Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #100691 11 września 2014, 11:07

Lenka87 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Napisałam na blogu. ja po prostu tutaj nie pasuje. Żyje w sztucznej świadomości że się staramy, a tak na prawdę się nie staramy wcale.

Kochana, kto Ci powiedział, że tutaj nie pasujesz? Ja też przez kilka miesięcy niby się starałam, bez starań
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #100692 11 września 2014, 11:08

Edka82 Fajna mama
Hmmm...nie wiem co mam Ci napisać...to Twoja decyzja, ja ją szanuję :)

Zgłoś nadużycie #100693 11 września 2014, 11:18

hakuna.matata Supermama

Szpilkka napisał(a)

Napisałam na blogu. ja po prostu tutaj nie pasuje. Żyje w sztucznej świadomości że się staramy, a tak na prawdę się nie staramy wcale.

Szpilka, przeczytałam i chyba Cię rozumiem, ale... jeżeli oczywiście mogę wtrącić swoje małe "ale". Wg mnie starania to nie tylko seks w każde płodne dni. Do zajścia w ciążę nie wystarczy mieć męża w łóżku w ciągu tych "magicznych" 24 godzin.
Starania się, to chęć posiadania dziecka, wspieranie się właśnie wtedy kiedy istnieje potencjalna szansa a kiedy ona nie moze zostać wykorzystana. To bliskość drugiej osoby nie wtedy, kiedy jest dobrze, ale wtedy, gdy jest ciężko.
To forum jest właśnie po to. 
Tu nie przychodzą dziewczyny, które muszą zajść w pierwszym cyklu i odchodzą na kolejne wątki.
Tym razem byłam tu krócej niż Ty, ale za pierwszym razem też długo czekałam. I wtedy był to straszny czas, bo nie miałam w nikim oparcia. Teraz mogłam dzielić z Wami swoje wszystkie smutki a potem radości.
Przecież staracie się! A to, ze Twój mąż ma taką pracę to o niczym nie świadczy. Można starać się w każdym cyklu i nie daje to efektu a można co któryś cykl, ale na pewno kiedyś się uda. I wiem o tym, ze to "kiedyś" nie brzmi pocieszająco, ale wiesz, ze mozesz.
Zrobisz jak uważasz. Ja też potrzebowałam odpoczynku od Was, od presji... ale mimo to ciężko mi bez Was było.
Zrób to, co uważasz za dobre dla Ciebie.
Cały czas trzymam za Ciebie mocno kciuki :*
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #100694 11 września 2014, 11:22

hakuna.matata Supermama
edit

Zgłoś nadużycie #100695 11 września 2014, 11:25

olka281 Gotowa na wszystko

nati123 napisał(a)

Hej Ola co tam robisz ?? ?

Ja dzis bardzo ambitnie probuje nie zasnac na szkoleniu ;)

Zgłoś nadużycie #100696 11 września 2014, 11:49

agnieszka85 Zadomowiona
hakuna.matata - zgadzam się, że do zajścia w ciążę nie wystarczy tylko mąż na 24h na dobę w sypialni ale ten cały całokształt, w który wlicza się też wsparcie innych, dla mnie motywujące jest jak się dowiaduje , że komuś się udało wtedy wiem , że można i wiem że niedługo mnie też to spotka

Zgłoś nadużycie #100697 11 września 2014, 11:52

mala24 Supermama

Edka82 napisał(a)

są suche, tzn ze śluzem kremowym, @ brak, dziś delikatny spadek, ale mierzyłam o 35 minut wczesniej więc zignorowałam. Teoretycznie sie chyba dodaje 0,05 stopnia w taki przypadku, to jak bym je dodała to wychodzi 36,68, a 2 dni temu miałam 36,7, więc mozna nawet powiedzieć, że spadku nie ma :/ testu nie robiłam, czekam do jutra. Of juz mi nawet punktów nie nalicza, kaze mi testować i daje ok 93% szans na test pozytywny. Nie czuje się inaczej niz wczoraj i przedwczoraj itd. http://ovufriend.pl/graph/bc7be0c4f1b2bb2065111be338ae635a

to czekamy do jutra, mam nadzieję że się okaże że na majówki przyjdziesz :D

Zgłoś nadużycie #100698 11 września 2014, 12:49

krysiulcia Zadomowiona
ja staram się bardzo nie stresować ani nie nakręcać, bo wiem że to też nie sprzyja ale ciekawe jak to będzie jak będę robiła testy...

Zgłoś nadużycie #100699 11 września 2014, 13:28

Szpilkka Supermama
a ja wam powiem tak. Hakuna - może i masz rację, ale wy macie ten "całokształt" przynajmniej ..... ja męża mam raz w miesiącu na trzy dni i czasem te trzy dni wypadają zaraz po @. Przepraszam ale w tym momencie ten magiczny całokształt mi nic nie pomorze. Ja nie wiem co będzie kiedy za trzy lata takich starań jak nasze okaze się że musimy się np leczyc czego oczywiście nie życzę sobie, ale różne sytuacje są. Bo jak mam się teraz o tym przekonac ?? Wiatropylna nie jestem, przez mmsa też nie zajdę.

