Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #96471 28 lipca 2014, 12:15

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

haha ale ktoś musiał mieć psikusa - ziewczyna już myślała że to @ przyszła a to ciąża? :D  

Motylku! Sprawa jest ;) Jak niespełna po tygodniu od zrobienia hybrydy w salonie, już mam na dwóch paznokciach odprysk to znaczy, że była źle zrobiona czy kiepskie lakiery mają? tydzień to troche krótko :(

a spiłowała Ci przed nałożeniem hybrydy płytkę troszkę i nałożyła przy skórkach primer? jeśli tego nie zrobiła, to źle zrobione, jeśli jednak zrobiła tak, to do d** lakiery ;) aczkolwiek możesz składać reklamację. Bo hybryda MUSI się trzymać min. 2 tyg ;p mi się trzyma 4 :D

Zgłoś nadużycie #96472 28 lipca 2014, 12:15

Konto usunięte

Maaagda napisał(a)

My odebraliśmy z M posiew i jednej bakterii się pozbył i ma drugą , cholera jasna. Escherischia Coli ( w liczebności + ) więc nie wiem ile to , czy dużo czy mało i Enterococcus species (pojedyncze). I te drugie to nie mogę znaleźć co one, jakie są, i w ogóle.

i co teraz z tymi bakteriami?

Zgłoś nadużycie #96473 28 lipca 2014, 12:16

Maaagda Supermama
A co do mojego okresu to mówię wczoraj do M, zakładaj sprzęta i przepchamy kanał, bo ile będę na okres czekać XD I od razu z rana przylazł hihi

Zgłoś nadużycie #96474 28 lipca 2014, 12:17

Maaagda Supermama

motyl1909 napisał(a)

i co teraz z tymi bakteriami?

Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Moja lekarka na urlopie i pójdziemy jutro do rodzinnego, no cholera to bakteria coli także myślę, że mu da leki, szczególnie że wykaz antybiotyków dostaliśmy. Już siły nie mam.

Zgłoś nadużycie #96475 28 lipca 2014, 12:18

agulinka28 Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny. U mnie zmiany nastapily w zyciu osobistym, dlatego tyle czasu mnie nie bylo. Znowu staram sie o dziecko, po dwoch poronieniach ciezko mi bylo sie na to zdecydowac. Bylam juz u endkrynologa i wyniki mam idealne (tsh,ft3,ft4). Byla tez wizyta u ginekologa, mam brac kwas foliowy, witamine a i e, a jak sie juz uda to przez cala ciaze heparyne. Prawdopodobnie przyczyna poronien byl zespół antyfosfolipidowy.

Zgłoś nadużycie #96476 28 lipca 2014, 12:18

Konto usunięte

Maaagda napisał(a)

A co do mojego okresu to mówię wczoraj do M, zakładaj sprzęta i przepchamy kanał, bo ile będę na okres czekać XD I od razu z rana przylazł hihi

jupiiii! w końcu ;) czy w tym cyklu się normalnie staracie? :)

Zgłoś nadużycie #96477 28 lipca 2014, 12:20

Konto usunięte

agulinka28 napisał(a)

Czesc dziewczyny. U mnie zmiany nastapily w zyciu osobistym, dlatego tyle czasu mnie nie bylo. Znowu staram sie o dziecko, po dwoch poronieniach ciezko mi bylo sie na to zdecydowac. Bylam juz u endkrynologa i wyniki mam idealne (tsh,ft3,ft4). Byla tez wizyta u ginekologa, mam brac kwas foliowy, witamine a i e, a jak sie juz uda to przez cala ciaze heparyne. Prawdopodobnie przyczyna poronien byl zespół antyfosfolipidowy.

to tak jak u mnie jest podejrzenie tego zespołu po 2-óch poronieniach.

