Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #96571 28 lipca 2014, 21:57

julitav1 Zaprawiona w bojach
No no motyl piekne :-)
Zazdroszcse wam takich dlugich pazurkow.... ja mam krotkie i do tego sie lamia i plytka schodzi a caly czas maluje odzywka...
I nie mam talentu do robienia wzorkow. Jedyne co to maluje na jeden kolor a lakierow to mam chyba ze 30

Zgłoś nadużycie #96572 28 lipca 2014, 22:04

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

No no motyl piekne :-)
Zazdroszcse wam takich dlugich pazurkow.... ja mam krotkie i do tego sie lamia i plytka schodzi a caly czas maluje odzywka...
I nie mam talentu do robienia wzorkow. Jedyne co to maluje na jeden kolor a lakierow to mam chyba ze 30

ja teraz żelowałam. Mam jeszcze kawałek tipsa, ale 3/4 paznokcia to moja płytka :)

Zgłoś nadużycie #96573 28 lipca 2014, 22:10

Konto usunięte
Jutro sobie zrobię takie u stópek :P a teraz zmykam spać :P dobranoc i do juterka :)

Zgłoś nadużycie #96574 28 lipca 2014, 22:31

Maaagda Supermama
Kurczę a ja mam dylemat życia. Moi rodzice są po rozwodzie i jest sprawa majątkowa i tato chce od mamy 100tys zł. No i był sąd , sprawy , bajery i wyszło na to , że w środę przepisują dom na mnie i na brata , żeby nikt nikogo spłacać nie musiał. Tylko , że ja z ojcem w ogóle mam 0 kontaktu, tylko z mamą. Mama siedzi w Anglii, starszy w Holandii, a ja mieszkam w domu z mężem , bratem i psem! I tak on sobie zażyczył, że jak już da nam tą darowiznę tej połowy domu co ma dać (wiadomo drugą połowę domu mama) to on chce u nas mieć służebność do końca życia, wyznaczył sobie już pokój nawet . No , a że mamy 3 pokoje na dole, kuchnia, łazienka, a górę na razie w stanie (że tak powiem) zaczęte ale nie skończone, to liczyliśmy , żeby zrobić górę to trzeba mieć ze 100tys na luzie. No i rozchodzi się o to, że jak on tu przyjeżdża na urlop to czuje się jak u siebie , robi co chce, przegrzebuje wszystkie szafki, dosłownie wszystko. I nie wyobrażam sobie życia z tym człowiekiem do końca życia. I mamy możliwość wyjechania do Irlandii do pracy do M ojca. I nie wiem co mam zrobić, z jednej strony fajnie bo mam połowę domu, a z drugiej nie wiem jak się będzie dalej układało między mną a bratem. Bo to jednak właduje te 100tys w górę i nawet jakbyśmy dopiero później sprzedali to się nie zwróci. I tak sobie myślę , że sprzedam ten dom w pizdu. Myślę że z 300tyś weźmiemy za niego, więc po 150tyś na głowę by było + zarobimy za granicą i jakieś mieszkanko sobie kupimy. Podejrzewam , że na pewno mamę do siebie wezmę więc jakby ona coś dorzuciła, to jakiś mały domek na obrzeżach miasta jak teraz by się kupiło. W rozsypce jestem, bo nawet jak wyjedziemy to zostawiam dom bratu, a on dla mnie jest tak nieodpowiedzialny, że naprawdę się boje, że wrócimy a się okaże że nie będzie co sprzedać... Grr..
Noo i psa muszę zabrać, bo też mu nie zostawię. Więc psa znowu muszę wsadzić w busa , żeby go zawieźli do Irlandii za 100-150E nei pamiętam już. Z początku chciałam go zabrać samolotem z nami ale ,żeby przewieźć psa to trzeba 2,500tyś zł więc sobie myślę że dziękuje:d

Zgłoś nadużycie #96575 28 lipca 2014, 22:36

Maaagda Supermama
Oczywiście jeżeli wyjedziemy to wiąże się z zaprzestaniem starań ( chodzi głównie , że nie będizemy się leczyć) bo skoro już mamy wyjechać to żeby zarobić :P Szkoda mi trochę, bo mało tego że nam się nie udaje, już leczenie mieliśmy mieć niedługo , a tu teraz zaprzestać. Ale młodzi jesteśmy więc chyba na razie rzeczywiście odpuścimy. Wolę sobie kaśe odłożyć, żeby dać dziecku wszystko co najlepsze.

