Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #95731 22 lipca 2014, 8:16

Szpilkka Supermama

czekoladowamysz napisał(a)

nie każda marzy o białej sukni :) przygotowuję się właśnie do ślubu cywilnego mam piękną granatową sukienkę którą ubiorę jeszcze kiedyś chętnie :) kościelny weźmiemy podczas chrztu naszego dziecka :) taka wspólna uroczystość i wiesz co wesele też mam takie jakie mieć chciałam :) na 20 osób bo nie mam większej rodziny a statystów zapraszać nie będę :)

Dobra "prawie" każda..... Dla ciebie wymarzony ślub to cywilny z małym przyjęciem i sukienką na każdą okazję, dla kogoś innego cywilny z białą suknią, a dla mnie kościelny z białą suknią, fotografem, kamerzystą i skromnym przyjęciem na 70 osób (sama najbliższa rodzina, dlatego piszę "skromnym" ) Każdy ma prawo wyboru.

Zgłoś nadużycie #95732 22 lipca 2014, 8:17

czekoladowamysz Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

haha :D o Boże! ja też niedługo będę ślubować o.0 śmieszy mnie to ;p

jak to ?? ??

Zgłoś nadużycie #95733 22 lipca 2014, 8:17

kamilka Fajna mama
dzień doberek wszystkim
ja w doskonałym humorze bo of wyznaczył mi owu w końcu...

Zgłoś nadużycie #95734 22 lipca 2014, 8:18

kamilka Fajna mama
matylku przepisz mi testowanie na 29.07. bo ten cykl będzie standardowy czyli 31-dniowy... a wcześniej podawałam testowanie wg ostatniego cyklu a był jakis krótki...

Zgłoś nadużycie #95735 22 lipca 2014, 8:18

Konto usunięte

jak to ?? ??

haha :D no muszę wziąć kościelny w niedalekim czasie (w ciągu najbliższych 3 m-cy), bo zostałam poproszona na matkę chrzestną :)

Zgłoś nadużycie #95736 22 lipca 2014, 8:20

Edka82 Fajna mama
Cześć laski, mało mam dla Was czasu, pakowanie, teściowa :) Nadrobiłam :) wczoraj nie byłam u fryzjera, bo jakaś rura pękła, jutro ide, dziś pazurki. Słuchajcie teściowa, ma dla nas 1000 zł na badania czy inseminację, chciała już nam dać, ale jej powiedziałam z J ze w sierpniu na koniec dopiero, teraz luzujemy. Mam pytanie mamy powtórzyć badania nasienia, powinniśmy to zrobić w tym samym miejscu co wcześniej, by móc porównać te same parametry, czy gdzieś indziej? Jak wyjda znów kiepsko to iść od razu do kliniki leczenia niepłodności? Czy może najpierw do jakiegoś androloga tak bez kliniki, w klinice to by nas razem od razu ogarnęli?

Zgłoś nadużycie #95737 22 lipca 2014, 8:21

paola Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Dobra "prawie" każda..... Dla ciebie wymarzony ślub to cywilny z małym przyjęciem i sukienką na każdą okazję, dla kogoś innego cywilny z białą suknią, a dla mnie kościelny z białą suknią, fotografem, kamerzystą i skromnym przyjęciem na 70 osób (sama najbliższa rodzina, dlatego piszę "skromnym" ) Każdy ma prawo wyboru.

Szpilkka ja miałam takie marzenia jak ty - biała suknia, kościół,kamera, goście i się spełniły - miałam to co chciałam

Zgłoś nadużycie #95738 22 lipca 2014, 8:22

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Cześć laski, mało mam dla Was czasu, pakowanie, teściowa :) Nadrobiłam :) wczoraj nie byłam u fryzjera, bo jakaś rura pękła, jutro ide, dziś pazurki. Słuchajcie teściowa, ma dla nas 1000 zł na badania czy inseminację, chciała już nam dać, ale jej powiedziałam z J ze w sierpniu na koniec dopiero, teraz luzujemy. Mam pytanie mamy powtórzyć badania nasienia, powinniśmy to zrobić w tym samym miejscu co wcześniej, by móc porównać te same parametry, czy gdzieś indziej? Jak wyjda znów kiepsko to iść od razu do kliniki leczenia niepłodności? Czy może najpierw do jakiegoś androloga tak bez kliniki, w klinice to by nas razem od razu ogarnęli?

Proponuję powtórzyć w tym samym miejscu, żebyście mieli porównanie z jednego miejsca. I na waszym miejscu bym nie zwlekała, tylko szła właśnie do kliniki niepłodności...

