Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #99871 2 września 2014, 8:12

Maaagda Supermama
Witam się i ja. Ja dzisiaj poszłam z bratem, bo chciał się po szkole do bezrobotnych zapisać, bo dopiero od października ma pracę załatwioną no i przy okazji chciałam się dowiedzieć kiedy mam podpis. Najgorsze jest to że mi powiedzieli , że mam na 4 września , a akurat 4 września mam drożność I kur wa!!! Nie wiem co mam zrobić. Muszę jeszcze raz zapierdzielać dzisiaj i termin przesunąć o ile będzie im się chciało!! Od rana jestem tak wkurzona

Zgłoś nadużycie #99872 2 września 2014, 8:15

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Gdzie Twój wykres ??

jest :) wczoraj komp mi się zresetował i wszystko mi pokręciło w kompie :/ ale już naprawione :)

Zgłoś nadużycie #99873 2 września 2014, 8:17

czekoladowamysz Gotowa na wszystko
Motyl opowiadaj jak było na naukach :) z czego się tak śmiałaś

Zgłoś nadużycie #99874 2 września 2014, 8:19

Konto usunięte

czekoladowamysz napisał(a)

Motyl opowiadaj jak było na naukach :) z czego się tak śmiałaś

nie bo ksiądz ojciec takie rzeczy gadał, a my się śmialiśmy bo to wszystko w życiu przerobiliśmy ;p hahaha :) no ale spoko, daliśmy radę :)

Zgłoś nadużycie #99875 2 września 2014, 8:27

kate85 Supermama

olka281 napisał(a)

ja kupilam zestaw do hybrydy i sie ucze do tej pory na sobie i kolezankach :D

Dobry sposób :)

Zgłoś nadużycie #99876 2 września 2014, 8:29

kate85 Supermama

malgos napisał(a)

heh
nie umiem wlasnie jak to zrobic ?

Piękne 2 kreseczki :) gratulacje jeszcze raz :) zdrówka :) to która następna? :)

Zgłoś nadużycie #99877 2 września 2014, 8:30

Konto usunięte

kate85 napisał(a)

Piękne 2 kreseczki :) gratulacje jeszcze raz :) zdrówka :) to która następna? :)

yesenia z małego cudu jutro ma testować...

Zgłoś nadużycie #99878 2 września 2014, 8:31

Lenka87 Fajna mama
malgos, gratuluję :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #99879 2 września 2014, 8:34

kate85 Supermama
Oby było nas coraz więcej :) ja czuję mega rozdrażnienie, więc pewnie @ niedługo przyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #99880 2 września 2014, 8:37

Konto usunięte

kate85 napisał(a)

Oby było nas coraz więcej :) ja czuję mega rozdrażnienie, więc pewnie @ niedługo przyjdzie :)

a ja dziś słodycze wciągam, więc też czekam... lada chwila powinna nadejść :)

Zgłoś nadużycie #99881 2 września 2014, 8:39

kate85 Supermama

motyl1909 napisał(a)

Hehe mnie też ciągnie mega do słodkości, szczególnie do nutelli ;p u mnie 28 dni cyklu wychodzi w moje urodzinki w nd, więc zobaczymy :) może razem dostaniemy :)

Zgłoś nadużycie #99882 2 września 2014, 8:39

Lenka87 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

A ja totalnie nie mam apetytu od soboty :/ Mąż zmusza mnie do jedzenia, jak dziecko...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #99883 2 września 2014, 8:41

kate85 napisał(a)

ja wczoraj przeszłam samą siebie zrobiłam awanturę mężowi o klucze od samochodu jakiejś sąsiadki bo poleciał taki dobry odnieść :P foch jak nie wiem powiedział mi że to musi być ciążowa burza bo nie widzi tego inaczej i mam się w tej chwili uspokoić od 16 do 19 byliśmy w stanie wojny :P później nagle mi przeszło ja obstawiam PMS :/

Zgłoś nadużycie #99884 2 września 2014, 8:42

motyl1909 napisał(a)

równo za tydzień powinnam dostać ciekawe co z tego będzie tym razem

Zgłoś nadużycie #99885 2 września 2014, 8:47

kamilka Fajna mama
dzień dobry wsazystkim.

