Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #99191 26 sierpnia 2014, 18:29

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

lady_89 jeśli mogę zapytać, to na jakich żelach pracujesz?

W salonie miałam możliwość pracować na RICCO (http://magnificco.pl/index.php?main_page=index&cPath=257_71 ) też uważam że firma jest dość dobra, ale nie do każdej płytki się nadaje bo miałam babeczki którym się trzymał rewelacyjnie a były i takie którym się pod powietrzał bardziej. I też pracowałam na SUNNY NAILS ale tylko z tego miałam kamuflaż.

Zgłoś nadużycie #99192 26 sierpnia 2014, 18:31

anafreud Fajna mama

lady_89 napisał(a)

No tak niektóre tematy są kontrowersyjne i to bardzo ale jak widać po tych programach nasze społeczeństwo jest przeróżne. Jedyne co mnie najbardziej wkurza po co ludzie idą do takiego programu ze swoimi problemami chodzi mi głownie o te w których sa wielce badani waliografem i wychodzi i i tak kłamią itd;/ beznadzieja

te programy są wyreżyserowane :) występują aktorzy - amatorzy! tematy są naciągane! u mojego bratanka na uczelni co jakiś czas przychodzą z tego programu i proponują występy :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #99193 26 sierpnia 2014, 18:34

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

No tak niektóre tematy są kontrowersyjne i to bardzo ale jak widać po tych programach nasze społeczeństwo jest przeróżne. Jedyne co mnie najbardziej wkurza po co ludzie idą do takiego programu ze swoimi problemami chodzi mi głownie o te w których sa wielce badani waliografem i wychodzi i i tak kłamią itd;/ beznadzieja

Te odcinki z wykrywaczem kłamstw to jest przegiecie. Nie wstyd im potem przed rodzina?

Zgłoś nadużycie #99194 26 sierpnia 2014, 18:35

maslanka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

zróbcie najpierw bad nasienia i te hormony a jeśli wyjdą wąypliwe, to wtedy do androloga....

To gdzie mamy zrobić te badania nasienia ?? Myślałam że u androloga :> sorry dziewczyny ale jestem laikiem jeśli chodzi o sprawy mężczyźniane :D pół ręku temu uswiadomilam mojego K że jest ktoś taki jak androlog, po tym jak sama się tego dowiedziałam tutaj ;)

Zgłoś nadużycie #99195 26 sierpnia 2014, 18:37

maslanka Fajna mama

anafreud napisał(a)

te programy są wyreżyserowane :) występują aktorzy - amatorzy! tematy są naciągane! u mojego bratanka na uczelni co jakiś czas przychodzą z tego programu i proponują występy :)

To samo.chciałam napisać, znajomy mojego K brał udział w czymś takim ;)

Zgłoś nadużycie #99196 26 sierpnia 2014, 18:45

lady_89 Gotowa na wszystko

maslanka napisał(a)

To gdzie mamy zrobić te badania nasienia ?? Myślałam że u androloga :> sorry dziewczyny ale jestem laikiem jeśli chodzi o sprawy mężczyźniane :D pół ręku temu uswiadomilam mojego K że jest ktoś taki jak androlog, po tym jak sama się tego dowiedziałam tutaj ;)

Badanie nasienia w labolatorium najbliższym w waszej okolicy, czyli tak gdzie i Ty robiłaś badanina hormonalne i krwi i inne. Pójść lub zadzwonić i się spytać o podstawowe badanie nasienia i o całościowe kompleksowe z morfologią.

Zgłoś nadużycie #99197 26 sierpnia 2014, 18:56

Maaagda Supermama
Wiecie co Wam powiem, nie wiem jak Wy, ale ja wczoraj mojego M namówiłam, żeby w kominku napalił, bo zimno jak cholera. A jak przyjemnie się spało, z 25stopni było minimum. Dzisiaj też już po drzewo go wysłałam i kolejna ciepła nocka się szykuje. Kto to widział pod koniec sierpnia dogrzewać się w domach :D

Zgłoś nadużycie #99198 26 sierpnia 2014, 19:14

Szpilkka Supermama

anafreud napisał(a)

Też to zauważyłam. Kiedyś było tam kilka osób (w różnych odcinkach) z programu "trudne sprawy". Między innymi była kobitka która występowała i w ważnych sprawach i "sablewskiej sposób na modę" ....

Zgłoś nadużycie #99199 26 sierpnia 2014, 19:17

Konto usunięte
U Sablewskiej są same statystki i osoby z ukrytej prawdy i idealnej niani. Żenada te programy.

Zgłoś nadużycie #99200 26 sierpnia 2014, 19:18

Konto usunięte
Magda, ja czekam aż spółdzielnia zacznie nam grzac. 4 września ruszają, ze względu na przedszkole i szkole, które ogrzewają.