Zgłoś nadużycie #95739 22 lipca 2014, 8:22

Konto usunięte

paola napisał(a)

Szpilkka ja miałam takie marzenia jak ty - biała suknia, kościół,kamera, goście i się spełniły - miałam to co chciałam

ja marzyłam o białej sukni, welonie, dużym weselu, pięknym aucie... i tak było ;) oprócz dużego wesela, bo było około 30 osób. Ale było tak jak chciałam :) marzenia się spełniają :)

Zgłoś nadużycie #95740 22 lipca 2014, 8:23

Szpilkka napisał(a)

nie zamierzam zaśmiecać później fb i prosić się znajomych aby udostępnili zdjęcia mojej kiecki którą założyłam raz a teraz chce ją pilnie sprzedać, dlatego mam sukienkę którą jeszcze kiedyś gdzieś założę choćbym miała ją wkładać do wigilii każdego roku. Fotografa mam, w bieli mi brzydko idę w granacie :) wesele mam, z przyczyn czysto religijnych nie biorę ślubu kościelnego mój facet nie chodzi do kościoła ma wszystkie sakramenty i powiedział mi że nie robi mu to różnicy jak tak bardzo chce to on się "zmusi" chodzić na nauki, nie będę go "zmuszać" chce go uszczęśliwiać oboje chcemy być małżeństwem, jest przed 30 może koło 30-stki właśnie sam dojdzie do tego że ślub kościelny ma inna rangę przeżycia duchowego :) a jak nie ?? ?? to i tak będę najszczęśliwszą czekoladowąmyszą na świecie :)

Zgłoś nadużycie #95741 22 lipca 2014, 8:24

Szpilkka Supermama

paola napisał(a)

Dokładnie. Każdy człowiek ma prawo wyboru. ;-)

Zgłoś nadużycie #95742 22 lipca 2014, 8:25

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ja marzyłam o białej sukni, welonie, dużym weselu, pięknym aucie... i tak było ;) oprócz dużego wesela, bo było około 30 osób. Ale było tak jak chciałam :) marzenia się spełniają :)

Właśnie marzenia się spełniają - oby nam się wszystkie spełniły.

Zgłoś nadużycie #95743 22 lipca 2014, 8:25

Konto usunięte

nie zamierzam zaśmiecać później fb i prosić się znajomych aby udostępnili zdjęcia mojej kiecki którą założyłam raz a teraz chce ją pilnie sprzedać, dlatego mam sukienkę którą jeszcze kiedyś gdzieś założę choćbym miała ją wkładać do wigilii każdego roku. Fotografa mam, w bieli mi brzydko idę w granacie :) wesele mam, z przyczyn czysto religijnych nie biorę ślubu kościelnego mój facet nie chodzi do kościoła ma wszystkie sakramenty i powiedział mi że nie robi mu to różnicy jak tak bardzo chce to on się "zmusi" chodzić na nauki, nie będę go "zmuszać" chce go uszczęśliwiać oboje chcemy być małżeństwem, jest przed 30 może koło 30-stki właśnie sam dojdzie do tego że ślub kościelny ma inna rangę przeżycia duchowego :) a jak nie ?? ?? to i tak będę najszczęśliwszą czekoladowąmyszą na świecie :)

hahaha :D piękne ostatnie zdanie :)

wiecie... u nas było tak, że my chcieliśmy wziąć ten ślub bardzo szybko... ja wiem - gdybyśmy chcieli to mogłam od razu z kościelnym... tylko może podświadomie "zostawiłam" ten ślub dla moich rodziców, bo dzięki temu będą mogli i oni uczestniczyć chociaż w takim ślubie, a dla nich jest on bardzo ważny...

Zgłoś nadużycie #95744 22 lipca 2014, 8:27

Szpilkka Supermama

Wasze poglądy - Wasz wybór. Ja nikogo nie linczuje za to w co wierzy i czy chodzi do kościoła czy nie, nie musisz się tłumaczyć :-)

Zgłoś nadużycie #95745 22 lipca 2014, 8:29

Konto usunięte
dzisiaj mnie tak boli prawy jajnik - jak nigdy! :( normalnie w pół zgięta chodzę... :/

Zgłoś nadużycie #95746 22 lipca 2014, 8:30

Konto usunięte
Szpilkka - jak Twoje przeczucia? :D

Zgłoś nadużycie #95747 22 lipca 2014, 8:30

Szpilkka napisał(a)

Wasze poglądy - Wasz wybór. Ja nikogo nie linczuje za to w co wierzy i czy chodzi do kościoła czy nie, nie musisz się tłumaczyć :-)

tłumaczą się winni ja się nie tłumaczę :) ja mówię jak jest :) moi rodzice bardzo przeżywają że ślub biorę u "ormo" jak to mówi mój tata :) im marzył się kościół biała piękna suknia IM nie mnie :) ale nie mówię nie bo ja chcę ślubu kościelnego a nie jego otoczki, wszystko przede mną :) tylko krowa zdania nie zmienia :) póki co brzydko mi w bieli ;)

Zgłoś nadużycie #95748 22 lipca 2014, 8:32

motyl1909 napisał(a)

dzisiaj mnie tak boli prawy jajnik - jak nigdy! :( normalnie w pół zgięta chodzę... :/

biednaś Ty :(

Zgłoś nadużycie #95749 22 lipca 2014, 8:36

Konto usunięte
no to na marcówki ma szansę pójść tylko smile.... reszta z nas idzie na kwietniówki a maslanka na majówki ;p

Zgłoś nadużycie #95750 22 lipca 2014, 8:37

nati123 Fajna mama
Ja też miałam taki ślub na 120 osób. Było cudownie mogłabym to powtórzyć :-D .Nie możliwe żeby szyjka przed okresem była wysoko. Powiem wam że mi ciężko było odróżnić gdzie jest kiedy i jaka. Natomiast w ciąży rozpoznalam aż dziw... :-D takasobieja jest szyjka wysoko? Jest twarda? I zamknięta? Wiem że miałam ci juz głowy nie męczyć ale dziewczyny zaczęły :-P właśnie gdzie Beata?