Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #97851 11 sierpnia 2014, 14:02

lady_89 Gotowa na wszystko

hakuna.matata napisał(a)

ale odrosty :D śliczne pazurki - całe Twoje czy usztywniasz je żelem lub czymś takim?

No odrosty po urlopie 3,5 tygodnia minęło aż zaś znalazłam czas. Są pokryte cienko żelem i na to hybryda bo się lepiej trzyma niż na naturalnej płytce. Ale pod spodem są moje takie długie, niestety bez żelu zaraz by mi pewnie się zaczęły łamać.

Zgłoś nadużycie #97852 11 sierpnia 2014, 14:03

mala24 napisał(a)

a skąd jesteś? ja to antytalencie do takich rzeczy :/

Z opolskiego

Zgłoś nadużycie #97853 11 sierpnia 2014, 14:09

Konto usunięte
to ja wam sie pochwale... wczoraj zrobilam sobie u stopek hybryde i utwardzilam zelem :)

Zgłoś nadużycie #97854 11 sierpnia 2014, 14:16

motyl1909 napisał(a)

to ja wam sie pochwale... wczoraj zrobilam sobie u stopek hybryde i utwardzilam zelem :)

Ale fajne kokardki :) Ja u stóp mam też niebieskie tak żeby było do pary :)

Zgłoś nadużycie #97855 11 sierpnia 2014, 14:19

hakuna.matata Supermama
Juz sie nie mogę doczekać aż kupię lampę :)

Lady, tak mi sie wydawało, ze musisz mieć żel bo przy takim odroście pięknie Ci się hybryda trzyma. Ja bede miala problem bo piłuje paznokcie na kwadrat i końcówki są dosyć elestyczne i tam mi od razu odpryskuje ale nie chce żelem ich niszczyć bo ogólnie są twarde. Nie umiem się jakoś do migdała przekonać - u Ciebie wygląda pięknie a jak sobie tak spiłuję to jakoś dziwnie :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #97856 11 sierpnia 2014, 14:23

hakuna.matata napisał(a)

Juz sie nie mogę doczekać aż kupię lampę :)

Lady, tak mi sie wydawało, ze musisz mieć żel bo przy takim odroście pięknie Ci się hybryda trzyma. Ja bede miala problem bo piłuje paznokcie na kwadrat i końcówki są dosyć elestyczne i tam mi od razu odpryskuje ale nie chce żelem ich niszczyć bo ogólnie są twarde. Nie umiem się jakoś do migdała przekonać - u Ciebie wygląda pięknie a jak sobie tak spiłuję to jakoś dziwnie :D

Powiem Ci że ja od zawsze na kwadrat piłowałam. Na wczasy też miałam kwadrat ale jak wróciłam do domu to stwierdziłam że spróbuję i zmienię, było mi dziwnie z jakieś 3 dni az się przyzwyczaiłam. Co do żelu czy hybrydy to nie niszczy bardzo paznokcie jeśli jest dobrze zrobione i nie przepiłuje się płytki. Paznokieć odrastając jest całkowicie zdrowy, jedynie złe ściąganie (zrywanie) powoduje uszkodzenie w płytce i dlatego ogólnie jest tak że wszyscy mówią że to niszczy paznokcie.

Zgłoś nadużycie #97857 11 sierpnia 2014, 15:44

hakuna.matata Supermama

lady_89 napisał(a)

Powiem Ci że ja od zawsze na kwadrat piłowałam. Na wczasy też miałam kwadrat ale jak wróciłam do domu to stwierdziłam że spróbuję i zmienię, było mi dziwnie z jakieś 3 dni az się przyzwyczaiłam. Co do żelu czy hybrydy to nie niszczy bardzo paznokcie jeśli jest dobrze zrobione i nie przepiłuje się płytki. Paznokieć odrastając jest całkowicie zdrowy, jedynie złe ściąganie (zrywanie) powoduje uszkodzenie w płytce i dlatego ogólnie jest tak że wszyscy mówią że to niszczy paznokcie.

tez bede musiala potestowac, moze sie przekonam do migdałka :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #97858 11 sierpnia 2014, 16:11

truskaffka Gotowa na wszystko
Hej!
Wiem, ze niektore z wax badaja sobie szyjke...czy ktoras moglaby mi wytlumaczyc krok po kroku jak gkupiemu jak to sie robi? Bo wierce tym srodkowym palcem, ale ja tam nic nie czuje i chyba nawet tej szyjki nie potrafieznalezc :/

