Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #97191 1 sierpnia 2014, 11:25

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

zazdroszczę wam, ale my może w przyszłym roku gdzies polecimy, o ile nie będę słoniem brzuchatym ;p

Słoniem napewno nie ale brzuchatką na pewno :) albo już urodzisz wiec z maleństwem też bedą wakacje ograniczone. My mamy w planie wyrobić paszporty do następnych wakacji żeby miec więskzy wybór gdzie sie udać. ale mimo to za odległy czas aby wiedziec co będzie bo do tego czasu wszystko się może zdarzyć.

Zgłoś nadużycie #97192 1 sierpnia 2014, 11:25

czekoladowamysz Gotowa na wszystko
widzę reklamę proszku JELP na stronce i ostatnio tak mnie tknęło poszłam w sklepie specjalnie powąchać mmmmm zapaszek dzieciowy wiem wiem szaleństwo

Zgłoś nadużycie #97193 1 sierpnia 2014, 11:26

lady_89 napisał(a)

Słoniem napewno nie ale brzuchatką na pewno :) albo już urodzisz wiec z maleństwem też bedą wakacje ograniczone. My mamy w planie wyrobić paszporty do następnych wakacji żeby miec więskzy wybór gdzie sie udać. ale mimo to za odległy czas aby wiedziec co będzie bo do tego czasu wszystko się może zdarzyć.

a ja w tym roku nigdzie nie jadę :( pogoda taka cudna a ja w chacie buuuuu

Zgłoś nadużycie #97194 1 sierpnia 2014, 11:27

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

dokładnie. Nie chcę myśleć "nie polecimy bo będziemy mieć dziecko", ani "nie polecimy bo będę wysoko w ciąży"... chyba ostatnio boję się tak myśleć...

Zgłoś nadużycie #97195 1 sierpnia 2014, 11:27

Konto usunięte

czekoladowamysz napisał(a)

widzę reklamę proszku JELP na stronce i ostatnio tak mnie tknęło poszłam w sklepie specjalnie powąchać mmmmm zapaszek dzieciowy wiem wiem szaleństwo

spoko, ja non stop wózki oglądam... :(

Zgłoś nadużycie #97196 1 sierpnia 2014, 11:29

motyl1909 napisał(a)

spoko, ja non stop wózki oglądam... :(

wózki to ja mam w małym paluszku :P boje się że mnie ostatecznie kiedyś dopadnie "dzieciowy zapach" i zaczne robić zakupy, tu tetra tam karuzela, i Michu ucieknie ze strachu :P

Zgłoś nadużycie #97197 1 sierpnia 2014, 11:31

motyl1909 napisał(a)

dokładnie. Nie chcę myśleć "nie polecimy bo będziemy mieć dziecko", ani "nie polecimy bo będę wysoko w ciąży"... chyba ostatnio boję się tak myśleć...

dziwnie jest mieć takie schizy chcemy tego a jednak strach jest i jakoś nie chce sobie odpuścić, też mam to

Zgłoś nadużycie #97198 1 sierpnia 2014, 11:33

Konto usunięte

czekoladowamysz napisał(a)

dziwnie jest mieć takie schizy chcemy tego a jednak strach jest i jakoś nie chce sobie odpuścić, też mam to

no takie rozerwanie... jak dzisiaj rano zmierzyłam tempkę, poszłam dalej spac.. i wstałam i sobie myślę "kurka, dawno taka wysoka nie była" "może jednak coś tym razem się udało".. a z drugiej m ówię "nie, to niemożliwe. Nie wmawiaj sobie bo bedziesz potem plakac"...

Zgłoś nadużycie #97199 1 sierpnia 2014, 11:33

motyl1909 napisał(a)

Dlatego lepiej o tym nie myśleć tylko żyć chwilą a co ma być to będzie i tyle.

Zgłoś nadużycie #97200 1 sierpnia 2014, 11:35

kamilka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no takie rozerwanie... jak dzisiaj rano zmierzyłam tempkę, poszłam dalej spac.. i wstałam i sobie myślę "kurka, dawno taka wysoka nie była" "może jednak coś tym razem się udało".. a z drugiej m ówię "nie, to niemożliwe. Nie wmawiaj sobie bo bedziesz potem plakac"...

skądś to znam.

