Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #99451 27 sierpnia 2014, 18:34

czekoladowamysz Gotowa na wszystko
jezu jak mi się dziś nic nie chce miał być placek i co i figa z makiem mąż nie będzie zachwycony :/ doładujcie mnie jakoś

Zgłoś nadużycie #99452 27 sierpnia 2014, 18:35

lady_89 Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

Własnie ja myślę nad tym czy by nie spróbowac, tylko tubka - 80 zł :D szok.

No własnie widze że dość drogi ten żel, ale z drugiej strony jakby miał pomóc to warto wydać pieniądze.

Zgłoś nadużycie #99453 27 sierpnia 2014, 18:38

lady_89 napisał(a)

No własnie widze że dość drogi ten żel, ale z drugiej strony jakby miał pomóc to warto wydać pieniądze.

a na co ten żel ?? ?

Zgłoś nadużycie #99454 27 sierpnia 2014, 18:46

lady_89 Gotowa na wszystko

czekoladowamysz napisał(a)

a na co ten żel ?? ?

http://www.conceiveplus.pl/conceive-plus/ żel Conceive Plus dla par starających się o dziecko.

Zgłoś nadużycie #99455 27 sierpnia 2014, 19:00

maslanka Fajna mama
Dziewczyny gdzie wy jestescie ubezpieczone ?? Myslicie, ze PZU jest najlepsze ?? Moze macie jakies doswiadczenia i cos polecicie ?? :D

Zgłoś nadużycie #99456 27 sierpnia 2014, 19:01

maslanka Fajna mama
Dziewczyny gdzie wy jestescie ubezpieczone ?? Myslicie, ze PZU jest najlepsze ?? Moze macie jakies doswiadczenia i cos polecicie ?? :D

Zgłoś nadużycie #99457 27 sierpnia 2014, 19:07

nadia1991 Fajna mama
Hej my juz po kolejnej wizycie u androloga. Zalecenia: dostaliśmy lek proxeed i witaminy capivit a+e forte, zrobić usg i ponowne badanie nasienia pod koniec września i w październiku kolejna wizyta. Kolejne badanie po to by sprawdzić czy nowy lek będzie działał. Po następnej wizycie zapadnie decyzja czy jest szansa na naturalne zajście czy nie obędzie się bez inseminacji. Nowy lek nie należy do najtańszych koszt miesięcznej kuracji tobok 360 zł ale czego się nie robi zeby w końcu się udało.

Zgłoś nadużycie #99458 27 sierpnia 2014, 19:07

maslanka napisał(a)

ogólnie PZU mam z pracy ale mam doświadczenie też z ERGO HESTIA solidna firma, PZU i dobrze i źle, np, taka głupia sprawa z zalaniem mieszkania mojej teściowej były problemy i kazali jej łazić do sąsiadki taka mało profesjonalna obsługa, ale to też od przedstawicieli dużo zależy, Hestia mam tylko dobre doświadczenia.

Zgłoś nadużycie #99459 27 sierpnia 2014, 19:12

maslanka Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

Hej my juz po kolejnej wizycie u androloga. Zalecenia: dostaliśmy lek proxeed i witaminy capivit a+e forte, zrobić usg i ponowne badanie nasienia pod koniec września i w październiku kolejna wizyta. Kolejne badanie po to by sprawdzić czy nowy lek będzie działał. Po następnej wizycie zapadnie decyzja czy jest szansa na naturalne zajście czy nie obędzie się bez inseminacji. Nowy lek nie należy do najtańszych koszt miesięcznej kuracji tobok 360 zł ale czego się nie robi zeby w końcu się udało.

Ja wierzę, że w końcu wam się uda !! Bardzo trzymam za was kciuki!! :)

Zgłoś nadużycie #99460 27 sierpnia 2014, 19:20

maslanka Fajna mama

czekoladowamysz napisał(a)

ogólnie PZU mam z pracy ale mam doświadczenie też z ERGO HESTIA solidna firma, PZU i dobrze i źle, np, taka głupia sprawa z zalaniem mieszkania mojej teściowej były problemy i kazali jej łazić do sąsiadki taka mało profesjonalna obsługa, ale to też od przedstawicieli dużo zależy, Hestia mam tylko dobre doświadczenia.

Dzisiaj chcialam przystapic do PZU, jednak po telefonie do mamy i po rozmowie z K musze to jeszcze przemyslec

Zgłoś nadużycie #99461 27 sierpnia 2014, 19:58

Szpilkka Supermama

lady_89 napisał(a)

Ogólnie nie zawsze mam taki bardzo płodny śluz więc by sie przydał. W zeszłym cyklu stanowczo odczułam kiedy miałam płodne bo było bardzo dużo rozciągliwego śluzu, a w tym? Ledwo co .... sama nie wiem kiedy był "szczyt". ehh.

