Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #101071 22 października 2014, 9:29

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

zapakowałam małe butki w piękną torebeczkę ozdobną. mąż przyszedł i pytam go jak tam dzionek minął. a on na to że go wszyscy wkurzali. a ja aha. i coś jeszcze opowiedział kto go wkurzał.
to ja na to no to jeszcze ja Ci coś zraz powiem. i poszłam do pokoju po "prezent" a on co się stało?
daje mu torebasię a on na mnie jak wryty zagląda i mówi w ciąży jesteś? o cholera! i śmieje się.
bardzo zaskoczony był. ale od razu się ucieszył. i śmiał się potem z tego "o cholera".
i cały wieczór kręcił głową i mówił no ładnie.... no ładnie....

Hihi super pomysł z tym prezencikiem :) cieszę się Twoim szczęściem :) pamiętam jak ja pisałam o sobie,że mi się spóźnia @, pisałaś,że Ty tez czekasz na efekty :) oby wszystko było ok, trzymam kciuki mocniutko :) będziesz jeszcze czerwcówką? :)

Zgłoś nadużycie #101072 22 października 2014, 9:29

kamilka Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Kamilka, jak mąż zareagował?

hej. dwa albo trzy posty wyżej :)

Zgłoś nadużycie #101073 22 października 2014, 9:30

kamilka Fajna mama

kate85 napisał(a)

Hihi super pomysł z tym prezencikiem :) cieszę się Twoim szczęściem :) pamiętam jak ja pisałam o sobie,że mi się spóźnia @, pisałaś,że Ty tez czekasz na efekty :) oby wszystko było ok, trzymam kciuki mocniutko :) będziesz jeszcze czerwcówką? :)

tego się właśnie boję że moje szczęście pryśnie jak bańka mydlana.....
a z terminu om wychodzi 2 lipiec.
dziękuję Ci Kate!

Zgłoś nadużycie #101074 22 października 2014, 9:32

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

a nie powiedział Ci endo jaki masz poziom tsh?
bo mi wzrosło i próbuje się umówić do endo i dopiero na 30 października. boje się żeby coś siś nie stało. i szukam jej telefonicznie i namierzyłam ja na oddziale i mam dzwonić o 11. to może mi zanim wizyta będzie powie czy mam zwiększyć dawkę eutyroxu czy nie.

Mój endo ma wyniki tylko u siebie w kompie i jest zły jak zaglądam mu do kompa i zawsze mnie ochrzania ;p wczoraj to tylko zapytałam jak wyniki, to powiedział,że ok,ale nie wiem jakie dokładnie były, nigdy nie wiem,ale jak zwiększył troszkę, to może coś tam skoczyło do góry. Lepiej zapytaj o euthyrox dla siebie, nie ma z tym żartów. Ja jestem taka śpiąca,że szok i ta wkurzająca zgaga, eh, wkurza mnie taka niepewność.

Zgłoś nadużycie #101075 22 października 2014, 9:33

kamilka Fajna mama
zgodnie z zasadami tego wątku będę musiała "zabrać manatki" hihihi i przenieść się na inny wątek.
co zresztą już uczyniłam wczoraj hihihihi.
poszłam do czerwcówek. jak pójdę do gin i powie że lipiec to może do tego czasu i lipcówki sie pojawią.....

Zgłoś nadużycie #101076 22 października 2014, 9:34

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

tego się właśnie boję że moje szczęście pryśnie jak bańka mydlana.....
a z terminu om wychodzi 2 lipiec.
dziękuję Ci Kate!

Oo to już otwierasz lipiec :) trzeba być dobrej myśli :) na pewno wszystko będzie ok :)

Zgłoś nadużycie #101077 22 października 2014, 9:35

kamilka Fajna mama

kate85 napisał(a)

Mój endo ma wyniki tylko u siebie w kompie i jest zły jak zaglądam mu do kompa i zawsze mnie ochrzania ;p wczoraj to tylko zapytałam jak wyniki, to powiedział,że ok,ale nie wiem jakie dokładnie były, nigdy nie wiem,ale jak zwiększył troszkę, to może coś tam skoczyło do góry. Lepiej zapytaj o euthyrox dla siebie, nie ma z tym żartów. Ja jestem taka śpiąca,że szok i ta wkurzająca zgaga, eh, wkurza mnie taka niepewność.

bez sensu że Ci nie mówi ile masz tego tsh. ale cóż lekarze....
ja biorę 1/2 75 a w jeden dzień 50. ale w poprzedniej ciąży tez mi zwiększyła jak już zaszłam. zobaczymy co mi powie. jak mi sie wogóle uda dodzwonić...

Zgłoś nadużycie #101078 22 października 2014, 9:35

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

zgodnie z zasadami tego wątku będę musiała "zabrać manatki" hihihi i przenieść się na inny wątek.
co zresztą już uczyniłam wczoraj hihihihi.
poszłam do czerwcówek. jak pójdę do gin i powie że lipiec to może do tego czasu i lipcówki sie pojawią.....

Buuu... weź mnie ze sobą na czerwcówki :)

Zgłoś nadużycie #101079 22 października 2014, 9:36

kamilka Fajna mama

kate85 napisał(a)

Buuu... weź mnie ze sobą na czerwcówki :)

wskakuj. mam taka małą kieszonkę!!

Zgłoś nadużycie #101080 22 października 2014, 9:43

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

wskakuj. mam taka małą kieszonkę!!

