Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #94491 14 lipca 2014, 19:09

Maaagda Supermama
Słuchajcie dziewczęta mam dylemat poważny. Byłam dzisiaj na cytologii (pierwszy raz u tego gina, po prostu zwykła cytologia bez usg) No i tam pytanie kiedy była ostatnia cytologia i czy rodziłam. Ja mówię, że nie rodziłam no to okey. Usiadłam na fotel , wsadził tam ten sprzęt do pochwy patrzy patrzy i się mnie pyta jeszcze raz czy na pewno nie rodziłam. Ja mówię, że no nie rodziłam. Nie wiem dlaczego był zdziwiony czy macica jakaś rozpulchniona czy co?! I powiedział mi , że mam jakiegoś polipa w szyjce, nie jest duży, ale zastanawia mnie czy skoro mam tego polipa to normalnie mogę iść na drożność?! Wyniki cytologii będę mieć przypuszczalnie w piątek , z rana mam do niego dzwonić . Troszkę martwi mnie ta sprawa. Tego głupiego pytania o poród i ten polip..

Zgłoś nadużycie #94492 14 lipca 2014, 19:09

nadia1991 Fajna mama
ale tu dzisiaj spokój :)

Zgłoś nadużycie #94493 14 lipca 2014, 19:13

Lenka87 Fajna mama
Ana, w sumie niewiele załatwiłam :/ Pewnie w środę albo czwartek będę musiała znowu jechać :/
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #94494 14 lipca 2014, 19:24

anafreud Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Słuchajcie dziewczęta mam dylemat poważny. Byłam dzisiaj na cytologii (pierwszy raz u tego gina, po prostu zwykła cytologia bez usg) No i tam pytanie kiedy była ostatnia cytologia i czy rodziłam. Ja mówię, że nie rodziłam no to okey. Usiadłam na fotel , wsadził tam ten sprzęt do pochwy patrzy patrzy i się mnie pyta jeszcze raz czy na pewno nie rodziłam. Ja mówię, że no nie rodziłam. Nie wiem dlaczego był zdziwiony czy macica jakaś rozpulchniona czy co?! I powiedział mi , że mam jakiegoś polipa w szyjce, nie jest duży, ale zastanawia mnie czy skoro mam tego polipa to normalnie mogę iść na drożność?! Wyniki cytologii będę mieć przypuszczalnie w piątek , z rana mam do niego dzwonić . Troszkę martwi mnie ta sprawa. Tego głupiego pytania o poród i ten polip..

kurde nie wiem... choć ja ostatnio miałam takiego zonka jak mnie pytał gin przy usg w szpitalu czy na pewno nie miałam żadnych operacji ginekologicznych...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #94495 14 lipca 2014, 19:24

jusis Fajna mama
Ana jak na złość mostu też bym musiała szukać, więc jednako do dupci :D a chcemy kupić wreszcie swoje, bo od 9 lat wynajmujemy. A chciałabym już swoje mebelki i kolory. Poza tym najwyższy czas, bo mnie już 34, a mężowi 35 stuknie we wrześniu, a ktoś to jeszcze musi spłacić :D

Ja dzisiaj idąc z cmentarza musiałam ściągnąć obroczkę i pierścionki, bo tak spuchnęłam, że mi krew nie dochodziła do palcy. Łoooo sypię się!

Zgłoś nadużycie #94496 14 lipca 2014, 19:40

nadia1991 Fajna mama
jeszcze 20 minut i do domu :/ niech ten czas szybciej płynie :/

Zgłoś nadużycie #94497 14 lipca 2014, 19:42

jusis Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

jeszcze 20 minut i do domu :/ niech ten czas szybciej płynie :/

Z czasem jest zawsze na odwrót :D niestety

Zgłoś nadużycie #94498 14 lipca 2014, 19:47

Nina1 Fajna mama
Hej dziewczynki, przyszłam do was po marudzić.

Wszystko mnie wkurza :( , już chyba kłóciłam się ze wszystkim dzisiaj. Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy o dzidzi, jakoś się boje wcześnie chwalić. Mama dziś się na mnie obraziła bo coś tam powiedziałam w nerwach i ot cały dzień jakiś taki smętny, naryczałam się rano i oczy mnie bolą na dodatek.

Jeszcze musimy kupić 2 auto bo P musi swoje sprzedać bo coś mu dolega, nie opłaca się tego naprawiać a nic znaleźć nie idzie.

Zgłoś nadużycie #94499 14 lipca 2014, 20:54

Szpilkka Supermama

Nina1 napisał(a)

Hej dziewczynki, przyszłam do was po marudzić.

Wszystko mnie wkurza :( , już chyba kłóciłam się ze wszystkim dzisiaj. Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy o dzidzi, jakoś się boje wcześnie chwalić. Mama dziś się na mnie obraziła bo coś tam powiedziałam w nerwach i ot cały dzień jakiś taki smętny, naryczałam się rano i oczy mnie bolą na dodatek.

Jeszcze musimy kupić 2 auto bo P musi swoje sprzedać bo coś mu dolega, nie opłaca się tego naprawiać a nic znaleźć nie idzie.

Każdy ma lepsze i gorsze dni, ale pamiętaj, co nas nie zabije to nas wzmocni..... Ty też będąc w ciąży masz różne nastrojone i buzujące hormony więc to normalne że jesteś płaczliwa.... Co do mamy .... u mnie tez nie raz są kłótnie z tatą z mamą, ale wiesz, po czasie wszystko dochodzi do normy i jest jak dawniej.