Zgłoś nadużycie #96576 29 lipca 2014, 0:22

olka281 Gotowa na wszystko
malpiszon sie konczy wiec od jutra zaczynam mierzyc tempke :) mam nadzieje ze w tym tyg owulka nie zaskoczy mnie przed 9dc

Zgłoś nadużycie #96577 29 lipca 2014, 6:49

nadia1991 Fajna mama
hej :)

Zgłoś nadużycie #96578 29 lipca 2014, 7:04

nadia1991 Fajna mama
Maagda widzę, że szykuje ci się niezła zmiana w życiu :) myślę, że możecie przestać się starać ale dalej się nie zabezpieczać i być może wtedy zostaniesz mile zaskoczona :)

Zgłoś nadużycie #96579 29 lipca 2014, 7:16

staraczka Supermama
hej

Zgłoś nadużycie #96580 29 lipca 2014, 7:24

nadia1991 Fajna mama

staraczka napisał(a)

hej

siemka :)

Zgłoś nadużycie #96581 29 lipca 2014, 7:25

staraczka Supermama
co tam ?

Zgłoś nadużycie #96582 29 lipca 2014, 7:38

nadia1991 Fajna mama

staraczka napisał(a)

co tam ?

standardowo w pracy a ty jak tam ?? do której dzisiaj pracujesz ??

Zgłoś nadużycie #96583 29 lipca 2014, 7:42

Konto usunięte
Witajcie kochane!! Miłego dnia życzę. Ja dziś w pracy od 9 do 15:30 , a wieczorkiem umówiłam się do koleżanki :) :)

Zgłoś nadużycie #96584 29 lipca 2014, 7:52

Inezka Gotowa na wszystko

Maaagda napisał(a)

Kurczę a ja mam dylemat życia. Moi rodzice są po rozwodzie i jest sprawa majątkowa i tato chce od mamy 100tys zł. No i był sąd , sprawy , bajery i wyszło na to , że w środę przepisują dom na mnie i na brata , żeby nikt nikogo spłacać nie musiał. Tylko , że ja z ojcem w ogóle mam 0 kontaktu, tylko z mamą. Mama siedzi w Anglii, starszy w Holandii, a ja mieszkam w domu z mężem , bratem i psem! I tak on sobie zażyczył, że jak już da nam tą darowiznę tej połowy domu co ma dać (wiadomo drugą połowę domu mama) to on chce u nas mieć służebność do końca życia, wyznaczył sobie już pokój nawet . No , a że mamy 3 pokoje na dole, kuchnia, łazienka, a górę na razie w stanie (że tak powiem) zaczęte ale nie skończone, to liczyliśmy , żeby zrobić górę to trzeba mieć ze 100tys na luzie. No i rozchodzi się o to, że jak on tu przyjeżdża na urlop to czuje się jak u siebie , robi co chce, przegrzebuje wszystkie szafki, dosłownie wszystko. I nie wyobrażam sobie życia z tym człowiekiem do końca życia. I mamy możliwość wyjechania do Irlandii do pracy do M ojca. I nie wiem co mam zrobić, z jednej strony fajnie bo mam połowę domu, a z drugiej nie wiem jak się będzie dalej układało między mną a bratem. Bo to jednak właduje te 100tys w górę i nawet jakbyśmy dopiero później sprzedali to się nie zwróci. I tak sobie myślę , że sprzedam ten dom w pizdu. Myślę że z 300tyś weźmiemy za niego, więc po 150tyś na głowę by było + zarobimy za granicą i jakieś mieszkanko sobie kupimy. Podejrzewam , że na pewno mamę do siebie wezmę więc jakby ona coś dorzuciła, to jakiś mały domek na obrzeżach miasta jak teraz by się kupiło. W rozsypce jestem, bo nawet jak wyjedziemy to zostawiam dom bratu, a on dla mnie jest tak nieodpowiedzialny, że naprawdę się boje, że wrócimy a się okaże że nie będzie co sprzedać... Grr..
Noo i psa muszę zabrać, bo też mu nie zostawię. Więc psa znowu muszę wsadzić w busa , żeby go zawieźli do Irlandii za 100-150E nei pamiętam już. Z początku chciałam go zabrać samolotem z nami ale ,żeby przewieźć psa to trzeba 2,500tyś zł więc sobie myślę że dziękuje:d

