Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #95411 19 lipca 2014, 8:17

anafreud Fajna mama
hej hej! witam i ja.... w bólach, mękach, z przygodami i nerwami ale udało się mojemu M skończyć auto, więc wraca dziś z pracy, pakuje się i jedziemy!!!!! ja muszę jeszcze tylko rachunki popłacić, kuchnie i łazienkę ogarnąć, no i swoje nogi, dopakować kilka rzeczy i będę gotowa :)

julitav1 napisał(a)

Hej kochane ja nadal na wczasach nir odzywalam sie bo mialam  problemy... juz wam opowiadam.  Opowiadalalam wam ze tak sie zle czulam po kawie strasznir źle. .. to czulam sie tak do dnia wyjazdu tylko zr doszly straszne poeczenia w klatce piersiowej. No nic dzien wyjazdu niedziela wsiadam do pociągu jade jade z bolu juz nir moglam wytrzymac mdlalam nie kontaktowalam konduktor zatrzymal.pociag w Łowiczu zadzwonil po pogotowie. No dobra przyjechali zabrali mnie do szpitala dwa razy EKG wszystlo w porządku. .. dali mi ketonal od bolu i hydrokzyzyne na uspokojenie po 30 min puscili... godzina 2 w nocy ciemno obce.miasto pytamy sie o pociag do Trójmiasta nic nie ma. Musielismy sie cofnac do warszawy na pociag czekalismy 2.godziny. z waszawy pociag do wladyslawowa 6:05 dokechalismy na 13:30 bol ustal ale tylko na chwile dojechalalam i wieczorem znow mnie zlapalo ale to tak ze juz bylo gorzej. Szpitala tu jie ma w Pucku 10 km stad.pojechalismy lekarz mnie doklanie.zbadal ZROBIL EKG wszystlo ok stwierdzil zapalenie blony sluzowej zoladka podali mi kroplowke i zastrzyk. Stuchajcie na drugi dzien reka odjal. Dostalam 4 leki biore caly czas. Dieta oczywiscie duzo wody.... dziewczyny tyle strachu sie najadlam ze normalnie myslal ze zejde z tego swiata...
I opowiadajcie co u was ktora zaciazyzla czy sie cos.zmienilo bo ka was nie.nadrobie...
Pozdrawiam z upalnego i slonecznego Władysławowa:-*

o matko! wakacje z przygodami!!! dobrze że tak się skończyło a nie na czymś poważniejszym,!! odpoczywajcie sobie i bawcie się dobrze - jak pogoda ??

LENKA kurde bo to tak jest, im bardziej się odwleka tym bardziej się nie chce... :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #95412 19 lipca 2014, 8:21

truskaffka Gotowa na wszystko
Dzien dobry
Hakuna gratulacje! Nalezalo Ci sie :)
Lenka ty sie pakuj a nie sprzataj ;)
Julita to straszne. Ja juz bym u siebie zawal zdiagnozosala, dobrze ze juz wszystko dobrze

Ja jem sniadanie i lece na rower!

Dziewczyny co moze byc przyczyna skrocenia okresu? Zawsze trwal 6 dni i pierwsze 4 to bylo mocne krwawienie. @ wtym miesiacu trwala 2 dni z czego troszke cos polecialo i cisza :(
W zeszlym miesiacu chyba 3 dni byly ale lecialo w miare normalnie. Mam nadzieje, ze to nie menopauza :(

Zgłoś nadużycie #95413 19 lipca 2014, 8:30

Edka82 Fajna mama
Hejka, @ przyszła... :/

Zgłoś nadużycie #95414 19 lipca 2014, 8:31

Lenka87 Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Dzien dobry
Julita to straszne. Ja juz bym u siebie zawal zdiagnozosala, dobrze ze juz wszystko dobrze

Dziewczyny co moze byc przyczyna skrocenia okresu? Zawsze trwal 6 dni i pierwsze 4 to bylo mocne krwawienie. @ wtym miesiacu trwala 2 dni z czego troszke cos polecialo i cisza :(
W zeszlym miesiacu chyba 3 dni byly ale lecialo w miare normalnie. Mam nadzieje, ze to nie menopauza :(

Niestety muszę posprzątać. Przez te 4 lata, jak tu mieszkamy, nazbierało się tyle "śmieci" że szok. Skoro się wyprowadzamy, to trzeba zostawić po sobie porządek
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #95415 19 lipca 2014, 8:36

Edka82 Fajna mama
Motyl następne testowanie 16.08 :)

Zgłoś nadużycie #95416 19 lipca 2014, 8:46

Edka82 Fajna mama
To cykl urlopowy, trwać będzie tyle co urlop :) Do pracy wracam 18.08, może się uda i już nie będę musiała :P ;)

Zgłoś nadużycie #95417 19 lipca 2014, 8:51

hakuna.matata Supermama
Dzień dobry :)
Lenka - starzejesz się bo boisz się horrorów? Ja od kilku lat już zadnego nie oglądałam, bo na sama myśl mam ciarki :D
Edka, miłego wypoczynku :)
Maślanka, nie wstawie fotek z usg, bo jest bardzo niewyraźne a poza tym ja jestem niecywilizowana i nie mam ani aparatu ani normalnego telefonu ;) Syn mi zepsuł i używam teraz jakiegoś przedpotopowego ;)
Takasobieja - chyba każda miewa chwilę słabości, ale czasem trzeba upaść na dno żeby się wybić mocno do góry ;)
Julita! Musiałaś się strachu najeść! A kiedy teraz testujesz? Nie chcę nic mówić ale jak nie wiedziałam, że jestem w pierwszej ciąży to lekarz też mnie leczył na zapalenie śluzówki żołądka ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #95418 19 lipca 2014, 8:52

