Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #99271 27 sierpnia 2014, 8:56

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

hej hej :) wczoraj już nie zdążyłam wejść, bo robiłam mężuchowi na obiad kurczaka po staropolsku ;p a potem wzięłam się za pazurki, potem on wrócił i gadaliśmy i tak zeszło do północy :/ nawet nie zdążyłam poćwiczyć... no ale nic, mam nadzieję, że dziś wyjdę o 16 a nie o 18 to zdążę ze wszystkim ;) a zdjęcie pazurków wrzucę później z domu bo nie mam kabelka :) mam zwykłego króciótkiego frencha i całość przejechana delikatnym borkacikiem. Jest naturalnie i delikatnie - jak nie ja :D

uwielbiam delikatny frenczyk cienki paseczek i śliczne różowe wykończenie coś jak u Rozenkowej, potrafię sobie sama zrobić dość ładnie ale przed ślubem chciałam żeby zrobiła mi to profesjonalistka poszłam do kosmetyczki młoda dziewczyna ładnie wymalowana ładne brwi mówię a co tam chce u niej, jak skończyła paznokcie zajęła się brwiami więc nie specjalnie mogłam oceniać jej pracę, widziałam owszem prawą rękę później szybko szybko zmiana bo mama była zaraz po mnie ja leciałam dalej wychodzę zadowolona z gabinetu wsiadam do auta zrobiona cacy na światłach spoglądam na moje obie dłonie i się rozpłakałam, każdy paznokieć inny kształt, paseczki grubasy o ile owa prawa ręka była do zaakceptowania lewa wołała o pomstę do nieba, wiecie co sobie pomyślałam ?? ? złośliwa małpa pozazdrościła mi paznokci!!!! jak się nie umie albo nie robi się tego z zamkniętymi oczami to trzeba uprzedzać, w tym dniu robi się zdjęcia dłoni w obrączce a ja wyglądałam jak paskud jakiś takimi łapami to się buroki obiera ;) w desperacji poszłam do porządnego gabinetu do 22 siedziałam u babki na paznokciach ale warto było :) tam co prawda też bez jazdy się nie obyło jednak jak wam powiem że zepsuła się babce lampa to nie uwierzycie :) od tego czasu obiecałam sobie żadnych obcych bab zrezygnowałam z kosmetyczki wymalowałam się sama :)

Zgłoś nadużycie #99272 27 sierpnia 2014, 9:04

Konto usunięte

czekoladowamysz napisał(a)

uwielbiam delikatny frenczyk cienki paseczek i śliczne różowe wykończenie coś jak u Rozenkowej, potrafię sobie sama zrobić dość ładnie ale przed ślubem chciałam żeby zrobiła mi to profesjonalistka poszłam do kosmetyczki młoda dziewczyna ładnie wymalowana ładne brwi mówię a co tam chce u niej, jak skończyła paznokcie zajęła się brwiami więc nie specjalnie mogłam oceniać jej pracę, widziałam owszem prawą rękę później szybko szybko zmiana bo mama była zaraz po mnie ja leciałam dalej wychodzę zadowolona z gabinetu wsiadam do auta zrobiona cacy na światłach spoglądam na moje obie dłonie i się rozpłakałam, każdy paznokieć inny kształt, paseczki grubasy o ile owa prawa ręka była do zaakceptowania lewa wołała o pomstę do nieba, wiecie co sobie pomyślałam ?? ? złośliwa małpa pozazdrościła mi paznokci!!!! jak się nie umie albo nie robi się tego z zamkniętymi oczami to trzeba uprzedzać, w tym dniu robi się zdjęcia dłoni w obrączce a ja wyglądałam jak paskud jakiś takimi łapami to się buroki obiera ;) w desperacji poszłam do porządnego gabinetu do 22 siedziałam u babki na paznokciach ale warto było :) tam co prawda też bez jazdy się nie obyło jednak jak wam powiem że zepsuła się babce lampa to nie uwierzycie :) od tego czasu obiecałam sobie żadnych obcych bab zrezygnowałam z kosmetyczki wymalowałam się sama :)

hihi, trzeba było do mnie przyjechać :) mnie coś tknęło na takie delikutaśne :) ale teraz daję im 3 tyg odpoczynku ;)

Zgłoś nadużycie #99273 27 sierpnia 2014, 9:42

Konto usunięte
juhuuuu - jest tu ktooo? :D

Zgłoś nadużycie #99274 27 sierpnia 2014, 9:52

Edka82 Fajna mama
heloł :)

Zgłoś nadużycie #99275 27 sierpnia 2014, 9:55

Konto usunięte
siema Edka :D
dawaj ten materiał obnażający Valentinę itp. :D

Zgłoś nadużycie #99276 27 sierpnia 2014, 9:58

Maaagda Supermama

motyl1909 napisał(a)

To Ana jak wróci z pracy to wrzuci :D

Zgłoś nadużycie #99277 27 sierpnia 2014, 9:58

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

To anafreud ma dowody :) Po pracy ma pokazać, a laska zawinęła się od nas ale dalej pisze na innych wątkach. Boższszsz, myślała chyba, że głupie jesteśmy

Zgłoś nadużycie #99278 27 sierpnia 2014, 9:58

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Na bank Annika to valentina - tez sprawdziłam -NIEŁADNIE TAK NAS TU OSZUKIWAĆ!!

