Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #100411 9 września 2014, 14:12

Edka82 Fajna mama

ewelina231991 napisał(a)

No ja odczuwam taką potrzebę i już. Nikt jej nic złego nie napisał. Ja napisała przecież zdrowie najważniejsze i żeby sie udała do Gin czy coś w tym złego. Mysz moze sie zdenerwowała ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ;-) Każdy dla każdego chce jak najlepiej..ale widzę że czasami wychodzi inaczej... ;/ szkoda słów i tyle..
Ja dołączyłam do tego forum z myślą pomocy , zrozumienia :-) ( i to że staramy się wszystkie o dziecko - ja o drugie )a jeśli to ma tak wyglądać.. to ja sie wypisuje i tyle... bo po co mi się denerwować. Żeby jedna na drugą naskakiwała.. ;/ :(
Ona wyraziła swoje zdanie i tyle i nie musicie też na nia naskakiwać i drożyć dalej ten temat.

O właśnie, pomocy i zrozumienia!!!!!!!!!!! To przeanalizuj czy mysz tu się wykazała zrozumieniem, pocisnęła laskę, która dopiero co się zalogowała, no super zajebiste powitanie, jak by mnie ktoś tak powitał, to bym podziękowała za te forum.

Zgłoś nadużycie #100412 9 września 2014, 14:13

ewelina231991 Gotowa na wszystko

Nathalia napisał(a)

Bo teraz to akurat uraziłaś z tym - proszę wytłumacz mi sens zdania bo mój mózg nieogarnia?
Gdzie w moim poście masz jakiekolwiek urażenie Ciebie, bo badasz się co roku? Wytłumaczyłam tylko, że jeśli sie laska nie bzyka z różnymi typami co tydzień, nie ma jakiś ostrych klinicznych objawów, to NIE MA potrzeby robienia cytologii co roku, jeśli pierwsze badanie wyszło "czyste"... I jeśli co roku wychodzi Ci cytologia czyściutka to nic, tylko się cieszyć! I nie wjeżdżać na kobiety, które tego nie robią! np. JA ! :D

No nie każda ma taką potrzebę żeby robić tą cytologię co roku :-) ja na nikogo nie wjeżdżam . Każdy ma swoje życie i swoje problemy , nie mi oceniać heh ;-)

Zgłoś nadużycie #100413 9 września 2014, 14:13

Maaagda Supermama
DAWNA EKIPO WRÓĆ!!!!

Zgłoś nadużycie #100414 9 września 2014, 14:15

Nathalia Zaprawiona w bojach
Swoje zdanie można wyrażać w sposób bardziej kulturalny a nie mówić, że lasce nikt nie zaglądał do otworu oprócz jakiegoś dziada... no błagam!
a, no i nadżerka to chyba wychodzi poprzez zwykłe badanie ginekologiczne, bo mi już ją stwierdzili na pierwszej wizycie... Chyba, że moja gin miała dar przewidywania wyników cytologii? :O
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #100415 9 września 2014, 14:15

Edka82 napisał(a)

O właśnie, pomocy i zrozumienia!!!!!!!!!!! To przeanalizuj czy mysz tu się wykazała zrozumieniem, pocisnęła laskę, która dopiero co się zalogowała, no super zajebiste powitanie, jak by mnie ktoś tak powitał, to bym podziękowała za te forum.

Wyraziła swoje zdanie. Ja już nie będę sie wypowiadać na ten temat i tyle. Nie mam zamiaru sie z nikim kłócić bo to nie o to chodzi. A jeśli tak ma być. To lepiej się wypisać z tego forum i tyle.. ;/

Zgłoś nadużycie #100416 9 września 2014, 14:20

Maaagda Supermama
Nikt tu nikogo nie trzyma, Nowych niestety nie znamy ( i np ja nie mam zamiaru tego robić :D ) dobrze mi jest ze stałymi staraczkami, tam chociaż nie czytam, że któraś po okresie już wie , że jest w ciąży. Czy druga uważa, że stara się 3 miesiące i jest bezpłodna... -.- LUDZIE rozumiem, że to forum, że można pisać co nam leży na sercu, ale pomyślcie też co może czuć druga osoba, która siedzi już tutaj choćby rok..... I dalej nie wie w czym jest problem.... AMEN

