Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #98771 23 sierpnia 2014, 13:05

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Ja brałam oeparol w tym cyklu i zdecydowanie lepiej pomaga mi wiesiołek z gala... Nie bierzesz czasem leków na alergię? One mega osłabiają śluz...
Maaagda no ja zacznę brać po @ :) może coś zdziała, widziałam, że dużo ciężarnych właśnie acard brało :)

Nie biorę żadnych leków, i nie wiem dlaczego ten cykl jest taki porąbany :-/ w zeszłym też ilość sluzu na łeb mnie nie powaliła. A przedtem co miesiąc piękna owu! Buu.

Zgłoś nadużycie #98772 23 sierpnia 2014, 13:15

takasobieja Fajna mama
Stres też powoduje, że śluz się zmienia.
Ja np jak nie brałam leków na alergię to mnie zalewało :) miałam "gacie full" hehe... a od kiedy brałam alergiczne to tragedia, prawie nic. Mało, ciągnął się na max 4cm, a wcześniej to chyba nawet na 14cm :P

Zgłoś nadużycie #98773 23 sierpnia 2014, 13:24

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Stres też powoduje, że śluz się zmienia.
Ja np jak nie brałam leków na alergię to mnie zalewało :) miałam "gacie full" hehe... a od kiedy brałam alergiczne to tragedia, prawie nic. Mało, ciągnął się na max 4cm, a wcześniej to chyba nawet na 14cm :P

Stresu mam dostatek, więc to może temu. A mi to też się ciągnął jak Tobie i mega mokro miałam, jakkolwiek to brzmi :D

Zgłoś nadużycie #98774 23 sierpnia 2014, 13:29

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
A z tym acardem - jak ma się wyniki czerwonych krwinek w gornych granicach normy to mozna to stosować i czerwonych krwinek powinno być miej?

Przy pobieraniu krwi naczczo zazwyczaj mam az czarna krew ktora ciezko pobrac - bywa ze pielegniarka jest w zyle i nieleci!... czesto sie zdarza, że nawet jak wymie igle to nie leci - to chyba jednak znaczy ze w zyle nie weszla, ale zdarza sie tez tak ze leci dopiero jak wyjmie igle - ale to zazwyczaj symbolicznie...

Zdarzyla mi sie sytuacja gdy na izbie chcieli mi pobrac 2cm - udawalo sie 1cm - i... zanim doniesli do laboratorium (pietro wyzej) to krew juz skrzepla - chy ba z 7x wtedy mi probowali pobrac cos wiecej krwi... pobieranie krwi to u mnie masakra - i stres zwlaszcza dla pobierajacych (ja juz sie przyzwyczailam tylko mi troszke szkoda tych pielegniarek)

rekord 10 prob 4 osoby - zawolali w koncu pielegniarke anestezjologiczna i się udało, a już sięśmiały, że zaraz ze stopy beda musialy pobierac... (ze stopy kiedys w szpitalu mi pobierali bo z rak juz sie nie dalo - jak lezalam kilka mies i musieli pobierac codziennie krew - boli duzo bardziej niz z dloni)

Zgłoś nadużycie #98775 23 sierpnia 2014, 13:41

Konto usunięte
To u mnie pielęgniarki mają problem, by znaleźć żyłe :) rzadko której się to udaje.

Zgłoś nadużycie #98776 23 sierpnia 2014, 13:44

Annika napisał(a)

To u mnie pielęgniarki mają problem, by znaleźć żyłe :) rzadko której się to udaje.

to tak jak u mnie - a to ze sie uda znalezc zyle jeszcze nie oznacza ze uda sie pobrac krew :D

Zgłoś nadużycie #98777 23 sierpnia 2014, 13:50

Konto usunięte
No to u mnie dla odmiany można pobrać krew :D i nawet nie krzepnie tak szybko jak Twoja. Ale tak poważnie, to masakra jest przy Twoim pobieraniu :-/

Zgłoś nadużycie #98778 23 sierpnia 2014, 13:50

Konto usunięte
A kiedy masz kolejna bete? Bo coś kojarze, że za kilka dni dopiero.

