Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #96591 29 lipca 2014, 8:47

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej wszystkim :-) u mnie upal od samego rana...masakra

Zgłoś nadużycie #96592 29 lipca 2014, 9:13

Konto usunięte
Hej! u mnie też upał :) mega wzrost tempki u mnie, nie wiadomo czemu....

Zgłoś nadużycie #96593 29 lipca 2014, 9:14

Maaagda Supermama

staraczka napisał(a)

uwierz mi ze warto wydac 2,500 jeśli checie zabrać psa ! cos kosztem czegos, ja nei wyobrażam sobie samej jechać BUSEM do Irlandii bo po prostu ja bym się umeczyla a co dopiero pies ! przystankow nikt mu na zadanie nie będzie robil, zwłaszcza na autostradach. ja psa nawet do niemiec gdzie mam zaledwie 1200 km nie biore- bo umeczona bylaby jak nie wiem. pamiętam ze pies może wam wymiotować po drodze , bo raczej nigdy w takiej podrozy nie był ?
robisz mu paszport u weterynarza to jest koszt 200 zl, transporter kupujesz bilet lotniczy i lecisz.
ale to wasza decyzja, ja w każdym bądź razie nie posunelabym się tak daleko, dla dobra psa.
a jeśli mogę spytac jakiej rasy jest pies ?

No tak ale samolotem też nie taka prosta sprawa, siedzi w klatce , z przesiadkami w moim przypadku ( w Niemczech ma przesiadkę) i czeka tam na inny samolot 5godzin. Więc to dopiero stres. Czipa ma już, paszport też, tylko kwarantannę po szczepioncę 3tygodnie. Jest nauczony jazdy samochodem. I mamy jeszcze możliwość , że jedna osoba pojedzie z psem, a druga samolotem, także wtedy bez stresu. Bo ogólnie to przewoźnik , który jeździ konkretnie z psami i z paczkami także normalnie się zatrzymują . Więc wtedy chociaż w stresie nie będzie żył :P
Rasy sznaucerek, troszkę większy niż miniaturka ale mniejszy niż średni

Zgłoś nadużycie #96594 29 lipca 2014, 9:15

kamilka Fajna mama
witam.
u mnie też upał.

Zgłoś nadużycie #96595 29 lipca 2014, 9:15

lady_89 Gotowa na wszystko
Witajcie kochane :) niestety juz wróciłam po wczasach do domu na szczęście dzisiaj jeszcze wolne ale już jutro do pracy;/ Było cudownie, pogoda dopisała nam bardzo :) troche pozwiedzaliśmy trochę leniuchowaliśmy i opalaliśmy się :) Poznaliśmy wspaniałych ludzi z którymi miło spędzało się czas. Dużo bym musiała was nadrobić aby pewie wszystkiego się dowiedzieć ale myślę ze jakoś się powoli dowiem najważniejszych rzeczy które się wydarzyły.

Zgłoś nadużycie #96596 29 lipca 2014, 9:18

kamilka Fajna mama
piękne pazurki motylku.

Zgłoś nadużycie #96597 29 lipca 2014, 9:18

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Witajcie kochane :) niestety juz wróciłam po wczasach do domu na szczęście dzisiaj jeszcze wolne ale już jutro do pracy;/ Było cudownie, pogoda dopisała nam bardzo :) troche pozwiedzaliśmy trochę leniuchowaliśmy i opalaliśmy się :) Poznaliśmy wspaniałych ludzi z którymi miło spędzało się czas. Dużo bym musiała was nadrobić aby pewie wszystkiego się dowiedzieć ale myślę ze jakoś się powoli dowiem najważniejszych rzeczy które się wydarzyły.

W końcu jesteś ! tak nagle zniknęłaś :* gratuluję zaręczyn! :)

kochana łapiesz się n a kwietniówki, tylko musisz mi podać datę testowania :)

Zgłoś nadużycie #96598 29 lipca 2014, 9:24

motyl1909 napisał(a)

W końcu jesteś ! tak nagle zniknęłaś :* gratuluję zaręczyn! :)

kochana łapiesz się n a kwietniówki, tylko musisz mi podać datę testowania :)

No nagle zniknęłam bo przed wyjazdem pełno roboty w domu mało co siedziałam a co dopiero przy kompie;/ później pakowanie i wylot na 10 dni wczoraj tez po powrocie odwiedzilismy rodzinkę i w ogóle, a wieczorem w ratu mówili że lotnisko w katowicach (z kąd lecielismy) było zamknięte bo dziura w asfalcie więc mieliśmy szczęście że nam sie udao wrócić bez problemów. Testować bede jeszcze nie wiem kiedy ale tak myślę że 17 sierpnia możesz wpisać :)

Zgłoś nadużycie #96599 29 lipca 2014, 9:28

Konto usunięte
wstaw nam jakieś foty z wakacji ;)

uciekam do biura, odezwę się stamtąd :)

Zgłoś nadużycie #96600 29 lipca 2014, 9:32

mala24 Supermama
u mnie wczoraj burza i dziś już chłodniej, zaraz lecę na spacerek z małym.

