Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #97091 1 sierpnia 2014, 9:10

nadia1991 Fajna mama
a ja dopiero czekam na owulkę :p

Zgłoś nadużycie #97092 1 sierpnia 2014, 9:10

Konto usunięte

czekoladowamysz napisał(a)

testuj testuj :) może się zdziwisz :) i będą kwietniówki :)

no się bym bardzo zdziwiła :P

Zgłoś nadużycie #97093 1 sierpnia 2014, 9:11

czekoladowamysz Gotowa na wszystko
ja już pewnie po

Zgłoś nadużycie #97094 1 sierpnia 2014, 9:11

u mnie 17 dc

Zgłoś nadużycie #97095 1 sierpnia 2014, 9:13

teraz mi się tam ładnie układać, mościć i gościć fasola zrozumiano ?? ?? ;)

Zgłoś nadużycie #97096 1 sierpnia 2014, 9:14

nadia1991 Fajna mama
ja to bym chciała być chociaż grudniówką 2015 :P

Zgłoś nadużycie #97097 1 sierpnia 2014, 9:16

nadia1991 napisał(a)

ja to bym chciała być chociaż grudniówką 2015 :P

zawsze chciałam chodzić w ciąży zimą, bo latem za duży brzuszek za gorąco tak jak teraz być np. w 7 miesiącu męczarnia przy takiej pogodzie od czasu jak się staram i za pierwszym razem nie wyszło nie wiadomo czy i teraz wyjdzie to już mi obojętnie byle zajść i ładnie donosić nawet przy plus 35'c

Zgłoś nadużycie #97098 1 sierpnia 2014, 9:17

Konto usunięte

zawsze chciałam chodzić w ciąży zimą, bo latem za duży brzuszek za gorąco tak jak teraz być np. w 7 miesiącu męczarnia przy takiej pogodzie od czasu jak się staram i za pierwszym razem nie wyszło nie wiadomo czy i teraz wyjdzie to już mi obojętnie byle zajść i ładnie donosić nawet przy plus 35'c

ja tam nie obraże się jeśli teraz nam się uda - prezent na rocznicę ślubu jak znalazł :D

Zgłoś nadużycie #97099 1 sierpnia 2014, 9:18

motyl1909 napisał(a)

ja tam nie obraże się jeśli teraz nam się uda - prezent na rocznicę ślubu jak znalazł :D

a mnie na urodziny by wypadło :) też bym chciała tak na wiosnę na spacerki chodzić :) ah jak pięknie mi się robi na samą myśl

Zgłoś nadużycie #97100 1 sierpnia 2014, 9:19

Konto usunięte

a mnie na urodziny by wypadło :) też bym chciała tak na wiosnę na spacerki chodzić :) ah jak pięknie mi się robi na samą myśl

no właśnie, bo wtedy wiosna i lato przed nami - to tylko w wózek i marsz :D no ale to już ten na górze decyduje :P

Zgłoś nadużycie #97101 1 sierpnia 2014, 9:21

motyl1909 napisał(a)

no właśnie, bo wtedy wiosna i lato przed nami - to tylko w wózek i marsz :D no ale to już ten na górze decyduje :P

rzadko go o coś proszę ale on wie jak nam na tym z MĘŻEM zależy :)

Zgłoś nadużycie #97102 1 sierpnia 2014, 9:22

lady_89 Gotowa na wszystko
Hej wszystkim :) czekoladowamysz gratuluję ślubu bo nie miałam okazji pogratulować :) My z już narzeczonym chyba też powoli zaczniemy myśleć o ślubie, tylko jak zwykle życie spłata nam figle. Dzisiaj mam ostatni dzień stażu więc z jednej strony się cieszę a z drugie jestem załamana tym że szefowa mnie tak wykorzystała przez ten czas i tylko na 1/4 etatu stać ją aby mi dać umowę (śmiech na sali) no ale trudno jak się jest dla kogoś zbyt dobrym to później trzeba mieć twardą dupę;/

Zgłoś nadużycie #97103 1 sierpnia 2014, 9:22

Konto usunięte

rzadko go o coś proszę ale on wie jak nam na tym z MĘŻEM zależy :)

no ja to nawet po Bożemu chcę, po ślubie i to kościelnym lada chwila! :D hahaha :D mógłby się zlitować nad nami...

Zgłoś nadużycie #97104 1 sierpnia 2014, 9:22

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Hej wszystkim :) czekoladowamysz gratuluję ślubu bo nie miałam okazji pogratulować :) My z już narzeczonym chyba też powoli zaczniemy myśleć o ślubie, tylko jak zwykle życie spłata nam figle. Dzisiaj mam ostatni dzień stażu więc z jednej strony się cieszę a z drugie jestem załamana tym że szefowa mnie tak wykorzystała przez ten czas i tylko na 1/4 etatu stać ją aby mi dać umowę (śmiech na sali) no ale trudno jak się jest dla kogoś zbyt dobrym to później trzeba mieć twardą dupę;/

ech i będziesz szukać czegoś innego?

Zgłoś nadużycie #97105 1 sierpnia 2014, 9:25

motyl1909 napisał(a)

no ja to nawet po Bożemu chcę, po ślubie i to kościelnym lada chwila! :D hahaha :D mógłby się zlitować nad nami...

noooooo Ty to będziesz pierwsza w kolejce prawdziwa owieczka nie to co ja :P ale trudno będę się grzać w twoim blasku może oślepnę i też zaciążę :P hehe

Zgłoś nadużycie #97106 1 sierpnia 2014, 9:25

Konto usunięte

noooooo Ty to będziesz pierwsza w kolejce prawdziwa owieczka nie to co ja :P ale trudno będę się grzać w twoim blasku może oślepnę i też zaciążę :P hehe

hahahahahaha :D o ludzie, ale my historię wymyślamy :D

Zgłoś nadużycie #97107 1 sierpnia 2014, 9:26

nadia1991 Fajna mama

ja wiem że u mnie już tak szybko nie pójdzie dlatego chciałabym wogóle na 2015 się jeszcze załapać

Zgłoś nadużycie #97108 1 sierpnia 2014, 9:26

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

ja wiem że u mnie już tak szybko nie pójdzie dlatego chciałabym wogóle na 2015 się jeszcze załapać

załapiesz, spokojnie :* pamiętaj - Ty idziesz ze mną :*

Zgłoś nadużycie #97109 1 sierpnia 2014, 9:27

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

ech i będziesz szukać czegoś innego?

No na pewno bede szukać czegoś innego nie mam wyjścia. ale szczerze to na te 3 miesiące musi mi dac umowę więc nie popuszcze jej jeśli przez ten czas nie znajde pracy. Każe jej napisać do umowy że moge wyrobić godziny pracy w 5 dni po 8h pracując a nie po 2 godziny przez cały miesiąc więc bede miała czas aby coś szukać. A ona przez ten czas bedzie musiała placić swój zus 3 tysiące mój i opłaty więc troche się jeszcze wykosztuje bo z tego co mi sie wydaje to z chęcią by się mnie jak najszybciej pozbyła żeby zawiesić działalnośc albo w ogóle ją zamknąć.

Zgłoś nadużycie #97110 1 sierpnia 2014, 9:27

lady_89 napisał(a)

bardzo dziękuję :) nie martw się znajdziesz coś innego lepszego, nie stać na pracownika ?? ? ehe ale roboty miałaś full, dobrze że na wypłatę co miesiąc było że w ratach nie dostawałaś ..... żal, tania siła robocza to szef nie pracownicy szef musi wszystko pracownik oprócz obowiązków ma jeszcze w tym całym bajzlu jakieś prawa