Zgłoś nadużycie #98779 23 sierpnia 2014, 14:16

w pon podejrzę wyniki bety (bo odbior mam dopiero na wizycie u lekarza)... a we wtorek rano (lub kiedy bede chciala :P ) mam jeszcze kompleksowe badania dla kobiet w ciazy - wlacznie z grupa krwi... ale w tym zestawie nawet dr nie wpisala kontrolnej bety - uznajac ze ciaza po prostu jest...
(jednak zgloszenie sie do 2 lekarzy w podobnym terminie ma swoje plusy)

Zgłoś nadużycie #98780 23 sierpnia 2014, 14:39

Maaagda Supermama

takasobieja napisał(a)

Maaagda ile brałaś tabletek wiesiołka dziennie?

6 dziennie brałam i w tym cyklu właśnie też z Gala, istotnie jeszcze w życiu nie spotkałam się w moim przypadku z taką ilością śluzu

Zgłoś nadużycie #98781 23 sierpnia 2014, 14:43

Konto usunięte

mama.aniolka85 napisał(a)

w pon podejrzę wyniki bety (bo odbior mam dopiero na wizycie u lekarza)... a we wtorek rano (lub kiedy bede chciala :P ) mam jeszcze kompleksowe badania dla kobiet w ciazy - wlacznie z grupa krwi... ale w tym zestawie nawet dr nie wpisala kontrolnej bety - uznajac ze ciaza po prostu jest...
(jednak zgloszenie sie do 2 lekarzy w podobnym terminie ma swoje plusy)

To nam napisz potem co i jak. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze.

Zgłoś nadużycie #98782 23 sierpnia 2014, 14:45

Konto usunięte

Maaagda napisał(a)

6 dziennie brałam i w tym cyklu właśnie też z Gala, istotnie jeszcze w życiu nie spotkałam się w moim przypadku z taką ilością śluzu

Brałas 3x2, czy 2x3? Po posiłku?

Zgłoś nadużycie #98783 23 sierpnia 2014, 15:06

Maaagda Supermama
3 razy po 2 tablety nie raz przed posiłkiem, nie raz po, czy to jakaś różnica to nie wiem;d Jak mi się przypomniało to po prostu brałam

Zgłoś nadużycie #98784 23 sierpnia 2014, 15:17

hakuna.matata Supermama
Cześć dziewczynki :)
Które Staraczki uciekły już na kwiecień? I które szykują się na najpiękniejszy miesiąc w roku - maj? :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #98785 23 sierpnia 2014, 15:20

Konto usunięte

Maaagda napisał(a)

3 razy po 2 tablety nie raz przed posiłkiem, nie raz po, czy to jakaś różnica to nie wiem;d Jak mi się przypomniało to po prostu brałam

Gdzieś czytałam, że niby lepiej się wchłaniają jak się je spożywa po posiłku. Niby :)

Zgłoś nadużycie #98786 23 sierpnia 2014, 15:22

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

Cześć dziewczynki :)
Które Staraczki uciekły już na kwiecień? I które szykują się na najpiękniejszy miesiąc w roku - maj? :)

Jeśli nie dostanę @ 2 września, to będę majówką :)

Zgłoś nadużycie #98787 23 sierpnia 2014, 15:26

hakuna.matata Supermama

Annika napisał(a)

Jeśli nie dostanę @ 2 września, to będę majówką :)

trzymam kciuki żeby nie przyszła!!!!!!! :)

Wpadłam napisać Motylowi, ze w końcu spiłowałam paznokcie z mocnego kwadrata na ostrego migdała i nie umiem pisać na klawiaturze :D
Czekam na kase zeby kupic tą lampe a kasa nie przychodzi :(

Zgłoś nadużycie #98788 23 sierpnia 2014, 15:33

Konto usunięte
Dziękuję :-* czekasz na kasę z zusu?

Zgłoś nadużycie #98789 23 sierpnia 2014, 15:38

hakuna.matata Supermama

Annika napisał(a)

Dziękuję :-* czekasz na kasę z zusu?

taaaa ;) Na Świętego Mikołaja czekałam całe dzieciństwo, więc tym razem już jestem przygotowana na rozczarowanie ;)

Zgłoś nadużycie #98790 23 sierpnia 2014, 15:53

Konto usunięte
Oj, ja już nieraz czekałam na kasę od nich, pracowałam do połowy czerwca, potem kombinowałam z chorobowym pod koniec umowy i za kilka dni lipca do dziś nie dostałam. Oczywiście dzwoniłam do zusu i zatwierdzone mam, i niby do końca miesiąca ma kasa przyjść. Niby.