super :)

Zgłoś nadużycie #101097 22 października 2014, 12:01

kamilka Fajna mama
no kamień z serca. szkoda że ta moja ginka dopiero w środę może... bo tez juz bym była spokojniejsza. ale cóż. trochę panikuje.... ale po złych doświadczeniach to jest skrzywienie.

Zgłoś nadużycie #101098 22 października 2014, 12:01

kate85 Supermama

sabull napisał(a)

Kate, niestety tak to często bywa, że lekarz może być świetnym fachowcem ale np mrukiem :) Ja też mam teraz taką ginekolog która jest raczej oszczędna w słowach. Jest polecanym specjalistą i rzeczywiście nie mogę złego słowa powiedzieć, ale liczę że się rozkręci jak już będę u niej ciąże prowadzić... :)

Kamilka no to super że się dodzwoniłaś.

Sabull mój endo jest wręcz takim typem macho ;p ok 50stki, ale mega przystojny i taki męski i pewny siebie, z ciętą ripostą heh, ma swoje po swoemu po prostu, on dostaje wyniki i on wie jakie są i tak ma być a ja mam nie wnikać heh, no taki jest już, ale mrukem nie jest to na pewno :) wczoraj miał full ludzi od rana a jeszcze operacje robi w ciągu dnia i przyjmowal do 18 a ja byłam pod koniec jego przyjmowania i był zmęczony i zły, rozumiałam to.

Zgłoś nadużycie #101099 22 października 2014, 12:03

kamilka Fajna mama
ciesze się dziewczyny że jesteście! bo jest z kim pogadać! :)

Zgłoś nadużycie #101100 22 października 2014, 12:08

Di26 Gotowa na wszystko
Kamilka gratuluję :) no u nas kolejny miesiąc starań, teraz mam dni płodne, po pierwszych staraniach już znam swoje objawy owulacji i ogólnie reakcje swojego ciała, mam nadzieję że tym razem się uda, niestety nie bardzo mogę latać na monitoring do lekarza jak poprzednio :/ u mnie przy pierwszej ciąży pierwszym obiawem ( jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży) były straszne kolki nawet jak normalnie szłam. kate jak sytuacja u ciebie bo jakoś nie doczytałam chyba :/

Zgłoś nadużycie #101101 22 października 2014, 12:19

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

no kamień z serca. szkoda że ta moja ginka dopiero w środę może... bo tez juz bym była spokojniejsza. ale cóż. trochę panikuje.... ale po złych doświadczeniach to jest skrzywienie.

Kamilka za tydzień może akurat będzie,bo gin będzie wiedziała co i jak, bo często mówią,że za wcześnie się przychodzi.. ale doskonale Ciebie rozumiem,że dziś byś poszła, ja tak samo bym się denerwowała, ale trzeba być dobrej myśli :) a jakie masz złe doświadczenia?;/

Zgłoś nadużycie #101102 22 października 2014, 12:20

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

ciesze się dziewczyny że jesteście! bo jest z kim pogadać! :)

hihi rozruszałyśmy wątek :p ;p

Zgłoś nadużycie #101103 22 października 2014, 12:24

kate85 Supermama

Di26 napisał(a)

Kamilka gratuluję :) no u nas kolejny miesiąc starań, teraz mam dni płodne, po pierwszych staraniach już znam swoje objawy owulacji i ogólnie reakcje swojego ciała, mam nadzieję że tym razem się uda, niestety nie bardzo mogę latać na monitoring do lekarza jak poprzednio :/ u mnie przy pierwszej ciąży pierwszym obiawem ( jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży) były straszne kolki nawet jak normalnie szłam. kate jak sytuacja u ciebie bo jakoś nie doczytałam chyba :/