Zgłoś nadużycie #100417 9 września 2014, 14:21

Edka82 Fajna mama
Mi tam nie zależy czy Ty na tym forum zostaniesz czy nie. Ja jak się tu logowałam to nikt tak jak mysz dzisiaj nowych nie witał. Tego będę się czepiać. Szacunek i kultura! Ot, to co cechowało to forum.

Zgłoś nadużycie #100418 9 września 2014, 14:22

Nathalia napisał(a)

Swoje zdanie można wyrażać w sposób bardziej kulturalny a nie mówić, że lasce nikt nie zaglądał do otworu oprócz jakiegoś dziada... no błagam!
a, no i nadżerka to chyba wychodzi poprzez zwykłe badanie ginekologiczne, bo mi już ją stwierdzili na pierwszej wizycie... Chyba, że moja gin miała dar przewidywania wyników cytologii? :O

Tak przez badanie a cytologia jest po to czy jest jakaś infekcja , zmiana nowotorowa itd. Ja miałam cytologie || stopnia . Nie jest aż tak źle ale stan zapalny jest.

Zgłoś nadużycie #100419 9 września 2014, 14:23

Pjona siostry!
"To porażka a nie sukces pcha świat do przodu. Porażka zazwyczaj oznacza, że ktoś przekroczył granicę komfortu, spróbował czegoś nowego. Sknocił coś, ale też czegoś się przy tej okazji nauczył"

Zgłoś nadużycie #100420 9 września 2014, 14:23

Maaagda Supermama

Alutkaaa napisał(a)

Haha nie bede tego komentować :)

ALutka , a Ty się nimi nie przejmuj, bo tu się wariatkowo zaczyna robić :D

Zgłoś nadużycie #100421 9 września 2014, 14:25

Maaagda napisał(a)

Nikt tu nikogo nie trzyma, Nowych niestety nie znamy ( i np ja nie mam zamiaru tego robić :D ) dobrze mi jest ze stałymi staraczkami, tam chociaż nie czytam, że któraś po okresie już wie , że jest w ciąży. Czy druga uważa, że stara się 3 miesiące i jest bezpłodna... -.- LUDZIE rozumiem, że to forum, że można pisać co nam leży na sercu, ale pomyślcie też co może czuć druga osoba, która siedzi już tutaj choćby rok..... I dalej nie wie w czym jest problem.... AMEN

A czy ja napisałam że po okresie to juz w ciaży jestem. ALbo bezpłodna..ja nic takiego nie powiedziałam. Mam juz jedno dziecko. A dołączyłam do forum z tego względu że z moim mężem od stycznia chcemy się starać o dziecko , bo póki co nie mogę..zdrowie mi nie pozwala i tyle.

Zgłoś nadużycie #100422 9 września 2014, 14:25

Edka82 Fajna mama
Uciekam, pa

Zgłoś nadużycie #100423 9 września 2014, 14:27

Edka82 napisał(a)

Mi tam nie zależy czy Ty na tym forum zostaniesz czy nie. Ja jak się tu logowałam to nikt tak jak mysz dzisiaj nowych nie witał. Tego będę się czepiać. Szacunek i kultura! Ot, to co cechowało to forum.

Ja nikogo nie krytukuje i się nie czepiam , tak faktycznie jestem nowa, myślałam że bedzie miło i w ogóle..że każda z nam jedną zrozumie.. że będziemy jakoś traktować się z szacunkiem no ale...skoro tak. To być może źle zrobiłam ze się z Wami podzieliłam moimi problemami ,skoro nowych nie przyjmujecie.

