Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #100491 9 września 2014, 16:39

ewelina231991 Gotowa na wszystko

anafreud napisał(a)

eh chciałam coś napisać ale nadrobiłam i mi się odechciało....
mysz, sorry, ale Twoja wypowiedź do Alutki była chamska i prostacka - rozumiem, że negatyw wyszedła el to nie powód odgrywać się na nowej dziewczynie - tyle na ten temat
ewelina naucz się czytać ze zrozumieniem i ogarnij się trochę a przede wszystkim nie bierz wszystkiego do siebie a druga sprawa to mimo, że na forum jesteśmy anonimowe to każda ma swój nick - skoro mam być Oną bo nie łaska zapamiętać lub wrócić i sprawdzić mój nick to ja dziękuję za to forum...
kiedyś było tu inaczej i mam wrażenie że nic mnie już tu nie trzyma...
dziękuję i dobranoc

No źle napisałam i żadnej tak nie traktuje . I tak faktycznie nie będę tak wszystkiego do siebie... ;/ bo nie potrzebnie. I nie powinnaś uciekać z forum. Bo to ja powinnam to zrobić , jestem nowa.

Zgłoś nadużycie #100492 9 września 2014, 16:42

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

nie obraziłam się a wyraziłam swoje osobiste zdanie na temat forum i tego co się tu dzieje... i że dla Ciebie nie jestem czy nie jestesmy Onymi to wiem ale pomyśl Motylu sam.... "stara" forumka wchodzi i coś pisze - choćby głupie "hej" to jeśli żadna inna stara się nie odezwie do niej to nowa już w ogóle... traci sens wchodzenie tu prawda ??

to może zacznijcie częściej tu bywać? Jakoś do mnie wszyscy normalnie się odzywają. A to Wy się odcięłyście od forum. Takie moje zdanie. Przyjdziecie raz na 5 dni i co? I każdy ma was od razu kojarzyć? ewelina i mysz pojawiają się codziennie choć są nowe. Edka od czasu do czasu coś napisze. Ty też raz na kilka dni się odezwiesz. Taklasobieja baaaardzo sporadycznie. A co z resztą? Tym bardziej, nie oszukujmy się, że na FB wątek wre. Olka też od wielkiego dzwonu się odezwie. A i jeszcze to czy ktoś się do kogoś odezwie i przywita to chyba kwestia własnej kultruy - tak mi się wydaję. Ale ja przecież też jestem dzikus, więc w sumie... :D

Zgłoś nadużycie #100493 9 września 2014, 16:44

nati123 Fajna mama
A ja o mnie zapomniałaś jaka ja jestem? Mnie wygnalas z fm?

Zgłoś nadużycie #100494 9 września 2014, 16:45

anafreud Fajna mama
zastanów się Motyl DLACZEGO się odcięłyśmy?
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #100495 9 września 2014, 16:46

Konto usunięte

nati123 napisał(a)

A ja o mnie zapomniałaś jaka ja jestem? Mnie wygnalas z fm?

Czy napisałam coś takiego? Wszystkie jesteście bardziej aktywne na FB. Pojawisz się też czasem, owszem. Pinka to już praktycznie wcale tu nie zagląda. Inezka - to samo, zaginęła. lady_89 - też zaginęła. nadia - nie wiem gdzie się podziewa. paola - też od czasu do czasu się odezwie. kamilka jest nowa, a odzywa się normalnie. maslanka - teraz uciekła, ostatnio była aktywna. Szpilkka - pracuje wiec ciagle jej nie ma. Lenka - uciekła stąd.

Zgłoś nadużycie #100496 9 września 2014, 16:47

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

zastanów się Motyl DLACZEGO się odcięłyśmy?

Nie wiem. Ale skoro tak, to myślę, że warto pomyśleć o zamknięciu wątku, bo nie ma to sensu.

Zgłoś nadużycie #100497 9 września 2014, 16:48

Edka82 Fajna mama

anafreud napisał(a)

nie obraziłam się a wyraziłam swoje osobiste zdanie na temat forum i tego co się tu dzieje... i że dla Ciebie nie jestem czy nie jestesmy Onymi to wiem ale pomyśl Motylu sam.... "stara" forumka wchodzi i coś pisze - choćby głupie "hej" to jeśli żadna inna stara się nie odezwie do niej to nowa już w ogóle... traci sens wchodzenie tu prawda ??

PRAWDA!

