Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #96551 28 lipca 2014, 17:38

takasobieja Fajna mama

jusis napisał(a)

A no to chyba, że macie jakąś ofertę dla klientów. Bo ja się pytałam doradcy i niestety od 2014 roku prawo zabrania udzielania kredytów 100% chyba, że się weźmie dwa jeden gotówkowy na wkład własny a drugi hipoteczny. Ale zarobki też muszą być wysokie. My mamy zdolność tylko na 220000 tys.

Szpilka trzyymam kciuki.

Uciekam do mechaniora z samochodem

jesli kupujesz mieszkanie z rynku pierwotnego, to nie płacisz prowizji dla biura. Wkład własny może dać Ci BGK, jeśli nie masz dziecka to 10% wartości, jesli masz to 15%. I wtedy nie musisz mieć wkładu swojego. Zeby rozpoczać procedurę kredytu musieliśmy do PKO BP zapłacić 4600zł, i za oględziny 600zł. Plus rezerwacja mieszkania 12tys. A wtorny nie wiem jak wygląda...

Zgłoś nadużycie #96552 28 lipca 2014, 17:39

takasobieja Fajna mama
nie znam daty... pewnie ok 24.08

Zgłoś nadużycie #96553 28 lipca 2014, 17:41

Konto usunięte
Witam! Kochane, jestem Anka, mam męża i synka Miłosza. Pracuję w aptece. 4 cykl staramy się z mężem o drugie dziecko. W tym cyklu odpuściłam tzn. nie mierzę temperatury, próbuję się jakoś odstresować. Może się uda... Mam do Was pytanie, 13 dnia cyklu miałam owulację - tak wskazywały objawy - 17 dnia cyklu czułam mocny ból jajnika, jak myślicie dlaczego?

Zgłoś nadużycie #96554 28 lipca 2014, 17:41

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

nie znam daty... pewnie ok 24.08

tak wpisałam, w razie co zmienimy ;)

Zgłoś nadużycie #96555 28 lipca 2014, 17:43

Konto usunięte

yesenia napisał(a)

Witam! Kochane, jestem Anka, mam męża i synka Miłosza. Pracuję w aptece. 4 cykl staramy się z mężem o drugie dziecko. W tym cyklu odpuściłam tzn. nie mierzę temperatury, próbuję się jakoś odstresować. Może się uda... Mam do Was pytanie, 13 dnia cyklu miałam owulację - tak wskazywały objawy - 17 dnia cyklu czułam mocny ból jajnika, jak myślicie dlaczego?

Nie mam pojęcia skąd taki ból. Ja mam je dość często...

Witamy w gronie staraczek :)

Czy chcesz się dopisać do naszej tabelki? Link masz nad moimi suwaczkami ;) jeśli tak - proszę dane na priv :)

Zgłoś nadużycie #96556 28 lipca 2014, 17:47

Konto usunięte
a czy taki ból może mieć coś wspólnego z ciążą? zaraz podam dane

Zgłoś nadużycie #96557 28 lipca 2014, 17:47

Konto usunięte

yesenia napisał(a)

a czy taki ból może mieć coś wspólnego z ciążą? zaraz podam dane

pewnie może, ale na zagnieżdżenie troszkę za wcześnie...

Zgłoś nadużycie #96558 28 lipca 2014, 17:50

takasobieja Fajna mama

yesenia napisał(a)

Albo masz ciałko żółte krwotoczne - co oczywiście nic złego nie wróży, jest to normalne ciałko żółte, ale źle pekło, krew wylała się do środka, a nie na zewnątrz... Albo może się coś dzieje, i Twoje ciałko produkuje dużo progesteronu żeby podtrzymac ciążę. Może też sugerować niski progesteron, i się "wysila" bo nie może uciągnąć... :)
4 cykle to mało, nie martw sie, zdrowa para stara się do roku :)

Zgłoś nadużycie #96559 28 lipca 2014, 17:51

Konto usunięte
Powoli się załamuję , chociaż walczę cały czas, modlę się , wierzę i nie wierzę to okropne. Nie sądziłam że będę miała jakieś kłopoty z zajściem w ciążę. Jeśli teraz się nie uda to poproszę gina o monitoring. Dziś znów boli mnie jajnik i w pochwie :(

Zgłoś nadużycie #96560 28 lipca 2014, 17:53

Konto usunięte

yesenia napisał(a)

Powoli się załamuję , chociaż walczę cały czas, modlę się , wierzę i nie wierzę to okropne. Nie sądziłam że będę miała jakieś kłopoty z zajściem w ciążę. Jeśli teraz się nie uda to poproszę gina o monitoring. Dziś znów boli mnie jajnik i w pochwie :(

będzie dobrze, wszystkie tu czekamy na mały cud :)

Zgłoś nadużycie #96561 28 lipca 2014, 17:54

Konto usunięte
takasobieja dziękuję :) :)
Nie wiem dlaczego gin zapisał mi luteinę bez żadnych badań!! Na dodatek kazał brać od 14 dnia cyklu, a wszędzie piszą żeby nie brać tak wcześnie , w tym cyklu odstawiłam!!

