Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #94731 15 lipca 2014, 18:22

truskaffka Gotowa na wszystko
U mojego z przytulaniem nie ma problemu...problem sie zaczyna jak zaczyna się okres i ja juz mam dosc i sobie musze poplakac w ten pierwszy dzien a on wyjezdza: ,,czemu placzesz?" Ja: ,, bo znowu dostalam @", a on na to: ,,acha, no i co z tego? "
Nic tylko strzelic sobie w leb

Zgłoś nadużycie #94732 15 lipca 2014, 18:23

nadia1991 Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Hej
U mnie dzisiaj @...wyjatkowo wcześnie...
Do tego moj maz nie rozumie jak mi jest przykro z tego powodu i mowi, ze przecież nic się nie stało :(
Mam dola

głowa do góry w końcu się uda ! :)

Zgłoś nadużycie #94733 15 lipca 2014, 18:24

Kurcze czemu ta Lady się nie odzywa
Moze dostala@ i postanowila odpoczac od forum

Zgłoś nadużycie #94734 15 lipca 2014, 18:27

Szpilkka Supermama

truskaffka napisał(a)

U mojego z przytulaniem nie ma problemu...problem sie zaczyna jak zaczyna się okres i ja juz mam dosc i sobie musze poplakac w ten pierwszy dzien a on wyjezdza: ,,czemu placzesz?" Ja: ,, bo znowu dostalam @", a on na to: ,,acha, no i co z tego? "

Mi sie poprostu wydaje, że faceci do tego podchodzą zupełnie inaczej niż my. Dla nas zajście w ciążę jest w tym momencie najważniejsze, podchodzimy do tego bardzo bardzo emocjonalnie, dla nich też to jest ważne, ale nie aż tak bardzo. Coś w stylu "będzie to będzie, nie to nie" ;/

Zgłoś nadużycie #94735 15 lipca 2014, 18:28

Tasiemka Supermama

truskaffka napisał(a)

Kurcze czemu ta Lady się nie odzywa
Moze dostala@ i postanowila odpoczac od forum

Truskaffka uszy do góry cycki do przodu, będzie dobrze, faceci są prości i nic na to nie poradzisz...

a co do Lady to ja już się martwię... ;/

Zgłoś nadużycie #94736 15 lipca 2014, 18:28

nadia1991 Fajna mama

truskaffka napisał(a)

ja ostatnio przez dwa dni ryczałam jak dowiedziałam się że żona jego przyjaciela jest w ciąży, ślub mieliśmy prawie w jednym czasie, a najgorsze w tym wszystkim było to że ona wogóle na razie nie chciała mieć dzieci bo stawiała na karierę i bach a my się tyle staramy i nic :/ i chyba to wywołało u mnie tą rozpacz :/ trudno głowa do góry kiedyś wszystkie zostaniemy mamuśkami :)

Zgłoś nadużycie #94737 15 lipca 2014, 18:29

Faceci sa beznadziejni :/

Zgłoś nadużycie #94738 15 lipca 2014, 18:34

Tasiemka Supermama

truskaffka napisał(a)

Faceci sa beznadziejni :/

nie! nie są beznadziejni, są kochani, tylko są prości i nie podchodzą do tego tak jak my emocjonalnie (tak jak napisała Szpilkka) trzeba im wszystko tłumaczyć ze szczegołami, bo inaczej nie zrozumieją, może zdarzają się wyjątki, ale po swoim M. wiem, że jak mu wszystkiego nie wytłumaczę - to nie skuma... musisz swojemu łopatologicznie przedstawić sytuację i to co czujesz, po prostu ;)

Zgłoś nadużycie #94739 15 lipca 2014, 18:34

No powiem Wam, ze w moim otoczeniu teraz wszyscy albo sa w ciazy albo wlasnie urodzily ; ( i mi jest strasznie glupio, bo jak ktos mi mowi, ze jest w ciazy to czuje straszne uklucie zazdrosci...
I prawda jest taka, że jak na forum ktos zobaczy II to sie cissze tylko z tych dziewczyn, które są tu dlugo i wiem, ze się dlugo starają, a jak ktos przychodzi i od razu w pierwszym cyklu zachodzi to jest mi orzykro i tyle :(

Zgłoś nadużycie #94740 15 lipca 2014, 18:36

Szpilkka Supermama

nadia1991 napisał(a)

ja ostatnio przez dwa dni ryczałam jak dowiedziałam się że żona jego przyjaciela jest w ciąży, ślub mieliśmy prawie w jednym czasie, a najgorsze w tym wszystkim było to że ona wogóle na razie nie chciała mieć dzieci bo stawiała na karierę i bach a my się tyle staramy i nic :/ i chyba to wywołało u mnie tą rozpacz :/ trudno głowa do góry kiedyś wszystkie zostaniemy mamuśkami :)

W mojej miejscowości kilkanaście dziewczyn mialo ślub w tym samym czasie co ja - praktycznie wszystkie są w ciąży, czekają już na rozwiązanie, do tego moja bratowa też - termin na luty/marzec z trzecim dzieckiem, i zapowiada że to jeszcze nie koniec.

