Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #98471 21 sierpnia 2014, 8:25

kamilka Fajna mama
coś pozytwynego w ten deszczowy dzień...
a mam pytanie.
któraś ostatnio napisała że miała owu na oba jajniki. czy to jest mozliwe?

Zgłoś nadużycie #98472 21 sierpnia 2014, 8:25

olka281 Gotowa na wszystko
Nadia bedzie dobrze, Wdrozy jakies leczenie i wszystko wroci do normy :*

Zgłoś nadużycie #98473 21 sierpnia 2014, 8:26

czekoladowamysz Gotowa na wszystko
okres się skończył serduszukujemy co dwa dni i wiksa :) Małgoś bo ja już mega czekam aż mnie kopniesz w wątrobisko :)

Zgłoś nadużycie #98474 21 sierpnia 2014, 8:27

Konto usunięte

czekoladowamysz napisał(a)

okres się skończył serduszukujemy co dwa dni i wiksa :) Małgoś bo ja już mega czekam aż mnie kopniesz w wątrobisko :)

to kiedy testujesz w końcu ? :D już teraz mogę Cię zapisać wstępnie co byś z "?" nam nie wisiała :P

Zgłoś nadużycie #98475 21 sierpnia 2014, 8:28

to co 10.09 :) a wpisz

Zgłoś nadużycie #98476 21 sierpnia 2014, 8:31

Konto usunięte

to co 10.09 :) a wpisz

wpisane :)

Zgłoś nadużycie #98477 21 sierpnia 2014, 8:33

motyl1909 napisał(a)

wpisane :)

:) dziękuję

Zgłoś nadużycie #98478 21 sierpnia 2014, 8:33

Konto usunięte
jenyyyy brzuch mnie napierdziela ciągle, jakbym już miała dostać @ :/ szał :/

Zgłoś nadużycie #98479 21 sierpnia 2014, 8:37

dziś w nocy budzi mnie mąż :) podnosi moją rękę składa na niej całusa kładzie się na poduszkę i śpi dalej, na co ja pół przytomna pytam za co? on nic milczy, więc kładę się spać dalej myślałam że on do pracy wstaje albo budzi mnie bo chrapie ale nie, za chwilę ( pewnie po 2 godzinach) dzwoni jego budzik wstaje więc grzecznie pytam co to było on zdziwiony nic nie wie :) kochany znowu mu się śniłam :) ah to życie po ślubie jednak jest magiczne hihihih

Zgłoś nadużycie #98480 21 sierpnia 2014, 8:38

Konto usunięte

dziś w nocy budzi mnie mąż :) podnosi moją rękę składa na niej całusa kładzie się na poduszkę i śpi dalej, na co ja pół przytomna pytam za co? on nic milczy, więc kładę się spać dalej myślałam że on do pracy wstaje albo budzi mnie bo chrapie ale nie, za chwilę ( pewnie po 2 godzinach) dzwoni jego budzik wstaje więc grzecznie pytam co to było on zdziwiony nic nie wie :) kochany znowu mu się śniłam :) ah to życie po ślubie jednak jest magiczne hihihih

haha, mój często w śnie mi tak robi, albo coś do mnie mówi, a rano o tym nie pamięta :D

Zgłoś nadużycie #98481 21 sierpnia 2014, 8:39

motyl1909 napisał(a)

haha, mój często w śnie mi tak robi, albo coś do mnie mówi, a rano o tym nie pamięta :D

jakiś miesiąc temu obudził mnie w środku nocy i mówi ten pająk ten co nam po suficie chodzi no wiesz... ja tak patrze nic nie widzę pająka żadnego, mówię idź spać nikogo nie ma pytam go rano nie wiedział o czym mówię :) dobrze że nie lunatykuje :)

Zgłoś nadużycie #98482 21 sierpnia 2014, 8:49

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no tak, w sumie to rozsądne rozwiązanie :)

w tym momencie jedyne na razie nie chcemy iść do kliniki leczenia niepłodności bo tam też skierują męża do androloga i w najgorszym przypadku powiedzą że jedyna szansa to in vitro a ja chyba nie jestem gotowa żeby w taki sposób zajść w ciążę może jak nie uda się do końca roku to zacznę o tym myśleć

Zgłoś nadużycie #98483 21 sierpnia 2014, 8:50

Konto usunięte

jakiś miesiąc temu obudził mnie w środku nocy i mówi ten pająk ten co nam po suficie chodzi no wiesz... ja tak patrze nic nie widzę pająka żadnego, mówię idź spać nikogo nie ma pytam go rano nie wiedział o czym mówię :) dobrze że nie lunatykuje :)

mój parę razy lunatykował ;p

Zgłoś nadużycie #98484 21 sierpnia 2014, 8:53

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

w tym momencie jedyne na razie nie chcemy iść do kliniki leczenia niepłodności bo tam też skierują męża do androloga i w najgorszym przypadku powiedzą że jedyna szansa to in vitro a ja chyba nie jestem gotowa żeby w taki sposób zajść w ciążę może jak nie uda się do końca roku to zacznę o tym myśleć

Widzisz, to tak jak ja wyszłam od lekarki swojej z "diagnozą": Proszę pomyśleć o inseminacji .... Czułam się jakbym w twarz dostała :/ Ale pocieszam się, że to dopiery 4 pełny cykl starań. A do kliniki niepłodności wybiorę się jednak, jeśli przez 12 cykli nam się nie uda... jeszcze trochę czasu mamy, a nie chcę na razie siać paniki. Wolę poczekać i dać nam szansę, żeby jednak do tego czasu się udało. Jeśli z 12 cykli się nie uda, to wtedy się tam wybierzemy i będziemy działać pełną parą... póki co nie chcę o tym myśleć...