Zgłoś nadużycie #99886 2 września 2014, 8:47

nadia1991 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Witam się i ja. Ja dzisiaj poszłam z bratem, bo chciał się po szkole do bezrobotnych zapisać, bo dopiero od października ma pracę załatwioną no i przy okazji chciałam się dowiedzieć kiedy mam podpis. Najgorsze jest to że mi powiedzieli , że mam na 4 września , a akurat 4 września mam drożność I kur wa!!! Nie wiem co mam zrobić. Muszę jeszcze raz zapierdzielać dzisiaj i termin przesunąć o ile będzie im się chciało!! Od rana jestem tak wkurzona

niech lekarz, który będzie ci robił badanie wystawi ci L4 i wtedy w kolejny dzień możesz się jechać podpisać :)

Zgłoś nadużycie #99887 2 września 2014, 8:49

kamilka Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Magda możesz zrobić inaczej.
idz sobie spokojnie na drożność i w szpitalu poproś o zwolnienie lekarskie, lub zaświadczenie ze szpitala o pobycie (ale lepiej zwolnienie) bo wiem że honorują w takich przypadkach. i takim sposobem cie nie wykreślą i zaniesiesz po kilku dniach swoje "usprawiedliwienie".

Zgłoś nadużycie #99888 2 września 2014, 8:49

kate85 Supermama

czekoladowamysz napisał(a)

ja wczoraj przeszłam samą siebie zrobiłam awanturę mężowi o klucze od samochodu jakiejś sąsiadki bo poleciał taki dobry odnieść :P foch jak nie wiem powiedział mi że to musi być ciążowa burza bo nie widzi tego inaczej i mam się w tej chwili uspokoić od 16 do 19 byliśmy w stanie wojny :P później nagle mi przeszło ja obstawiam PMS :/

Ja też mam nerwa wrrr;/ siedzę w pracy i jestem zła,ze szef stoi obok mnie i gada z gościem, jakby nie mógł pójść do gabinetu, tylko stoi na korytarzu przy moim biurku;/ najchętniej poszłabym do domu, ehh i jeszcze ta pogoda;/

Zgłoś nadużycie #99889 2 września 2014, 8:52

kamilka Fajna mama

nati123 napisał(a)

Siemka :-D ja pracuje i powiem wam że jak wracam to sprzątam i nie mam czasu na ćwiczenia.... Ledwo się wysypiam. Wieczne zombie :-P . Wiecie moja mała zaraz skończy 5 lat i robi się nieznosna wszystko wymusza ale nie mam sumienia jej karać. Znacie jakiś lepszy pomysł bo nic nie działa a nie chce jej bić...

wiem cos o tym . moja w grudniu skończy 5 lat.
jak sie uprze na cos to nie przemówisz. heheh :)
ja wzięłam sie na sposób bo tak jak piszesz nieiwele pomagało. i tłumaczę tłumaczę tłumacze.
moja mała bawi się w taką zabawę - ma swoje wyimaginowane dzieci - lewka, robocika ksieżnisię ktoka i poeska. i ja ja pytam robocik to chyba jest niegrzeczny? ale moja córeczka to jest grzeczna i słucha sie mamy? i wyobraź sobie że to działa... chce byc bardziej grzeczna od swoich wyimaginowanych dzieci. które zreszta sama sobie wymyśłiła. hehe
ty też pewnie znajdziesz sówj sposób na małą. a jak nie to nie przejmuj sie bo to kolejny etap w życiu dziecka...

Zgłoś nadużycie #99890 2 września 2014, 8:53

kate85 napisał(a)

Ja też mam nerwa wrrr;/ siedzę w pracy i jestem zła,ze szef stoi obok mnie i gada z gościem, jakby nie mógł pójść do gabinetu, tylko stoi na korytarzu przy moim biurku;/ najchętniej poszłabym do domu, ehh i jeszcze ta pogoda;/

jak ja dobrze wiem co czujesz :) też mnie szef dzisiaj wkurza