Hej :) to trzymam kciuki za owocne staranka :) ja odczekałam 3 cykle po łyżeczkowaniu i teraz mieliśmy we wrześniu 1 cykl starań i dziś mam 41 dc i nie mam okresu 8 dni, nie wiem co się dzieje, bo w tamtym tyg testy negatywne i w 36 dniu cyklu raniutko robiłam hcg i ujemne i nie wiem czy to za wcześnie czy jak...siku chodzę często,zgagę mam, to takie największe objawy..liczyłam owulkę na 1 X ale nie wiem czy była wtedy, czy np. przesunęła się i dlatego hcg ujemne wyszło.. nic jeszcze nie wiem

Zgłoś nadużycie #101104 22 października 2014, 12:27

kamilka Fajna mama

kate85 napisał(a)

Kamilka za tydzień może akurat będzie,bo gin będzie wiedziała co i jak, bo często mówią,że za wcześnie się przychodzi.. ale doskonale Ciebie rozumiem,że dziś byś poszła, ja tak samo bym się denerwowała, ale trzeba być dobrej myśli :) a jakie masz złe doświadczenia?;/

pierwszą ciażę poroniłam w 10 tygodniu. i prawdopodobnie przez tarczycę, wtedy nie wiedziałam że jest z nia cos nie tak. a w drugiej musiałam troche leżeć i zagrożona była i całą prawie brałam lekarstwa na podtrzymanie.

Zgłoś nadużycie #101105 22 października 2014, 12:29

Di26 Gotowa na wszystko

kate85 napisał(a)

Hej :) to trzymam kciuki za owocne staranka :) ja odczekałam 3 cykle po łyżeczkowaniu i teraz mieliśmy we wrześniu 1 cykl starań i dziś mam 41 dc i nie mam okresu 8 dni, nie wiem co się dzieje, bo w tamtym tyg testy negatywne i w 36 dniu cyklu raniutko robiłam hcg i ujemne i nie wiem czy to za wcześnie czy jak...siku chodzę często,zgagę mam, to takie największe objawy..liczyłam owulkę na 1 X ale nie wiem czy była wtedy, czy np. przesunęła się i dlatego hcg ujemne wyszło.. nic jeszcze nie wiem

No to ciekawe, 8 dni to dużo jak na spóźniający się okres :/ faktycznie dziwnie, ale to zawsze jest jeszcze jakaś szansa ;) trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #101106 22 października 2014, 13:21

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

pierwszą ciażę poroniłam w 10 tygodniu. i prawdopodobnie przez tarczycę, wtedy nie wiedziałam że jest z nia cos nie tak. a w drugiej musiałam troche leżeć i zagrożona była i całą prawie brałam lekarstwa na podtrzymanie.

O kurcze to też tak jak ja poroniłaś pierwszą.. ale druga szczęśliwie się zakończyła :) oby teraz było szczęśliwie bez leków :)

Zgłoś nadużycie #101107 22 października 2014, 13:48

kamilka Fajna mama

kate85 napisał(a)

O kurcze to też tak jak ja poroniłaś pierwszą.. ale druga szczęśliwie się zakończyła :) oby teraz było szczęśliwie bez leków :)

oby tak właśnie było!!

Zgłoś nadużycie #101108 22 października 2014, 13:53

kamilka Fajna mama
sabull daj znać jak po wizycie gina.

Zgłoś nadużycie #101109 22 października 2014, 13:58

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

oby tak właśnie było!!

Kamilka a długo się staraliście o drugą ciążę po poronieniu?

Zgłoś nadużycie #101110 22 października 2014, 14:15

kamilka napisał(a)

sabull daj znać jak po wizycie gina.

No więc moja ginekolog dała mi skierowanie na betę i powiedziała, żebym zrobiła nie wcześniej niż dwa dni po planowanej miesiączce jeśli nie przyjdzie... Powiedziała że mam odstawić bromergon bo nawet jeśli nie jestem w ciąży to tydzień przerwy nic nie przeszkodzi. No i jeśli będę w ciąży to mam przyjść bo będę brała acard i heparynę. Jestem pełna nadziei... trzymajcie kciuki za mnie !!!