Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #98031 16 sierpnia 2014, 12:11

Konto usunięte
Dzien dobry i do pozniej :)

Zgłoś nadużycie #98032 16 sierpnia 2014, 12:30

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko

Maaagda napisał(a)

Tak w ogóle to dzień dobry. Dzisiaj dla mnie był strasznie nerwowy. Jak zawsze wstałam na mierzenie tempki, dalej poszłam spać, pielgrzymki cholerka pod oknem mi chodzą już od miesiąca (akurat muszą przez moją wieś iść ;/, no ale tak to jest jak się mieszka praktycznie w Częstochowie). Tak do rzeczy drzemałam sobie do 11:00, więc myślę sobie a co zmierzę sobie drugi raz wyszło mi 36,74. Wstałam wzięłam luteinę i usiadłam na łóżku i zaczęło się. Jak mnie zaczął boleć cały dół brzucha to nie wiedziałam czy dojdę do toalety. No ale siedzę siedzę i nic i dalej potworny ból, pieczenie z obydwóch stron. Dopiero jak się troszkę zgiełam na toalecie to poczułam , że to może jajniki. Zrobiło mi się z minuty na minutę niemiłosierdzie słabo, zaczął mnie oblewać pot. Siedziałam i płynęłam, a ból narastał. Dalej potworne rwanie po stronie swóch jajników, kłucie, pieczenie coś strasznego. Poprosiłam tylko M o mokrą ścierkę, żebym się chociaż mogła na twarzy wytrzeć. Nigdy w życiu coś takiego mi się nie zdażyło. Trwało to 20min. Jak ból zaczął maleć to położyłam się spowrotem na łózko i z ciekawości zmierzyłam tempkę i o 11:20 było już 37,00. Czyli przez 20min tempka mi skoczyła o 0,26stopnia. I tak się zastanawiam czy ten mój ból to mogły być pękające pęcherzyki? Przyznam się , że na początku strasznie się wystraszyłam, bo oprócz tego bólu jak siedziałam na Wc to obydwie nogi zaczęły mi drętwieć, praktycznie ich nie czułam

mi sie takie bóle tez zdarzaja, ale w okolicach okresowych - nawet po zdarzyła mi taka historia, podejrzenia jakie były: ciąża poza maciczna (wykluczona), zapalenie przydatków (wykluczone), wyrostek (wykloczony)... i do tej pory nikt nie wpadł co mogło spowodować takie napady - ale bóle jak u Ciebie... inne podejrzenie - zapalenie układu moczowego (i to było najbardziej prawdopodobne z tych podejrzeń)

Zgłoś nadużycie #98033 16 sierpnia 2014, 12:35

Maaagda Supermama

mama.aniolka85 napisał(a)

mi sie takie bóle tez zdarzaja, ale w okolicach okresowych - nawet po zdarzyła mi taka historia, podejrzenia jakie były: ciąża poza maciczna (wykluczona), zapalenie przydatków (wykluczone), wyrostek (wykloczony)... i do tej pory nikt nie wpadł co mogło spowodować takie napady - ale bóle jak u Ciebie... inne podejrzenie - zapalenie układu moczowego (i to było najbardziej prawdopodobne z tych podejrzeń)

No właśnie , a mi pierwszy raz w życiu i to przez 20minut i koniec akcji :P

Zgłoś nadużycie #98034 16 sierpnia 2014, 16:23

Konto usunięte
My już po obiadku ;) test owu prawie pozytyw, jutro zrobię zanim wyjedziemy z Sianożęt i zobaczymy co tam się pokaże, myślę, że jutro będzie pozytywny ;)

Zgłoś nadużycie #98035 16 sierpnia 2014, 16:30

staraczka Supermama
hej

Zgłoś nadużycie #98036 16 sierpnia 2014, 22:45

Inezka Gotowa na wszystko
hejka
u mnie nadal Krwawa Merry... mam nadzieję że szybko sobie pójdzie..

Motyl, zazdroszczę atrakcji ;) super że się świetnie bawiciefajnie się to czyta! :)

Magda, mam nadzieję że te ekscesy się już nie powtórzą, w razie czego dmuchaj na zimne...może jakies badania zrobisz..?

