Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #95271 18 lipca 2014, 12:01

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

a mam to gdzieś... myślę czy specjalnie gdzieś na wierzchu nie zostawić różnych fajnych rzeczy ;) w razie gdyby :P
a wiecie że oni nie wiedzą nawet że w ciąży byłam i poroniłam ?? całe osiedle wie a oni nie...

moi rodzice też nie wiedzą, że byłam w 2 ciąży...

Zgłoś nadużycie #95272 18 lipca 2014, 12:02

Edka82 Fajna mama
Ja idę na ostatnie 7 godzin do pracy dziś :D weekend wolny a od poniedziałku 4 tygodnie urlopu :) ) Pakować się będę w poniedziałek, w czwartek nad ranem jedziemy nad morze. Musze spakować się w poniedziałek, bo ja mam problem z tym , hahah w pracy dzieciaki pakuję, męża też a siebie to jakiś dramat ;P ana gdzie będziesz? Jade trochę szybciej do pracy, zanim dzieciaki z półkolonii wrócą, zamknąć papirologię ;)

Zgłoś nadużycie #95273 18 lipca 2014, 12:03

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

tylko Ty to ukryłaś przed swoimi a moi mają to po prostu gdzieś... ot, taka mała różnica ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #95274 18 lipca 2014, 12:03

kamilka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

może im to dodatkowego stresu zaoszczędziło?
ja pamiętam jak moi rodzice cierpieli ze mna... a teraz to chyba też bym im nie powiedziała...

Zgłoś nadużycie #95275 18 lipca 2014, 12:04

anafreud Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Ja idę na ostatnie 7 godzin do pracy dziś :D weekend wolny a od poniedziałku 4 tygodnie urlopu :) ) Pakować się będę w poniedziałek, w czwartek nad ranem jedziemy nad morze. Musze spakować się w poniedziałek, bo ja mam problem z tym , hahah w pracy dzieciaki pakuję, męża też a siebie to jakiś dramat ;P ana gdzie będziesz? Jade trochę szybciej do pracy, zanim dzieciaki z półkolonii wrócą, zamknąć papirologię ;)

w Gdańsku moim ukochanym... :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #95276 18 lipca 2014, 12:04

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

ale superrr, zazdroszczę, że już masz urlop! :)

Zgłoś nadużycie #95277 18 lipca 2014, 12:05

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

tylko Ty to ukryłaś przed swoimi a moi mają to po prostu gdzieś... ot, taka mała różnica ;)

ukryłam, bo co miałam wysłuchiwać? "że dziecko robi dziecko? po co to? jestem nieodpowiedzialną gówniarą"? Czy znów miałam zostać zabrana jak w 1. ciąży na siłę na aborcje? bo byłam niepełnoletnia?

Zgłoś nadużycie #95278 18 lipca 2014, 12:06

Konto usunięte

kamilka napisał(a)

może im to dodatkowego stresu zaoszczędziło?
ja pamiętam jak moi rodzice cierpieli ze mna... a teraz to chyba też bym im nie powiedziała...

stresu? oni dostają spazmy na samo słowo ciąża

Zgłoś nadużycie #95279 18 lipca 2014, 12:06

Nina1 Fajna mama
Hej dziewczyny :) .

Aleeee upał, nie można wytrzymać. Siedzę sobie już u rodziców i odpoczywam. Kombinuje właśnie nad dekoracją kościoła. Noo i ciągle jestem głodna, jak tak dalej pójdzie to w suknie się nie zmieszczę :D .

Motyl - dziadek pojechał to będą staranka jak się patrzy :D .

Zgłoś nadużycie #95280 18 lipca 2014, 12:07

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

Hej dziewczyny :) .

Aleeee upał, nie można wytrzymać. Siedzę sobie już u rodziców i odpoczywam. Kombinuje właśnie nad dekoracją kościoła. Noo i ciągle jestem głodna, jak tak dalej pójdzie to w suknie się nie zmieszczę :D .