Zgłoś nadużycie #100424 9 września 2014, 14:27

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Tasiemka - wzywam Cię! Pokaż nam foty swoich dwóch testów! :D

chętnie z tym, że mam je na innym kompie,a mąż go zawziął do pracy :P jak nie zapomnę to jutro wrzucę :)

a co do cytologii... to wychodzi na to, że będę wyrodną matką i jestem okrutną partnerką, bo zrobiłam ją tylko raz i to pół roku przed zajściem w ciążę, a duuuuużo wcześniej już współżyłam... smutno mi... :(

Zgłoś nadużycie #100425 9 września 2014, 14:28

ewelina231991 napisał(a)

A czy ja napisałam że po okresie to juz w ciaży jestem. ALbo bezpłodna..ja nic takiego nie powiedziałam. Mam juz jedno dziecko. A dołączyłam do forum z tego względu że z moim mężem od stycznia chcemy się starać o dziecko , bo póki co nie mogę..zdrowie mi nie pozwala i tyle.

Koledźanko, wróć może na lekcje jęz. polskiego dokładnie do tematów czytania ze zrozumieniem, bo Ci to coś cienko wychodzi... W wypowiedzi Magdy NIE MA żadnego uderzenie konkretnie w Twoją osobę, więc całkowicie nie rozumiem Twojej odpowiedzi :)

Zgłoś nadużycie #100426 9 września 2014, 14:32

olka281 Gotowa na wszystko
Mysz rozumiem ze sie zdenerwowalas ale kurde nie przelewaj tego na forum i nie wyzywaj sie na lasce bo moim zdaniem tez grubo przesadzilas. Ja osobiscie po czymś takim bym sie wiecej nie pojawila. Odejdz od klawiatury jak potrzebujesz to pokrzycz a pozniej na spokojnie pisz co chcesz przekazac

Zgłoś nadużycie #100427 9 września 2014, 14:32

Nathalia napisał(a)

Koledźanko, wróć może na lekcje jęz. polskiego dokładnie do tematów czytania ze zrozumieniem, bo Ci to coś cienko wychodzi... W wypowiedzi Magdy NIE MA żadnego uderzenie konkretnie w Twoją osobę, więc całkowicie nie rozumiem Twojej odpowiedzi :)

Wyraziłam swoje zdanie i tyle.. nie rozumiem po co najeżdżacie na mnie wiesz akurat z J.Polskiego miałam bardzo dobre oceny. Tak że nie mam z tym problemu... Chodziło mi o to że np ja.. nie ..A czy ja napisałam że po okresie to juz w ciaży jestem. ALbo bezpłodna..ja nic takiego nie powiedziałam. O tak miało być.. nie lubie się denerwować. I nie myślałam ze na forum tak będzie...

Zgłoś nadużycie #100428 9 września 2014, 14:36

A Mysz chodziło o to że jeśli ma problemy z @ itd. To powinna zrobić cytologie żeby dla pewności.. wiedzieć co i jak .. bo jakiś tego powód może być. Ja akurat wiem co mi dolega i się badam bo muszę i chce ... i nie tylko cytologie robię.. bo usg , biopsję itd, też co roku muszę i jakoś z tym żyje... ;/

Zgłoś nadużycie #100429 9 września 2014, 14:37

Tasiemka Supermama
[QUOTE=Maaagda;2570046]DAWNA EKIPO WRÓĆ!!!!

Zgłoś nadużycie #100430 9 września 2014, 14:37

ewelina231991 napisał(a)

A Mysz chodziło o to że jeśli ma problemy z @ itd. To powinna zrobić cytologie żeby dla pewności.. wiedzieć co i jak .. bo jakiś tego powód może być. Ja akurat wiem co mi dolega i się badam bo muszę i chce ... i nie tylko cytologie robię.. bo usg , co trzy miesiace morfologia.. biopsję itd, też co roku muszę i jakoś z tym żyje... ;/

Bo przecież nasze zdrowie dziewczyny jest najważniejsze !! Ja z tego wszystkiego zamiast edytowac to sama siebie cytowałam ;/