Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #97051 1 sierpnia 2014, 8:28

Konto usunięte
paola - jak Twoje przeczucia?

Zgłoś nadużycie #97052 1 sierpnia 2014, 8:29

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

my jakoś po obiedzie podeszliśmy i wręczyliśmy im :)

a co myślisz o kwiatach w koszu ?? ?? nie ogarnę już dodatkowych dekoracji czyt. dyplomów bo u mnie i tak wrzucą to w szafę na samo dno, wiec bez sens. Mój Michu chce kosze podarunkowe kupić te gotowe a mnie się one wydają takie hmmmmm podarunki firmowe

Zgłoś nadużycie #97053 1 sierpnia 2014, 8:30

Konto usunięte

czekoladowamysz napisał(a)

a co myślisz o kwiatach w koszu ?? ?? nie ogarnę już dodatkowych dekoracji czyt. dyplomów bo u mnie i tak wrzucą to w szafę na samo dno, wiec bez sens. Mój Michu chce kosze podarunkowe kupić te gotowe a mnie się one wydają takie hmmmmm podarunki firmowe

zróbcie zwykły kosz kwiatów, to jest zawsze piękne :)

Zgłoś nadużycie #97054 1 sierpnia 2014, 8:31

paola napisał(a)

nie no czemu wczesnie, miło będzie później rodzicom na dalszą część imprezki

bo wiesz przywitanie w knajpie normalnie szampanem itp. to mogę później ładnie dziękować że gdyby nie rodzice ich pomoc w organizacji itp. itd. dziekować za mleko chce i tak i tak ale nie wiem kiedy :) mogę to zgrabnie polaczyc a tak beda staly te kosze a rodzice caly czas beda sie na nie patrzec ?? ?

Zgłoś nadużycie #97055 1 sierpnia 2014, 8:32

Konto usunięte

bo wiesz przywitanie w knajpie normalnie szampanem itp. to mogę później ładnie dziękować że gdyby nie rodzice ich pomoc w organizacji itp. itd. dziekować za mleko chce i tak i tak ale nie wiem kiedy :) mogę to zgrabnie polaczyc a tak beda staly te kosze a rodzice caly czas beda sie na nie patrzec ?? ?

my mieliśmy schowane w restauracji przy kuchni, oni nawet nie wiedzieli ;p

Zgłoś nadużycie #97056 1 sierpnia 2014, 8:33

paola Fajna mama

My daliśmy mamom storczyki takie troszkę inne a tatowie dostali karaflki z grawerek i podpisane kieliszki - mama, tata, paulina, dawid ale to miałam duzo czasu. kosze podarunkowe mozna samemu zrobić- kupujesz co chcesz bo w tych gotowcach to kiepsko a kwiaty w koszu też super

Zgłoś nadużycie #97057 1 sierpnia 2014, 8:33

motyl1909 napisał(a)

zróbcie zwykły kosz kwiatów, to jest zawsze piękne :)

też właśnie tego chce bo te kwiaty ucieszą matczyne oczy :) a flacha kawa i cukiereczki są takie hmmmm no nie na ten moment. Choć nie mówię im nie bo takie kosze dostali na gwiazdkę bo co kupować rodzicom jak oni wszystko mają ?? !!!

Zgłoś nadużycie #97058 1 sierpnia 2014, 8:34

Konto usunięte

też właśnie tego chce bo te kwiaty ucieszą matczyne oczy :) a flacha kawa i cukiereczki są takie hmmmm no nie na ten moment. Choć nie mówię im nie bo takie kosze dostali na gwiazdkę bo co kupować rodzicom jak oni wszystko mają ?? !!!

ja bym dała kwiaty i tyle...

