Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #95591 21 lipca 2014, 12:01

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

ujemna ;)

:( ((((((((((( niemożliwe :( (((((((((((((((((((((((((((

Zgłoś nadużycie #95592 21 lipca 2014, 12:04

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

haha, a co? miałaś się załamać i płakać? głowa do góry ! :) ja tez jakiś taki optymizm dzisiaj mam w sobie :D

ostatnio byłam zdołowana czas na pozytywne myślenie ile można się załamywać :)

Zgłoś nadużycie #95593 21 lipca 2014, 12:04

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

:( ((((((((((( niemożliwe :( (((((((((((((((((((((((((((

jednak możliwe... tez w sumie wydaje mi się niemożliwe..

Zgłoś nadużycie #95594 21 lipca 2014, 12:04

KiedysMusiSieUdac Supermama
dzięki Motyl za miłe przyjęcie :) :* to prawda mała rośnie jak na drożdżach a jak piszczy krzyczy he he można ogłuchnąć :P

Nadia u nas nie było konkretnego powodu M robiła badanie nasienia i wszystko było na granicy normy więc średnio dobrze ale też nie źle ja robiłam wszystkie podstawowe badania plus na hormony i wszystko było ok zaszłam w pierwszą ciążę ale miałam zabieg a w kolejną zaszłam w 5 cyklu bo 3 cykle musiałam odczekać po zabiegu w 4 się nie udało dopiero w piątym :) a tak jak niektóre z was byłam zrezygnowana i traciłam już nadzieję że kiedyś się uda ale tak jak mój nick Kiedyś Musi Się Udać ! :)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #95595 21 lipca 2014, 12:07

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

ale pamiętaj - hakunie wyszła beta negatywna, a potem wróciła z wakacji a tu mega pozytyw :P

Zgłoś nadużycie #95596 21 lipca 2014, 12:07

nadia1991 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

ja nie wierzę ty musisz być w ciąży !

Zgłoś nadużycie #95597 21 lipca 2014, 12:08

Konto usunięte

KiedysMusiSieUdac napisał(a)

dzięki Motyl za miłe przyjęcie :) :* to prawda mała rośnie jak na drożdżach a jak piszczy krzyczy he he można ogłuchnąć :P

Nadia u nas nie było konkretnego powodu M robiła badanie nasienia i wszystko było na granicy normy więc średnio dobrze ale też nie źle ja robiłam wszystkie podstawowe badania plus na hormony i wszystko było ok zaszłam w pierwszą ciążę ale miałam zabieg a w kolejną zaszłam w 5 cyklu bo 3 cykle musiałam odczekać po zabiegu w 4 się nie udało dopiero w piątym :) a tak jak niektóre z was byłam zrezygnowana i traciłam już nadzieję że kiedyś się uda ale tak jak mój nick Kiedyś Musi Się Udać ! :)

buuu KMSU, a u nas nadal nic :(

Zgłoś nadużycie #95598 21 lipca 2014, 12:09

KiedysMusiSieUdac Supermama
takasobieja nie możliwe pewnie miałaś
później owulację niż przypuszczasz i za tydzień będą dwie grube krechy na teście i pozytywna beta :)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #95599 21 lipca 2014, 12:11

maslanka Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Kurde no...takasobieja może jeszcze nic straconego, zobaczymy jak jutro tempka, trzymam kciuki cały czas .

Zgłoś nadużycie #95600 21 lipca 2014, 12:11

Maaagda Supermama
ALe mam nerwy!!!!! Słuchajcie byłam w poniedziałek tamten na cytologii prywatnie i pytam za ile wyniki - dobra będą w piątek, dzwonie w piątek, doktorek mi powiedział ,że na poniedziałek 100% będą i mam dzwonić około 12. Ok to dzwoniłam do niego przed chwilą, a on do mnie że ma dużo pracy w szpitalu i może będą na środę, a może na późniejszy termin. Rozłączyłam się i dzwonie do przychodni gdzie robiłam tą cytologię, bo on przychodzi do tej przychodni gościnnie . I mówię, że mam umówioną wizytę w klinice i co mam im powiedzieć, że lekarz nie ma czasu mojej cytologii zrobić? I babeczka mówi do mnie, że już do niego dzwoni.
Przed chwilą odbieram telefon od niej i co najciekawsze powiedział ten doktorek jej , że ma moje wyniki już haha Ale mam zadzwonić do niego dopiero około 15 bo przyjmuje prywatnie.
To sobie myślę, o ty chu***uju takie wała jak Ci odpuszcze. Do mnie mówi, że nie zdążył zrobić mojej cytologii, a do recepcjonistki , że wyniki już są haha!!
Kit z tym, chodzi mi głównie o tego polipa co mi się zrobił w szyjce, żeby zobaczyć tą cytologię, bo jeżeli to coś poważnego to trzeba działać szybko.

