Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #95151 17 lipca 2014, 21:39

maslanka Fajna mama
Dobranoc Motyl :) a jeszcze 8.5 godzin i do domu :D

Zgłoś nadużycie #95152 17 lipca 2014, 21:56

takasobieja Fajna mama
Sorka, ze dopiero pisze. Byla u mnie kumpela... wiec tak... wizyta fajna jak zwykle bo to swietny gosc :) dzieki staraczka za namiar! Jutro wyniki, po dzisiejszym dniu... ilosc mniejsza bo ok7mln, ale smigaja porshe a wczesniej jezdzily zwykla fiestka hehe ;) androlog kazal zmienic moja mine jak uslyszalam 7 bo to teraz mamy wyniki swiezo po zabiegu, okres rekonwalescencji trwa do roku. Itak jest w szoku ze ruch sie tak diametralnie zwiekszyl. Ogolnie powiedzial ze po poprzednich wynikach - przed zabiegiem, ze taka jaka mial cytologie to masakra, dlugo tak pieknej nie widzial u zdrowy h mezczyzn nawet. Mamy przyjsc za 6tyg. Bedzie lepiej widac. Ale ogolnie z takimi dzikusami spokojnie mozemh sie starac. Mowi ze mega szybko nam to poszlo... wizyga u niego, urolog zabieg itd. Normalnie w taki tempie ekspresowym to jedy ie goni pary po30rz. Bo wtedy nie ma na co czekac...caly ten proces odnawiania ciagle trwa. I mowil, ze zeby kazdy tak nie przeciaga. Zabiegu to wiecej par mialoby dzieci. A tak to wierza w cuda, a cuda sie dzieja po zbiegu i nikt nie ma sie tego bac...bo calkowicie nasienie sie odnowi po roku... wiec nie maja tracic czasu bo skoro jest problem, to itak beda musieli sie z nim zmierzyc. :)

Zgłoś nadużycie #95153 17 lipca 2014, 21:56

takasobieja Fajna mama
Sorka, ze dopiero pisze. Byla u mnie kumpela... wiec tak... wizyta fajna jak zwykle bo to swietny gosc :) dzieki staraczka za namiar! Jutro wyniki, po dzisiejszym dniu... ilosc mniejsza bo ok7mln, ale smigaja porshe a wczesniej jezdzily zwykla fiestka hehe ;) androlog kazal zmienic moja mine jak uslyszalam 7 bo to teraz mamy wyniki swiezo po zabiegu, okres rekonwalescencji trwa do roku. Itak jest w szoku ze ruch sie tak diametralnie zwiekszyl. Ogolnie powiedzial ze po poprzednich wynikach - przed zabiegiem, ze taka jaka mial cytologie to masakra, dlugo tak pieknej nie widzial u zdrowy h mezczyzn nawet. Mamy przyjsc za 6tyg. Bedzie lepiej widac. Ale ogolnie z takimi dzikusami spokojnie mozemh sie starac. Mowi ze mega szybko nam to poszlo... wizyga u niego, urolog zabieg itd. Normalnie w taki tempie ekspresowym to jedy ie goni pary po30rz. Bo wtedy nie ma na co czekac...caly ten proces odnawiania ciagle trwa. I mowil, ze zeby kazdy tak nie przeciaga. Zabiegu to wiecej par mialoby dzieci. A tak to wierza w cuda, a cuda sie dzieja po zbiegu i nikt nie ma sie tego bac...bo calkowicie nasienie sie odnowi po roku... wiec nie maja tracic czasu bo skoro jest problem, to itak beda musieli sie z nim zmierzyc. :)

Zgłoś nadużycie #95154 17 lipca 2014, 21:56

takasobieja Fajna mama

Zgłoś nadużycie #95155 17 lipca 2014, 22:00

Maaagda Supermama
Świetne wieści !!! To teraz lada miesiąc się Wam uda :)

Zgłoś nadużycie #95156 17 lipca 2014, 22:13

Inezka Gotowa na wszystko
Hej..

