Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #99391 27 sierpnia 2014, 13:36

mala24 Supermama

Maaagda napisał(a)

Dziwne zbiegi okoliczności nie? :D

nawet nie że podobieństwa tylko prawie to samo napisane

Zgłoś nadużycie #99392 27 sierpnia 2014, 13:37

mala24 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Nie ma to jak zjeść śledzia w śmietanie, a później bułkę z dżemem :/ Zaraz będę rzygać....

czyżby kolejna majóweczka? czekam czekam i życzę Wam tego :)

Zgłoś nadużycie #99393 27 sierpnia 2014, 13:38

Konto usunięte
mala - a kiedy do lekarza lecisz? i na kiedy dokładnie termin Ci wychodzi?

Zgłoś nadużycie #99394 27 sierpnia 2014, 13:39

mala24 Supermama

kamilka napisał(a)

wow ale Wy jesteście detektywki!!
zaczęłam szukać ale nie mogłam znaleźdź tego co WY!!
gratuluję.
ale to niefajne prawda?
przecież wtedy nie musiała znikać? nikt jej nie wyrzucił po prostu któraś jej napisała że coś z nia jest nie tak (dobrze to pamiętam) ale chyba nie z naszego wątku. i słuch po niej zaginął... hihi

chore, po cholerę tak robi, każda pisze wiadomo ile chce a takie coś robić? nie fajnie :(

Zgłoś nadużycie #99395 27 sierpnia 2014, 13:40

mala24 Supermama

Edka82 napisał(a)

trole były i będą, takie uroki forum...trochę szkoda, że  każdy może tu sobie wejść i poczytać, zawartość powinna być dostępna tylko po zalogowaniu :/

zgadzam się

Zgłoś nadużycie #99396 27 sierpnia 2014, 13:42

mala24 Supermama

motyl1909 napisał(a)

maslanka - póki co to ja za Ciebie kciuki trzymam :D

ja również :)

Zgłoś nadużycie #99397 27 sierpnia 2014, 13:43

anafreud Fajna mama
co do temtu anniki-valentiny

imie, wiek, miejsce zamieszkania 40-50km od poznania, Tomek, mieszkanie w wynajętym mieszkaniu w bloku w miejscowości teściowej (kilka domów dalej), teściowa, szwagier, szwagierka i córka, pisanie o tym co i jak chętnie jej mąż masuje plus traktowanie forum trochę jak notatnika co robię, z kim i jak mi (pamiętacie jak valentina pisała w trakcie seksu z mężem do nas, że właśnie to robią? czyli opowiadanie idę zjęść obiad, po chwili - zjadłam obiad, wpadła mucha, idę się kąpać, już wykąpana i tym podobne teksty, jeżdżenie do pobliskiego miasta na zakupy bo u nich na wsi nie ma świeżej wędliny codziennie, wredność mieszkańców tej miejscowości, brak komputera i siedzenie na telefonie (bo na telefonie nie da się łatwo sprawdzić ip a na kompie już tak) plus pisanie se.. poszłam se, zrobiłam se - to są sprawy które są identyczne u obydwóch

i teraz przypomnijcie sobie co valentina pisała na m.in takie tematy:

historie z teściową - choćby pretensje o to co i kiedy gotuje i czemu nie to samo w każdy dzień ma być konkretna zupa, zaglądanie do garów, pytanie o pensję, kasę na koncie itd i ostatnia afera jak się jej teściowa do auta wcisnęła i na zakupy jechali do miasta (a to jej auto i ona decyduje) i spotkała teściowa jakąś kuzynkę i na kawę się kazała wieźć i się pobiły prawie że w samochodzie ??