Ja zaraz uciekam szykowac dalej miejsce pracy

Zgłoś nadużycie #99279 27 sierpnia 2014, 10:00

kamilka Fajna mama

paola napisał(a)

Na bank Annika to valentina - tez sprawdziłam -NIEŁADNIE TAK NAS TU OSZUKIWAĆ!!

Ja zaraz uciekam szykowac dalej miejsce pracy

a jak to sprawdziłaś?

Zgłoś nadużycie #99280 27 sierpnia 2014, 10:04

maslanka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

maslanka - tempka ładnie odbiła < 3 myślę, że bad nasienia wcale nie będzie wam potrzebne :) bo będzie mega tłuścioch za 2 dni! :D

Tempka rzeczywiście ładnie mi odbiła ;) Jednak wole nie chwalic dnia przed zachodem słońca :) Już pare razy mi tempka odbila przed @ tylko zeby pozniej spaśc :P

Zgłoś nadużycie #99281 27 sierpnia 2014, 10:04

paola Fajna mama

kamilka napisał(a)

a jak to sprawdziłaś?

poczytałam tu i ówdzie :)

Zgłoś nadużycie #99282 27 sierpnia 2014, 10:07

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

Tempka rzeczywiście ładnie mi odbiła ;) Jednak wole nie chwalic dnia przed zachodem słońca :) Już pare razy mi tempka odbila przed @ tylko zeby pozniej spaśc :P

nie nie nie, na pewno jutro i pojutrze będzie równie wysoko i wypadniesz na Majóweczki :D

Zgłoś nadużycie #99283 27 sierpnia 2014, 10:08

Konto usunięte

paola napisał(a)

gdzieeeeeeeeeeeee? też chcę :D

P.S. Coraz gorzej z moją pamięcią, mylę Edkę z Aną :(

Zgłoś nadużycie #99284 27 sierpnia 2014, 10:08

kamilka Fajna mama

paola napisał(a)

hehe
dobre.
ja jakoś nie uchwyciłam kiedy annika sie pojawiła. chociaż czytam skrupulatnie i na bieżąco.
i pomyślałam sobie że cos przeoczyłam...

Zgłoś nadużycie #99285 27 sierpnia 2014, 10:10

Edka82 Fajna mama
http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html# czy może któraś na to zerknąć, dopytuję bo ostatnio owu miewałam w 15 dc, a do tego ciut bardziej ją odczuwałam, teraz tylko pobolewają mnie lekko jajniki, jakaś chyba utajniona wersja owu ;P

Zgłoś nadużycie #99286 27 sierpnia 2014, 10:11

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

P.S. Coraz gorzej z moją pamięcią, mylę Edkę z Aną :(

hehe, a wiesz, że pewne podobieństwa są? :P ale o tym nie TU ;P

Zgłoś nadużycie #99287 27 sierpnia 2014, 10:12

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

No a jak myślisz gdzie mogła nawiązać się dyskusja :P

Zgłoś nadużycie #99288 27 sierpnia 2014, 10:15

Maaagda Supermama
Wypowiedź Valentiny z dnia 24czerwca z godziny 16:39 :
'' Cześć dziewczynki :-) mogę do Was dołączyć? Jestem Paula, mam skończone 30 lat. W czerwcu 2013 r rozpoczęłam starania o dziecko, zaszłam w styczniu 2014 r. Radość była ogromna :-) niestety na drugim usg w marcu okazało się, że serduszko Maleństwa przestało bić :-( dzień później miałam zabieg. To był koszmar, nigdy nie zapomnę mojego dziecka, o które tyle walczyłam. W maju rozpoczęłam starania o kolejne bobo, niestety w czerwcu dostałam okres. Od 5 dc już się staramy :-) w 11 dc miałam owulke :-) i pierwszy raz w życiu plamienie, nie czułam jej za bardzo, jak zwykle, ale wiem, że to była ona :-) z reguły owulka była około 14 dc, i bardzo daje o sobie znać, więc byłam zdziwiona, że przyszła tak wcześnie. Słuzu płodnego od dziś już brak, także czekamy na efekty :-) ''

A to jest Annika : '' Jestem Paula, mam 30 lat, w czerwcu 2013 zaczęłam starać się z mężem o bobo. Zaszłam w 9 cyklu starań, w styczniu. Niestety w marcu poronilam :( od maja 2014 znów walczymy o dziecko.'' Chyba wystarczy xD

Zgłoś nadużycie #99289 27 sierpnia 2014, 10:15

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html# czy może któraś na to zerknąć, dopytuję bo ostatnio owu miewałam w 15 dc, a do tego ciut bardziej ją odczuwałam, teraz tylko pobolewają mnie lekko jajniki, jakaś chyba utajniona wersja owu ;P

wszystko zależy od jutra, albo wzrośnie i to owulacja, albo spadnie i pojutrze odbije :) na dwoje babka wróżyła :)

Zgłoś nadużycie #99290 27 sierpnia 2014, 10:16

Maaagda Supermama
Ostatni post Valentiny : 9 lipca 2014, 10:52
Valentina napisał(a) post na forum w Marcóweczki 2015 ;)

A to Annika:
Ostatnio na stronie: Dzisiaj, 09:51
Liczba punktów: 10792