Zgłoś nadużycie #94741 15 lipca 2014, 18:38

motylek129 Supermama
Hej dziewczyny ja tak na chwilkę, postanowiłam wypromować swoją suknię ślubną ;)
http://allegro.pl/suknia-slubna-gratis-i4426489720.html
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)
Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać -
- a nie otrzymywać.

Zgłoś nadużycie #94742 15 lipca 2014, 18:38

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

nie! nie są beznadziejni, są kochani, tylko są prości i nie podchodzą do tego tak jak my emocjonalnie (tak jak napisała Szpilkka) trzeba im wszystko tłumaczyć ze szczegołami, bo inaczej nie zrozumieją, może zdarzają się wyjątki, ale po swoim M. wiem, że jak mu wszystkiego nie wytłumaczę - to nie skuma... musisz swojemu łopatologicznie przedstawić sytuację i to co czujesz, po prostu ;)

O ! O! O! właśnie. Bardzo dobrze to napisałaś "trzeba im wszystko tłumaczyć ze szczegołami, bo inaczej nie zrozumieją" - u mnie też jest taki system, może nie z każdym tematem, ale większości tak ;/ NIESTETY.

Zgłoś nadużycie #94743 15 lipca 2014, 18:46

nadia1991 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

O ! O! O! właśnie. Bardzo dobrze to napisałaś "trzeba im wszystko tłumaczyć ze szczegołami, bo inaczej nie zrozumieją" - u mnie też jest taki system, może nie z każdym tematem, ale większości tak ;/ NIESTETY.

ale to oni właśnie czasem nas na ziemię sprowadzają i może dobrze, że podchodzą do starań z trochę większym dystansem niż my bo inaczej mogło by być ciężko :)

Zgłoś nadużycie #94744 15 lipca 2014, 18:47

Szpilkka Supermama

nadia1991 napisał(a)

ale to oni właśnie czasem nas na ziemię sprowadzają i może dobrze, że podchodzą do starań z trochę większym dystansem niż my bo inaczej mogło by być ciężko :)

Jak by zaczęli rozczulać się nad tym razem z nami to bylo by jeszcze gorzej

Zgłoś nadużycie #94745 15 lipca 2014, 18:52

anafreud Fajna mama
słuchajcie a wyobraźcie sobie teraz co by było jakby co miesiąc oni płakali z nami ?? masakra jakaś by była... a tak ma ktoś nas do pionu doprowadzić, czasem niezbyt delikatnie, czasem wręcz grubiańsko ale ktoś musi być twardszy w tym związku ;)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #94746 15 lipca 2014, 18:54

nadia1991 Fajna mama

anafreud napisał(a)

słuchajcie a wyobraźcie sobie teraz co by było jakby co miesiąc oni płakali z nami ?? masakra jakaś by była... a tak ma ktoś nas do pionu doprowadzić, czasem niezbyt delikatnie, czasem wręcz grubiańsko ale ktoś musi być twardszy w tym związku ;)

dokładnie jak sobie wyobrażam jak razem płaczemy to aż mi się chce śmiać :D

Zgłoś nadużycie #94747 15 lipca 2014, 18:57

anafreud Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

dokładnie jak sobie wyobrażam jak razem płaczemy to aż mi się chce śmiać :D

a co gorsza jakby trzeba było ich co miesiąc pocieszać ?? ej kurde może to nie byłoby takie złe - oddać pmsa, owulacje, macicę samej jajko tylko udostępnić :P a oni niech się wsłuchują w objawy, każde kłucie, mdłość, bólik najmniejszy... :) myślę, że wtedy to byłby niż demograficzny :)
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #94748 15 lipca 2014, 18:58

nadia1991 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Jak by zaczęli rozczulać się nad tym razem z nami to bylo by jeszcze gorzej

a kto by nam chusteczki podawał i mówił "nie płacz" jednak potrzebujemy tych naszych mężczyzn mimo że czasem nie nadążają za nami i naszymi humorami :)

Zgłoś nadużycie #94749 15 lipca 2014, 18:58

Ja nie mowie, zeby plakac ale mozna powiedziec cos w stylu: nie martw się, za miesiąc sie uda i tak cie kocham...a nie...kurde

Zgłoś nadużycie #94750 15 lipca 2014, 19:13

magdalena20 Fajna mama
Czesc dawno mnie nie bylo czy ktoras testowala ? :-)
sa jakies dobre wiesci ? :-)