wypowiedź anniki ""Staraczka, to może ja opowiem wszystko od początku. W październiku poszliśmy z mężem mieszkać do miasta na wynajem, ale właściciel nam utrudniał mieszkanie, wchodził pod nasza nieobecność, gdy nie zdążyliśmy zmienić zamka itd. Zaszłam w ciążę, poszliśmy mieszkać do moich rodziców, było ok, nawet matka była miła. Straciłam dziecko i zaczęło się psuć, z matka kłótnie wróciły, tyle co z tata dobrze żyje. Wyszła wojna i poszliśmy mieszkać do tesciowej na dwa tygodnie i trafiło się tu mieszkanie. I gdy się wyprowadzałam, to usłyszałam, że nigdy mnie tu więcej nie przyjmie itd. Brak słów. I potem się zaczęło naloty, zaglądanie na garnków, lodówki, szafek. Pytania o wypłatę męża, jaka miał itd. Gdy próbowałam ją ominąć na wsi to i tak mnie dorwała. Szwagierka nie lepsza. Non stóp u mnie przesiaduje i mnie objada. Druga sprawa to taka, że u tesciowej non stóp przesiaduje jej brat z żona i córka. I ona powiedziała, że skoro tu mieszkamy to i my mamy go też często gościć. O nie! On jest chytry, ciastek do kawy nie postawi, a do niej przyjeżdża non stóp na lepsze kolacje i grille! I myślał, że i my będziemy go sponsorować co weekend. Ja się postawiłam, mój mąż wziął moja stronę i wyszła afera. W mieście na zakupach też ona każe się na kawki wozić po rodzinie, na co ja się NIE godzę i wtedy jestem najgorsza synowa. Ehh "
plus
"Ja z moją teściową zrobiłam porządek. Wtrącała się ciągle, zaglądała do lodówki, garnków i krytykowała moje gotowanie, np, że ona robi w taki dzień zupę, a ja w inny. I to tak się rozrastalo. Aż w końcu nie wytrzymałam i wykrzyczałam jej, co o niej myślę. Ona powiedziała, co myśli o mnie i co? Nie przychodzi do mnie! I nie wtrąca się. Musiała wyjść kłótnia, bym miała spokój z tą babą "

jest kilka różnic subtelnych - valentina była chyba księgową na l4 na korzonki, potem coś o pracy w domu zaczęła pisać (to jest to, co w nas podejrzenia wzbudziło, że kłamie) bo po przeprowadzce nie opłacało się jeździć więc szef się zgodził na pracę w domu - Annika niby była nianią (ale też w pierwszych postach w lipcu napisała, że dorabia jako niania a potem po kilku dniach że po przeprowadzce musiała zrezygnować z pracy) i teraz nie pracuje. Nie zgodzę się z Anniką że mieszka w większym mieście a Valentina na wsi bo na tym drugim wątku biadoliła, że świeże wędliny mają tylko w poniedziałek i piątek a ona na zakupy jeździ do miasta obok i tam lidl, biedra i wymieniła kilka sklepów a czasy mamy takie a nie inne że nawet w najmniejszym miasteczku (nie wsi) jest biedra albo polo albo dino....
różnicą jest też to, że valentina miała walniętą sąsiadkę z góry która to dziećmi się zaopiekować nie umiała i bała się na policję zgłosić, że je bije a annika jest zaprzyjaźniona z sąsiadką z góry " "Jak ja się wprowadziłam to z nikim nie rozmawiałam, tyle co dzień dobry. A teraz gadam ze wszystkimi, a sąsiadka z góry to moja dobra koleżanka teraz jest pomagam jej w opiece nad dziećmi."
tesciowa valentiny miała upośledzonego syna, annika o tym jeszcze nic nie napisała (albo nie znalazłam bo przekopać tysiące postów nie łatwo a ja czasu nie mam aż tyle ani ochoty)
no i ten miesiąc rozpoczęcia starań po poronieniu się nie zgadza ale początku starań w ogóle , zajścia i poronienia już też - to są tak naprawdę jedyne niuanse ale ilość postów, styl pisania - wszystko się zgadza!
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #99398 27 sierpnia 2014, 13:46

Konto usunięte
Pięknie Ana :)

Zgłoś nadużycie #99399 27 sierpnia 2014, 13:49

mala24 Supermama

motyl1909 napisał(a)

mala - a kiedy do lekarza lecisz? i na kiedy dokładnie termin Ci wychodzi?

równo na 1 maja,do lekarza mam na UWAGA 2 października i to zapisałam się jeszcze nie będąc w ciąży, ale spróbuję pokombinować w przyszłym tyg żeby mnie przyjął

Zgłoś nadużycie #99400 27 sierpnia 2014, 13:54

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

równo na 1 maja,do lekarza mam na UWAGA 2 października i to zapisałam się jeszcze nie będąc w ciąży, ale spróbuję pokombinować w przyszłym tyg żeby mnie przyjął

proponuję za 2 tyg :) ja też dlatego muszę się wcześniej awaryjnie zapisywać, żeby mieć termin :P