Zgłoś nadużycie #98485 21 sierpnia 2014, 9:02

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Widzisz, to tak jak ja wyszłam od lekarki swojej z "diagnozą": Proszę pomyśleć o inseminacji .... Czułam się jakbym w twarz dostała :/ Ale pocieszam się, że to dopiery 4 pełny cykl starań. A do kliniki niepłodności wybiorę się jednak, jeśli przez 12 cykli nam się nie uda... jeszcze trochę czasu mamy, a nie chcę na razie siać paniki. Wolę poczekać i dać nam szansę, żeby jednak do tego czasu się udało. Jeśli z 12 cykli się nie uda, to wtedy się tam wybierzemy i będziemy działać pełną parą... póki co nie chcę o tym myśleć...

czytałam nie dawno w necie że dziewczyna była po 4 próbach in vitro nieudanych i już się poddała mąż miał fatalne wyniki nasienia wyjechali na wakacje żeby odpocząć od tego wszystkiego i po powrocie okazało się że jest w ciąży teraz mają zdrowe dziecko lekarze nie potrafili tego wytłumaczyć

Zgłoś nadużycie #98486 21 sierpnia 2014, 9:11

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

czytałam nie dawno w necie że dziewczyna była po 4 próbach in vitro nieudanych i już się poddała mąż miał fatalne wyniki nasienia wyjechali na wakacje żeby odpocząć od tego wszystkiego i po powrocie okazało się że jest w ciąży teraz mają zdrowe dziecko lekarze nie potrafili tego wytłumaczyć

no właśnie, małe cuda się zdarzają... i ja wierzę, że i nam się zdarzy taki mały cud :)

Zgłoś nadużycie #98487 21 sierpnia 2014, 9:25

kamilka Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

także przy 10 tys wygląda to tak:

Suma rat pożyczki:10000.0

Suma odsetek:646.489726027398

Razem do zapłaty:10646.4897260274

Prowizja:100.0

miesięczna rata 416 zł więc jak nawet by nie poszło to zawsze z wypłaty mogę to spłacić a poza tym nie muszę płacić całych składek bo już jestem ubezpieczona u siebie w firmie więc zostają tylko media i czynsz za wynajem lokalu :)

i jeszcze będziesz musiała płacić składkę do zus ale tylko zdrowotną. teraz jest w kwocie 270,40 zł.

Zgłoś nadużycie #98488 21 sierpnia 2014, 9:25

takasobieja Fajna mama
mam na to odpowiedz! pewnie puscila sie z innym hehe. zartuje.
 dziewczyny.. moj kuzyn i kuzynka maja blisko 40lat. za miesiac idziemy do nich na wesele. biora drugi slub... sa po rozwodach. ona po rozwodzie bo nie mogla miec dziecka z bylym mezem i sie nie dogadywali. jezdzila do kliniki do trojmiasta... zero owulek, faszerowana na darmo hormonami. No i jest w 7tyg, wlasnie mi napisala... serduszko bije. a chciala po slubie jechac znowu do kliniki. 
jest mi przykro, ale dala mi nadzieje...

Zgłoś nadużycie #98489 21 sierpnia 2014, 9:28

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

mam na to odpowiedz! pewnie puscila sie z innym hehe. zartuje.
 dziewczyny.. moj kuzyn i kuzynka maja blisko 40lat. za miesiac idziemy do nich na wesele. biora drugi slub... sa po rozwodach. ona po rozwodzie bo nie mogla miec dziecka z bylym mezem i sie nie dogadywali. jezdzila do kliniki do trojmiasta... zero owulek, faszerowana na darmo hormonami. No i jest w 7tyg, wlasnie mi napisala... serduszko bije. a chciala po slubie jechac znowu do kliniki. 
jest mi przykro, ale dala mi nadzieje...

o jeny... toż to CUD... ech, zazdroszczę takim ludziom < 3 ale tak jak mówię, cierpliwie czekam, nie wymagam ciąży już teraz tak jak kiedyś... Może w końcu cierpliwość zostanie nagrodzona :)

Zgłoś nadużycie #98490 21 sierpnia 2014, 9:30

takasobieja Fajna mama

kamilka napisał(a)

coś pozytwynego w ten deszczowy dzień...
a mam pytanie.
któraś ostatnio napisała że miała owu na oba jajniki. czy to jest mozliwe?

kochana a blizniaki dwujajowe skad sa? ja miewam co kilka miesiecy owu na dwa :) moj gin mowi ze domagaja sie zaplodnienia hehe