Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #96511 28 lipca 2014, 13:50

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny. 
Ja po wizycie u lekarza dostalam skierowanie na wszystkie badania i gastrologa... 
Szpilka trzymam kciuki :-*
W moim kalendarzyku na tel tyle serduszek ze na nigdy tyle nie bylo :-) mam nadzieje ze nareszcie coś z tego bedzie :-)
Ppzdrawiam

Zgłoś nadużycie #96512 28 lipca 2014, 13:51

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Hej dziewczyny. 
Ja po wizycie u lekarza dostalam skierowanie na wszystkie badania i gastrologa... 
Szpilka trzymam kciuki :-*
W moim kalendarzyku na tel tyle serduszek ze na nigdy tyle nie bylo :-) mam nadzieje ze nareszcie coś z tego bedzie :-)
Ppzdrawiam

to czekamy na efekty teraz :) udzielaj się częściej :* na jakie badania idziesz? :)

Zgłoś nadużycie #96513 28 lipca 2014, 13:51

nadia1991 Fajna mama
pochwalę się wam kiedyś był tutaj temat tatuaży i mówiłam że chciałabym mieć i mój mąż o tym doskonale wiedział i właśnie taki prezent od niego dostałam na urodziny tylko mam się zdecydować kiedy chcę go zrobić, ale teraz to jak już wiem że mogę go mieć to się boję :D

Zgłoś nadużycie #96514 28 lipca 2014, 13:52

Konto usunięte
A ja sobie w środę zrobię takie pazurki u rąk i stóp :D

Zgłoś nadużycie #96515 28 lipca 2014, 13:54

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ale świetne :) super jak robisz tą panterkę ??

Zgłoś nadużycie #96516 28 lipca 2014, 13:56

nadia1991 Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

pochwalę się wam kiedyś był tutaj temat tatuaży i mówiłam że chciałabym mieć i mój mąż o tym doskonale wiedział i właśnie taki prezent od niego dostałam na urodziny tylko mam się zdecydować kiedy chcę go zrobić, ale teraz to jak już wiem że mogę go mieć to się boję :D

możesz mi wysłać link do tego zdj na priv ??

Zgłoś nadużycie #96517 28 lipca 2014, 14:00

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

ale świetne :) super jak robisz tą panterkę ??

no pędzelkiem cieniutkim do zdobień ;)

Zgłoś nadużycie #96518 28 lipca 2014, 14:03

motyl1909 napisał(a)

to czekamy na efekty teraz :) udzielaj się częściej :* na jakie badania idziesz? :)

Morfologia glukoza mocz sód potas chlorki crp
No przez ostatnie dni nie moglam pisac bo mialam duzo spraw. Jeszczr siostra sie przeprpwadza tez zamieszanie ale teraz doszlam do ladu ze wszystkim i wracam do normalnego trybu :-)

Zgłoś nadużycie #96519 28 lipca 2014, 14:04

motyl1909 napisał(a)

Śliczne te pazurki. Ale ja mam tak krotkie i lamliwe ze nawet nie da rady :-)

Zgłoś nadużycie #96520 28 lipca 2014, 14:06

hakuna.matata Supermama

motyl1909 napisał(a)

boskie! czekam na efekt :) jak kupie wszystko do hubrydy to bede miala do Ciebie sporo pytan ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #96521 28 lipca 2014, 14:14

nadia1991 Fajna mama
patrzcie jaką promocję znalazłam ZRÓB SOBIE PREZENT NA URODZINY!!!

Wystarczy zarezerwować wizytę w przed dzień swoich urodzin, w dzień swoich urodzin lub dzień po nich a w prezencie otrzymasz aż 30 % rabatu na dowolnie wybrany zabieg. Ze względu na charakter promocji, możesz zostać poproszona/y o okazanie dowodu tożsamości.

chciałam zrobić makijaż permanentny u nich i kreska górna i dolna to 600 zł a teraz jak dzisiaj zarezerwuję to tylko 420 :)

Zgłoś nadużycie #96522 28 lipca 2014, 14:30

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

boskie! czekam na efekt :) jak kupie wszystko do hubrydy to bede miala do Ciebie sporo pytan ;)

no jestem ciekawa, czy chociaż podobne wyjdą :P muszą :D nie ma problemu, możesz pytać :)

Zgłoś nadużycie #96523 28 lipca 2014, 14:30

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

patrzcie jaką promocję znalazłam ZRÓB SOBIE PREZENT NA URODZINY!!!