dobrze kombinujesz, nie ma to jak samodzielność...zwłaszcza z rodziną z którą najlepiej na zdjęciu....
Nie wiem czy dla psa nie było by lepiej jakbyś komus zostawiła w opiekę, np.za jakieś miesięczne wynagrodzenie...Biedactwo się umęczy...nie wyobrażam sobie..

Zgłoś nadużycie #96585 29 lipca 2014, 7:54

staraczka Supermama
siedze dziś do 12, ostatni dzień jutro już się pakujemy do donmu

Zgłoś nadużycie #96586 29 lipca 2014, 7:55

Lenka87 Fajna mama
Hej. Aż wstyd się przyznać, ale nie mam ostatnio wogóle czasu, żeby do Was zajrzeć :( Zaciążyła któraś?
W mnie @ nadal nie ma, mimo, że od zeszłego wtorku nie biorę już luteiny :/ Zaraz się zbieram do gina, może będzie miał mało pacjentek i mnie przyjmie
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #96587 29 lipca 2014, 7:59

staraczka Supermama

Maaagda napisał(a)

uwierz mi ze warto wydac 2,500 jeśli checie zabrać psa ! cos kosztem czegos, ja nei wyobrażam sobie samej jechać BUSEM do Irlandii bo po prostu ja bym się umeczyla a co dopiero pies ! przystankow nikt mu na zadanie nie będzie robil, zwłaszcza na autostradach. ja psa nawet do niemiec gdzie mam zaledwie 1200 km nie biore- bo umeczona bylaby jak nie wiem. pamiętam ze pies może wam wymiotować po drodze , bo raczej nigdy w takiej podrozy nie był ?
robisz mu paszport u weterynarza to jest koszt 200 zl, transporter kupujesz bilet lotniczy i lecisz.
ale to wasza decyzja, ja w każdym bądź razie nie posunelabym się tak daleko, dla dobra psa.

a jeśli mogę spytac jakiej rasy jest pies ?

Zgłoś nadużycie #96588 29 lipca 2014, 8:03

nadia1991 Fajna mama

yesenia napisał(a)

Witajcie kochane!! Miłego dnia życzę. Ja dziś w pracy od 9 do 15:30 , a wieczorkiem umówiłam się do koleżanki :) :)

wzajemnie a w jakiej branży pracujesz ??

Zgłoś nadużycie #96589 29 lipca 2014, 8:28

mala24 Supermama

motyl1909 napisał(a)

Trochę zmodernizowałam pazurki ;p zamiast różowych plamek dałam różowe cyrkonie :P
efekt taki (nie są idealne - wiem): no i kolor różni się od rzeczywistości, ale jutro wam wstawię jak wyglądają w śwsietle dziennym ;p

piękne :)

Zgłoś nadużycie #96590 29 lipca 2014, 8:29

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Trochę zmodernizowałam pazurki ;p zamiast różowych plamek dałam różowe cyrkonie :P
efekt taki (nie są idealne - wiem): no i kolor różni się od rzeczywistości, ale jutro wam wstawię jak wyglądają w śwsietle dziennym ;p

Motylku świetne te twoje pazurki