Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #94951 16 lipca 2014, 20:03

takasobieja Fajna mama
Ja dwa cykle temu czy nawet w ubiegłym cyklu czułam jak pękł mi pęcherzyk o 22 w dniu pozytywu drugiego i ostatniego, a tempka skoczyła po 2 dniach... co potwierdziło się 14dniowa jak zawsze fazą lutealną, że było tak jak mówiłam :) Ważne żeby szyjka była otwarta... tak mi się wydaje.
U mnie endo 16mm, ciałko żółte w lewym jajniku... jak zapytałam czy to ładne endo, to powiedziała "no jak na zbiżającą się miesiączkę" :/ sprowadziła mnie na ziemię...
aaa ale jedno dobre, wyobraźcie sobie, ze jak kupowaliśmy mieszkanie to dokupiliśmy komórkę lokatorską... bo nie było nas stać na garaż ponad 22tys ... i wyobraźcie sobie, ze jak byliśmy kiedys tam z 2 miesiace temu na podpisaniu aneksu do aktu bo był mały błąd to w akcie był garaż, mówię, że garażu nie chcieliśmy i trzeba go usunąć bo jakiś błąd... a deweloper śmiał się, że widocznie ten garaż jest dla nas stworzony, mówię broń boże, nie mam tylu pieniędzy. Ok usunął go... pytał wtedy co u mojego ojca, a ja nie miałam pojęcia skąd on go zna i nazwisko itd. okazało się, ze mój tatuś sobie pojechał tam na budowę... ok... no ale dalej... kilka dni temu kuzynowi pokazywałam to mieszkanie na necie i pokazać mu chciałam garaż, który chcieliśmy ale kasy nie mamy i mówię "eeeeeeeeeeeh ale dupa, ktoś go kupił..." ... wyobraźcie sobie, że dziś z moimi rodzicami byliśmy na budowie, i zeszliśmy do garaży i moja mama mówi, a garaże które są wolne, a ja na to, że te dwa w środku, a ten z boku, który chcieliśmy jest kupiony... a ona do mnie "NO TAK, BO TO JUŻ WASZ GARAŻ" ... kopara mi opadła! dopiero potem wszystko złożyło się w spójną całość, moi rodzice zrobili nam mega niespodziankę! aż się popłakałam!

- przekleiłam z fejsa :D

Zgłoś nadużycie #94952 16 lipca 2014, 20:11

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Ja dwa cykle temu czy nawet w ubiegłym cyklu czułam jak pękł mi pęcherzyk o 22 w dniu pozytywu drugiego i ostatniego, a tempka skoczyła po 2 dniach... co potwierdziło się 14dniowa jak zawsze fazą lutealną, że było tak jak mówiłam :) Ważne żeby szyjka była otwarta... tak mi się wydaje.
U mnie endo 16mm, ciałko żółte w lewym jajniku... jak zapytałam czy to ładne endo, to powiedziała "no jak na zbiżającą się miesiączkę" :/ sprowadziła mnie na ziemię...
aaa ale jedno dobre, wyobraźcie sobie, ze jak kupowaliśmy mieszkanie to dokupiliśmy komórkę lokatorską... bo nie było nas stać na garaż ponad 22tys ... i wyobraźcie sobie, ze jak byliśmy kiedys tam z 2 miesiace temu na podpisaniu aneksu do aktu bo był mały błąd to w akcie był garaż, mówię, że garażu nie chcieliśmy i trzeba go usunąć bo jakiś błąd... a deweloper śmiał się, że widocznie ten garaż jest dla nas stworzony, mówię broń boże, nie mam tylu pieniędzy. Ok usunął go... pytał wtedy co u mojego ojca, a ja nie miałam pojęcia skąd on go zna i nazwisko itd. okazało się, ze mój tatuś sobie pojechał tam na budowę... ok... no ale dalej... kilka dni temu kuzynowi pokazywałam to mieszkanie na necie i pokazać mu chciałam garaż, który chcieliśmy ale kasy nie mamy i mówię "eeeeeeeeeeeh ale dupa, ktoś go kupił..." ... wyobraźcie sobie, że dziś z moimi rodzicami byliśmy na budowie, i zeszliśmy do garaży i moja mama mówi, a garaże które są wolne, a ja na to, że te dwa w środku, a ten z boku, który chcieliśmy jest kupiony... a ona do mnie "NO TAK, BO TO JUŻ WASZ GARAŻ" ... kopara mi opadła! dopiero potem wszystko złożyło się w spójną całość, moi rodzice zrobili nam mega niespodziankę! aż się popłakałam!

zazdroszczę takich rodziców :)

Zgłoś nadużycie #94953 16 lipca 2014, 20:21

maslanka Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Miło z ich strony :)

Zgłoś nadużycie #94954 16 lipca 2014, 20:25

Konto usunięte
teraz to mam wkur*wa. Nie dość, że moja była szefowa jest w ciąży, to moja koleżanka i była współpracownica też :/ chce mi się wyć i pić :/

Zgłoś nadużycie #94955 16 lipca 2014, 20:31

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

teraz to mam wkur*wa. Nie dość, że moja była szefowa jest w ciąży, to moja koleżanka i była współpracownica też :/ chce mi się wyć i pić :/

Motyl wyluzuj :D kumpele które brały ślub po mnie albo już po porodzie, albo krótko przed... i nic nie zrobie. Też mi przykro, ale widzisz... Bóg tak chce :/

Zgłoś nadużycie #94956 16 lipca 2014, 20:32

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Motyl wyluzuj :D kumpele które brały ślub po mnie albo już po porodzie, albo krótko przed... i nic nie zrobie. Też mi przykro, ale widzisz... Bóg tak chce :/

ale one to wredne sucze :( buuuu, normalnie wyć mi się chce :/ idę poćwiczyć :/

Zgłoś nadużycie #94957 16 lipca 2014, 20:39

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

ale one to wredne sucze :( buuuu, normalnie wyć mi się chce :/ idę poćwiczyć :/

moja szwagierka to suka to potęgi entej.... a zaszła bez problemy, mimo, że jej facet kiedyś ostro wciągał kokę :/... i ma zdrowe dziecko.

