Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #98711 22 sierpnia 2014, 16:48

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
Dziewczyny, wyglada na to ze do was wracam... a najpierw czekam na poronienie... pecherzyk przez 5dni nie urosl nawet o 1mm... pisze z kom, doczytam was wieczorkiem. ;(

Zgłoś nadużycie #98712 22 sierpnia 2014, 16:54

Konto usunięte

mama.aniolka85 napisał(a)

Dziewczyny, wyglada na to ze do was wracam... a najpierw czekam na poronienie... pecherzyk przez 5dni nie urosl nawet o 1mm... pisze z kom, doczytam was wieczorkiem. ;(

Bardzo mi przykro :( wiem co czujesz. Ale liczę, że jeszcze nie wszystko stracone!

Zgłoś nadużycie #98713 22 sierpnia 2014, 17:48

Szpilkka Supermama

Maaagda napisał(a)

Chyba raczej się płaci :D
http://28dni.pl/cennik

o fuc*k :D troszkę więcej jak na OvuF, ale nie oszukujmy się Ovu wymięka ;-) Pomijając to że jestem przywiązana do Ovu to 28 dni wydaje się bardziej profesjonalne.

Zgłoś nadużycie #98714 22 sierpnia 2014, 17:50

Szpilkka Supermama

Matko ..... i powiedz co jest nie tak, że udaje ci się zajsc, ale utrzymac już nie :-( przykro mi ... mam nadzieję, że twój lekarz dojdzie do tego dlaczego tak jest.

Zgłoś nadużycie #98715 22 sierpnia 2014, 17:56

Tasiemka Supermama

no ja pieprzę, co to się dzieje na tym świecie!! :/

Zgłoś nadużycie #98716 22 sierpnia 2014, 18:02

Szpilkka Supermama
im więcej czytam takie wiadomości tym więcej zaczynam myślec czy na pewno chce zajsc w ciążę ... bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo co się będzie działo ....

Moja bratowa pochwaliła się, że jest w ciąży zaraz po zrobieniu testu ciążowego, nawet u lekarza nie była, dopiero miała isc w PL .... sporo, kuzynek, znajomych było w ciąży, rodziło dzieci, ale jakoś nigdy nie myślałam że poronienia dotyczą tak bardzo wiele kobiet bo zawsze wszystkie ciąże były donoszone, dzieci rodziły się zdrowe .... Będąc na forum dopiero do mnie dociera ile kobiet ma za sobą poronienia.......

Zgłoś nadużycie #98717 22 sierpnia 2014, 18:23

takasobieja Fajna mama

jusis napisał(a)

Dzień dobry
Wczoraj zaczęłam plamić, a dzisiaj się rozkręciła więc do doopki.
Muszę zerknąć jak przychodziła @ w tym roku bo już mi się całkowicie cykl rozregulował i nie mam zielonego pojęcia co i jak. Najwyżej będzie seksowny miesiąc i tyla :D
Zresztą wątpię żeby coś było w tym cyklu, bo stres mnie zabija. Ale nic rozpoczynamy 2 cykl starań. Kiedy teścior to jeszcze nie wiem, bo muszę na spokojnie usiąść.
Acha motyl podpisaliśmy dzisiaj umowę kredytową na mieszkanie, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej.
Miłego dnia :D

Ja mam kredyt od 3 miesięcy :D i na razie daję radę :P niestety płacę czynsz za wynajem z oplatami ok 1200zł i kredyt - same odsetki, bo mamy karencję 1134zł :) więc sporo idzie na same opłaty mieszkaniowe :/ Ale dasz radę!

Zgłoś nadużycie #98718 22 sierpnia 2014, 18:23

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

takasobieja - mimo wszystko jesteś pierwsza w tabeli póki @ nie nadejdzie :P

heehe nie licze na cud :P

Zgłoś nadużycie #98719 22 sierpnia 2014, 18:24

takasobieja Fajna mama

maslanka napisał(a)

Ja jeszcze 3 h :) takasobieja na ile lat wzielas kredyt? I czy korzystalas z tego programu mdm ??

korzystałam :) na 25lat...

Zgłoś nadużycie #98720 22 sierpnia 2014, 18:27

takasobieja Fajna mama

kochana! Była u nas wcześniej koleżanka o nicku motylek123? jakoś tak... też na pozątku podejrzewali, że będą wywoływać poronienie! A urodziła zdrowego bobasa :D

Zgłoś nadużycie #98721 22 sierpnia 2014, 18:54

Konto usunięte
To jest takie przykre, gdy kobieta tyle czeka na ciążę i mimo tego wszystkiego ją traci. Moja strata dziecka boli mnie i boleć będzie. Ale zastanawiam się, co się dzieje, że aż tyle kobiet roni :-( dbamy o siebie, nie dźwigamy itd, a jednak kończy się to szczęście w brzuszku :(

Zgłoś nadużycie #98722 22 sierpnia 2014, 19:17

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

kochana! Była u nas wcześniej koleżanka o nicku motylek123? jakoś tak... też na pozątku podejrzewali, że będą wywoływać poronienie! A urodziła zdrowego bobasa :D

Chyba nawet trafilam gdzies na taka historie - nie wiem czy jej ale dostala juz skierowanie do szpitala na zabieg, a tam powiedzieli ze wszystko ok i urodzila zdrowe dziecko...