Zgłoś nadużycie #98037 16 sierpnia 2014, 22:46

Inezka Gotowa na wszystko
przez dobę zapisaliście jedną, jedniutka stronę ?? ? Jestem na bieżąco... ?? ? Co się z Wami dzieje ?? :D ;)

Zgłoś nadużycie #98038 16 sierpnia 2014, 23:02

takasobieja Fajna mama
Maagda... nie wiem czy to owu... owszem często mam tak, że blisko pęknięcia aż rwie mnie noga od jajnika... Miewasz owu na dwa? 
Na moje to raczej nie ból owulacyjny jeśli miałas poty... poza tym dwa? Nawet na clo nie miałam podobnej sytuacji a mam raczej bolesne jajeczkowania... ciężko żebym o nich nie wiedziała, szczególnie prawy jajnik, kosmicznie boli :)

Zgłoś nadużycie #98039 16 sierpnia 2014, 23:20

staraczka Supermama
takasobieja co slychac ?

Zgłoś nadużycie #98040 17 sierpnia 2014, 0:04

olka281 Gotowa na wszystko
wrocilam z grilla z kolezankami wlasnie, typowo babski wieczor :) jedna nie dojechala ciezarna ale i tak bylo super, teraz zmykam spac i trzezwiec bo wypilysmy kilka drinkow i czeskie piwko

Zgłoś nadużycie #98041 17 sierpnia 2014, 9:10

Konto usunięte
Cześć wam! ale tu cisza.... :P

My już spakowani, koło 10 ruszamy do Drawska Pomorskiego, bo znowu musimy zajechać do cioci po parę rzeczy :/ więc zamiast 2h do domu, będzie pewnie z 5... Tak więc koło 15-16 powinniśmy być w domu już :) tzn. u teściów, bo tam na podwórku stoi moje auto, a musimy je zabrać. No i jedziemy do mojego A. siostry do szpitala w odwiedzinki ;) a potem do domku robić wielkie pranie...

Jutro na 8 do pracy, a mój mężu ma jeszcze wolne... niesprawiedliwe ;P

Pogoda brzydka, więc nie żałuję, że już koniec :P

A wczoraj byliśmy na baletach, takich typowo disco - polo ;D ale miałam rwanie :D hahaa!

To do później kobietki, od jutra motyl wraca na pełne obroty, więc będzie się tu działo w końcu! :d

Miłego dzionka!

Zgłoś nadużycie #98042 17 sierpnia 2014, 9:41

Koralina Gotowa na wszystko
Maaagda ból skąd nie wiem, może owu albo po prostu jakas kolka. A tempka która wzrosła się nie sugeruj, bo po pierwsze wstałaśz łóżka, miałaś atak bólu, który uruchomił system obronny organizmu. Tempka tylko obiektywna pierwsza po przebudzeniu bez wstawania z łóżka.

Zgłoś nadużycie #98043 17 sierpnia 2014, 12:07

Maaagda Supermama

takasobieja napisał(a)

Maagda... nie wiem czy to owu... owszem często mam tak, że blisko pęknięcia aż rwie mnie noga od jajnika... Miewasz owu na dwa? 
Na moje to raczej nie ból owulacyjny jeśli miałas poty... poza tym dwa? Nawet na clo nie miałam podobnej sytuacji a mam raczej bolesne jajeczkowania... ciężko żebym o nich nie wiedziała, szczególnie prawy jajnik, kosmicznie boli :)

Myślę , że to była owulacja jednak. Według mnie bolesna ponieważ ja miewam je rzadko , naprawdę rzadko. Wiesz dwa.... Jak siedziałam i się zginałam to może i ból promieniował, nie wiem. Tego samego dnia mega pozytyw owu. Ja osobiście nigdy nie spotkałam się z takim bólem, choć przyznam , że jeszcze rok temu moje bóle miesiączkowe były nie do zniesienia. Nie mogłam ruszyć się z łóżka, przez te kilka dni jak trwał nie wstawałam w ogóle z łóżka, nospy, nic nie pomagało. Więc wiem co to znaczy ból. Ale takiego pieczenia to nie umiem inaczej określić niż właśnie owulka. Szkoda , że wczoraj sobota, bo bym poszła z ciekawości do gina, no a moja nie przyjmuje w weekendy.
Pierwsze skojarzenie to myślałam, że mnie po prostu biegunka łapie, ale to nie to.
No nic tego się nie dowiem czy to owulka była czy nie, ale od razu męża zmolestowałam ;p

Zgłoś nadużycie #98044 17 sierpnia 2014, 12:07

mala24 Supermama

motyl1909 napisał(a)

