Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #99591 28 sierpnia 2014, 10:53

Konto usunięte
u mnie szefowa nie wiadomo o której przyjdzie...

Zgłoś nadużycie #99592 28 sierpnia 2014, 11:08

nadia1991 Fajna mama

Edka82 napisał(a)

No własnie to samo chciałam napisać, skład niemalże identyczny jak Pro conceptio man.

skład jest podobny ale nie identyczny mój J prawdopodobnie ma problem z plazmą nasienia jak dobrze pamiętam czyli plemniki są ale jest ich za mało ruszają się ale za wolno żyją ale za krótko. Ten lek ma przede wszystkim działać na ich ruch bo przy ruchu postępowym A o wartości 8 % nikt nawet nie pomyśli o inseminacji nie mówiac już o naturalnym zajściu w ciążę. Mój mąż nie jest pierwszym pacjentem, któremu androlog przepisał ten lek twierdzi, że u innych nastąpiła radykalna poprawa zobaczymy jak będzie w naszym przypadku. Lek może być podobny do innych ale wystarczy mała zmiana dawki poszczególnych składników i może dawać całkiem inny efekt.

Co do badań które ostatnio zamieszczałaś one raczej są wykonane metodą ogólną, ale w sumie z tego co zauważyłam lekarz w ogóle nie zwracał na razie na tą rozszerzoną część badania czyli np.że ileś % plemników ma źle połączoną główkę ze wstawką na tym etapie jest to zupełnie nie potrzebne te informacje które masz zawarte są wystarczające my drugie badanie też robiliśmy bez wspomagania komputerowego bo takie było zalecenie lekarza trzecie też zrobimy zwykłe

Zgłoś nadużycie #99593 28 sierpnia 2014, 11:13

Maaagda Supermama

nadia1991 napisał(a)

skład jest podobny ale nie identyczny mój J prawdopodobnie ma problem z plazmą nasienia jak dobrze pamiętam czyli plemniki są ale jest ich za mało ruszają się ale za wolno żyją ale za krótko. Ten lek ma przede wszystkim działać na ich ruch bo przy ruchu postępowym A o wartości 8 % nikt nawet nie pomyśli o inseminacji nie mówiac już o naturalnym zajściu w ciążę. Mój mąż nie jest pierwszym pacjentem, któremu androlog przepisał ten lek twierdzi, że u innych nastąpiła radykalna poprawa zobaczymy jak będzie w naszym przypadku. Lek może być podobny do innych ale wystarczy mała zmiana dawki poszczególnych składników i może dawać całkiem inny efekt.

Co do badań które ostatnio zamieszczałaś one raczej są wykonane metodą ogólną, ale w sumie z tego co zauważyłam lekarz w ogóle nie zwracał na razie na tą rozszerzoną część badania czyli np.że ileś % plemników ma źle połączoną główkę ze wstawką na tym etapie jest to zupełnie nie potrzebne te informacje które masz zawarte są wystarczające my drugie badanie też robiliśmy bez wspomagania komputerowego bo takie było zalecenie lekarza trzecie też zrobimy zwykłe

Mój ma 3% ruchu A i lekarka mówiła, żeby nie patrzeć na sam ruch typu A czy A+b tylko na koncentracje nasienia i na całkowitą liczbę. Jeżeli ty mówisz że przy Waszym 8% typu A nie możesz mieć inseminacji, to co ja mam poweidzieć przy ruchu A+B 3 %!!!!!

Zgłoś nadużycie #99594 28 sierpnia 2014, 11:16

Maaagda Supermama
Nie rozumiem podejścia Waszego lekarza, jak można nie zwracać uwagę na to czy plemniki są dobrze połączone główką. Mi lekarka tłumaczyła, że główka u nich jest na jak głowa u nas, nie zapłodnią, nie działają dobrze, jeżeli właśnie są uszkodzenia tej główki, a jeżeli dojdzie do zapłodnienia to może albo się źle wczepić w jajeczko, albo (jeżeli macie duży % wad główki- NIE DAJ BOŻE coś genetycznego przenieść).
Zaszokowana jestem tym co napisałaś

Zgłoś nadużycie #99595 28 sierpnia 2014, 11:18

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

czyli owu :) to poserduszkujcie jeszcze dziś :D

no, nie, przy słabym nasieniu ;/

Zgłoś nadużycie #99596 28 sierpnia 2014, 11:22

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

no, nie, przy słabym nasieniu ;/

zawsze mi się wydawało, że skoro słabe nasienie, to trzeba częściej, żeby więcej ich było :D

Zgłoś nadużycie #99597 28 sierpnia 2014, 11:23

Lenka87 Fajna mama
Może później do Was zajrzę. Na razie muszę się położyć, bo strasznie słabo się czuję :( Miłego dnia :*
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #99598 28 sierpnia 2014, 11:24

Edka82 Fajna mama
Mi się tez wydaje, że budowa ma znaczenie i to chyba największe, że najpierw trzeba dociec czemu są źle zbudowane, bo co z tego że ruch będzie dobry skoro one w większości uszkodzone :/ Jest tez tak ze skoro są uszkodzone to logiczne, że z ruchem im ciężko. Wydaje mi sie, ze jedno od drugiego może być zależne. Ale nie wiem nie znam sie, nie jestem lekarzem, to tylko moje odczucia