Zgłoś nadużycie #95601 21 lipca 2014, 12:14

maslanka Fajna mama

Maaagda napisał(a)

ALe mam nerwy!!!!! Słuchajcie byłam w poniedziałek tamten na cytologii prywatnie i pytam za ile wyniki - dobra będą w piątek, dzwonie w piątek, doktorek mi powiedział ,że na poniedziałek 100% będą i mam dzwonić około 12. Ok to dzwoniłam do niego przed chwilą, a on do mnie że ma dużo pracy w szpitalu i może będą na środę, a może na późniejszy termin. Rozłączyłam się i dzwonie do przychodni gdzie robiłam tą cytologię, bo on przychodzi do tej przychodni gościnnie . I mówię, że mam umówioną wizytę w klinice i co mam im powiedzieć, że lekarz nie ma czasu mojej cytologii zrobić? I babeczka mówi do mnie, że już do niego dzwoni.
Przed chwilą odbieram telefon od niej i co najciekawsze powiedział ten doktorek jej , że ma moje wyniki już haha Ale mam zadzwonić do niego dopiero około 15 bo przyjmuje prywatnie.
To sobie myślę, o ty chu***uju takie wała jak Ci odpuszcze. Do mnie mówi, że nie zdążył zrobić mojej cytologii, a do recepcjonistki , że wyniki już są haha!!
Kit z tym, chodzi mi głównie o tego polipa co mi się zrobił w szyjce, żeby zobaczyć tą cytologię, bo jeżeli to coś poważnego to trzeba działać szybko.

to już więcej do niego nie chodź, stary naciagacz jakiś ;/

Zgłoś nadużycie #95602 21 lipca 2014, 12:17

Konto usunięte

Maaagda napisał(a)

ech, takich lekarzy trzeba omijać szerokim łukiem :/

Zgłoś nadużycie #95603 21 lipca 2014, 12:18

nadia1991 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

co za idiota po prostu brak słów :/

Zgłoś nadużycie #95604 21 lipca 2014, 12:19

maslanka Fajna mama
Kurde, tak myśle, ze muszę mojego K zmobilizować i wysłać go na jakieś badania podstawowe, tylko nie mam pojęcia od czego zacząć? Jestem w tym kompletnie zielona ;/ czy moglybyscie mi powiedziec co powinnam zrobić najpierw ?

Zgłoś nadużycie #95605 21 lipca 2014, 12:23

Maaagda Supermama
My mojemu mężowi robiliśmy prolaktynę, FT4, TSH, przeciwciała przeciwplemnikowe, LH, estriadol, testosteron, DHEA's -> skierowanie od androloga na te badania dostał.
Jeżeli z tsh będzie coś nie tak to jeszcze > anty TG i anty TPO

Zgłoś nadużycie #95606 21 lipca 2014, 12:25

oleska83 Supermama
Szpilka kochana u Ciebie II kreski będą jak nic ;) piekny wykres
Wczoraj do Ciebie nie nalezy. Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje...

Zgłoś nadużycie #95607 21 lipca 2014, 12:32

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

Kurde, tak myśle, ze muszę mojego K zmobilizować i wysłać go na jakieś badania podstawowe, tylko nie mam pojęcia od czego zacząć? Jestem w tym kompletnie zielona ;/ czy moglybyscie mi powiedziec co powinnam zrobić najpierw ?

zrób morfologię i mocz, a potem bad nasienia :)

Zgłoś nadużycie #95608 21 lipca 2014, 12:37

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

zrób morfologię i mocz, a potem bad nasienia :)

Motyl dobrze ze przypomniałas musimy zrobić ogólne badania z meżem a potem zobaczymy

Zgłoś nadużycie #95609 21 lipca 2014, 12:42

Konto usunięte

paola napisał(a)

Motyl dobrze ze przypomniałas musimy zrobić ogólne badania z meżem a potem zobaczymy

ja mojego w sierpniu wyślę kompleksowo, co by mi się przed urlopem za mocno nie stresował ;)

Zgłoś nadużycie #95610 21 lipca 2014, 12:47

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ja mojego w sierpniu wyślę kompleksowo, co by mi się przed urlopem za mocno nie stresował ;)

lepiej niech się teraz wyluzuje to i wyniki dobre wyjdą :)