Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #95751 22 lipca 2014, 8:38

Konto usunięte

nati123 napisał(a)

Ja też miałam taki ślub na 120 osób. Było cudownie mogłabym to powtórzyć :-D .Nie możliwe żeby szyjka przed okresem była wysoko. Powiem wam że mi ciężko było odróżnić gdzie jest kiedy i jaka. Natomiast w ciąży rozpoznalam aż dziw... :-D takasobieja jest szyjka wysoko? Jest twarda? I zamknięta? Wiem że miałam ci juz głowy nie męczyć ale dziewczyny zaczęły :-P właśnie gdzie Beata?

Beata ponoć nas podczytuje... napisałam jej wiadomość na priv to może się odezwie :)

Zgłoś nadużycie #95752 22 lipca 2014, 8:46

pinka Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było. Co tam słychać? Któraś zaciążyła?

Zgłoś nadużycie #95753 22 lipca 2014, 8:46

Konto usunięte

pinka napisał(a)

Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było. Co tam słychać? Któraś zaciążyła?

heeeeej! póki co cisza, anastazjaaa jako ostatnia uciekła na marcówki ;) a teraz najbliższe testowanie w czwartek ;)

Zgłoś nadużycie #95754 22 lipca 2014, 8:59

pinka Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

heeeeej! póki co cisza, anastazjaaa jako ostatnia uciekła na marcówki ;) a teraz najbliższe testowanie w czwartek ;)

O niej nie wiedziałam wiec Gratuluje bardzo mocno. To teraz pora na Beate a później Smile :-)

Zgłoś nadużycie #95755 22 lipca 2014, 9:00

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Szpilkka - jak Twoje przeczucia? :D

Na @ :-) nie wierzę w cuda :-)

czekoladowamysz napisał(a)

tłumaczą się winni ja się nie tłumaczę :) ja mówię jak jest :) moi rodzice bardzo przeżywają że ślub biorę u "ormo" jak to mówi mój tata :) im marzył się kościół biała piękna suknia IM nie mnie :) ale nie mówię nie bo ja chcę ślubu kościelnego a nie jego otoczki, wszystko przede mną :) tylko krowa zdania nie zmienia :) póki co brzydko mi w bieli ;)

Nikt nie powiedział, że biorąc ślub kościelny trzeba miec, jak to ty nazwałaś "otoczkę". Przy ślubie cywilnym też mają wesele, kamerzystów, fotografów .....

Zgłoś nadużycie #95756 22 lipca 2014, 9:02

Szpilkka Supermama

nati123 napisał(a)

Ja też miałam taki ślub na 120 osób. Było cudownie mogłabym to powtórzyć :-D .Nie możliwe żeby szyjka przed okresem była wysoko. Powiem wam że mi ciężko było odróżnić gdzie jest kiedy i jaka. Natomiast w ciąży rozpoznalam aż dziw... :-D takasobieja jest szyjka wysoko? Jest twarda? I zamknięta? Wiem że miałam ci juz głowy nie męczyć ale dziewczyny zaczęły :-P właśnie gdzie Beata?

Ja wczoraj spróbowałam zbadac szyjke to powiem ci, że ledwo, ledwo dałam radę jej dotknąc, i wydaje mi się że jest zamknięta. Ale wiesz .... ja nigdy nie badałam szyjki więc te moje "przypuszczenia" mogą byc nie trafne ;-)

Zgłoś nadużycie #95757 22 lipca 2014, 9:04

Konto usunięte
Dziewczyny, zróbcie coś, żeby mi się chciało ;p

Zgłoś nadużycie #95758 22 lipca 2014, 9:06

Szpilkka Supermama
Mi też się dzisiaj nic nie chce. Na 10 jadę na paznokcie a potem prosto do pracy na 12-20

Zgłoś nadużycie #95759 22 lipca 2014, 9:06

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Mi też się dzisiaj nic nie chce. Na 10 jadę na paznokcie a potem prosto do pracy na 12-20

pochwalisz się potem pazurkami? :D

ja po pracy jadę z mężuchem do księdza o ile zdążymy ;p

Zgłoś nadużycie #95760 22 lipca 2014, 9:07

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

Na @ :-) nie wierzę w cuda :-)

Nikt nie powiedział, że biorąc ślub kościelny trzeba miec, jak to ty nazwałaś "otoczkę". Przy ślubie cywilnym też mają wesele, kamerzystów, fotografów .....

nie rozumiesz mnie zupełnie albo jesteś jakaś złośliwa

Zgłoś nadużycie #95761 22 lipca 2014, 9:13

Szpilkka Supermama

nie rozumiesz mnie zupełnie albo jesteś jakaś złośliwa

Nie jestem złośliwa. Napisałaś, że nie chcesz otoczki związanej ze ślubem kościelnym ... na co ci odpowiedziałam, że ślub kościelny wcale nie wiąze się z tą całą otoczką. Też można powiedziec sobie przysięgę bez gości i w zwykłej sukience.

