Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #93971 11 lipca 2014, 19:12

anafreud Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Ja jutro testuję :)

no bo tam grzeje się miejsce na marcówkach dla Ciebie :)

MOTYL cieszę się, że wyniki są ok :)

EDKA ale cham.... no wiesz co, jak do tej pory miałam nie najgorsze zdanie na temat naszej służby zdrowia ale ostatnio mocno zmieniam zdanie... przykro że na takiego trafiliście...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #93972 11 lipca 2014, 19:28

takasobieja Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Ale w klinikach chociaż się na tym znają. Głupi przykład na moim M.
Jemu urolog powiedział (prywatnie szedł) , że ma słabe wyniki nasienia (tylko 3 % prawidłowych) bo taka jego uroda hahah!! A w klinice całkiem inne podejście. Także jak już wydawać pieniądze to tylko na kliniki

Niestety albo stety dla nas! Trafiliśmy na świetnych lekarzy którzy raz raz zrobili co trzeba :D w 5dni mieliśmy już badanie nasienia, usg zwykle, przepływowe, badania krwi i termin zabiegu na żylaki na za miesiąc :)

Zgłoś nadużycie #93973 11 lipca 2014, 19:30

Edka82 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

Jemu urolog powiedział (prywatnie szedł) , że ma słabe wyniki nasienia (tylko 3 % prawidłowych) bo taka jego uroda hahah!! A w klinice całkiem inne podejście. Także jak już wydawać pieniądze to tylko na kliniki

no ja kumam wszystko ale jak urolog może odsyłać do urologa tylko pracującego w kln, to ja mam tam wybulic 200 zł bo ten jest jakimś tłumikiem, on bal się podjąć tego bo się nie zna i tyle. Robiąc usg powinien dać wydruk, czy nawet inf. Do lekarza kierującego czy innego który nas leczy. Dobra nie pisze o tym pajacu bo mnie pojebniety denerwuje tylko. Pamiętacie jak byłam niedawno u pewnego gina który mi tabletki na menopaze przepisal? To u niego podobnie wizyta przebiegła. Jeszcze J nagadal o biopsjach i cuda na kiju. Bo to może trzeba będzie zrobić ale on nie wie. No kretyn

Zgłoś nadużycie #93974 11 lipca 2014, 19:30

Edka82 Fajna mama

Maaagda napisał(a)

no ja kumam wszystko ale jak urolog może odsyłać do urologa tylko pracującego w kln, to ja mam tam wybulic 200 zł bo ten jest jakimś tłumikiem, on bal się podjąć tego bo się nie zna i tyle. Robiąc usg powinien dać wydruk, czy nawet inf. Do lekarza kierującego czy innego który nas leczy. Dobra nie pisze o tym pajacu bo mnie pojebniety denerwuje tylko. Pamiętacie jak byłam niedawno u pewnego gina który mi tabletki na menopaze przepisal? To u niego podobnie wizyta przebiegła. Jeszcze J nagadal o biopsjach i cuda na kiju. Bo to może trzeba będzie zrobić ale on nie wie. No kretyn

Zgłoś nadużycie #93975 11 lipca 2014, 19:43

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Powiem wam że trochę mam stracha, nigdy nie leciałam samolotem, boje się tych całych odpraw i w ogóle samego lotu chyba też. Leciała któraś samolotem ?? jest czego się bać ??

Leciałam! strasznie się bałam! Strasznie! Oblałam egzamin w dzień wylotu bo tak się bałam tego samolotu, że nie nauczyłam się na egz :P ... a nie było czego hehe. Fajnie jest :D
Jak wsiadłam to była noc, hehe... i samolot nie zaczął jeszcze kołować a ja już się źle czułam bo myślałam że już lecimy haha :D start jest najlepszy... kołuje na pas... potem spowalnia, odpala silniki, nie wiesz kiedy i jesteś w powietrzu :D

Zgłoś nadużycie #93976 11 lipca 2014, 19:47

takasobieja Fajna mama
Edka to był ten urolog polecony przez gin?
Ogólnie to brak słów... :/ no ale ja miałam podobnie z alergologiem

Zgłoś nadużycie #93977 11 lipca 2014, 19:55

kate85 Supermama

takasobieja napisał(a)

Leciałam! strasznie się bałam! Strasznie! Oblałam egzamin w dzień wylotu bo tak się bałam tego samolotu, że nie nauczyłam się na egz :P ... a nie było czego hehe. Fajnie jest :D
Jak wsiadłam to była noc, hehe... i samolot nie zaczął jeszcze kołować a ja już się źle czułam bo myślałam że już lecimy haha :D start jest najlepszy... kołuje na pas... potem spowalnia, odpala silniki, nie wiesz kiedy i jesteś w powietrzu :D

Ja też się boję latać ;p mam chorobę lokomocyjną i zawsze do samolotu biorę tabletkę albo dwie avio marin i mimo,że jestem mega senna i otępiała, to kurna nie zasnę z tych emocji ;p stosuję wszystko,żeby wytrwać, zaklejam pępek i ssę miętuski, troszkę pomaga :) najgorsze jest chyba dla mnie lądowanie, ale jak ja dałam radę z chorobą lokomocyjną to Ty też dasz radę :) chociaż pamiętam jak raz lądowaliśmy w Turcji to tak mi było niedobrze,ze az faceta obok kopnęłam, siedziałam jak do porodu ;p ale wytrzymałam uff, teraz znów mnie to czeka,ale co zrobić :) chce się wczasować, to trzeba latać ;) powodzonka :)