Zgłoś nadużycie #97059 1 sierpnia 2014, 8:35

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

my mieliśmy schowane w restauracji przy kuchni, oni nawet nie wiedzieli ;p

My też mieliśmy schowane w restauracji

Zgłoś nadużycie #97060 1 sierpnia 2014, 8:35

dziękuję za opinię teraz jestem już przekonana że to najlepszy pomysł :) o schować je też dobry pomysł, sale mamy klimatyzowaną jak damy im je na wejściu to ładnie się utrzymają do samego wyjścia :)

Zgłoś nadużycie #97061 1 sierpnia 2014, 8:36

Konto usunięte

dziękuję za opinię teraz jestem już przekonana że to najlepszy pomysł :) o schować je też dobry pomysł, sale mamy klimatyzowaną jak damy im je na wejściu to ładnie się utrzymają do samego wyjścia :)

ja zawiozłam, a raczej moja świadkowa przed ślubem i tam je trzymali ;p

Zgłoś nadużycie #97062 1 sierpnia 2014, 8:36

paola Fajna mama

No to jak juz dostali to zostaja kwiaty :)

Zgłoś nadużycie #97063 1 sierpnia 2014, 8:39

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej witam sie i ja :-) u mnie wieczorem byla mega burza... troche popadalo nareszcie bo ukrop niesamowity. A dzis zachmurzone niebo bez słońca wow :-) jej jutro zapowiadaja 32 stopnie:/ a jutro mam wesele...

Zgłoś nadużycie #97064 1 sierpnia 2014, 8:39

ja pojadę rano osobiście odbiorę i zawiozę bo niestety Pan młody tu akurat polegnie :P ma swoje misje od samego rana :) ja sobie ogarnę wszystko bo jestem strasznie zorganizowaną osóbką :P hmmmm a ile mam przeznaczyć na te kwiaty ?? ? czy 50 zł za taką przyjemność na rodzinkę oczywiście to nie będzie za mało ?? ?? w kwiaciarni zapytaja mnie za ile to chce wiedzieć

Zgłoś nadużycie #97065 1 sierpnia 2014, 8:40

julitav1 napisał(a)

Hej witam sie i ja :-) u mnie wieczorem byla mega burza... troche popadalo nareszcie bo ukrop niesamowity. A dzis zachmurzone niebo bez słońca wow :-) jej jutro zapowiadaja 32 stopnie:/ a jutro mam wesele...

zobaczysz że będzie przyjemnie po takich upałach jest przecudnie jak pada

Zgłoś nadużycie #97066 1 sierpnia 2014, 8:42

nie mówiłam wam ale zmieniłam opcję sukienki kupiłam nową i białą :P bo znalazłam coś co do mnie pasuje choć nadal biel to biel :/

Zgłoś nadużycie #97067 1 sierpnia 2014, 8:43

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

ale fajnie! zazdroszczę :D
u mnie znów upał się szykuje i dobrze, bo od 16:01 jestem na urlopie :D

Zgłoś nadużycie #97068 1 sierpnia 2014, 8:43

Konto usunięte

ja pojadę rano osobiście odbiorę i zawiozę bo niestety Pan młody tu akurat polegnie :P ma swoje misje od samego rana :) ja sobie ogarnę wszystko bo jestem strasznie zorganizowaną osóbką :P hmmmm a ile mam przeznaczyć na te kwiaty ?? ? czy 50 zł za taką przyjemność na rodzinkę oczywiście to nie będzie za mało ?? ?? w kwiaciarni zapytaja mnie za ile to chce wiedzieć

wydaję mi się, że troszkę mało... coanjmniej 100 zł na kosz....

Zgłoś nadużycie #97069 1 sierpnia 2014, 8:45

Motylku 16:01 co za czas :) ) zazdroszczę mam ochotę byczyć się w domku, a tu kawalerski mojego już w sobotę. Ewakuacja z domu na weekend mnie czeka :(

Zgłoś nadużycie #97070 1 sierpnia 2014, 8:45

nadia1991 Fajna mama

Motylku wybacz mi ale wczoraj net mi nawalił nie mogłam już wejść, no ja właśnie mam straszny dylemat co do podziękowań, kiedy to zrobić też nie bardzo wiem, to cywil nie ma oczepin, po przyjeździe ?? ? po obiedzie ?? przed kolacją ?? ? nie wiem

my kupiliśmy rodzicom kosze z owocami ;)