Cześć wam! ale tu cisza.... :P
My już spakowani, koło 10 ruszamy do Drawska Pomorskiego, bo znowu musimy zajechać do cioci po parę rzeczy :/ więc zamiast 2h do domu, będzie pewnie z 5... Tak więc koło 15-16 powinniśmy być w domu już :) tzn. u teściów, bo tam na podwórku stoi moje auto, a musimy je zabrać. No i jedziemy do mojego A. siostry do szpitala w odwiedzinki ;) a potem do domku robić wielkie pranie...
Jutro na 8 do pracy, a mój mężu ma jeszcze wolne... niesprawiedliwe ;P
Pogoda brzydka, więc nie żałuję, że już koniec :P
A wczoraj byliśmy na baletach, takich typowo disco - polo ;D ale miałam rwanie :D hahaa!
To do później kobietki, od jutra motyl wraca na pełne obroty, więc będzie się tu działo w końcu! :d
Miłego dzionka!

wakacje udane a to najważniejsze :) wracaj wracaj bo pusto, ale też weekend datego mniejsza aktywność

Zgłoś nadużycie #98045 17 sierpnia 2014, 12:24

Maaagda Supermama
Jeszcze mam takie pytanie: Czy któraś z Was brała/bierze może Mastodynon na ( Wskazania: Zaburzenia cyklu miesiączkowego i/lub niepłodność związana z niewydolnością ciałka żółtego. Zespół napięcia przedmiesiączkowego (bolesność piersi, zaburzenia równowagi emocjonalnej, obrzęki, bóle głowy). Łagodne rozrosty tkanki łącznej piersi (mastopatia włóknistotorbielowata).

Zgłoś nadużycie #98046 17 sierpnia 2014, 12:43

takasobieja Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Jeszcze mam takie pytanie: Czy któraś z Was brała/bierze może Mastodynon na ( Wskazania: Zaburzenia cyklu miesiączkowego i/lub niepłodność związana z niewydolnością ciałka żółtego. Zespół napięcia przedmiesiączkowego (bolesność piersi, zaburzenia równowagi emocjonalnej, obrzęki, bóle głowy). Łagodne rozrosty tkanki łącznej piersi (mastopatia włóknistotorbielowata).

Pieczenie mam już po owu... jak już pęknie pęcherzyk :) a tak mam ból aż rwie noga i pachwina.

Staraczka u mnie? Eh 4 dni mijam się z mężęm... widzieliśmy się wczoraj rano godzinę, on wyszedł do pracy, zaraz ja wyszłam, skończył w nocy w Tucholi, nie miał jak zjechać do domu, zjeżdża teraz, będzie w domu jak ja już będę w pracy, wrócę to on wychodzi do pracy na nockę po 10min, jutro widzimy się rano jak on będzie kładł się spać, a ja wyjdę do pracy... kończę jak on już będzie w pracy znowu na nocce, jak wraca kładzie się, to ja wychodzę do pracy :/ dopiero 20.08 się będziemy widzieć na dobrą sprawę :/ nasze życie seksualne poszło hen hen daleko

Zgłoś nadużycie #98047 17 sierpnia 2014, 15:21

mamelka Fajna mama
Kurczę, ale tu cisza ostatnio u Was...

Zgłoś nadużycie #98048 17 sierpnia 2014, 20:08

Konto usunięte
Hej hej, ja już na spokojnie w domku robię pranie :) Prezenty dla rodzinki udane, więc jestem zadowolona :)

I uwaga! dzisiaj test owu negatyw, ale wczoraj jednak był pozytywny, myślałam, że dziś będzie mocniejszy, ale jest jaśniejszy... :P no i dziś miałam swój standardowy ból owulacyjny, więc to było to :) dzisiaj wieczorkiem poprawimy i pozostanie nam czekać... ;)

Zgłoś nadużycie #98049 17 sierpnia 2014, 20:15

Konto usunięte
Ciekawe jak tam czekoladowa mysz, miała testować wczoraj :) jusis - nie odzywasz się, ale jutro testujesz, więc trzymam mocno kciuki ;)

Zgłoś nadużycie #98050 17 sierpnia 2014, 20:17

Konto usunięte
Inezka, Edka, czekoladowamysz, angel, julitav1, bombelek23 i Maaagda - proszę o daty waszych testowań na priv! :)