Zgłoś nadużycie #93978 11 lipca 2014, 20:12

Lenka87 Fajna mama
Ja już wygimnastykowana, wykąpana i uciekam na film :) Może jeszcze zajrzę dzisiaj :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #93979 11 lipca 2014, 20:34

jusis Fajna mama
Łoooo matko wreszcie siadłam w domciu. Normalnie zabił mnie dzisiejszy dzień. Dosłownie wszystko mnie napierdziela. Rano giełda kwiatowa, potem babunia, potem podłczyłam psa u mamy pod kroplówę, potem cmentarz u Nady, potem stacja benzynowa, potem techo, potem piesek cioci i szczepionka weterynarza, potem babunia i drugi cmentarz za miastem, potem z babunia do mamy, potem z babunią do babuni, a w przerwie chałupnictwo pomiędzy mamą, a babunią żeby babunia miała co robić :D Ha i jeszcze zdążyła się pokłócić z Mężusiem Wspaniałym. No powiedzcie, że nie jestem wspaniała, albo chociaż coś miłego, bo wyzionę ducha dzisiaj :D

Motyl dobrze, że wszystko oki :D
Edka no serdeczne współczuję.

Zgłoś nadużycie #93980 11 lipca 2014, 20:34

jusis Fajna mama
Łoooo matko wreszcie siadłam w domciu. Normalnie zabił mnie dzisiejszy dzień. Dosłownie wszystko mnie napierdziela. Rano giełda kwiatowa, potem babunia, potem podłczyłam psa u mamy pod kroplówę, potem cmentarz u Nady, potem stacja benzynowa, potem techo, potem piesek cioci i szczepionka weterynarza, potem babunia i drugi cmentarz za miastem, potem z babunia do mamy, potem z babunią do babuni, a w przerwie chałupnictwo pomiędzy mamą, a babunią żeby babunia miała co robić :D Ha i jeszcze zdążyła się pokłócić z Mężusiem Wspaniałym. No powiedzcie, że nie jestem wspaniała, albo chociaż coś miłego, bo wyzionę ducha dzisiaj :D

Zgłoś nadużycie #93981 11 lipca 2014, 20:35

jusis Fajna mama
Przepraszam za podwójne posty, ale mnie coś nie styka w internecie

Zgłoś nadużycie #93982 11 lipca 2014, 21:44

Edka82 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Edka to był ten urolog polecony przez gin?
Ogólnie to brak słów... :/ no ale ja miałam podobnie z alergologiem

nie kochana,  ginka polecała mi panią od usg, urologa na NFZ, sama znalazłam :/, a niby ma takie dobre opinie :/ Po badaniach nasienia pod koniec sierpnia pójdziemy gdzieś indziej...pied****le ten NFZ, wyslij mi jeszcze raz namiary na tamtego lekarza z Wrocławia. To był androlog czy urolog? Bo jeszcze rozważamy invimed  http://www.invimed.pl/kliniki/invimed-wroclaw/?gclid=CMqUuvuBvr8CFa_LtAodNhQA5A lub polmedis http://www.polmedis.pl/. W polmedisie robilismy badania i nie chce w nim ponownie robić, nasienie teraz zbadamy w invimedzie albo jeszcze gdzies indziej, mój wxcześniejszy gin mi mówił, ale nie pamietam gdzie to miało byc :P

Zgłoś nadużycie #93983 11 lipca 2014, 21:46

Inezka Gotowa na wszystko
hej :)

Zgłoś nadużycie #93984 11 lipca 2014, 21:47

Inezka Gotowa na wszystko
ja też miałam ciężki dzień w pracy, głowa mi pęka...

ale czekam na moje Słoneczko które wraca dziś z nad morza... i to mi dodaje sił..

Zgłoś nadużycie #93985 11 lipca 2014, 21:55

anafreud Fajna mama

jusis napisał(a)

heh to faktycznie pracowity dzień :)
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #93986 11 lipca 2014, 21:56

anafreud Fajna mama

Inezka napisał(a)

ja też miałam ciężki dzień w pracy, głowa mi pęka...

ale czekam na moje Słoneczko które wraca dziś z nad morza... i to mi dodaje sił..

długo się nie widziałyście ?? ?
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #93987 11 lipca 2014, 23:02

olka281 Gotowa na wszystko
zmykam spac, dobranoc kochane :*

Zgłoś nadużycie #93988 11 lipca 2014, 23:11

truskaffka Gotowa na wszystko
Hellol!
A co tu tzki zastoj w pozytywnych tesciorach? Czemu nikt nie wstawia zdjec II ?!

Zgłoś nadużycie #93989 11 lipca 2014, 23:36

Edka82 Fajna mama
Zmykam spać, a na dobranoc Wam napisze, że ten dzisiejszy lekarz jeszcze do mojego J powiedział, jak mój mu mówił o badaniach nasienia, że mało dobrych plemników..."ale do zapłodnienia to jeden Panu wystarczy" No idiota, nie?

Zgłoś nadużycie #93990 12 lipca 2014, 1:09

angel Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

angel kochana - a Ty kiedy zatestujesz?

nie wiem czy jest sens po terminie @ juz testowalam narazie czekam i sie nie nastawiam