Czy wpisać Cię do naszej tabelki staraczek? link masz nad moimi suwaczkami ;) dane możesz mi wysłać na priv :)

Zgłoś nadużycie #96478 28 lipca 2014, 12:25

hakuna.matata Supermama

motyl1909 napisał(a)

a spiłowała Ci przed nałożeniem hybrydy płytkę troszkę i nałożyła przy skórkach primer? jeśli tego nie zrobiła, to źle zrobione, jeśli jednak zrobiła tak, to do d** lakiery ;) aczkolwiek możesz składać reklamację. Bo hybryda MUSI się trzymać min. 2 tyg ;p mi się trzyma 4 :D

spiłowała, nałożyła... znajde rachunek i lece :D dzieki :* ciekawe czy przyjmą reklamację ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #96479 28 lipca 2014, 12:26

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

spiłowała, nałożyła... znajde rachunek i lece :D dzieki :* ciekawe czy przyjmą reklamację ;)

jeśli nie, to pisz skargę do kierowniczki jej ;)

Zgłoś nadużycie #96480 28 lipca 2014, 12:26

A mialas robione badania? Mi odrazu zrobili po poronieniu.

Zgłoś nadużycie #96481 28 lipca 2014, 12:28

Konto usunięte

agulinka28 napisał(a)

A mialas robione badania? Mi odrazu zrobili po poronieniu.

nie, bo moja ginka mówi, że jest to refundowane dopiero po 3 poronieniu... na razie to tylko podejrzenia. Ale wierzę, że się uda i wszystko jednak będzie dobrze ;)

Zgłoś nadużycie #96482 28 lipca 2014, 12:29

Ja nie placicilam i mialam refundowane, wiem tylko ze te badania sa drogie

Zgłoś nadużycie #96483 28 lipca 2014, 12:30

Konto usunięte

agulinka28 napisał(a)

Ja nie placicilam i mialam refundowane, wiem tylko ze te badania sa drogie

no dokładnie, a na własną rękę mnie nie stać na nie...

Zgłoś nadużycie #96484 28 lipca 2014, 12:30

Ja teraz wierze ze mi sie uda, Tobie zycze tego samego, wiem przez co przechodzialas.

Zgłoś nadużycie #96485 28 lipca 2014, 12:32

Konto usunięte

agulinka28 napisał(a)

Ja teraz wierze ze mi sie uda, Tobie zycze tego samego, wiem przez co przechodzialas.

Uda nam się na pewno ;) Ja w to wierzę :)

Zgłoś nadużycie #96486 28 lipca 2014, 12:32

Teraz jak bylam u ginekologa dal mi duza nadzieje,ze tym razem sie uda. Mam znajomo ktora poronila 5 razy, teraz jest w ciazy i na dniach bedzie rodzic :)

Zgłoś nadużycie #96487 28 lipca 2014, 12:34

Konto usunięte

agulinka28 napisał(a)

Teraz jak bylam u ginekologa dal mi duza nadzieje,ze tym razem sie uda. Mam znajomo ktora poronila 5 razy, teraz jest w ciazy i na dniach bedzie rodzic :)

ja też znam kilka takich przypadków, więc jestem pełna nadziei ;) mam swoją panią ginekolog od ostatniej ciąży, ale 17.09 mam wizytę w klinice niepłodności i chyba u tamtego lekarza zostanę do końca jednak - zobaczymy ;)

Zgłoś nadużycie #96488 28 lipca 2014, 12:38

Ja chodze do swojego lekarza od 8 lat. Rok temu jak bylam w ciazy zmienilam lekarza na innego za namowa znajomych, ze taki swietny niby jest i to byl blad. Po dwoch wizytach wrocilam do swojego zaufanego lekarza.

Zgłoś nadużycie #96489 28 lipca 2014, 12:39

nadia1991 Fajna mama
hej wszystkim :)
Szpilka trzymam kciuki i wierzę że ten pozytywyny test nie był fałszywy :)
Kamilka może to nie @

Coś w tym cyklu nie mam weny na obserwacje ciągle zapominam o temperaturze na OF też mi się nie chce zaglądać może przynajmniej nie będę tak przeżywać jak kolejna @ przyjdzie, a wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze mój mąż cały czas wierzy że mimo tych złych wyników i tak się uda nawet nie wiedziałam że z niego taki optymista :)

Zgłoś nadużycie #96490 28 lipca 2014, 12:39

Konto usunięte

agulinka28 napisał(a)

Ja chodze do swojego lekarza od 8 lat. Rok temu jak bylam w ciazy zmienilam lekarza na innego za namowa znajomych, ze taki swietny niby jest i to byl blad. Po dwoch wizytach wrocilam do swojego zaufanego lekarza.

Ja jej ufam w pełni, ale pewniej będę się czuła u tego z kliniki ;) a prowadzisz wykres może?