Zgłoś nadużycie #96601 29 lipca 2014, 9:32

motyl1909 napisał(a)

wstaw nam jakieś foty z wakacji ;)

uciekam do biura, odezwę się stamtąd :)

Sporo zdjęć dodoałam na FB więc kto mnie ma w znajomych to może pooglądać :)

Zgłoś nadużycie #96602 29 lipca 2014, 10:03

Konto usunięte
ja już w biurze ! Topię się :/ masakra :/

lady - pytanie techniczne... czemu na hybrydzie jak wkładam do lampy to robią się takie paprochy?!

Zgłoś nadużycie #96603 29 lipca 2014, 10:10

motyl1909 napisał(a)

ja już w biurze ! Topię się :/ masakra :/

lady - pytanie techniczne... czemu na hybrydzie jak wkładam do lampy to robią się takie paprochy?!

Jakie paprochy ?? mi sie raz zdarzyło że hybryda zaczeła mi się marszczyć i było to związane z tym że lampa byla juz zużyta w lampie przez co była za słaba;/

Zgłoś nadużycie #96604 29 lipca 2014, 10:14

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Jakie paprochy ?? mi sie raz zdarzyło że hybryda zaczeła mi się marszczyć i było to związane z tym że lampa byla juz zużyta w lampie przez co była za słaba;/

no takie właśnie jakby marszczenie, ale nie na wszystkich... czyli proponujesz wymienić żarówki w lampie?

Zgłoś nadużycie #96605 29 lipca 2014, 10:21

motyl1909 napisał(a)

no takie właśnie jakby marszczenie, ale nie na wszystkich... czyli proponujesz wymienić żarówki w lampie?

Tak, no mi też nie na wszystkich sie tak robiło, ale to ewidentnie od lamp bo później akurat kupowałam nowa lampie i już mi się tak nie robiło, a wcześniejsza lampe miałam własnie stara od koleżanki . Chyba że hybryde malujesz na lakier to też się tak dzieję jeśli lakier dobrze nie wyschnie.

Zgłoś nadużycie #96606 29 lipca 2014, 10:22

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Tak, no mi też nie na wszystkich sie tak robiło, ale to ewidentnie od lamp bo później akurat kupowałam nowa lampie i już mi się tak nie robiło, a wcześniejsza lampe miałam własnie stara od koleżanki . Chyba że hybryde malujesz na lakier to też się tak dzieję jeśli lakier dobrze nie wyschnie.

nie nie... normalnie samą hybrydę... okej, to wymienię sobie żarówki po prostu ;) dzięki za pomoc :*

Zgłoś nadużycie #96607 29 lipca 2014, 10:26

kamilka Fajna mama
gdzie ta szpilka?
pewnie zrobiła rano test i wyszedł pozytywny i poleciała na betę?
co myślicie? hehe

Zgłoś nadużycie #96608 29 lipca 2014, 10:26

motyl1909 napisał(a)

nie nie... normalnie samą hybrydę... okej, to wymienię sobie żarówki po prostu ;) dzięki za pomoc :*

Ewentualnie może byc tez przez złe odtłuszczenie płytki ale nie sądze aby to akurat było powodem u Ciebie. Więc jednak stawiam na żarówki. I nie wiem czy wiesz ale hybrydy się powinno nakłądac jak najcieńszymi warstwami i te które mają dużo pigmentu lub niektóre nietypowe kolory musza być w lampie dłużej niż te standardowe 2-3 minuty.

Zgłoś nadużycie #96609 29 lipca 2014, 10:30

Konto usunięte

kamilka napisał(a)

gdzie ta szpilka?
pewnie zrobiła rano test i wyszedł pozytywny i poleciała na betę?
co myślicie? hehe

jak ładnie u Ciebie wykresik wygląda :) jutro testujesz, prawda?

Zgłoś nadużycie #96610 29 lipca 2014, 10:32

Ja na razie uciekam wpadnę później do Was jak mi się uda bo troche roboty na dzisiaj jeszcze mam;/ Miłego dnia:*