Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #100451 9 września 2014, 15:17

Nathalia Zaprawiona w bojach

ewelina231991 napisał(a)

Sorry ale nie chce mi sie cytować co Ona napisała ale tak to napisała ze jeśli ktoś sie bada co rok to chyba pa kilku partnerów.. jak znajde to zacytuje.. ;/

NIE ROZWALAJ MNIE DZIEWCZYNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisałam, że JEŚLI LASKA MA KILKU PARTNERÓW TO WTEDY OK, CO ROK NALEZY SIE BADAĆ!!!!! a nie ze do cholery jak się badasz co rok to znaczy, że się puszczasz!! i ONA to ma imie (które widać w nicku!)
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #100452 9 września 2014, 15:19

ewelina231991 Gotowa na wszystko

Nathalia napisał(a)

Matkoboskaczęstochoska........ Żeśta się przywaliły tylko do jednego zdania z moich wszystkich wypocin... o tym nieszczęsnym puszczaniu... a to był tylko przykład, potraficie coś takiego ogarnąć? PRZY-KŁAD!
Czytanie ze zrozumieniem się kłania! Jednej wyszło jakieś tam zakażenie na pierwszej cytologii, rozumiem, że bada się co roku. Drugiej wyjdzie jakiś paciorek, trzeciej wyjdzie rak (czego bym w ogole nie chciała, żeby wychodziło!) i takie przypadki jak najbardziej rozumiem, co roku grzecznie się badać, jeśli KIEDYKOLWIEK W PRZESZŁOŚCI COŚ CYTOLOGIA WYKAZAŁA! Jeśli pierwsza cytka była czysta, nie ma medycznej potrzeby zapierdzielać na nią co roku... To jest fakt medyczny!
Drogi motylu, pijesz do mnie rozumiem, bo odzywam się jak dym. Ale przypomnij sobie dym z valentiną jak piałaś ze śmiechu jak się udzieliłam :)

Ty masz swoje zdanie ja swoje , nie wypowiadam się już na ten temat i tyle.

Zgłoś nadużycie #100453 9 września 2014, 15:20

Masz rację nie udzielaj się dalej bo się tylko pogrążasz.
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #100454 9 września 2014, 15:21

Nathalia napisał(a)

NIE ROZWALAJ MNIE DZIEWCZYNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisałam, że JEŚLI LASKA MA KILKU PARTNERÓW TO WTEDY OK, CO ROK NALEZY SIE BADAĆ!!!!! a nie ze do cholery jak się badasz co rok to znaczy, że się puszczasz!! i ONA to ma imie (które widać w nicku!)

No nie pamiętam, twojego nicku , tylko że ja akurat to wcześniej napisałam to musiałaś się tego czepiać tak? Każdy sie bada jak chce i tyle. A nie że jeżeli ktoś sie bada tak często to jest puszczalska.. sorry ale to jest chore. Nawet tak nie powinnaś myśleć.

Zgłoś nadużycie #100455 9 września 2014, 15:22

Nathalia napisał(a)

Masz rację nie udzielaj się dalej bo się tylko pogrążasz.

Niczym się nie pogrążam ;/ Ja już się wypowiedziałam na ten temat nie potrzebne mi to drożyć dalej,

Zgłoś nadużycie #100456 9 września 2014, 15:23

olka281 Gotowa na wszystko

ewelina231991 napisał(a)

No nie pamiętam, twojego nicku , tylko że ja akurat to wcześniej napisałam to musiałaś się tego czepiać tak? Każdy sie bada jak chce i tyle. A nie że jeżeli ktoś sie bada tak często to jest puszczalska.. sorry ale to jest chore. Nawet tak nie powinnaś myśleć.

Wrzuc wkoncu na luz laska.

Zgłoś nadużycie #100457 9 września 2014, 15:24

Konto usunięte
Chore to są Wasze kłótnie i czepialstwo o każde słowo.

Zgłoś nadużycie #100458 9 września 2014, 15:24

krysiulcia Zadomowiona
dziewczyny nie kłóćcie się, wszystkie tu staramy się o dziecko i powinnyśmy się wspierać, a nie spierać za niedopowiedzenia czy niejasności.

Zgłoś nadużycie #100459 9 września 2014, 15:27

olka281 napisał(a)

Wrzuc wkoncu na luz laska.

Ja już wrzuciłam ;-) tylko nie lubie jak ktoś się mnie czepia. ALe juz koniec tematu , bo te kłotnie robią się dziecinne :D

Zgłoś nadużycie #100460 9 września 2014, 15:28

Konto usunięte
kurka, głodna jestem, a nie wiem co szybkiego na obiadek zrobić :/

Zgłoś nadużycie #100461 9 września 2014, 15:28

motyl1909 napisał(a)

Chore to są Wasze kłótnie i czepialstwo o każde słowo.

