Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #99411 27 sierpnia 2014, 14:16

anafreud Fajna mama
i jeszcze jedno tylko dodam i idę się przejść z Gustawem - gdybym ja była Anniką i nie była jednocześnie Valentiną z jej chorym umysłem (jak podkreśla) to po takim potraktowaniu mnie na forum i oskarżeniu, napisałabym że jest mi przykro (bo byłoby mi strasznie), mogą wierzyć w co chcą, pożegnała grzecznie i zlikwidowałabym konto idąc na inne forum gdzie przyjęliby mnie z otwartymi rękoma... ale annika pisała, że była na innych forach już i zrezygnowała a myślę, że też dała się poznać tam nieźle
a nie użalała się, że ktoś mnie olewa....
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #99412 27 sierpnia 2014, 14:19

kamilka Fajna mama

anafreud napisał(a)

i jeszcze jedno tylko dodam i idę się przejść z Gustawem - gdybym ja była Anniką i nie była jednocześnie Valentiną z jej chorym umysłem (jak podkreśla) to po takim potraktowaniu mnie na forum i oskarżeniu, napisałabym że jest mi przykro (bo byłoby mi strasznie), mogą wierzyć w co chcą, pożegnała grzecznie i zlikwidowałabym konto idąc na inne forum gdzie przyjęliby mnie z otwartymi rękoma... ale annika pisała, że była na innych forach już i zrezygnowała a myślę, że też dała się poznać tam nieźle
a nie użalała się, że ktoś mnie olewa....

hehe
wiecie fajnie że znalazłam dziewczyny które myślą podobnie jak ja!!
a jeszcze umieją głośno o tym mówić! cudownie!

Zgłoś nadużycie #99413 27 sierpnia 2014, 14:31

kamilka Fajna mama
idę do domu! poczytam Was z telefonu!
miłego popołudnia!

Zgłoś nadużycie #99414 27 sierpnia 2014, 14:32

Konto usunięte

kamilka napisał(a)

idę do domu! poczytam Was z telefonu!
miłego popołudnia!

papa :) zazdroszczę :) miłego popołudnia :)

Zgłoś nadużycie #99415 27 sierpnia 2014, 14:37

Lenka87 Fajna mama

mala24 napisał(a)

czyżby kolejna majóweczka? czekam czekam i życzę Wam tego :)

Wątpię... po prostu coś mnie naszło :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #99416 27 sierpnia 2014, 14:55

anafreud Fajna mama

kamilka napisał(a)

hehe
wiecie fajnie że znalazłam dziewczyny które myślą podobnie jak ja!!
a jeszcze umieją głośno o tym mówić! cudownie!

nie ma co trzymać w sobie - jeśli ktoś robi źle to jego to ma gryźć a nie mnie, że siedzę cicho i nic nie mówię... wolę tak niż jakby miała którakolwiek z Was przez kogoś takiego wynieść się z forum bo nie odpowiada Wam ona...
i jestem ciekawa jak długo nie będzie wadzić dziewczynom na w oczekiwaniu... chyba, że u nich inne osoby są i inny kontakt mają, na innej stopie... my tu za blisko jesteśmy wydaje mi się, żeby nam nie przeszkadzały takie osoby :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #99417 27 sierpnia 2014, 15:12

Edka82 Fajna mama
Woody mnie nie zawiódł, fajny film :) a teraz szybki obiad, czyli spagetti ;)

Zgłoś nadużycie #99418 27 sierpnia 2014, 15:14

Maaagda Supermama
Tutaj dalej o Annice :D I tak każdy to wie , ,że Valentina to ona. A skoro innym dziewczynom na wątku to nie przeszkadza to co się przejmujecie !!! Nie lubie takich osób co spamują jakby nie mieli nic innego do roboty w domu!!! Ja też nie mam pracy, zajmuje się domem i jakoś cały dzień nie siedzę w domu nie spamuje forum i nie płaczę, że to już 21 cykl jak staram się z mężem o dziecko i już nie wyrabiam, podcinam żyły. No przecież ona się użalała nad sobą... ;) 5 cykli się stara o dziecko i wielce tragedia. Mi w grudniu minie 2lata jak się staram, Takasobie 3 lata i co MY MAMY POWIEDZIEĆ?!....