Zgłoś nadużycie #100700 11 września 2014, 13:54

hakuna.matata Supermama
Ok Szpileczka, ale co planujesz? Bo odejście z forum Staraczek nie pomoze Ci zajść w ciążę. Starań chyba nie przerwiesz? Chcesz mówić, ze się nie starasz a jak się uda trwafić w owulkę i zaciążyć, to przypiszesz to szcześciu? :) Jeżeli tak chcesz to ok. Ja juz napisałam - rób co chcesz, tylko zebyś była szczęśliwa... nawet bez nas ;)

Zgłoś nadużycie #100701 11 września 2014, 13:56

kamilka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

a ja wam powiem tak. Hakuna - może i masz rację, ale wy macie ten "całokształt" przynajmniej ..... ja męża mam raz w miesiącu na trzy dni i czasem te trzy dni wypadają zaraz po @. Przepraszam ale w tym momencie ten magiczny całokształt mi nic nie pomorze. Ja nie wiem co będzie kiedy za trzy lata takich starań jak nasze okaze się że musimy się np leczyc czego oczywiście nie życzę sobie, ale różne sytuacje są. Bo jak mam się teraz o tym przekonac ?? Wiatropylna nie jestem, przez mmsa też nie zajdę.

śledzę to forum od początku roku. ale zarejstrowałam się dopiero chyba w czerwcu.
ale starania mieliśmy podjąć we wrześniu. i powiem szczerze że przez te 3 miesiące od czerwca mimo iż sie w sumie nie staraliśmy ja cały czas nastawiałam się że @ nie przyjdzie. i to mega stresujące było.... o niczym nie myślałam tylko czy będę w ciazy i kiedy ten wrzesień przyjdzie....
także w jakimś małym stopniu potrafię Cię zrozumieć.

Zgłoś nadużycie #100702 11 września 2014, 15:07

agnieszka85 Zadomowiona
dziewczyny możecie mi polecić jakieś suwaczki ? Bo tak coś jak liczę to te moje okresy ciężko określić?

Zgłoś nadużycie #100703 11 września 2014, 15:15

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Ok Szpileczka, ale co planujesz? Bo odejście z forum Staraczek nie pomoze Ci zajść w ciążę. Starań chyba nie przerwiesz? Chcesz mówić, ze się nie starasz a jak się uda trwafić w owulkę i zaciążyć, to przypiszesz to szcześciu? :) Jeżeli tak chcesz to ok. Ja juz napisałam - rób co chcesz, tylko zebyś była szczęśliwa... nawet bez nas ;)

nic nie planuje. Tak rzadko tu bywam teraz ... po za tym udzielam się jeszcze rzadziej. Wszystkie siedzą na FB ....

Zgłoś nadużycie #100704 11 września 2014, 16:34

Konto usunięte
hej laseczki, właśnie wróciłam z pracy, lecę coś wszamać i was doczytam.

u mnie już po owulacji, zwyciężył rozsądek i całe szczęście ;) Już nie będzie kusić ;)

Zgłoś nadużycie #100705 11 września 2014, 16:50

nati123 Fajna mama
Widzisz szpilka ja uważam tak jak Hakuna nic dodać nic ująć ale to twoja decyzja... My będziemy tesknily..
Ja widzisz teraz tu jestem a się nie staram to co też powinnam odejść? Hmmm... Nie chce zaplakalabym bez was! Mimo że nie mogę mieć teraz dzidzi ciesze się wlotami innych a smuce kiedy coś nie wychodź... Tak jak teraz bardzo kibicuje Edce co dzień wstaje z nadzieją ze zobaczę i niej te ll kreski i ciesze się tym. Sądzę że nie powinnaś kasować konta bo na pewno tu wrócisz nie chcesz się nie udzielaj avkonto zostaw a nóż widelec mąż wpadnie zrobi co trzeba i bach... Nowe konto będziesz zakładać? Dla nas zawsze będziesz Szpilka :-*

Zgłoś nadużycie #100706 11 września 2014, 16:52

nati123 Fajna mama
Aaa Olka nie przemecz się tylko :-P . Anastazja gratuluję :-* wytrwala jesteś... Agniesia ja korzystam tych tutaj fmowskich

Zgłoś nadużycie #100707 11 września 2014, 19:32

Konto usunięte
no i zjadłam i zamiast podczytać, przysnęło mi się a teraz trzeba lecieć kąpać młodego i kłaść spać :/

mąż kolejny tydzień siedzi w pracy do 21. Albo ma nas dość albo faktycznie jest nawał pracy ;)

eh dziewczyny nie wypisujcie się, co prawda rzadko tu jestem bo jakoś tak męczą mnie te starania, ale zaglądam w każdy mój lepszy dzień i w kupie raźniej :) więc głowa do góry, cyc do przodu i... staramy się ;)

Zgłoś nadużycie #100708 11 września 2014, 20:10

Konto usunięte
no i chyba wszystkie was poprzestraszałam :(

więc lecę spać i do jutra ;)

Zgłoś nadużycie #100709 11 września 2014, 21:14

staraczka Supermama
SZPILKA --->ja po czesci ciebie rozumiem i oczywiscie zrobisz jak zechcesz i tak jak ci serce podpowiada, ja bede tesknic choc jestem tu ostatnio bardzo rzadko. zycze Wam abyscie zaszli i tego samego zycze innym staraczkom i miedzy innymi sobie. mi zwyklej staraczce ktora ma meza na codzien jest ciezko ale tobie jest podwojnie ciezej bo nie masz meza przy sobie dzien w dzien, masz racje wiatropylna nie jestes mmsem tez sie nie zaplodnisz. jesli czujesz ze chcesz stad odejsc, to odejdz moze wlasnie tego potrzebujesz ? niestety wiekszosc osob ktore odeszly z forum wracaly z dwoma kreskami... cos w tym jest.

Zgłoś nadużycie #100710 11 września 2014, 22:16

Edka82 Fajna mama

mala24 napisał(a)

to czekamy do jutra, mam nadzieję że się okaże że na majówki przyjdziesz :D

zaczęłam plamić własnie,jutro@ przylezie