Ja się doczepiłam tylko jednego słowa. Bo nie powinno sie nikogo w żaden sposób oceniać a tym bardziej poprawiać, to jest forum o staraniu sie o dzidziusia a nie kłotnie o cytologie :D

Zgłoś nadużycie #100462 9 września 2014, 15:30

Konto usunięte

ewelina231991 napisał(a)

Ja się doczepiłam tylko jednego słowa. Bo nie powinno sie nikogo w żaden sposób oceniać a tym bardziej poprawiać, to jest forum o staraniu sie o dzidziusia a nie kłotnie o cytologie :D

ale też niepotrzebnie bierzesz wszystko do siebie! czy Nathalia napisała "Ewelina231991 puszcza się codziennie z innym i dlatego robi cytologię non stop"? nie. A czy Ty specjalnie pisałaś o Nathalii "Ona"? nie. Więc dajcie se po ryjku i będzie git.

Zgłoś nadużycie #100463 9 września 2014, 15:42

motyl1909 napisał(a)

ale też niepotrzebnie bierzesz wszystko do siebie! czy Nathalia napisała "Ewelina231991 puszcza się codziennie z innym i dlatego robi cytologię non stop"? nie. A czy Ty specjalnie pisałaś o Nathalii "Ona"? nie. Więc dajcie se po ryjku i będzie git.

No nie dosłownie tego nie napisała , ale w ogóle nie powinna tak pomyśleć i tyle , a ja Ona napisałam bo nie pamiętałam nicku . No takie najlepsze wyjście he he ;-) to dawaj Nathalia :D hi hi, no a do mnie @ przyszedł.. i już teraz to w ogóle będę nerwowa.. ;/

Zgłoś nadużycie #100464 9 września 2014, 15:43

Konto usunięte

ewelina231991 napisał(a)

No nie dosłownie tego nie napisała , ale w ogóle nie powinna tak pomyśleć i tyle , a ja Ona napisałam bo nie pamiętałam nicku . No takie najlepsze wyjście he he ;-) to dawaj Nathalia :D hi hi, no a do mnie @ przyszedł.. i już teraz to w ogóle będę nerwowa.. ;/

przynajmniej wiesz na czym stoisz.

Zgłoś nadużycie #100465 9 września 2014, 15:43

paola Fajna mama
Wchodze a tu DYM. Łojezuuuu ...

Zgłoś nadużycie #100466 9 września 2014, 15:44

motyl1909 napisał(a)

Ja zawsze biorę wszystko do siebie i pewnie dlatego czasami są kłótnie z moim M ;/ najlepiej się nic nie odzywać.

Zgłoś nadużycie #100467 9 września 2014, 15:45

Napiszę to po raz ostatni. Błagam o czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałam, że jeśli babka bada się co roku, to się puszcza! Tylko jeśli kobieta ma kilku partnerów w ciągu roku, wtedy należałoby się co roku badać a wiesz dlaczego? Bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie złapałaś hpv... I błagam Cie zrozum to w końcu bo ja już płakałam ze śmiechu, że Ci tłumaczę dużymi literami, a ty dalej swoje!

Zgłoś nadużycie #100468 9 września 2014, 15:47

Nathalia napisał(a)

Napiszę to po raz ostatni. Błagam o czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałam, że jeśli babka bada się co roku, to się puszcza! Tylko jeśli kobieta ma kilku partnerów w ciągu roku, wtedy należałoby się co roku badać a wiesz dlaczego? Bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie złapałaś hpv... I błagam Cie zrozum to w końcu bo ja już płakałam ze śmiechu, że Ci tłumaczę dużymi literami, a ty dalej swoje!

Nie wypowiadam się bo widzisz dalej sie czepiasz.. i robisz ze mnie nie wiadomo kogo jak bym nic nie rozumiała. Zakończyłam ten temat i tyle nie musisz mi nic tłumaczyć.

Zgłoś nadużycie #100469 9 września 2014, 15:48

paola Fajna mama
Nathalia ja cię kumam - bo robię cytologię co roku a mam juz 10 lat JEDNEGO i nie poczułam się jakbys napisała że sie puszczam bo robię tę cytologię

Zgłoś nadużycie #100470 9 września 2014, 15:55

Konto usunięte
Dziewczyny, przestańcie, bo naprawdę za chwilę nikt się nie będzie tu udzielał... :/