Wystarczy zarezerwować wizytę w przed dzień swoich urodzin, w dzień swoich urodzin lub dzień po nich a w prezencie otrzymasz aż 30 % rabatu na dowolnie wybrany zabieg. Ze względu na charakter promocji, możesz zostać poproszona/y o okazanie dowodu tożsamości.

chciałam zrobić makijaż permanentny u nich i kreska górna i dolna to 600 zł a teraz jak dzisiaj zarezerwuję to tylko 420 :)

uuuu no to bierz! ja bym się nie wahała :P sama się czaję, na permanetnty, ale kasy brak na razie :P

Zgłoś nadużycie #96524 28 lipca 2014, 14:36

takasobieja Fajna mama

Maaagda napisał(a)

My odebraliśmy z M posiew i jednej bakterii się pozbył i ma drugą , cholera jasna. Escherischia Coli ( w liczebności + ) więc nie wiem ile to , czy dużo czy mało i Enterococcus species (pojedyncze). I te drugie to nie mogę znaleźć co one, jakie są, i w ogóle.

A ty masz jakies bakterie? Bo nasz androlog mowil ze jesli ja nie mam to nie powinnam tego brac pod uwage... bo bakterie moga byc na rekach, ktore byly nie umyte, pod zle umytym napletkiem, w pojemniku ... wszedzie. Ze jesli jest troche to spoko, jesli duuuuzo to juz cos robic trzeba.
jedziemy w ulewie, jestem juz cala znerwicowana! Tak leje ze nie widac nic przed autem ;/

Zgłoś nadużycie #96525 28 lipca 2014, 14:36

takasobieja Fajna mama

Maaagda napisał(a)

My odebraliśmy z M posiew i jednej bakterii się pozbył i ma drugą , cholera jasna. Escherischia Coli ( w liczebności + ) więc nie wiem ile to , czy dużo czy mało i Enterococcus species (pojedyncze). I te drugie to nie mogę znaleźć co one, jakie są, i w ogóle.

A ty masz jakies bakterie? Bo nasz androlog mowil ze jesli ja nie mam to nie powinnam tego brac pod uwage... bo bakterie moga byc na rekach, ktore byly nie umyte, pod zle umytym napletkiem, w pojemniku ... wszedzie. Ze jesli jest troche to spoko, jesli duuuuzo to juz cos robic trzeba.
jedziemy w ulewie, jestem juz cala znerwicowana! Tak leje ze nie widac nic przed autem ;/

Zgłoś nadużycie #96526 28 lipca 2014, 14:36

takasobieja Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Zgłoś nadużycie #96527 28 lipca 2014, 14:40

jusis Fajna mama
Dzień Dobry :D

Próbowałam nadrobić-średnio wyszło :( . Pewnie już mi się pamięć ze stresu kończy.
Jutro podpisujemy już umowę przedwstępną w mieszkanku, które zamierzamy kupić. Ostatnie dni to był jeden wielki zamęt, ale pomału ogarniamy. Nie wyrzucajcie mnie z tabelki :D . Wrócę i przepraszam, że tak z doskoku, ale nie bardzo mam dostęp do internetu.
Przepraszam i mocno trzymam kciuki, że jak się wreszcie rozsiądę co by nadrobić zaległości to znajdę tu i tam pozytywne wieści :D

Zgłoś nadużycie #96528 28 lipca 2014, 14:48

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

no jestem ciekawa, czy chociaż podobne wyjdą :P muszą :D nie ma problemu, możesz pytać :)

pochwal się efektem :)

Zgłoś nadużycie #96529 28 lipca 2014, 14:49

nadia1991 Fajna mama

jusis napisał(a)

Dzień Dobry :D

Próbowałam nadrobić-średnio wyszło :( . Pewnie już mi się pamięć ze stresu kończy.
Jutro podpisujemy już umowę przedwstępną w mieszkanku, które zamierzamy kupić. Ostatnie dni to był jeden wielki zamęt, ale pomału ogarniamy. Nie wyrzucajcie mnie z tabelki :D . Wrócę i przepraszam, że tak z doskoku, ale nie bardzo mam dostęp do internetu.
Przepraszam i mocno trzymam kciuki, że jak się wreszcie rozsiądę co by nadrobić zaległości to znajdę tu i tam pozytywne wieści :D

najważniejsze, że coś wybraliście :)

Zgłoś nadużycie #96530 28 lipca 2014, 14:53

jusis Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

najważniejsze, że coś wybraliście :)

Pierwsze, które oglądaliśmy i które mi się spodobało :D ale latania dużo niestety stresu co by wszystko się udało. A tu jeszcze kilka tygodni przynajmniej :(