Zgłoś nadużycie #97859 11 sierpnia 2014, 16:13

motyl1909 napisał(a)

Piekne pazurki motylkh :) ja mam niestety brzydkie stopy ktorych nie lubie i musze malowac neutralnie, zeby sie nie rzucaly w oczy heh

Zgłoś nadużycie #97860 11 sierpnia 2014, 17:16

Edka82 Fajna mama
Matko! Co za pogoda :/

Zgłoś nadużycie #97861 11 sierpnia 2014, 17:42

No tragedia u mnie leje cały czas

Zgłoś nadużycie #97862 11 sierpnia 2014, 18:02

Maaagda Supermama
Dziewczyny nie wiecie może jakie są najczulsze testy owulacyjne? Jaką wartość muszą mieć ? 10 czy 25? bo ja nie mam pojęcia :P

Zgłoś nadużycie #97863 11 sierpnia 2014, 18:03

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

Martuchna ale śliczne paznokiety :) zdolniacha

Zgłoś nadużycie #97864 11 sierpnia 2014, 18:14

Czekoladowamysz opowiadaj jak po weselu ?? Dużo szczęścia Wam życzę miłości i fasolki oczywiście :)

Zgłoś nadużycie #97865 11 sierpnia 2014, 19:29

takasobieja Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Hej!
Wiem, ze niektore z wax badaja sobie szyjke...czy ktoras moglaby mi wytlumaczyc krok po kroku jak gkupiemu jak to sie robi? Bo wierce tym srodkowym palcem, ale ja tam nic nie czuje i chyba nawet tej szyjki nie potrafieznalezc :/

haha... przypomniałam sobie jak ja pytałam dziewczyny o szyjkę :D lol! Wszystkie kucały razem ze mną i macały szyjkę by mi powiedzieć co czują :D haah.. ale jaja były :)
słuchaj... tu masz link... ogólnie słabo to wygląda hehe... bleh ale ja dzieki temu od razu wiedziałam czego szukam :) ... jesli masz teraz owu, albo jesteś po to mozesz ja słabo czuć, może być wysoko...
http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html

Zgłoś nadużycie #97866 11 sierpnia 2014, 19:51

takasobieja napisał(a)

haha... przypomniałam sobie jak ja pytałam dziewczyny o szyjkę :D lol! Wszystkie kucały razem ze mną i macały szyjkę by mi powiedzieć co czują :D haah.. ale jaja były :)
słuchaj... tu masz link... ogólnie słabo to wygląda hehe... bleh ale ja dzieki temu od razu wiedziałam czego szukam :) ... jesli masz teraz owu, albo jesteś po to mozesz ja słabo czuć, może być wysoko...
http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html

OMG to jest ohydne...no ale powinnam czuc jakas taka rurke? Bo jak wierce palcem to czuje pustke, moze za krotki palec mam?

Zgłoś nadużycie #97867 11 sierpnia 2014, 20:01

Konto usunięte
a ja coś dziś słabo się czuję :/ jakoś mi niedobrze...i gdzie jest julita z testem?

Zgłoś nadużycie #97868 11 sierpnia 2014, 20:02

Konto usunięte
mysz, dawaj fotki ze slubu! jak wyszło? :D

Zgłoś nadużycie #97869 11 sierpnia 2014, 20:11

Konto usunięte
W ogóle powiem wam, że mam jakiegoś doła tutaj...Spotykamy się ze znajomymi mojego męża którzy mają dzieci...i non stop są gadki o nocnikach, pieluchach itp... a my? O czym mamy rozmawiać? Widzę jak mojemu A. jestprzykro :( Ja siedzę zamyślona... Nie wiem... jakaś taka pustka nas dopadła chyba... :( Wszyscy dookoła się pytają, kiedy dzidziuś, czy jestem w ciąży...

Zgłoś nadużycie #97870 11 sierpnia 2014, 20:52

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
motylku - współczuję... znajoma opowiadała jakiś czas temu o zdarzeniu - ciągle jej teściowa gadała kiedy na dziecko się zdecydują, bo czas leci, bo ona chce wnuki etc... wiele lat po ślubie - a okazało się, że to ON (jej synek) ma martwe plemniki... to przegadała - że jak pójdzie w tango, bo jej synek ma martwe żołnierzyki...