Zgłoś nadużycie #94500 14 lipca 2014, 21:42

Konto usunięte
maslanka - trening czadowy! wciągnęłam się :P ale chciałam dodać te dni tygodnia - to za wczesna faza :P pozostanę na razie na tym wyzwaniu :D zrobiłam dziś abs + pośladki, więcej nie dałam rady :( po m-cu zacznę robić dodatkowo dni tygodnia :P

uciekam spać, bo jutro na 8 do pracy przecież :P trzymajcie się ciepło i dobranoc :) do jutra :)

Zgłoś nadużycie #94501 14 lipca 2014, 21:47

Edka82 Fajna mama

anafreud napisał(a)

no to uważaj.... założę się , że w ciągu 2 tyg wszyscy chorzy będą :)  
coś ciekawego dają w rossmanie ??

byłam po farbę na łep, kupilam w kolorze praliny :) no i musiałam jakis krem z mocznikiem do stóp, bo mi schną strasznie, a mi sie skończyl no i krem do depilacji :P na nic innego nie paczałam ;) a do Lidla poszlismy,  bo J chcial pizamę z simsonem :D Kuiłam sobie sos 4 sery i opierdzieliłam pół juz łyżeczką ;P

Zgłoś nadużycie #94502 14 lipca 2014, 21:50

olka281 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

maslanka - trening czadowy! wciągnęłam się :P ale chciałam dodać te dni tygodnia - to za wczesna faza :P pozostanę na razie na tym wyzwaniu :D zrobiłam dziś abs + pośladki, więcej nie dałam rady :( po m-cu zacznę robić dodatkowo dni tygodnia :P

uciekam spać, bo jutro na 8 do pracy przecież :P trzymajcie się ciepło i dobranoc :) do jutra :)

podeslijcie mi tez :D moze jak sie ogarne z dojazdami sie wezme za siebie troche :) narazie moim jedynym treningiem jest spacer z dworca do pracy 2km x2 plus tu ok 1,5km z dworca bo nie chce mi sie w miejscu czekac na autobus czyli robie jakies 5,5km dziennie spacerem

Zgłoś nadużycie #94503 14 lipca 2014, 21:56

Edka82 Fajna mama
Własnie wyżłopałam jakieś limitowane piwko lidlowe z serii brazylijskiej, nie mam mocy moczyc tych stóp ani malować paznokci, zaparzam zioła i idę spać, na rano znowu do pracy.papa

Zgłoś nadużycie #94504 14 lipca 2014, 22:19

jusis Fajna mama
Na dzisiaj wystarczy oglądania mieszkań, bo się monotematyczna robię.
Jak jakieś fajne ćwiczenia to ja też ładnie poproszę. Może się wezmę w sobie i coś z tego wyjdzie.
Miłej nocy

Zgłoś nadużycie #94505 14 lipca 2014, 22:37

Lenka87 Fajna mama
Dobranoc :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #94506 14 lipca 2014, 22:39

maslanka Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Ja dzisiaj próbowałam zrobić poniedziałek, średnio mi wychodziło przez zakwasy ;/ ale był pot więc nie jest źle :D te dni tygodnia to nic innego jak mieszanka wszystkich treningów ( brzuch, pośladki, biust, abs itd.) rozłożone na poszczególne dni tygodnia. Więc w tym miesiącu możemy zrobić te wyzwanie, a za miesiąc zacząć drugie wyzwanie, robiac już tylko albo i aż :D same dni tygodnia :)
Olka podeśle Ci jutro, bo teraz leze w lozeczku i korzystam z tel. na którym pisanie jest sztuka, a co dopiero przesyłanie różnych plików :)
Dobranoc dziewczynki :)

Zgłoś nadużycie #94507 14 lipca 2014, 22:48

maslanka napisał(a)

Ja dzisiaj próbowałam zrobić poniedziałek, średnio mi wychodziło przez zakwasy ;/ ale był pot więc nie jest źle :D te dni tygodnia to nic innego jak mieszanka wszystkich treningów ( brzuch, pośladki, biust, abs itd.) rozłożone na poszczególne dni tygodnia. Więc w tym miesiącu możemy zrobić te wyzwanie, a za miesiąc zacząć drugie wyzwanie, robiac już tylko albo i aż :D same dni tygodnia :)
Olka podeśle Ci jutro, bo teraz leze w lozeczku i korzystam z tel. na którym pisanie jest sztuka, a co dopiero przesyłanie różnych plików :)
Dobranoc dziewczynki :)

ok to bede czekac :D jutro wracam z pracy jeszcze pozniej wiec nie musisz sie spieszyc :D

Zgłoś nadużycie #94508 14 lipca 2014, 22:51

takasobieja Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Ja mialam wszystkie badania przed sono Hsg... gin mi robil na miejscu, zrobil wymaz i zbadal ph....a cyto mialam sprzed pol roku... jestem u meza na tablecie  z pracy i szal mnie bierze... wole na klawiaturze napierniczac....

Zgłoś nadużycie #94509 15 lipca 2014, 6:24

dzien dobry

Zgłoś nadużycie #94510 15 lipca 2014, 6:37

Edka82 Fajna mama
Dzień dobry :)