Zgłoś nadużycie #99599 28 sierpnia 2014, 11:25

nadia1991 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Nie rozumiem podejścia Waszego lekarza, jak można nie zwracać uwagę na to czy plemniki są dobrze połączone główką. Mi lekarka tłumaczyła, że główka u nich jest na jak głowa u nas, nie zapłodnią, nie działają dobrze, jeżeli właśnie są uszkodzenia tej główki, a jeżeli dojdzie do zapłodnienia to może albo się źle wczepić w jajeczko, albo (jeżeli macie duży % wad główki- NIE DAJ BOŻE coś genetycznego przenieść).

ja nie mówie o uszkodzeniach główki tylko o połączeniach w wynikach komputerowych oprócz informacji o budowie poszczególnej części plemników wymienione są też połączenia np gółwka z wstawką, wstawka z witką itd. nie zajmuje się w tym momencie tym że np 3% plemników jest źle połączonych ze sobą bo jakie w tym momencie ma to znaczenie skoro i tak jest dużo wad główki a to chyba jest ważniejsze

Chyba nie umien dobrze opisać tego o czym myślę :D

Zgłoś nadużycie #99600 28 sierpnia 2014, 11:25

nadia1991 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

ja nie mówie o uszkodzeniach główki tylko o połączeniach w wynikach komputerowych oprócz informacji o budowie poszczególnej części plemników wymienione są też połączenia np gółwka z wstawką, wstawka z witką itd. nie zajmuje się w tym momencie tym że np 3% plemników jest źle połączonych ze sobą bo jakie w tym momencie ma to znaczenie skoro i tak jest dużo wad główki a to chyba jest ważniejsze

Zgłoś nadużycie #99601 28 sierpnia 2014, 11:25

nadia1991 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Zgłoś nadużycie #99602 28 sierpnia 2014, 11:27

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

zawsze mi się wydawało, że skoro słabe nasienie, to trzeba częściej, żeby więcej ich było :D

ale jak wiecej ?? ?haha rozbroiłaś mnie :P

Zgłoś nadużycie #99603 28 sierpnia 2014, 11:29

Edka82 Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

aaa kumam, ze nie patrzy na to ile % jest żle połaczone ze soba, w jakim miejscu itp. tylko bierze ogoł, ze poprawnych jest tylko np. 3% tak?

Zgłoś nadużycie #99604 28 sierpnia 2014, 11:29

nadia1991 Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Mi się tez wydaje, że budowa ma znaczenie i to chyba największe, że najpierw trzeba dociec czemu są źle zbudowane, bo co z tego że ruch będzie dobry skoro one w większości uszkodzone :/ Jest tez tak ze skoro są uszkodzone to logiczne, że z ruchem im ciężko. Wydaje mi sie, ze jedno od drugiego może być zależne. Ale nie wiem nie znam sie, nie jestem lekarzem, to tylko moje odczucia

ja też się właśnie nie znam i nie umiem wam tego przekazać tak jak to mówił lekarz :D kupimy ten lek zaszkodzić nie powinien z mężem ustaliliśmy że na kolejne badania pójdziemy dopiero w połowie października wtedy minie 3 miesiące odkąd zaczął w ogóle coś brać w między czasie zrobimy usg i wtedy może już będzie coś więcej wiadomo

Zgłoś nadużycie #99605 28 sierpnia 2014, 11:30

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

ale jak wiecej ?? ?haha rozbroiłaś mnie :P

no w sensie, żeby więcej w Tobie ich było :D bo jak kilka razy to robisz, to masz kilka wytrysków :D ale zapomniałam, że za często też osłabia :P

Zgłoś nadużycie #99606 28 sierpnia 2014, 11:32

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no w sensie, żeby więcej w Tobie ich było :D bo jak kilka razy to robisz, to masz kilka wytrysków :D ale zapomniałam, że za często też osłabia :P

aaaa :) kumam :D

Zgłoś nadużycie #99607 28 sierpnia 2014, 11:36

Maaagda Supermama

Edka82 napisał(a)

aaa kumam, ze nie patrzy na to ile % jest żle połaczone ze soba, w jakim miejscu itp. tylko bierze ogoł, ze poprawnych jest tylko np. 3% tak?

No ale popatrzcie, ok jeżeli jej lekarz patrzy tylko na te 8% poprawnych plemników i po 3 miesięcznej kuracji lek zadziała i będzie przypuśćmy 25%! A wady główki ( nie mówię o tych wadach główka+ witka, tlyko o samej główce) pozostaną BEZ ZMIAN czyli teraz masz powiedzmy 70% wad główki i za 3 miesiące tak jak pisałam wcześniej RUCH A wskoczy na 25% a wady główki dalej będą miały 70% to JAKI JEST SENS? SKoro to główka odgrywa najważniejszą rolę w zapłodnieniu. Nie uważacie że to dziwne najpierw leczyć jedno potem drugie? Nie lepiej znaleźć przyczynę jak jak Edka pisała skąd te wady?

Zgłoś nadużycie #99608 28 sierpnia 2014, 11:41

nadia1991 Fajna mama
Tak Edka właśnie i to mi chodzi :)
Dobra dziewczyny zmykam bo do szpitala muszę jechać odezwę się jak znajdę chwilę

Zgłoś nadużycie #99609 28 sierpnia 2014, 13:49

olka281 Gotowa na wszystko
dzien dobry, ja dzis pospalam prawie do 12:30 :D az mnie kregoslup bolal jak sie obudzilam

Zgłoś nadużycie #99610 28 sierpnia 2014, 13:50

anafreud Fajna mama
hej! na wadach główki się znam ale ludzkiej, tej plemniczej nie więc pomilczę i poczytam, może się dokształcę :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!