Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #95391 18 lipca 2014, 18:46

takasobieja Fajna mama

Edka82 napisał(a)

a co z budową, ile Wam wyszło dobrych?

Cytologie juz przed zabiegiem mielismy bardzo dobra, a dzis lekarz powiedzial ze super, ilosc ejakulatu nam sie zwieksayla o 100%, bylo niecale 2ml a wczoraj 4 :D

Zgłoś nadużycie #95392 18 lipca 2014, 18:48

Maaagda Supermama

takasobieja napisał(a)

Cytologie juz przed zabiegiem mielismy bardzo dobra, a dzis lekarz powiedzial ze super, ilosc ejakulatu nam sie zwieksayla o 100%, bylo niecale 2ml a wczoraj 4 :D

Czekamy 3dni na dwie krechy :D

Zgłoś nadużycie #95393 18 lipca 2014, 19:12

takasobieja Fajna mama
Czuje sie normalnie jak na okres, tempka jutro spadnie... co prawda to moj najladniejszy wykres, ale czuje ze bedzie @.

Zgłoś nadużycie #95394 18 lipca 2014, 19:15

Maaagda Supermama
Nigdy nic nie wiadomo! Powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #95395 18 lipca 2014, 19:48

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Czuje sie normalnie jak na okres, tempka jutro spadnie... co prawda to moj najladniejszy wykres, ale czuje ze bedzie @.

właśnie oglądałam Twoje poprzednie wykresy i miałam Ci pisać, że żaden nie był tak ładny ;)

Zgłoś nadużycie #95396 18 lipca 2014, 20:04

maslanka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

hej wszystkim. Dzisiaj miałam taaaką mega ochotę na ogórka kiszonego, że musiałam sobie w pracy kupic  i z marszu zjadłam trzy. Pomimo tego, że w domu mam pół piwnicy ogórków kiszonych .....

Za mało witaminy C w organizmie ;)

Zgłoś nadużycie #95397 18 lipca 2014, 20:06

maslanka Fajna mama
Takasobie też przegladalam wcześniej Twoje wykresy i ten się wyróżnia :)

Zgłoś nadużycie #95398 18 lipca 2014, 20:12

hakuna.matata Supermama
Hej Kochane :*
U mnie po 2 tygodniach nerwów, dziś na usg pokazał się śliczny zarodek z bijącym serduszkiem, wiek ciąży 8 tygodni i 2 dni, z terminem na 20 lutego :) Wg mnie ciąża jest młodsza, ale i tak nie mam zamiaru zbyt mocno sugerować się terminem ;) Dzięki za kciuki :*
Chociaż niby jestem Lutową mamą to Marcówek nie opuszczam, bo może jednak urodzę na wiosnę - jeszcze się zastanowię ;) Poza tym czekam na Was w Marcóweczkach - wpadajcie - jest bardzo sympatycznie ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #95399 18 lipca 2014, 20:27

maslanka Fajna mama
Hakunka bardzo się cieszę :D nie moglo być inaczej :) rosnijcie zdrowo :* w ciągu najbliższych 3 dni mamy aż 4 testujace, i myslę że trzy przejdą na marcowki :)

Zgłoś nadużycie #95400 18 lipca 2014, 20:43

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Hakunka bardzo się cieszę :D nie moglo być inaczej :) rosnijcie zdrowo :* w ciągu najbliższych 3 dni mamy aż 4 testujace, i myslę że trzy przejdą na marcowki :)

Ale kumulacja! :D Maślanka czekam na Ciebie! Kogo ze sobą zabierasz? Kto jeszcze testuje?

Zgłoś nadużycie #95401 18 lipca 2014, 21:34

anafreud Fajna mama
HAKUNKA wow!! super!!! ciesze sie strasznie!! wiedzialam, że bedzie dobrze!!!!!!!!! rosnijcie zdrowo!
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #95402 18 lipca 2014, 21:43

maslanka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Ale kumulacja! :D Maślanka czekam na Ciebie! Kogo ze sobą zabierasz? Kto jeszcze testuje?

Teraz w niedzielę pierwsza na odstrzal idzie Edka, a w poniedzialek takasobieja i nadia no i ja :) ale ja czuje, ze to jeszcze nie mój cykl :) zaczyna mnie wszystko wkur wiać tzn że małpa zbliża się wielkimi krokami :)

Zgłoś nadużycie #95403 18 lipca 2014, 21:57

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Teraz w niedzielę pierwsza na odstrzal idzie Edka, a w poniedzialek takasobieja i nadia no i ja :) ale ja czuje, ze to jeszcze nie mój cykl :) zaczyna mnie wszystko wkur wiać tzn że małpa zbliża się wielkimi krokami :)

Wiesz jakiego ja miałam wku*wa w dniu @? Akurat tego dnia wylatywaliśmy, na lotnisku wyżywałam się na wszystkich, nawet na znajomych :D W samolocie się popłakałam, bo syn nie mógł usiedzieć na tyłku i cały czas się bałam, że mnie krew zaleje ;) @ nie przyszła, więc dla zasady i następny dzień się wkurzałam i wszystkich dookoła też. W końcu wcale nie przyszła ;)
Trzymam za Was kciuki tak mocno mocno mocno i czekam na same dobre wieści i dwie piękne kreseczki :)

Zgłoś nadużycie #95404 18 lipca 2014, 23:22

Lenka87 Fajna mama
Widzę, że już nikogo nie ma... Ja oglądam Egzorcyzmy Emily Rose i się boję. Pierwszy raz w życiu boję się oglądając horror. Chyba się starzeję :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #95405 18 lipca 2014, 23:30