Zgłoś nadużycie #99201 26 sierpnia 2014, 19:24

Szpilkka Supermama

Annika napisał(a)

U Sablewskiej są same statystki i osoby z ukrytej prawdy i idealnej niani. Żenada te programy.

kurcze, ale własnie takie programy jak "rozmowy w toku" kiedyś były mega zyciowe! A teraz? Po tylu latach kończy sie pomysł, kończą się chętni do udziału w programie, i pani Ewa robi wszystko, żeby program był nadal na topie, mało tego, żeby był kontrowersyjny! Udaje jej się to, ale czasem ci ludzie robią takich debili z siebie że ciężko uwierzy, że to są realne osoby.

Zgłoś nadużycie #99202 26 sierpnia 2014, 19:28

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
co do programu - ta ostatnia mówiła najsensowniej - po prostu miała swoje pasje i to kosztowniejsze niż samo posiadanie dziecka...
co do programów - ludzie na widowni to statyści, ale tvn sam do mnie dzwonił po wypadku i zapraszał do programu zebym opowiedziala o tym... etc i kilka razy do roznych programow mnie zapraszali... zawsze odmawialam.... a teraz nie mialabym czasu tam jezdzic i 'wystepowac'... nawet incognito :P

Zgłoś nadużycie #99203 26 sierpnia 2014, 19:48

anafreud Fajna mama

Annika napisał(a)

Magda, ja czekam aż spółdzielnia zacznie nam grzac. 4 września ruszają, ze względu na przedszkole i szkole, które ogrzewają.

a w zeszłym roku, dokładnie o tej porze, w ostatnim tygodniu sierpnia byliśmy w mędzyzdrojach, codziennie się siedzieliśmy na plaży, opalailiśmy się, kąpaliśmy itd... aż się wierzyć nie chce... w tym roku urlop na koniec wakacji nam by nie poszedł
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #99204 26 sierpnia 2014, 19:52

Maaagda Supermama
Ciekawe gdzie Edka z tymi wynikami. Pewnie dobre i świętują od razu :D

Zgłoś nadużycie #99205 26 sierpnia 2014, 19:52

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

kurcze, ale własnie takie programy jak "rozmowy w toku" kiedyś były mega zyciowe! A teraz? Po tylu latach kończy sie pomysł, kończą się chętni do udziału w programie, i pani Ewa robi wszystko, żeby program był nadal na topie, mało tego, żeby był kontrowersyjny! Udaje jej się to, ale czasem ci ludzie robią takich debili z siebie że ciężko uwierzy, że to są realne osoby.

Dokładnie! Pamiętam początki tego programu, wtedy były poruszane naprawdę poważne tematy, jak np 14-letnie matki. A teraz? Porażka.

Zgłoś nadużycie #99206 26 sierpnia 2014, 19:55

Konto usunięte
Ana, ja marzyłam, by było chłodniej, ale nie sądziłam, że tak szybko przyjdzie jesień. Mamaaniołka, jak u Ciebie sytuacja?

Zgłoś nadużycie #99207 26 sierpnia 2014, 20:24

Edka82 Fajna mama

Annika napisał(a)

Edka, jakie macie szansę na dziecko od strony medycznej? Jako to wszystko wygląda? Współczuję :(

szanse mamy, ale  marne szanse sa na naturalne zajście na chwilę obecną z takimi wynikami nasienia.

Zgłoś nadużycie #99208 26 sierpnia 2014, 20:28

Edka82 Fajna mama
Juz wrzucam wyniki, cierpliwości :) Ruch z 3% wskoczył nam na 10% co oczywiście nadal jest mało, budowa z 2% na 3%, ale natomiast znacznie wzrosła ilość komórek okrągłych, co jest złe, co prawda leukocytów nie ma za dużo, ale wychodzi na to, ze nie ma ich wcale, co tez wyczytałam nie jest ok.. wycofała się aglutynacja, ale jest za to agregacja nieprawidłowa, lepkość też na + Trochę spadła nam ogólna ruchomość plemników Żywotność, liczebność, objętość, upłynnienie, ph, barwa i aglutynacja jest ok. Nie mogę się doczekać wizyty w klinice, niech to się wreszcie wyjaśni, ale ewidentnie coś tam się dzieje

Zgłoś nadużycie #99209 26 sierpnia 2014, 20:30

Konto usunięte
Macie w planach inseminacje?

Zgłoś nadużycie #99210 26 sierpnia 2014, 20:33

Szpilkka Supermama

mama.aniolka85 napisał(a)

co do programu - ta ostatnia mówiła najsensowniej - po prostu miała swoje pasje i to kosztowniejsze niż samo posiadanie dziecka...
co do programów - ludzie na widowni to statyści, ale tvn sam do mnie dzwonił po wypadku i zapraszał do programu zebym opowiedziala o tym... etc i kilka razy do roznych programow mnie zapraszali... zawsze odmawialam.... a teraz nie mialabym czasu tam jezdzic i 'wystepowac'... nawet incognito :P

własnie dla tego, zatrudniają udawane postacie. Bo ludzie którzy na prawdę coś przezyli nie chcą występowac w takich programach.