Zgłoś nadużycie #95157 17 lipca 2014, 22:13

takasobieja Fajna mama
Oczywisice mowil ze to malutko, ilosci...ale nie mam o tym myslec bo ilosc sie zmieni :)

Zgłoś nadużycie #95158 17 lipca 2014, 22:20

...a ja chwilowo mam 2 dzieci bo t a dziewczynka z DD mowi do mnie "mamo"...zajmuje sie nia bo pielegniarki na to "leja" a z rodziny nikogo u niej nie bylo...moja corka ma ochote jej oczy wydrapac a ja coraz bardziej popadam w depresje...czlowiek oddak by wiele zeby miec dziecko a taka pi....pi....pi....pi....pi..... rodzi jedno za drugim i do DD oddaje... :(

Zgłoś nadużycie #95159 17 lipca 2014, 22:23

A na przeciwko lezy noworodek ktorego matka zostawila w szpitalu...pielęgniarkigo tylko karmia a reszte maja  w nosie.a on ciagle placze..lezy taka kruszynka sama w tym wielkim lozku... uryczalam sie dzisiaj jak glupia :( :( :(

Zgłoś nadużycie #95160 18 lipca 2014, 0:34

Edka82 Fajna mama

Inezka napisał(a)

...a ja chwilowo mam 2 dzieci bo t a dziewczynka z DD mowi do mnie "mamo"...zajmuje sie nia bo pielegniarki na to "leja" a z rodziny nikogo u niej nie bylo...moja corka ma ochote jej oczy wydrapac a ja coraz bardziej popadam w depresje...czlowiek oddak by wiele zeby miec dziecko a taka pi....pi....pi....pi....pi..... rodzi jedno za drugim i do DD oddaje... :(

Nie pozwól jej mówić do siebie mamo, zrobisz jej krzywdę, szpital się skończy i co? Zostaniesz rodzina zaprzyjaźnioną? Adoptujesz? A wychowawcy z dd nie przychodzą ?? ? Masakra, my odwiedzamy dzieci jak idą do szpitala to co to za bidul?

Zgłoś nadużycie #95161 18 lipca 2014, 0:36

maslanka Fajna mama
Takasobie bardzo się cieszę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku :)
Inezka to bardzo smutne co piszesz, niestety nie mamy na to wpływu, takie jest życie ;/

Zgłoś nadużycie #95162 18 lipca 2014, 0:38

Edka82 Fajna mama
Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #95163 18 lipca 2014, 0:54

maslanka Fajna mama
Dobranoc Edka ;)

Zgłoś nadużycie #95164 18 lipca 2014, 6:49

staraczka Supermama
hej !
taskasobieja - no problemo :P " na zdrowie " :) super ze wyniki sa ok !
wy laski trzymajcie kciuki bo mam dziś odbior wynikow AMH , tzn powinnam dziś bo w poniedzialek 7 robiłam a się czeka 10 dni roboczych

Zgłoś nadużycie #95165 18 lipca 2014, 6:51

nadia1991 Fajna mama
Dzień dobry :)

Zgłoś nadużycie #95166 18 lipca 2014, 7:00

nadia1991 Fajna mama
takasabieja bardzo dobre informacje :)
staraczka trzymam kciuki i czekam na wieści :)

Zgłoś nadużycie #95167 18 lipca 2014, 7:08

jusis Fajna mama
Dzień Dobry

Takasobieja super wieści :D

Inezka chce się płakać po prostu. Ja się naoglądałam rozpaczy rodziców w GCZD. Tak dzielnie wszyscy walczyli o każdy dzień życia dziecka...a niektórzy nie rozumieją jakie szczęście mają. Wola Boga. Szkoda, że nasz system adopcyjny jest do kitu. I że nasz rząd na wszystko ma pieniądze tylko nie na socjal.

Ja czekam na @. Czy mogłaby chociaż w tym miesiącu nie wygłupiać się i przyjść jak człowiek :D

Zgłoś nadużycie #95168 18 lipca 2014, 7:31

maslanka Fajna mama
Dzień dobry dziewczynki :) ja już po pracy w pizamce ;) czuję, że długo nie pospie bo tu jakieś roboty za oknem idą pełną gębą ;/
Miłego dnia :) staraczka trzymam kciuki za wyniki!! Daj znać koniecznie jak będziesz już po ;*

Zgłoś nadużycie #95169 18 lipca 2014, 7:33

staraczka Supermama
tak się zastanawiam czy w ogole dziś bneda te wyniki, czeka się 10 dni roboczych a 7 lipca robiłam. sprawdzam co chwile na stronie internetowej bo tam mam karte pacjenta i wyniki

Zgłoś nadużycie #95170 18 lipca 2014, 7:46

Edka82 Fajna mama
Hejka, tempka u mnie w dół, czyli znowu nie tym razem :/ Czekam na @, niech przyłazi i spada przed czwartkiem, bo nie zamierzam jej zabierać nad morze ;P