Edka82 Fajna mama
uprzejmie donoszę, ze rozpoczęłam urlop :-D dobranoc

Zgłoś nadużycie #95406 18 lipca 2014, 23:35

maslanka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Wiesz jakiego ja miałam wku*wa w dniu @? Akurat tego dnia wylatywaliśmy, na lotnisku wyżywałam się na wszystkich, nawet na znajomych :D W samolocie się popłakałam, bo syn nie mógł usiedzieć na tyłku i cały czas się bałam, że mnie krew zaleje ;) @ nie przyszła, więc dla zasady i następny dzień się wkurzałam i wszystkich dookoła też. W końcu wcale nie przyszła ;)
Trzymam za Was kciuki tak mocno mocno mocno i czekam na same dobre wieści i dwie piękne kreseczki :)

Domyślam się, jak wysokie musialas mieć ciśnienie :D najważniejsze, że skończyło się happy endem :D pozostaje mu tylko życzyć Ci bezstresowej ciąży :) wstawilabys jeszcze zdjęcie co ?? ? :)

Zgłoś nadużycie #95407 18 lipca 2014, 23:48

takasobieja Fajna mama
Super hakuna! A niedawno z fochem hihi odeszlas ze sie nie udalo wtedy kiedy mialo! I widzisz! Masz drowego bejbuszka ;)

Zgłoś nadużycie #95408 19 lipca 2014, 0:48

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej kochane ja nadal na wczasach nir odzywalam sie bo mialam  problemy... juz wam opowiadam.  Opowiadalalam wam ze tak sie zle czulam po kawie strasznir źle. .. to czulam sie tak do dnia wyjazdu tylko zr doszly straszne poeczenia w klatce piersiowej. No nic dzien wyjazdu niedziela wsiadam do pociągu jade jade z bolu juz nir moglam wytrzymac mdlalam nie kontaktowalam konduktor zatrzymal.pociag w Łowiczu zadzwonil po pogotowie. No dobra przyjechali zabrali mnie do szpitala dwa razy EKG wszystlo w porządku. .. dali mi ketonal od bolu i hydrokzyzyne na uspokojenie po 30 min puscili... godzina 2 w nocy ciemno obce.miasto pytamy sie o pociag do Trójmiasta nic nie ma. Musielismy sie cofnac do warszawy na pociag czekalismy 2.godziny. z waszawy pociag do wladyslawowa 6:05 dokechalismy na 13:30 bol ustal ale tylko na chwile dojechalalam i wieczorem znow mnie zlapalo ale to tak ze juz bylo gorzej. Szpitala tu jie ma w Pucku 10 km stad.pojechalismy lekarz mnie doklanie.zbadal ZROBIL EKG wszystlo ok stwierdzil zapalenie blony sluzowej zoladka podali mi kroplowke i zastrzyk. Stuchajcie na drugi dzien reka odjal. Dostalam 4 leki biore caly czas. Dieta oczywiscie duzo wody.... dziewczyny tyle strachu sie najadlam ze normalnie myslal ze zejde z tego swiata...
I opowiadajcie co u was ktora zaciazyzla czy sie cos.zmienilo bo ka was nie.nadrobie...
Pozdrawiam z upalnego i slonecznego Władysławowa:-*

Zgłoś nadużycie #95409 19 lipca 2014, 6:34

paola Fajna mama

julitav1 napisał(a)

Hej kochane ja nadal na wczasach nir odzywalam sie bo mialam  problemy... juz wam opowiadam.  Opowiadalalam wam ze tak sie zle czulam po kawie strasznir źle. .. to czulam sie tak do dnia wyjazdu tylko zr doszly straszne poeczenia w klatce piersiowej. No nic dzien wyjazdu niedziela wsiadam do pociągu jade jade z bolu juz nir moglam wytrzymac mdlalam nie kontaktowalam konduktor zatrzymal.pociag w Łowiczu zadzwonil po pogotowie. No dobra przyjechali zabrali mnie do szpitala dwa razy EKG wszystlo w porządku. .. dali mi ketonal od bolu i hydrokzyzyne na uspokojenie po 30 min puscili... godzina 2 w nocy ciemno obce.miasto pytamy sie o pociag do Trójmiasta nic nie ma. Musielismy sie cofnac do warszawy na pociag czekalismy 2.godziny. z waszawy pociag do wladyslawowa 6:05 dokechalismy na 13:30 bol ustal ale tylko na chwile dojechalalam i wieczorem znow mnie zlapalo ale to tak ze juz bylo gorzej. Szpitala tu jie ma w Pucku 10 km stad.pojechalismy lekarz mnie doklanie.zbadal ZROBIL EKG wszystlo ok stwierdzil zapalenie blony sluzowej zoladka podali mi kroplowke i zastrzyk. Stuchajcie na drugi dzien reka odjal. Dostalam 4 leki biore caly czas. Dieta oczywiscie duzo wody.... dziewczyny tyle strachu sie najadlam ze normalnie myslal ze zejde z tego swiata...
I opowiadajcie co u was ktora zaciazyzla czy sie cos.zmienilo bo ka was nie.nadrobie...
Pozdrawiam z upalnego i slonecznego Władysławowa:-*

No julita ale przeżycia. dobrze że wszystko sie dobrze skończyło.

Zgłoś nadużycie #95410 19 lipca 2014, 7:58

Lenka87 Fajna mama
Dzień dobry :)
Hakuna, jeszcze raz gratuluję :) Spokojnej ciąży :* Poprosimy fotkę fasolki :)
Julita, najważniejsze, że już jest dobrze :) Zdrówka życzę :)
Ja się dzisiaj biorę za porządki... Strasznie mi się nie chce, ale niestety samo się nie zrobi :/
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach