Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #93791 10 lipca 2014, 21:17

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Motyl my pewnie z moim też skoczymy na rybki jak będzie pogoda bo od jutra po pracy zaczynamy urlop a wylatujemy do Bułgarii 18 lipca a wracamy 28 :) Dzisiaj mój zarezerwował bilet :)

suuuuper :) czy mogę zapytać ile płacicie w tą i z powrotem za 2 osoby ? :)

Zgłoś nadużycie #93792 10 lipca 2014, 21:19

jusis Fajna mama
Zieleń jest piękna. Kiedyś w pierwszym wynajmowanym mieszkanku zapamiętale malowałam kuchnię na mocny, intensywny zielony kolor. Ślicznie wyglądał szczególnie wieczorem przy zapalonym świetle. Zresztą zdecydowane kolory bardzo mi się podobają :)

Zgłoś nadużycie #93793 10 lipca 2014, 21:22

jusis Fajna mama
Lenka ja już w ogóle nie chcę być starsza, bo mi czas ucieka. I tyka mi jakiś upierdliwy zegareczek. Normalnie jak w Piotrusiu Panie :D

Zgłoś nadużycie #93794 10 lipca 2014, 21:23

anafreud Fajna mama
dziewczynki przyjmiecie mnie z powrotem ??
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #93795 10 lipca 2014, 21:23

Lenka87 Fajna mama

jusis napisał(a)

Lenka ja już w ogóle nie chcę być starsza, bo mi czas ucieka. I tyka mi jakiś upierdliwy zegareczek. Normalnie jak w Piotrusiu Panie :D

Też mam takie wrażenie :) Jakby mi czas przez palce uciekał
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #93796 10 lipca 2014, 21:25

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

kochana! pewnie że tak!!!!! :* u nas możesz nawet się wypłakać :* powiedz, co lekarz Ci powiedział?

Zgłoś nadużycie #93797 10 lipca 2014, 21:26

jusis Fajna mama

anafreud napisał(a)

Moooocno Cię tulę. Tak mi przykro. Śledziłam Twoje zmagania.

Zgłoś nadużycie #93798 10 lipca 2014, 21:27

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

Cóż to za głupie pytanie :*
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #93799 10 lipca 2014, 21:29

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

kochana! pewnie że tak!!!!! :* u nas możesz nawet się wypłakać :* powiedz, co lekarz Ci powiedział?

no powiedział, że już po wszystkim... dał mi skierowanie do szpitala bo powiedział, że endo mam za grube - 10mmm (a 3 tyg temu było 23) i na kilka godzin a w zasadzie w trakcie poronienia to chyba niewiele ?? no ale powiedział, ze lepiej żeby tabsy mi dali na oczyszczenie ale nie zagwarantował, że nie trafię na kogoś kto by chciał zabieg mi zrobić...

ale powiem Wam, że tak się przejął jak mu powiedziałam na wejście, że serduszka to nie znajdziemy już na pewno że aż mi się żal go zrobiło... ale to było takie ludzkie i miłe... z tego wszystkiego kasy ode mnie nie wziął powiedział, że weźmie jak przyjdę następnym razem serducho oglądać...

no a ze staraniami mam czekać tylko do @ i droga wolna
Grochu (*) 9tc   

Zgłoś nadużycie #93800 10 lipca 2014, 21:29

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

suuuuper :) czy mogę zapytać ile płacicie w tą i z powrotem za 2 osoby ? :)

http://www.wakacje.pl/oferty/bulgaria/zlote-piaski/zlote-piaski/vezhen-218152.ht...
nasza oferta razem z ubezpieczeniem wychodzi coś łącznie niecałe 4500zł.

Zgłoś nadużycie #93801 10 lipca 2014, 21:30

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

no powiedział, że już po wszystkim... dał mi skierowanie do szpitala bo powiedział, że endo mam za grube - 10mmm (a 3 tyg temu było 23) i na kilka godzin a w zasadzie w trakcie poronienia to chyba niewiele ?? no ale powiedział, ze lepiej żeby tabsy mi dali na oczyszczenie ale nie zagwarantował, że nie trafię na kogoś kto by chciał zabieg mi zrobić...

ale powiem Wam, że tak się przejął jak mu powiedziałam na wejście, że serduszka to nie znajdziemy już na pewno że aż mi się żal go zrobiło... ale to było takie ludzkie i miłe... z tego wszystkiego kasy ode mnie nie wziął powiedział, że weźmie jak przyjdę następnym razem serducho oglądać...

super! mam tylko nadzieję, że masz siłe walczyć dalej kochana? :*

Zgłoś nadużycie #93802 10 lipca 2014, 21:32

anafreud napisał(a)

To fajnie, że bardzo po ludzku do Ciebie podszedł, pewnie ma nadzieję że za 2 miesiące znowu Cię zobaczy skoro macie po pierwszej @ już się starać. Zajdziesz ruwnie szybko jak gusiaa tego Ci z całego serca życzę!!

Zgłoś nadużycie #93803 10 lipca 2014, 21:33

julitav1 Zaprawiona w bojach
Ana kochana jestem z toba... i powiem ci szczerze ze az mi lza poleciala jak to przeczytalam :-( sciskam cie mocno i trzymam kciuki za dalsze starania:-* wspieram cie calym serduszkiem.:-*

Zgłoś nadużycie #93804 10 lipca 2014, 21:35

Powiem wam że trochę mam stracha, nigdy nie leciałam samolotem, boje się tych całych odpraw i w ogóle samego lotu chyba też. Leciała któraś samolotem ?? jest czego się bać ??

Zgłoś nadużycie #93805 10 lipca 2014, 21:38

Konto usunięte
lady - kochanie :) jesteś pierwsza w kolejności do testowania :)

Zgłoś nadużycie #93806 10 lipca 2014, 21:40

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Powiem wam że trochę mam stracha, nigdy nie leciałam samolotem, boje się tych całych odpraw i w ogóle samego lotu chyba też. Leciała któraś samolotem ?? jest czego się bać ??

ja leciałam do Tunezji i do Szkocji :D kocham samoloty i latanie :) choć pierwszy lot - byłam tak zestresowana że nic nie pamiętam i przy każdym puknięciu panikowałam :P a teraz nadal składam papiery na cabin crew ;)

Zgłoś nadużycie #93807 10 lipca 2014, 21:40

julitav1 Zaprawiona w bojach
Ana kochana jestem z toba... i powiem ci szczerze ze az mi lza poleciala jak to przeczytalam :-( sciskam cie mocno i trzymam kciuki za dalsze starania:-* wspieram cie calym serduszkiem.:-*

Zgłoś nadużycie #93808 10 lipca 2014, 21:40

Konto usunięte
julita, a u Ciebie jak sytuacja?

Zgłoś nadużycie #93809 10 lipca 2014, 21:43

motyl1909 napisał(a)

ja leciałam do Tunezji i do Szkocji :D kocham samoloty i latanie :) choć pierwszy lot - byłam tak zestresowana że nic nie pamiętam i przy każdym puknięciu panikowałam :P a teraz nadal składam papiery na cabin crew ;)

Czyli pewnie też bede tak zestresowana ze niewiele zapamiętam ale wszytskiego trzeba w życiu spróbować. Kurde pierwsza zaś do testowania.... jutro kupie teściora żeby mieć w domu. ciekawe czy coś wyjdzie....

Zgłoś nadużycie #93810 10 lipca 2014, 21:44

anafreud Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

super! mam tylko nadzieję, że masz siłe walczyć dalej kochana? :*

mam... przekleję Wam z lutówek co napisałam:
dzięki dziewczyny... spłakałam się też... jest mi strasznie przykro ale chyba mi łatwiej bo spodziewałam się tego - przez te wszystkie problemy, bety i inne od 3 tyg miałam to w głowie, że jest duże ryzyko, że tak się stanie.... cuda się zdarzają - ja już jeden cud mam, siedzi teraz koło mnie i po rękach mnie całuje i powtarza jak mnie kocha - na następny cud muszę jeszcze chwile poczekać.... widocznie Grochu nie rozwijał się tak jak powinien... walczył dzielnie ale się nie udało, nie miał szans... lepiej teraz niż w 15 czy 20tc...dlatego też kiedy zaczęłam plamić nie pojechałam do szpitala... nie chciałam na siłę podtrzymywać....
Grochu (*) 9tc