Hihi ok :)

Zgłoś nadużycie #101081 22 października 2014, 9:45

kate85 Supermama

kamilka napisał(a)

bez sensu że Ci nie mówi ile masz tego tsh. ale cóż lekarze....
ja biorę 1/2 75 a w jeden dzień 50. ale w poprzedniej ciąży tez mi zwiększyła jak już zaszłam. zobaczymy co mi powie. jak mi sie wogóle uda dodzwonić...

Obyś ją złapała. Ja jak byłam w ciąży to z 75 od razu zwiększył mi do 112. Zawsze bierze się więcej, hormony są mega ważne, ale na pewno się dodzwonisz :)

Zgłoś nadużycie #101082 22 października 2014, 9:48

Edka82 Fajna mama

kate85 napisał(a)

?? ?? masz prawo do wgladu  do swoich wyników baań!!! Co to znaczy ze ok jak podwyzsza Ci dawkę leku, może poszukaj innego lekarza, z tym jest coś nie tak :/

Zgłoś nadużycie #101083 22 października 2014, 9:59

sabull Gotowa na wszystko

kamilka napisał(a)

82,6

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #101084 22 października 2014, 10:00

dziewczynka napisał(a)

Hej.
A ja tu pierwszy raz😉
Kamila gratulacje!!!
Tak w skrócie. .. staramy się o dzidziusia od połowy sierpnia.okres ostatnio miałam 29 września. Dziś 24 dc I testy jak bym mogła to bym robiła codziennie. Niestety boje się tego rozczarowania😯
Ale nie wiem jak długo wytrzymam.
Pozdrawiam

Cześć :)

Zgłoś nadużycie #101085 22 października 2014, 10:05

kamilka napisał(a)

zapakowałam małe butki w piękną torebeczkę ozdobną. mąż przyszedł i pytam go jak tam dzionek minął. a on na to że go wszyscy wkurzali. a ja aha. i coś jeszcze opowiedział kto go wkurzał.
to ja na to no to jeszcze ja Ci coś zraz powiem. i poszłam do pokoju po "prezent" a on co się stało?
daje mu torebasię a on na mnie jak wryty zagląda i mówi w ciąży jesteś? o cholera! i śmieje się.
bardzo zaskoczony był. ale od razu się ucieszył. i śmiał się potem z tego "o cholera".
i cały wieczór kręcił głową i mówił no ładnie.... no ładnie....

Kurcze, aż się poryczałam jak to przeczytałam... Życzę dużo pięknych wspólnych chwil w oczekiwaniu na kruszynkę. Wspaniały i wyjątkowy czas przed Wami...

Zgłoś nadużycie #101086 22 października 2014, 10:14

Lenka87 Fajna mama
Kamilka świetny pomysł z tymi bucikami :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #101087 22 października 2014, 10:17

Kurcze, ja też coraz większą nadzieję sobie robie... Mam temp.37 i objawy typowo ciążowe, ( We wczesnej ciąży tak samo się czułam jak teraz). Moje wyniki z wczoraj są coraz lepsze: tsh: 1,380 a miesiąc temu było 2,250 prolaktyna 206 (po obciążeniu nie robiłam ale jest i tak niższa niż miesiąc temu a już miesiąc temu po obciążeniu była w normie) Progesteron wyszedł 60 a miesiąc temu w ten sam dzień cyklu robiłam (zawsze robię w 21 dc) był 30. Dziś mam gina. Zapytam ją czy jest sens betę robić i czy ten bromergon szkodzi jeśli to wczesna ciąża. Jestem zadowolona ze ta tarczyca w końcu spadła :) Wynika w końcu dobre więc jak nie teraz to i tak te dwie kreski w końcu się pojawią...

Zgłoś nadużycie #101088 22 października 2014, 10:17

dziewczynka Świeżo upieczona
U mnie nic nie wiadomo😂
Cykle "za starych czasów" miałam 30-35 dniowe.
Teraz jestem po wyjęciu implantu i po za plamienia mi w sierpniu to był mój pierwszy okres 29 wrzesnia od 4 lat.
Chyba poczekam do końca mc.😕jak @ nie zawita to jakiś test...
tyle okazji do świętowania myślałam że to byłby dobry prezent przy okazji.
Wczoraj zaobserwowałam bardzo duże ilości śluzu jak kurze białko z tym ze nie przezroczyste.na owulacja to chyba już za późno. Oznaki zbliżającej sie @?

Zgłoś nadużycie #101089 22 października 2014, 10:19

dziewczynka Świeżo upieczona
Sa bull 👍👍👍👍👍👍

Zgłoś nadużycie #101090 22 października 2014, 10:21

kamilka Fajna mama

sabull napisał(a)

Kurcze, ja też coraz większą nadzieję sobie robie... Mam temp.37 i objawy typowo ciążowe, ( We wczesnej ciąży tak samo się czułam jak teraz). Moje wyniki z wczoraj są coraz lepsze: tsh: 1,380 a miesiąc temu było 2,250 prolaktyna 206 (po obciążeniu nie robiłam ale jest i tak niższa niż miesiąc temu a już miesiąc temu po obciążeniu była w normie) Progesteron wyszedł 60 a miesiąc temu w ten sam dzień cyklu robiłam (zawsze robię w 21 dc) był 30. Dziś mam gina. Zapytam ją czy jest sens betę robić i czy ten bromergon szkodzi jeśli to wczesna ciąża. Jestem zadowolona ze ta tarczyca w końcu spadła :) Wynika w końcu dobre więc jak nie teraz to i tak te dwie kreski w końcu się pojawią...

tsh ładne a ten progesteron wysoki... może o czymś świadczyć :)