Motyl - dziadek pojechał to będą staranka jak się patrzy :D .

co Ty, pewnie owu mi się przesuie na za tydzień... to by było zbyt piękne :P

Zgłoś nadużycie #95281 18 lipca 2014, 12:08

Konto usunięte
Nina - dawaj zdjęcie Twojej fasolki :D

Zgłoś nadużycie #95282 18 lipca 2014, 12:12

Nina1 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Nina - dawaj zdjęcie Twojej fasolki :D

Motyl :D jestem w Szczecinie, pierwsze zdjęcie fasolinki do rodzinnego albumu zostało w domu :D .

Zgłoś nadużycie #95283 18 lipca 2014, 12:12

kamilka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ooo to przykre....
jesteście dorośli i sami decydujecie o sobie. ale często nasi najbliżsi maja dużo do powiedzenia o naszym sposobie życia i zachowania - niestety....

Zgłoś nadużycie #95284 18 lipca 2014, 12:14

Konto usunięte

Nina1 napisał(a)

Motyl :D jestem w Szczecinie, pierwsze zdjęcie fasolinki do rodzinnego albumu zostało w domu :D .

oż Ty :P nie wzięłaś żeby rodzicom się pochwalić ? :P

Zgłoś nadużycie #95285 18 lipca 2014, 12:14

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ukryłam, bo co miałam wysłuchiwać? "że dziecko robi dziecko? po co to? jestem nieodpowiedzialną gówniarą"? Czy znów miałam zostać zabrana jak w 1. ciąży na siłę na aborcje? bo byłam niepełnoletnia?

spkojnie :) znam Twoje powodu i nie napisałam tego żeby Cię wkurzyć - tak tylko różnicę chciałam pokazać - że Wy zatrzymaliście to dla siebie a u nas Młody wygadał wszystkim tylko oni nie wiedzieli - bo tak się interesują mną i zresztą Młodym też- widzieliby się to Młody na bank by powiedział bo wszystkim gadał nawet w sklepie :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #95286 18 lipca 2014, 12:16

Nina1 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Jestem zdania, że jeżeli jesteście dorośli w każdym tego słowa znaczeniu czyli w żaden sposób nie uzależnieni od rodziców no to raczej nie jest ich sprawa. Chociaż pewnie za wnukiem by oszaleli. :)

Zgłoś nadużycie #95287 18 lipca 2014, 12:17

Nina1 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

oż Ty :P nie wzięłaś żeby rodzicom się pochwalić ? :P

A nikt jeszcze nie wie :D . Oficjalnie w dniu ślubu się dowiedzą :D , dużo szczęścia za jednym razem. A i ja będę spokojniejsza, że 9 tc i wszystko ok.

Zgłoś nadużycie #95288 18 lipca 2014, 12:19

Nina1 Fajna mama
Właśnie sobie przeglądam projekty mieszkań, kuchnie, łazienki itp. Tak się zastanawiam czy białe fronty w kuchni na wysoki połysk zdadzą egzamin jak junior zacznie się wspinać po meblach czy będzie wszędzie pełno małych rączek.

Zgłoś nadużycie #95289 18 lipca 2014, 12:20

anafreud Fajna mama

Nina1 napisał(a)

Właśnie sobie przeglądam projekty mieszkań, kuchnie, łazienki itp. Tak się zastanawiam czy białe fronty w kuchni na wysoki połysk zdadzą egzamin jak junior zacznie się wspinać po meblach czy będzie wszędzie pełno małych rączek.

jak junior będzie się wspinał to żadne fronty nie dadzą rady :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #95290 18 lipca 2014, 12:21

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

a mam to gdzieś... myślę czy specjalnie gdzieś na wierzchu nie zostawić różnych fajnych rzeczy ;) w razie gdyby :P
a wiecie że oni nie wiedzą nawet że w ciąży byłam i poroniłam ?? całe osiedle wie a oni nie...

Moja babka uważa, że dla kobiety seks to bardzo nieprzyjemny małżeński obowiązek i żeby ją wkurzyć, to zawsze w bardzo widocznym miejscu na półce leżą prezerwatywy i żel z Durexa potęgujący doznania ;)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach