Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #96891 31 lipca 2014, 8:16

paola Fajna mama
A ja byłam u pobrania krwi - TSH wyniki dzisiaj a prolaktyna dopiero we wtorek

Szpilkka niemozliwe ale jeszcze @ nie ma

Zgłoś nadużycie #96892 31 lipca 2014, 9:16

Konto usunięte
hej wam :* szpilkka - przykro mi :( ale następnym razem się uda! :*

kamilka - jak u Ciebie?

olka - wyślę Ci z pracy :)

Zgłoś nadużycie #96893 31 lipca 2014, 9:28

kamilka Fajna mama
hej.

Zgłoś nadużycie #96894 31 lipca 2014, 9:30

kamilka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

hej wam :* szpilkka - przykro mi :( ale następnym razem się uda! :*

kamilka - jak u Ciebie?

olka - wyślę Ci z pracy :)

tak sobie myślę że może te plamienia to była @? bo pierwszego dnia była żywa krew. to może ja już jestem w nowym cyklu? ale za wysoka ta temperatura ma nowy cykl.... a dziś czysto bez plamienia. sama nie wiem o co chodzi. a dziś 33 dzień. ostatni cykl miał 25 dni... a nie miałam takich długich cykli już od roku...
kupiłam kolejny test na jutro ale nie wiem czy sens będzie testować. no zobaczymy jutro.

Zgłoś nadużycie #96895 31 lipca 2014, 9:42

staraczka Supermama
hej

Zgłoś nadużycie #96896 31 lipca 2014, 9:50

lady_89 Gotowa na wszystko
Hej wszystkim. Od wczoraj mam zrąbany humor bo w piątek kończe staż a szefowa wczoraj mi zaproponowała że może mi dać umowę na 1/4 etatu na jeden miesiąc czyli guwnianą umowę za marne grosze. Poza tym na początku stażu była mowa o 3 miesiącach na cały etat;/ dzisiaj ide do PUP i sie dowiem czy w ogóle taką umowe moze mi dać i czy musze ją podpisywać bo szczerze mam tą babke głęboko gdzieś skoro jest tak gołosłowna i jest taką oszustką i kombinatorką;/

Zgłoś nadużycie #96897 31 lipca 2014, 9:51

kamilka Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Hej wszystkim. Od wczoraj mam zrąbany humor bo w piątek kończe staż a szefowa wczoraj mi zaproponowała że może mi dać umowę na 1/4 etatu na jeden miesiąc czyli guwnianą umowę za marne grosze. Poza tym na początku stażu była mowa o 3 miesiącach na cały etat;/ dzisiaj ide do PUP i sie dowiem czy w ogóle taką umowe moze mi dać i czy musze ją podpisywać bo szczerze mam tą babke głęboko gdzieś skoro jest tak gołosłowna i jest taką oszustką i kombinatorką;/

ech tak to jest w prywatnych firmach...

Zgłoś nadużycie #96898 31 lipca 2014, 9:55

Konto usunięte

kamilka napisał(a)

tak sobie myślę że może te plamienia to była @? bo pierwszego dnia była żywa krew. to może ja już jestem w nowym cyklu? ale za wysoka ta temperatura ma nowy cykl.... a dziś czysto bez plamienia. sama nie wiem o co chodzi. a dziś 33 dzień. ostatni cykl miał 25 dni... a nie miałam takich długich cykli już od roku...
kupiłam kolejny test na jutro ale nie wiem czy sens będzie testować. no zobaczymy jutro.

jeśli tempka jutro podskoczy, to testuj ;) jeśli spadnie, to niestety @ przyjdzie...

Zgłoś nadużycie #96899 31 lipca 2014, 9:56

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

masakra :/ głupia baba...