Zgłoś nadużycie #99462 27 sierpnia 2014, 20:03

Edka82 Fajna mama
u mnie owu, jajnior zaczął naparzać typowo ;)

Zgłoś nadużycie #99463 27 sierpnia 2014, 20:19

Edka82 Fajna mama
Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #99464 27 sierpnia 2014, 20:41

anafreud Fajna mama

maslanka napisał(a)

pytasz o ubezpieczenie na życie, domu samochodu czego ?? życie i niezdolność do pracy mam z pzu grupowe z pracy - płacę ponad 50zł miesięcznie i myślałam, żeby zrezygnować ale nie znalazłam lepszej oferty - kasy z tego wielkiej nie ma ale po urodzeniu Młodego 500zł (chyba) dostałam, po skręceniu nogi dostałam 800zł, teraz jak w szpitalu leżałam to 25zł za każdą dobę.... nie powiem na ile jestem ubezpieczona bo nie wiem...
dom mam nie powiem gdzie bo nie pamiętam - w cuku byłam i mi wybrali - mam większe niż wysokość kredytu (mury) plus wnętrze, sprzęt stały i ruchomy (agd, rtv, meble i inne), przepięcia, wszelkie katastrofy, zalania, huragany itd oc na nas i na psa i Młodego (kiedy oni coś zrobią komuś) i oc na innych którym coś się stanie u mnie na terenie (coś jak nnw) i płace trochę ponad 400zł rocznie! a auto mam w mbanku
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #99465 27 sierpnia 2014, 21:06

Maaagda Supermama

anafreud napisał(a)

pytasz o ubezpieczenie na życie, domu samochodu czego ?? życie i niezdolność do pracy mam z pzu grupowe z pracy - płacę ponad 50zł miesięcznie i myślałam, żeby zrezygnować ale nie znalazłam lepszej oferty - kasy z tego wielkiej nie ma ale po urodzeniu Młodego 500zł (chyba) dostałam, po skręceniu nogi dostałam 800zł, teraz jak w szpitalu leżałam to 25zł za każdą dobę.... nie powiem na ile jestem ubezpieczona bo nie wiem...
dom mam nie powiem gdzie bo nie pamiętam - w cuku byłam i mi wybrali - mam większe niż wysokość kredytu (mury) plus wnętrze, sprzęt stały i ruchomy (agd, rtv, meble i inne), przepięcia, wszelkie katastrofy, zalania, huragany itd oc na nas i na psa i Młodego (kiedy oni coś zrobią komuś) i oc na innych którym coś się stanie u mnie na terenie (coś jak nnw) i płace trochę ponad 400zł rocznie! a auto mam w mbanku

My też mamy dom ubezpieczony w pzu i płacę 300zł rocznie, ale ostatnio w tamtym roku jak mi zalało piwnicę na półtora metra wysokości to nie chcieli mi dać odszkodowania, szok!! Takie to niby fajne ubezpieczenie.. ale wywojowaliśmy UWAGA 200zł haha :D

Zgłoś nadużycie #99466 27 sierpnia 2014, 21:08

Maaagda Supermama

nadia1991 napisał(a)

Nie pytaliście się lekarza czy nie da się zastąpić czymś tańszym? Zawsze jest jakiś odpowiednik, a nie raz sporo można zaoszczędzić

Zgłoś nadużycie #99467 27 sierpnia 2014, 21:13

Maaagda Supermama

nadia1991 napisał(a)

Przepraszam , że tak szczerze napiszę, ale przed chwilą właśnie zobaczyłam skład tego Waszego leku:
1 saszetka): L-karnityna (fumaran) 1.725 mg, Acetyl-L-karnityna 500 mg, Fruktoza 1.000 mg, Kwas cytrynowy 50 mg, Selen 50 µg, Koenzym Q10 20 mg, Witamina C 90 mg, Cynk 10 mg, Kwas foliowy 200 µg, Witamina B12 1,5 µg.
Pytałaś się co w tym leku 'działa cuda', bo te wszystkie składniki to chyba są dostępne w każdych suplementach dla faceta. Jeszcze doczytam o co chodzi z tą l=karnityną fumaran i tą drugą

Zgłoś nadużycie #99468 27 sierpnia 2014, 21:16

maslanka Fajna mama

anafreud napisał(a)

Na życie :) coraz bardziej się zniechecam tym PZU, muszę rozpatrzec wszystkie możliwe opcje ;)

Zgłoś nadużycie #99469 27 sierpnia 2014, 21:18

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
Dziewczyny chyba was opuszczam...
pecherzyk pusty - wiec mama nie zostane z tej ciazy... a kolejnej nie bedzie...
rozstalam sie z facetem... (moja decyzja, chociaz i tak mi przykro)

Zgłoś nadużycie #99470 27 sierpnia 2014, 21:18

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
Dziewczyny chyba was opuszczam...
pecherzyk pusty - wiec mama nie zostane z tej ciazy... a kolejnej nie bedzie...
rozstalam sie z facetem... (moja decyzja, chociaz i tak mi przykro)