Zobaczymy co powie gin w czwartek... ale jak tu przezyc weekend? Akurat jestem sama jak palec... jest ktoras w wawie na weekend? Chetnie spotkalabym sie pogadac, poznac... i nie myslec.

Zgłoś nadużycie #98723 22 sierpnia 2014, 19:32

mala24 Supermama

jusis napisał(a)

Dzień dobry
Wczoraj zaczęłam plamić, a dzisiaj się rozkręciła więc do doopki.
Muszę zerknąć jak przychodziła @ w tym roku bo już mi się całkowicie cykl rozregulował i nie mam zielonego pojęcia co i jak. Najwyżej będzie seksowny miesiąc i tyla :D
Zresztą wątpię żeby coś było w tym cyklu, bo stres mnie zabija. Ale nic rozpoczynamy 2 cykl starań. Kiedy teścior to jeszcze nie wiem, bo muszę na spokojnie usiąść.
Acha motyl podpisaliśmy dzisiaj umowę kredytową na mieszkanie, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej.
Miłego dnia :D

mogłabyś napisać mniej więcejw wolnej chwili na priv jak to wygląda bo też nas czeka niedługo kupno mieszkania

Zgłoś nadużycie #98724 22 sierpnia 2014, 19:33

mala24 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Laseczki, ja powoli uciekam. Muszę ogarnąć trochę w mieszkaniu i obiad skończyć. W weekend P ma wolne, więc pewnie mnie nie będzie. Miłego weekendu życzę :* Nie piszcie za dużo :)

ja jutro na 13 h do pracy, dorobić sobie idę

Zgłoś nadużycie #98725 22 sierpnia 2014, 19:36

mala24 Supermama

mam nadzieję że jednak okaże się że wszystko będzie dobrze

Zgłoś nadużycie #98726 22 sierpnia 2014, 19:59

Konto usunięte

Koralina napisał(a)

Motyl1909 przepraszam ze sie tak wtrace, ale na ten slub w kosciele tez zapraszacie wszystkich czy robicie taka zupełnie kameralna uroczystosc, tylko wy i swiadkowie? Pytam sie bo my z M tez mamy tylko cywilny i tak ciagle mysle o koscielnym

Powiem Ci tak. Jako takich zaproszeń nie rozsyłamy. Sukienkę mam z cywilnego, byłam u krawcowej dziś i mi ją przerobi. Rodzice i świadkowie to wiadomo ;) babcie moje 2 na pewno przyjdą. Mojego A. babcia może przyjedzie... No i moje 2 ciocie na pewno przyjdą. Moja babcia zrobi tylko obiad dla najbliższych, żeby tak po prostu nie wyjść z kościoła i się rozejść (mimo, że tak chciałam). I to tyle,żadnego cudowania i balangi - to było na cywilnym... ;)

Zgłoś nadużycie #98727 22 sierpnia 2014, 20:09

Konto usunięte
Lecę oglądać TV i jeść kolacyjkę i spać :)

P.S. Data ślubu ustalona :P 25.10 godz. 16 :)

Dobranoc i do jutra :)

Zgłoś nadużycie #98728 22 sierpnia 2014, 20:33

Szpilkka Supermama

Chyba nawet trafilam gdzies na taka historie - nie wiem czy jej ale dostala juz skierowanie do szpitala na zabieg, a tam powiedzieli ze wszystko ok i urodzila zdrowe dziecko...

Zobaczymy co powie gin w czwartek... ale jak tu przezyc weekend? Akurat jestem sama jak palec... jest ktoras w wawie na weekend? Chetnie spotkalabym sie pogadac, poznac... i nie myslec.

nie. To nie jej historia. U niej bylo tak, że podczas USG lekarka powiedziała "oo tutaj jest puste jajo płodowe". Dziewczyna załamała się, a tu przy kolejnej wizycie u innego lekarza dowiedziała się że wszystko wporządku i jak ktoś mógł coś takiego powiedziec ...

Zgłoś nadużycie #98729 22 sierpnia 2014, 22:04

Maaagda Supermama
O której badacie szyjkę? W południe miałam wysoko, teraz już trochę niżej i nie wiem którą wpisywać w owu

Zgłoś nadużycie #98730 22 sierpnia 2014, 22:30

Edka82 Fajna mama
Dobranoc