Zgłoś nadużycie #100498 9 września 2014, 16:48

anafreud Fajna mama
no to miło, że tylko Szpilka pracuje więc jej nie ma.... inne siedzą w domach na tyłu i specjalnie się nie odzywają tutaj... nosz niedobre no !
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #100499 9 września 2014, 16:50

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Nie wiem. Ale skoro tak, to myślę, że warto pomyśleć o zamknięciu wątku, bo nie ma to sensu.

obraź się i zamknij wątek jak się obraziłaś na nas i wypisałaś się z fb... no już nie zachowuj się dziecinnie - nie Ty zakładałaś, nie Ty zamykasz to raz a dwa czy my jesteśmy niezastępowalne ?? są nowe dziewczyny i one zawsze mogą ciągnąć wątek... z forum jak z życiem - jedno odchodzą, inni przychodzą
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #100500 9 września 2014, 16:50

Konto usunięte
Dobra, widzę, że nie warto w ogóle się udzielać. Każdego atakujecie, zauważcie proszę. Jestem na tym forum troszkę czasu i nie rozumiem takiego zachowania. Wystarczy, że na mnie naskoczyłyście na FB. Tu się nie dam, sorrki ;)

Zgłoś nadużycie #100501 9 września 2014, 16:51

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

obraź się i zamknij wątek jak się obraziłaś na nas i wypisałaś się z fb... no już nie zachowuj się dziecinnie - nie Ty zakładałaś, nie Ty zamykasz to raz a dwa czy my jesteśmy niezastępowalne ?? są nowe dziewczyny i one zawsze mogą ciągnąć wątek... z forum jak z życiem - jedno odchodzą, inni przychodzą

No bo przecież jestem gówniarą :) hihi :)

Zgłoś nadużycie #100502 9 września 2014, 16:53

mamelka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

marzenie takie maleńkie...

Spełni się już niebawem :)

Zgłoś nadużycie #100503 9 września 2014, 16:53

Konto usunięte
Spoko, ja na forum nie muszę pisać - byłam zżyta z Wami - TUTAJ. Wolicie sobie pisać tam - okej. Każdy wybiera co mu się podoba :)

Zgłoś nadużycie #100504 9 września 2014, 16:54

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Dobra, widzę, że nie warto w ogóle się udzielać. Każdego atakujecie, zauważcie proszę. Jestem na tym forum troszkę czasu i nie rozumiem takiego zachowania. Wystarczy, że na mnie naskoczyłyście na FB. Tu się nie dam, sorrki ;)

kto i kiedy zaatakował Cię i jakiego zachowania nie rozumiesz ??
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #100505 9 września 2014, 16:54

olka281 Gotowa na wszystko
Motyl ja sie odzywalam regularnie ale nikt mi nie odpowiadal albo ewentualnie dzien dobry i koniec wiec zaczęłam sie tylko witac i żegnać

Zgłoś nadużycie #100506 9 września 2014, 16:54

Konto usunięte

mamelka napisał(a)

Spełni się już niebawem :)

taaaa, lekarze mi mówili "przy bromergonie" to raz dwa zaciążysz. i co? i nic jak widać :D

Zgłoś nadużycie #100507 9 września 2014, 16:58

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Spoko, ja na forum nie muszę pisać - byłam zżyta z Wami - TUTAJ. Wolicie sobie pisać tam - okej. Każdy wybiera co mu się podoba :)

i tu się mylisz - jesteś zżyta z forum a nie z nami... gdybyś była z nami to nie było by opcji tu czy tam... wybrałaś fm i tylko fm mimo, że nikt nie kazał wybierać ani Tobie ani nikomu...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #100508 9 września 2014, 16:58

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

i tu się mylisz - jesteś zżyta z forum a nie z nami... gdybyś była z nami to nie było by opcji tu czy tam... wybrałaś fm i tylko fm mimo, że nikt nie kazał wybierać ani Tobie ani nikomu...
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #100509 9 września 2014, 16:59

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Czy napisałam coś takiego? Wszystkie jesteście bardziej aktywne na FB. Pojawisz się też czasem, owszem. Pinka to już praktycznie wcale tu nie zagląda. Inezka - to samo, zaginęła. lady_89 - też zaginęła. nadia - nie wiem gdzie się podziewa. paola - też od czasu do czasu się odezwie. kamilka jest nowa, a odzywa się normalnie. maslanka - teraz uciekła, ostatnio była aktywna. Szpilkka - pracuje wiec ciagle jej nie ma. Lenka - uciekła stąd.

Nie uciekłam, tylko nie miałam czasu, żeby pisać. Podróż do Pl dała mi popalić, źle się czuję. Gdybyś nie uciekła z grupy na fb to byś wiedziała ocb.
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #100510 9 września 2014, 16:59

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

kto i kiedy zaatakował Cię i jakiego zachowania nie rozumiesz ??

Pisałam i wszystko mi skasowało. Atakujecie jak ktoś powie że jest mu przykro bo się nie udaje. To od razu gadacie, że się nakręcam, że sobie wmawiam. Że co miesiąc w ciąży jestem. No to odeszłam, to miała być grupa wsparcia, a nie takie coś.

Same się wyniosłyście na FB, bo Wam nie wiem "przeszkadzały"? nowe osoby. Może przeszkadzały to niedobre słowo. Ale nie potrafię inaczej tego powiedzieć.