Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #100071 5 września 2014, 11:33

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

ewelina231991 napisał(a)

No właśnie bo jak bym sie nie przebadała nawet bym o tym nie wiedziała, chce i będę sie leczyć ;-) więc na czym stoję i co w takiej sytuacji mogę zrobić! Zapowiadam od stycznia zaczynamy! Mimo wszystko , będę już po badaniach itd. Mam nadzieje ze sie uda..!
A ty jak ze staraniami ? ile już się staracie ? robiłaś jakieś badania. Bo od mojego męża z rodziny starają się już dwa lata i nic..badania porobiła i wszystko Ok. Specjalnie po to do Polski wrócili a jak sie okazało to on czyli jej mąż... nie może musi się leczyć.. rzucić palenie i dbać o siebie.. bo inaczej nic z tego nie będzie.

jakoś w czerwcu odstawiłam nuvaring od tego czasu musiałam brać lutkę na wywołanie to dopiero pierwszy taki konkretny cykl bez niczego farmakologicznego więc może tym razem nam się uda a jak nie to poczekamy jeszcze i jakieś badania się zrobi :) dzięki za wsparcie :)

Zgłoś nadużycie #100072 5 września 2014, 11:46

ewelina231991 Gotowa na wszystko

czekoladowamysz napisał(a)

jakoś w czerwcu odstawiłam nuvaring od tego czasu musiałam brać lutkę na wywołanie to dopiero pierwszy taki konkretny cykl bez niczego farmakologicznego więc może tym razem nam się uda a jak nie to poczekamy jeszcze i jakieś badania się zrobi :) dzięki za wsparcie :)

No to trzyma mocno kciuki ;-) Oby te dwie kreseczki na teście się pokazały ;-) ja idę , bo tak trochę sprzątam, do Julci zaglądam i tu na forum hehe ;-) będę później ;-) Całuje :*

Zgłoś nadużycie #100073 5 września 2014, 12:03

takasobieja Fajna mama
Tez się boję, najbardziej uspania... ale jak nie da rady inaczej to cóż... myślałam, że mnie to nie dotyczy... że nie będzie takiej potrzeby. Ale chce mieć dziecko z mężem, a nie z obcym heh :) ... przerasta mnie to, ale staram się o tym nie myśleć. Ważne, że moje i kochane. Boje się np poronień czy coś... eh

Zgłoś nadużycie #100074 5 września 2014, 12:08

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Tez się boję, najbardziej uspania... ale jak nie da rady inaczej to cóż... myślałam, że mnie to nie dotyczy... że nie będzie takiej potrzeby. Ale chce mieć dziecko z mężem, a nie z obcym heh :) ... przerasta mnie to, ale staram się o tym nie myśleć. Ważne, że moje i kochane. Boje się np poronień czy coś... eh

to kiedy tak około będziecie podchodzić do in vitro?

Zgłoś nadużycie #100075 5 września 2014, 12:30

takasobieja napisał(a)

uszy do góry poronień nie będzie zobaczysz już wam starczy wrażeń :) nie wiem czy jesteś wierząca ale nie o to mi chodzi ktoś mi kiedyś powiedział że Bóg nie da nam więcej niż moglibyśmy unieść i wiesz co myślę że tak jest. :) jestem pełna nadziei :) dobrej nadziei dla Was :)

Zgłoś nadużycie #100076 5 września 2014, 12:49

agnieszka85 Zadomowiona
Cześć dziewczyny właśnie z mężem zaczynamy starać się o swoje pierwsze dziecko :) mam nadzieje, że jak najszybciej pojawi się w naszym życiu mały człowieczek :)

kibicuje Wam wszystkim i trzymam kciuki, żeby Wam się udało :)

Zgłoś nadużycie #100077 5 września 2014, 12:58

agnieszka85 napisał(a)

Cześć dziewczyny właśnie z mężem zaczynamy starać się o swoje pierwsze dziecko :) mam nadzieje, że jak najszybciej pojawi się w naszym życiu mały człowieczek :)

Witaj i wzajemnie :) opowiedz coś o sobie :)

Zgłoś nadużycie #100078 5 września 2014, 13:01

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Najpierw wyniki nasienia, jeśli dalej jest 8 mln to pojedziemy do tej kliniki...

Zgłoś nadużycie #100079 5 września 2014, 13:01

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Najpierw wyniki nasienia, jeśli dalej jest 8 mln to pojedziemy do tej kliniki...