Zgłoś nadużycie #96562 28 lipca 2014, 17:54

takasobieja Fajna mama

yesenia napisał(a)

Jaki kłopot? Myślisz, ze zajście w ciążę jest takie proste? To nie sklep. ;) Ile masz lat?
Zdrowa para do 30rż ma 25% szans na zajście w ciazę w cyklu, po 30rż% już tylko ok 15%, po 40rż już ok 5-10%...

Zgłoś nadużycie #96563 28 lipca 2014, 17:56

Konto usunięte
Ja się zbieram do domku, odezwę się późnym wieczorem, jak skończę pazurki... ;) Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #96564 28 lipca 2014, 17:56

takasobieja Fajna mama

yesenia napisał(a)

takasobieja dziękuję :) :)
Nie wiem dlaczego gin zapisał mi luteinę bez żadnych badań!! Na dodatek kazał brać od 14 dnia cyklu, a wszędzie piszą żeby nie brać tak wcześnie , w tym cyklu odstawiłam!!

luteina uzupełnia niedobory progesteronu, poprawia endometrium. Niczemu nie szkodzi. Można ją brać i jest bezpieczna, na pewno pomaga, a nie szkodzi, i ciesz się, ze gin Ci ją zapisal. Spróbuj ją brać, a sądze, że jajnik przestanie boleć. :) jakie dawki? Jeśli masz owu jak w zegarku - cykl 28dni, to 14dc masz owu, proponowalabym ją brać od 15-16dc.

Zgłoś nadużycie #96565 28 lipca 2014, 18:00

Konto usunięte
Miałam brać od 14 dnia cylku do 25 dnia cyklu jedną tabletkę pod język, źle się po niej czułam okropnie bolały mnie piersi :( ja też zmykam zmyć farbę bo farbuje włosy, a mam 33 lata a mąż 36 :)

Zgłoś nadużycie #96566 28 lipca 2014, 18:04

takasobieja Fajna mama
Bo progesteron tak działa :) możesz mieć symptomy ciążowe... :) może niech zmieni Ci na duphaston. Uwierz, że to bardzo dobrze, ze dał Ci luteinę. Ona pomaga w zajściu w ciażę.
Ja staram się 3 lata... Nie panikuj, chciałabym starac się 4 miesiące :)

Zgłoś nadużycie #96567 28 lipca 2014, 19:24

Konto usunięte
ten cykl spróbuje bez luteiny, mam nadzieję że się uda :)

Zgłoś nadużycie #96568 28 lipca 2014, 19:52

Maaagda Supermama

takasobieja napisał(a)

A ty masz jakies bakterie? Bo nasz androlog mowil ze jesli ja nie mam to nie powinnam tego brac pod uwage... bo bakterie moga byc na rekach, ktore byly nie umyte, pod zle umytym napletkiem, w pojemniku ... wszedzie. Ze jesli jest troche to spoko, jesli duuuuzo to juz cos robic trzeba.
jedziemy w ulewie, jestem juz cala znerwicowana! Tak leje ze nie widac nic przed autem ;/

No właśnie dziwne bo ja nie mam, a odkąd ma bakterie to tylko sex w gumce. Właśnie nie wiem ile oznacza liczebność + . Hm. :D
Enterococcus species (pojedyncze) -> a nie wiesz co to za bakterie?

Zgłoś nadużycie #96569 28 lipca 2014, 21:00

Maaagda Supermama
No i odebrałam dzisiaj insulinę i mam 19,0 ( w normie 2,6-24,9 uIU.ml)
No i tą glukoze 94 ( w normie 74,00- 106)
Więc dobrze , że chociaż to mam w porządku :P

Zgłoś nadużycie #96570 28 lipca 2014, 21:51

Konto usunięte
Trochę zmodernizowałam pazurki ;p zamiast różowych plamek dałam różowe cyrkonie :P
efekt taki (nie są idealne - wiem): no i kolor różni się od rzeczywistości, ale jutro wam wstawię jak wyglądają w śwsietle dziennym ;p