Zgłoś nadużycie #97201 1 sierpnia 2014, 11:36

motyl1909 napisał(a)

No i niestety tak to jest z nami kobietami .... Ale mi się nie chce isc do roboty ;/ chyba jeszcze nigdy mi się tak bardzo nie chciało jak teraz;/

Zgłoś nadużycie #97202 1 sierpnia 2014, 11:38

Konto usunięte
a za mną już połowa pracy ;P jeszcze tylko 4h i spadam stąd :P

Zgłoś nadużycie #97203 1 sierpnia 2014, 11:40

lady_89 napisał(a)

No i niestety tak to jest z nami kobietami .... Ale mi się nie chce isc do roboty ;/ chyba jeszcze nigdy mi się tak bardzo nie chciało jak teraz;/

Kochana zagryź zęby do tego też jesteśmy stworzone, zobaczysz zmienisz salon, otoczenie, dziewczyny, poczujesz się lepiej. Bądź twardzielką, nie dawaj innej babie satysfakcji

Zgłoś nadużycie #97204 1 sierpnia 2014, 11:40

A ja uciekam się zbierać do pracy i do PUP;/ miłego dnia życzę :)

Zgłoś nadużycie #97205 1 sierpnia 2014, 11:40

Aszunia Świeżo upieczona
witajcie fajne mamy :)
jestem nowa i mam pytanie.
staramy się z narzeczonym o dzidziusia :)
Moje cykle trwają od 28 do 33 dni. Dzisiaj mam 43 dzień cyklu, okres spóźnia mi się od 12 dni. Na początku lipca miałam dni płodne i oczywiście kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Okresu nie ma nawet nie zanosi się żeby nadszedł, często chodzę na siku, mam napady gorąca, ostatnio miałam również metaliczny smak w ustach. miałam nadzieję, że wreszcie jestem w ciąży. zrobiłam dziś test ciążowy który niestety wyszedł negatywnie :( . Jestem w kropce. Czy zrobiłam test zbyt wcześnie ? Czy powinnam udać się do ginekologa ? co mam robić ? :(

Zgłoś nadużycie #97206 1 sierpnia 2014, 11:40

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

A ja uciekam się zbierać do pracy i do PUP;/ miłego dnia życzę :)

wzajemnie i nie denerwuj się tak :*

Zgłoś nadużycie #97207 1 sierpnia 2014, 11:41

Konto usunięte

Aszunia napisał(a)

witajcie fajne mamy :)
jestem nowa i mam pytanie.
staramy się z narzeczonym o dzidziusia :)
Moje cykle trwają od 28 do 33 dni. Dzisiaj mam 43 dzień cyklu, okres spóźnia mi się od 12 dni. Na początku lipca miałam dni płodne i oczywiście kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Okresu nie ma nawet nie zanosi się żeby nadszedł, często chodzę na siku, mam napady gorąca, ostatnio miałam również metaliczny smak w ustach. miałam nadzieję, że wreszcie jestem w ciąży. zrobiłam dziś test ciążowy który niestety wyszedł negatywnie :( . Jestem w kropce. Czy zrobiłam test zbyt wcześnie ? Czy powinnam udać się do ginekologa ? co mam robić ? :(

proponuję iść najpierw na krew na beta HCG, a potem do ginekologa...

Zgłoś nadużycie #97208 1 sierpnia 2014, 11:52

olka281 Gotowa na wszystko
Dziewczyny jajniory bola plodne sie zaczynaja a jadac pociagiem widzialam stadko 6 bockow lecacych ;) oby przyniosly szczescie

Zgłoś nadużycie #97209 1 sierpnia 2014, 11:54

Konto usunięte

olka281 napisał(a)

Dziewczyny jajniory bola plodne sie zaczynaja a jadac pociagiem widzialam stadko 6 bockow lecacych ;) oby przyniosly szczescie

oalala, to działajcie porządnie < 3

Zgłoś nadużycie #97210 1 sierpnia 2014, 11:58

kamilka Fajna mama
kurcze dziewczyny chyba mam to co szpilka.
wyciągnęłam sobie teraz te dwa testy co zrobiłam i na tym dzisiajszym teraz widze cień cieniowatości...