Zgłoś nadużycie #100080 5 września 2014, 13:01

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Zgłoś nadużycie #100081 5 września 2014, 13:01

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Zgłoś nadużycie #100082 5 września 2014, 13:03

takasobieja Fajna mama

uszy do góry poronień nie będzie zobaczysz już wam starczy wrażeń :) nie wiem czy jesteś wierząca ale nie o to mi chodzi ktoś mi kiedyś powiedział że Bóg nie da nam więcej niż moglibyśmy unieść i wiesz co myślę że tak jest. :) jestem pełna nadziei :) dobrej nadziei dla Was :)

hm... chyba jestem wierząca... chyba... bo zaczynam mieć wątpliwości, ale z tego co wiem, każdy prawdziwy katolik nie byłby nim gdyby ich nie miał. To czyni naszą wiarę silniejszą. Mam pretensje do Boga, że każe mi tak długo czekać. Że pozwala rodzić ludziom, którzy piją, biją itd. Ale wolę już na temat wiary się nie wypowiadać.

Zgłoś nadużycie #100083 5 września 2014, 14:11

olka281 Gotowa na wszystko
takasobieja twarda jestes, nie zalamuj sie :) wazne ze cos idzie do przodu. Jesli faktycznie nie ma szans na naturalne zajscie w ciaze to lepiej ze lekarka postawila sprawe jasno a nie ciagnela kase na kolejne leki, badania czy inseminacje
Trzymam za was kciuki

Zgłoś nadużycie #100084 5 września 2014, 14:18

Konto usunięte
ja też trzymam kciuki takasobieja :*

Zgłoś nadużycie #100085 5 września 2014, 14:38

takasobieja napisał(a)

hm... chyba jestem wierząca... chyba... bo zaczynam mieć wątpliwości, ale z tego co wiem, każdy prawdziwy katolik nie byłby nim gdyby ich nie miał. To czyni naszą wiarę silniejszą. Mam pretensje do Boga, że każe mi tak długo czekać. Że pozwala rodzić ludziom, którzy piją, biją itd. Ale wolę już na temat wiary się nie wypowiadać.

A no to już tak jest niestety ! ;/ to sie już raczej nie zmieni... i szkoda tych dzieciaków co na ulicach poniewierają..albo matki je zabijają.. ;/
Uda się zobaczysz ! Trzymam mocno kciuki !! :-) Jesteś dzielna :-)

Zgłoś nadużycie #100086 5 września 2014, 14:41

agnieszka85 napisał(a)

A ja Trzymam kciuki również za Ciebie ! Żeby Wam sie udało :-) właśnie opowiedz coś więcej o sobie ?

Zgłoś nadużycie #100087 5 września 2014, 14:42

Konto usunięte
jeszcze 1h 15 min i weekendddddd :D

Zgłoś nadużycie #100088 5 września 2014, 14:48

A to miałaś problem z @ ? Czy jak ? Bo ja powiem Wam że nic nie brałam i zaszłam.. chociaż jak sie staraliśmy o JUlcie pół roku to nic nie wychodziło..nawet nogi w górze trzymałam he he aż w kóncu dałam sobie spokój nawet o tym nie myślałam..poniosła nas fantazja i tak jakoś wyszło ;-) okres mi się spóźnił dwa tyg i zrobiłam.. test i tu dwie kreseczki :-) cieszyłam sie jak dziecko ale też byłam pewna obaw..aż do 3 miesiaca , żeby nic się nie stało.. itd.. ale i tak nie było tak jak by sie chciało niestety,ale każda musi z nas przez to przejść ;-) Najważniejsze że teraz moja Julunia jest zdrowa ;-)

Widzę że nie dawno wzięliście ślub? :-) I jak wrażenia po nim ? ;-)

Zgłoś nadużycie #100089 5 września 2014, 14:51

motyl1909 napisał(a)

jeszcze 1h 15 min i weekendddddd :D

No superr! :-) a mi się ten weekend źle zaczął ;/ eh mężowi się samochód popsuł.. ;/ jak jechał do pracy linka od biegów.. czy coś tam i ciężko to kupić.. ;/ a jest daleko w delegacji.. wraca jutro ale moi rodzice będą musieli tam z częściami jechać.. i już tyle kasy w plecy ...ah ;/

Zgłoś nadużycie #100090 5 września 2014, 15:51

takasobieja Fajna mama
Powiem Wam, że mimo wszystko i tak ogarnia mnie błogi spokój... panicznie boje się uspania... tzn zawsze tak myślałam, ale jakoś specjalnie teraz się nie boję... :) Zawsze powtarzałam, że najbardziej na świecie boje się śmierci, a zaraz po tym narkozy... a o dziwo wcale się jej tak nie boje w tym przypadku :)