Zgłoś nadużycie #99401 27 sierpnia 2014, 13:55

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Ana powinna zmienić zawód :D

Zgłoś nadużycie #99402 27 sierpnia 2014, 13:56

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

Ana powinna zmienić zawód :D

Ana - szpieg :D

Zgłoś nadużycie #99403 27 sierpnia 2014, 13:57

Konto usunięte
no i zostaję w pracy do 18 :/ pocieszające jest to, że w pon wyjdę sobie o 14 z pracy :D

Zgłoś nadużycie #99404 27 sierpnia 2014, 13:59

anafreud Fajna mama
i tak naprawdę ja mam ją głęboko gdzieś, w sumie różnych ludzi spotyka się na swojej drodze ale to czego najbardziej nienawidzę to kłamstwo i obłuda a jeśli ktoś nawet pod ochroną anonimowego nicka, na forum kłamie bez jakichkolwiek podstaw i powodów obce a zarazem bliskie sobie osoby? to ja dziękuję... mam dość ludzi psychiatrycznych, pozaburzanych, z problemami tej natury w pracy - jestem tu poza nią jestem tu sobą, prywatnie i chciałabym odpocząć od problemów tamtych ludzi, poznać fajne osoby i być razem w tym trudnym dla nas (a nie tylko dla nich) czasie (staraniowym) a nie wiecznie się kontrolować, hamując mój wewnętrzny radar (uwaga! psychiatria mi tu śmierdzi) jednocześnie bawiąc się detektywa pozytywkę- ale się nie da bo sama się podkłada pod nogi! nie chcę żeby tu byli tacy ludzie! tzn mogą być starając się, potrzebując wsparcia ale w staraniu się o dziecko! a nie po to żebym traktować nas jak pionki w jakiejś swojej chorej grze!

Annika vel Valentina - masz problem ?? chcesz coś zmienić w życiu? daj znać, podam Ci namiary na terapię, polecę kogoś, podpowiem gdzie szukać pomocy ale idź stąd w cholerę i wróć jak będziesz się starała o dziecko naprawdę, dla spełnienia miłości itd a nie szukania upustu jakichś swoich zaburzeń!

przepraszam Was wszystkie inne za ten wyżyg ale miałam cholernie ciężki dzień dziś w pracy i po prostu musiałam...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #99405 27 sierpnia 2014, 14:03

Konto usunięte
Ana - popieram Cię :) i lubię Twoją bezpośredniość :)

Zgłoś nadużycie #99406 27 sierpnia 2014, 14:07

paola Fajna mama
Ana jesteś niesamowita.
Motyl powodzenia w planowaniu własnej firmy.
Anastazja witaj u nas. Serduszko boli po tym co sie stało ale trzeba walczyc dalej.

Zgłoś nadużycie #99407 27 sierpnia 2014, 14:07

kamilka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Brawo!!
a dziwi sie teraz że na wątu mały cud ja olewają...

Zgłoś nadużycie #99408 27 sierpnia 2014, 14:09

mala24 Supermama

motyl1909 napisał(a)

proponuję za 2 tyg :) ja też dlatego muszę się wcześniej awaryjnie zapisywać, żeby mieć termin :P

u Nas też trzeba sporo wcześniej a z pierwszym chodziłam całą ciążę prywatnie a teraz nazwyczajniej szkoda mi, zawsze za to młodemu mogę coś kupić, tym bardziej że nie pracuję. za tydzień chcę iść żeby na kolejny gdzieś mnie wcisnęli między inne pacjentki, mam swojego lekarza i do niego chcę iść, bo mogłabym iść do poradni K w szpitalu ale nie chcę iść do innego

Zgłoś nadużycie #99409 27 sierpnia 2014, 14:12

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

u Nas też trzeba sporo wcześniej a z pierwszym chodziłam całą ciążę prywatnie a teraz nazwyczajniej szkoda mi, zawsze za to młodemu mogę coś kupić, tym bardziej że nie pracuję. za tydzień chcę iść żeby na kolejny gdzieś mnie wcisnęli między inne pacjentki, mam swojego lekarza i do niego chcę iść, bo mogłabym iść do poradni K w szpitalu ale nie chcę iść do innego

no pewnie, spróbować zawsze można :)

Zgłoś nadużycie #99410 27 sierpnia 2014, 14:12

Konto usunięte
maslanka - jak efekty po ćwiczeniach?