Zgłoś nadużycie #94958 16 lipca 2014, 20:39

maslanka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Motyl daj spokój.....ja tam się cieszę jak dziewczyny z bliższego, czy też dalszego otoczenia w ciążę zachodzą :) byłoby mi przykro jakbym zaszła w końcu w ciążę, i dowiedzialabym się że któraś z dziewczyn przez to płacze czy też ma dola ;/

Zgłoś nadużycie #94959 16 lipca 2014, 20:47

Lenka87 Fajna mama
Motyl, nie denerwuj się. Dwie moje przyjaciółki mają termin na wrzesień, jedna na październik, a moja młodsza siostra na listopad. Cieszę się ich szczęściem :)
Tak wogóle, to zapomniałam Wam napisać. Moja siostra będzie miała synka :) Antoś albo Alan :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #94960 16 lipca 2014, 20:51

maslanka Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Motyl, nie denerwuj się. Dwie moje przyjaciółki mają termin na wrzesień, jedna na październik, a moja młodsza siostra na listopad. Cieszę się ich szczęściem :)
Tak wogóle, to zapomniałam Wam napisać. Moja siostra będzie miała synka :) Antoś albo Alan :)

Oooo fajnie :) mi się Antos bardzo podoba :) a Toska to już spełnienie moich marzeń :)

Zgłoś nadużycie #94961 16 lipca 2014, 20:57

Lenka87 Fajna mama
Mi dla dziewczynki podoba się Julia, ewentualnie Nadia. Dla chłopaka Szymon albo Sebastian. Najbardziej podoba mi się Fabian, ale mój P nigdy się na to nie zgodzi
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #94962 16 lipca 2014, 21:11

Konto usunięte
skończyłam ćwiczenia, idę się kąpać :P już mi lepiej :)

Zgłoś nadużycie #94963 16 lipca 2014, 21:38

Konto usunięte
jest tu kto?

Zgłoś nadużycie #94964 16 lipca 2014, 21:41

maslanka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

jest tu kto?

Ja jestem Motyl :) co cwiczylas?

Zgłoś nadużycie #94965 16 lipca 2014, 21:43

Inezka Gotowa na wszystko
Słuchajcie, lezymy na sali z dziewczynka w wieku corki, z domu dziecka. Sama slodycz..wpada jej matka, zainteresowana glownie tym gdzie ma isc podpisac zgode na leczenie corki. Dziecko nie chce sie nawet z nia przywitac, odwraca sie, nie mowi nawet 1 slowa. Tamta ogolona na zapalke, bez zębów na przodzie, z jakas masakryczna wysypka, na oko 7-8 miesiac ciazy...zachwycona ze moze juz isc do domu, po podpisaniu papierka...od malej sie dowiaduje ze ma jeszcze 3 braci. K...rrrrrrrwa...ja wiedzialam ze ten swiat jest popierrrrrrrrrrrr....ale nie ze tak bardzo....na maxa wq....iona jestem...

Zgłoś nadużycie #94966 16 lipca 2014, 21:44

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

Ja jestem Motyl :) co cwiczylas?

noooo dzisiaj biust iii pośladki :D dzięki Bogu zakwasypo ćwiczeniach przestały boleć - jest dobrze :)

Zgłoś nadużycie #94967 16 lipca 2014, 21:45

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

Słuchajcie, lezymy na sali z dziewczynka w wieku corki, z domu dziecka. Sama slodycz..wpada jej matka, zainteresowana glownie tym gdzie ma isc podpisac zgode na leczenie corki. Dziecko nie chce sie nawet z nia przywitac, odwraca sie, nie mowi nawet 1 slowa. Tamta ogolona na zapalke, bez zębów na przodzie, z jakas masakryczna wysypka, na oko 7-8 miesiac ciazy...zachwycona ze moze juz isc do domu, po podpisaniu papierka...od malej sie dowiaduje ze ma jeszcze 3 braci. K...rrrrrrrwa...ja wiedzialam ze ten swiat jest popierrrrrrrrrrrr....ale nie ze tak bardzo....na maxa wq....iona jestem...

poćwicz, to Ci przejdzie :D przed chwilą też miałam wkurw*a :)

Zgłoś nadużycie #94968 16 lipca 2014, 21:46

Maaagda Supermama
Ja chcę mieć w końcu datę testowania !!!!! Kiedy to nastąpi?! Następny cykl też w plecy pewnie, bo mam tą drożność, o ile do niej dojdzie, nie wiem czy z polipem mi zrobią czy najpierw mi leczenia nie dadzą. Cholera jasna, to ja mogę powiedzieć , że mam już dosyć!!

Zgłoś nadużycie #94969 16 lipca 2014, 21:46

....wszyscy bracia oczywiscie w DD....a najlepszy hit! Wpada ojciec wieczorem, nie wita sie tylko stwierdza ze te dzieciory to go wykoncza, bo przeciez to drugi taki wypadek ze z domu dziecka z biegunka, i ze JESZCZE RAZ....to zglosi do sanepidu.... OMG....

Zgłoś nadużycie #94970 16 lipca 2014, 21:47

motyl1909 napisał(a)

poćwicz, to Ci przejdzie :D przed chwilą też miałam wkurw*a :)

W Szpitalu?