Zgłoś nadużycie #95762 22 lipca 2014, 9:14

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

pochwalisz się potem pazurkami? :D

ja po pracy jadę z mężuchem do księdza o ile zdążymy ;p

Chyba dopiero jutro.... ale wiesz, ja robie zwykłe manicure i krótkie .... nie chce żeby mi przeszkadzały . :-)

Zgłoś nadużycie #95763 22 lipca 2014, 9:14

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Nie jestem złośliwa. Napisałaś, że nie chcesz otoczki związanej ze ślubem kościelnym ... na co ci odpowiedziałam, że ślub kościelny wcale nie wiąze się z tą całą otoczką. Też można powiedziec sobie przysięgę bez gości i w zwykłej sukience.

tak jak ja to zrobię :D

Zgłoś nadużycie #95764 22 lipca 2014, 9:20

Szpilkka napisał(a)

Odnoszę inne wrażenie, sama będę miała "otoczkę" piszę o weselu małym ale weselu, fotografie, toczku wszystko jak się należy no wyobraź sobie obrączki też będę miała ze złota a nie z muszelek. Ślub kościelny ma swoją otoczkę ma i już, wesele jest po ślubie i tego nic nie zmienia. Otoczką można nazwać już samą kieckę z którą później miliony kobiet mają same problemy, często gęsto nie opłaca się wypożyczyć więc kupuje się swoją, ale nie ważne. Ja marzę sobie po ciuchu o ślubie kościelnym dwoje świadków, piękna ceremonia, jestem z tych co mają zmienione podejście do ks. nie będę się o tym rozpisywać. Szanuje Twoje podejście Twój ślub nie neguje nie zazdroszczę, wierzę że było pięknie, Ty też uwierz że cywil może dać to samo piękne odczucie.

Zgłoś nadużycie #95765 22 lipca 2014, 9:32

paola Fajna mama

Odnoszę inne wrażenie, sama będę miała "otoczkę" piszę o weselu małym ale weselu, fotografie, toczku wszystko jak się należy no wyobraź sobie obrączki też będę miała ze złota a nie z muszelek. Ślub kościelny ma swoją otoczkę ma i już, wesele jest po ślubie i tego nic nie zmienia. Otoczką można nazwać już samą kieckę z którą później miliony kobiet mają same problemy, często gęsto nie opłaca się wypożyczyć więc kupuje się swoją, ale nie ważne. Ja marzę sobie po ciuchu o ślubie kościelnym dwoje świadków, piękna ceremonia, jestem z tych co mają zmienione podejście do ks. nie będę się o tym rozpisywać. Szanuje Twoje podejście Twój ślub nie neguje nie zazdroszczę, wierzę że było pięknie, Ty też uwierz że cywil może dać to samo piękne odczucie.

Pojechałaś z tymi muszelkami. Chyba rzeczywiście nie zrozumiałaś Szpilkki ale trudno twoja sprawa.
Ja mam białą suknię - leży w szafie i nie mam zamiaru jej sprzedawać - jest moja i szkoda mi jej sprzedawać - za kilka lat pokażę dzieciom - jak nie swoim to bratanicom.

Zgłoś nadużycie #95766 22 lipca 2014, 9:33

Konto usunięte

paola napisał(a)

Pojechałaś z tymi muszelkami. Chyba rzeczywiście nie zrozumiałaś Szpilkki ale trudno twoja sprawa.
Ja mam białą suknię - leży w szafie i nie mam zamiaru jej sprzedawać - jest moja i szkoda mi jej sprzedawać - za kilka lat pokażę dzieciom - jak nie swoim to bratanicom.

ja muszę ją dać do przerobienia... :/ bo się niestety nie zmieszczę tak o ....

Zgłoś nadużycie #95767 22 lipca 2014, 9:35

paola Fajna mama
Kurka wodna miałam jechać do ginki dziś i sie okazało że do 27 ma urlop

Zgłoś nadużycie #95768 22 lipca 2014, 9:37

Konto usunięte

paola napisał(a)

Kurka wodna miałam jechać do ginki dziś i sie okazało że do 27 ma urlop

uuuu niefajnie... :/

Zgłoś nadużycie #95769 22 lipca 2014, 9:38

paola napisał(a)

nie nie nie nie pojechałam oj uwierz mi sama poczułam jakbym brała "GORSZY ŚLUB"

Zgłoś nadużycie #95770 22 lipca 2014, 9:39

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

uuuu niefajnie... :/

no niefajnie bo się już nastawiłam. Dobrze, że chociaż przyjaciółka napisała mi ze ma ginka urlop bo tak 50 km w plecy miałabym