Zgłoś nadużycie #99419 27 sierpnia 2014, 15:19

Konto usunięte

Maaagda napisał(a)

Tutaj dalej o Annice :D I tak każdy to wie , ,że Valentina to ona. A skoro innym dziewczynom na wątku to nie przeszkadza to co się przejmujecie !!! Nie lubie takich osób co spamują jakby nie mieli nic innego do roboty w domu!!! Ja też nie mam pracy, zajmuje się domem i jakoś cały dzień nie siedzę w domu nie spamuje forum i nie płaczę, że to już 21 cykl jak staram się z mężem o dziecko i już nie wyrabiam, podcinam żyły. No przecież ona się użalała nad sobą... ;) 5 cykli się stara o dziecko i wielce tragedia. Mi w grudniu minie 2lata jak się staram, Takasobie 3 lata i co MY MAMY POWIEDZIEĆ?!....

no właśnie, macie o wiele gorzej niż my...

Zgłoś nadużycie #99420 27 sierpnia 2014, 15:22

Maaagda Supermama
No właśnie może i mamy ciężej, ale nie widziałam , żeby taka sobie wchodziła na forum i mówiła, że ją bolą cycki czy jajniki przed okresem i ona NA PEWNO JEST W CIĄŻY, z resztą żadna tak nie pisze... Grrr Otrzepuje mnie na samą myśl o niej. :D :D

Zgłoś nadużycie #99421 27 sierpnia 2014, 15:25

olka281 Gotowa na wszystko
a mnie dzis pobolewa brzuch :) moze juz w ciazy jestem choc to dopiero 7dc :D

Zgłoś nadużycie #99422 27 sierpnia 2014, 15:31

Konto usunięte

olka281 napisał(a)

hahahahahah :D

Zgłoś nadużycie #99423 27 sierpnia 2014, 15:35

anafreud Fajna mama

Maaagda napisał(a)

No właśnie może i mamy ciężej, ale nie widziałam , żeby taka sobie wchodziła na forum i mówiła, że ją bolą cycki czy jajniki przed okresem i ona NA PEWNO JEST W CIĄŻY, z resztą żadna tak nie pisze... Grrr Otrzepuje mnie na samą myśl o niej. :D :D

haha jako annika gdzieś tam pisała, że obudziła się i czuła że ma całe mokre uda i się przestraszyła, że okres dostała (kurde nie wiem jaki ona ma okres, że aż uda mokre :P ) a to okazało się, że śluz ;) hehe ubawiłam się dosłownością i przesadą opisu ;)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #99424 27 sierpnia 2014, 15:36

anafreud Fajna mama

olka281 napisał(a)

eeee ja zawsze powtarzam mojemu M że od pierwszego dnia @ do pierwszego następnej jestem w ciąży :) przecież ciąża liczy się od 1 dnia @ :P więc póki następna nie przyjdzie to jesteśmy w ciąży i znów i znów :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #99425 27 sierpnia 2014, 15:37

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

eeee ja zawsze powtarzam mojemu M że od pierwszego dnia @ do pierwszego następnej jestem w ciąży :) przecież ciąża liczy się od 1 dnia @ :P więc póki następna nie przyjdzie to jesteśmy w ciąży i znów i znów :)

bez kitu :D dobry tekst :D

Zgłoś nadużycie #99426 27 sierpnia 2014, 15:42

Maaagda Supermama
A tak z innej strony to właśnie się objadamy leczem! O ! :D

Zgłoś nadużycie #99427 27 sierpnia 2014, 15:43

Konto usunięte

Maaagda napisał(a)

A tak z innej strony to właśnie się objadamy leczem! O ! :D

a ja jeszcze 2h w pracy :/

Zgłoś nadużycie #99428 27 sierpnia 2014, 16:24

lady_89 Gotowa na wszystko
A ja witam się z wami zaś późniejszą porą bo od rana zajęcia to zas mojego D do pracy wyszykować, zrobić obiadek, posprzątać i dopiero znalazłam czas aby was nadrobić i napisać. Miałam w planach zrobić sobie paznokcie bo już mam zas duży odrost ale jakoś nie mam na razie weny może natchnie mnie któregoś dnia :)

Zgłoś nadużycie #99429 27 sierpnia 2014, 16:25

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Woody mnie nie zawiódł, fajny film :) a teraz szybki obiad, czyli spagetti ;)

u mnie dziś to samo ;)

Zgłoś nadużycie #99430 27 sierpnia 2014, 16:42

Konto usunięte
a ja chyba pojadę do mamy posiedzieć dzisiaj... ;)