Edka82 Fajna mama
Skończyłam 3 cyklową kurację ziołami, nie wiem czy do nich wrócę, zależy od wyników nasienia, robić będziemy na koniec sierpnia. Mam jeszcze siemię ale jak mi się skończy to nie kupuję, też zrobię sobie przerwę. Co do tempki to kilka razy będę musiała zignorować przez sunrise :D Więc bardzo wyluzowany ten cykl, na testy owu też sikać nie będę, nawet nie kupowałam :) Teraz szykujemy się nad wodę :*

Zgłoś nadużycie #95419 19 lipca 2014, 8:55

Lenka87 Fajna mama
Hakuna, ja od dziecka uwielbiam horrory :) Pierwszy jaki w życiu obejrzałam, to był Koszmar z ulicy Wiązów, w 1 klasie podstawówki :)

Zgłoś nadużycie #95420 19 lipca 2014, 9:19

hakuna.matata Supermama
Lenka, ja przestałam oglądać po trzeciej części Paranormal Activity - dla mnie to najstraszniejszy film. A do tej pory boję się zamknąć oczy pod prysznicem, że jak je otworze to zobaczę starą babę z RECa ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #95421 19 lipca 2014, 9:21

takasobieja Fajna mama
hej, u mnie tempka w górze, no ale test negatyw. Siknęłam bo po pracy ide na imprezę pożegnalną kumpla, wraca do stanów... i przyleci za jakies 5 lat... :(

Zgłoś nadużycie #95422 19 lipca 2014, 9:23

anafreud Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Dzien dobry

wiesz co TAKASOBIEJA pisała mi kiedyś, że skąpe i małe okresy mogą oznaczac niski poziom progesteronu

Edka82 napisał(a)

Skończyłam 3 cyklową kurację ziołami, nie wiem czy do nich wrócę, zależy od wyników nasienia, robić będziemy na koniec sierpnia. Mam jeszcze siemię ale jak mi się skończy to nie kupuję, też zrobię sobie przerwę. Co do tempki to kilka razy będę musiała zignorować przez sunrise :D Więc bardzo wyluzowany ten cykl, na testy owu też sikać nie będę, nawet nie kupowałam :) Teraz szykujemy się nad wodę :*

miłego dnia!!
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #95423 19 lipca 2014, 9:27

Lenka87 Fajna mama
Hakuna, oglądałam wszystkie części i wcale nie jest takie straszne :)
Mała przerwa w sprzątaniu :) Dziecko wołało na dwór. Myślę, że jeszcze godzinka i będzie zrobione :)

Zgłoś nadużycie #95424 19 lipca 2014, 9:28

takasobieja Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Lenka, ja przestałam oglądać po trzeciej części Paranormal Activity - dla mnie to najstraszniejszy film. A do tej pory boję się zamknąć oczy pod prysznicem, że jak je otworze to zobaczę starą babę z RECa ;)

co do paranormal... oglądałam wszystkie częsci :D mój mąż na jednej w kinie krzyczal jak opętany, a na innej w domu, jego siostra po cichu od tyłu podeszła u go przestraszyła to wstał z trzymając fotel za podłokietniki, i się z nim uniósł haha...

Zgłoś nadużycie #95425 19 lipca 2014, 9:31

Lenka87 Fajna mama
A jeszcze co do horrorów, to tylko ten Koszmar mnie przeraża, ale uwielbiam te filmy. Zawsze później boję się zasnąć, bo mam wrażenie, że ze ściany nad moim łóżkiem wylezie Fredi Kruger

Zgłoś nadużycie #95426 19 lipca 2014, 9:32

takasobieja Fajna mama
julita dobrze, że wszystko dobrze się skończyło!
Ja też miałam kiedyś zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy :) )) straszne zgagi i wymioty eh

Zgłoś nadużycie #95427 19 lipca 2014, 10:20

Lenka87 Fajna mama
Uff.... skończyłam :) Jeszcze tylko powynosić śmieci :)

Zgłoś nadużycie #95428 19 lipca 2014, 11:12

Konto usunięte
Heeeeej ! ale jaja, wczoraj wieczorem pojechaliśmy do koleżanki mojej z LO na ogród no i dojechał mój ukochany kolega którego nie widziałam już z rok i tak posiedzieliśmy przy winku, że wróćiliśmy do domku po północy ;p no i rano nie wstaliśmy nad wodę, tylko zaraz się ogarniemy i jedziemy na działkę teściów się poopalać, a potem robimy grilla u nich na podwórku póki ich nie ma :D

hakuna - moje gratulacje! :)
Edka - przykro mi, ale może na urlopie wyluzujecie i się uda tym razem :)

Zgłoś nadużycie #95429 19 lipca 2014, 11:16

Konto usunięte
Takasobieja, maslanka - cała nadzieja w Was w poniedziałek :) musicie pochwalić się nam II :) nie ma innej opcji ;)

Zgłoś nadużycie #95430 19 lipca 2014, 11:48

Maaagda Supermama
My dzisiaj z M generalne sprzątanko, ale przy takim upale to się nie da!! W ciągu godziny sprzątania M już dwa razy w basenie wylądował i weź tu sprzątaj z chłopem!! hehe