Zgłoś nadużycie #96900 31 lipca 2014, 10:02

nadia1991 Fajna mama

kamilka napisał(a)

oby nie przyszła :)

Zgłoś nadużycie #96901 31 lipca 2014, 10:02

Konto usunięte
suwaczki nam się zacięły :(

Zgłoś nadużycie #96902 31 lipca 2014, 10:03

nadia1991 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

a jak podpisywałaś umowę z PUP to od razu powinni ci powiedzieć jakie są warunki stażu ona wcale nie musi cię zatrudnić najwyżej dostanie karę i przed rok nie będzie mogła mieć nowej stażystki

Zgłoś nadużycie #96903 31 lipca 2014, 10:10

magdalena20 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Dziewczyny mi tez sie zacial ale usunelam zrobilam nowy i dziala wiec moze zrobcie tak samo :-)

Zgłoś nadużycie #96904 31 lipca 2014, 10:11

motyl1909 napisał(a)

masakra :/ głupia baba...

No jeszcze do mnie z tekstem że jeśli nie chce takiej umowy to żebym ja nie miała problemów to może mi dac umowe na jeden dzień lub na tydzień;/ bo na 1/8 etatu to nie bedzie mi dawać umowy ;/ porażka totalna;/

Zgłoś nadużycie #96905 31 lipca 2014, 10:15

nadia1991 napisał(a)

a jak podpisywałaś umowę z PUP to od razu powinni ci powiedzieć jakie są warunki stażu ona wcale nie musi cię zatrudnić najwyżej dostanie karę i przed rok nie będzie mogła mieć nowej stażystki

No tam powiedzieli mi że moja szefowa złożyła wniosek o stażyste i ze zgodnie z wnioskiem po stażu mam mieć 3 miesiące zatrudnienia. Oczywiście ja nie dostałam umowe tylko program stażu i dokumety o udziele w projekcie unijnym. Umowe jedną dostała szefowa bo to ona z użędem podpisywała umowe i ja doefakto tej umowy nie mam i nine widziałam;/ więc zobaczymy co mi w użędzie powedzą. Bo wydaje mi się że po prostu szefowa z babką w urzędzie sie dogadała (przez znajomości) i dostała taką umowe ze teraz może mi dać byle jaką umowę ;/

Zgłoś nadużycie #96906 31 lipca 2014, 10:30

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

nawet nie zauważyłam :)

Zgłoś nadużycie #96907 31 lipca 2014, 10:31

Konto usunięte
kurka, o 11 mam szkolenie BHP, ciekawe ile będzie trwało :/

Zgłoś nadużycie #96908 31 lipca 2014, 10:33

KiedysMusiSieUdac Supermama

kamilka napisał(a)

a może to jednak ciąża ? często na początku ciąży zdarzają się plamienia skoro temperatura wysoka to może coś być na rzeczy oby :) trzymam kciuki :)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #96909 31 lipca 2014, 10:34

KiedysMusiSieUdac Supermama
szpikka wierzę że temp jutro odbiję i będzie fasolka :)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #96910 31 lipca 2014, 10:36

nadia1991 Fajna mama

lady_89 napisał(a)

No tam powiedzieli mi że moja szefowa złożyła wniosek o stażyste i ze zgodnie z wnioskiem po stażu mam mieć 3 miesiące zatrudnienia. Oczywiście ja nie dostałam umowe tylko program stażu i dokumety o udziele w projekcie unijnym. Umowe jedną dostała szefowa bo to ona z użędem podpisywała umowe i ja doefakto tej umowy nie mam i nine widziałam;/ więc zobaczymy co mi w użędzie powedzą. Bo wydaje mi się że po prostu szefowa z babką w urzędzie sie dogadała (przez znajomości) i dostała taką umowe ze teraz może mi dać byle jaką umowę ;/

na pewno dogadać się nie może my właśnie od jutra mamy stażystkę na 4 miesiące i po tym okresie wg umowy musimy ją zatrudnić na 3 miesiące na pełny etat jeśli nie to przez rok nie dostaniemy nowej i prawdopodobnie w tej umowie co twoja szefowa zawarała jest taki sam warunek tylko okres zatrudnienia moze być inny