Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #93551 10 lipca 2014, 8:26

madziorek Zaprawiona w bojach

motyl1909 napisał(a)

już przesądzone, już wiem, że jak tak stopniowo spada, to za kilka dni, max 3 się pojawi :) no ale nie szkodzi, mamy jeszcze jeden cykl starań przed dokładnymi badaniami :D jedziemy na urlop więc może się uda :)

Motylku ja tez wlasnie licze na ten nasz urlop.. odpoczniemy, wyciszymy sie, nie bedziemy myslec o remoncie i moze akurat ! No i do tego jak bedziemy w PL to wszedzie beda bobasy wokol mnie bo ostatnio byl wysyp u nas porodow he he no i bede kazdego bobaska brala na raczki i tulila, calowala i wszyyystkooo he he uwielbiam sie tulic :) :)
ostatnio bylismy u znajomych maja 9 tygodniowego synka (fryzure ma jak Elvis :) :) ) i znajoma dala malego dla mojego R na ráczki a on zesztywnial nagle i sie nie ruszal ha ha ubaw po pachy bidulek nie wie jeszcze jak trzymac bobasy :)

Zgłoś nadużycie #93552 10 lipca 2014, 8:26

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

może już nie dotrze :)

fajnie by było, bo średnio mi się uśmiecha kąpiel w morzu z @ :/ no ale zobaczymy co z tego wyjdzie... od 6dc robię testy owu...

Zgłoś nadużycie #93553 10 lipca 2014, 8:27

Konto usunięte

madziorek napisał(a)

Motylku ja tez wlasnie licze na ten nasz urlop.. odpoczniemy, wyciszymy sie, nie bedziemy myslec o remoncie i moze akurat ! No i do tego jak bedziemy w PL to wszedzie beda bobasy wokol mnie bo ostatnio byl wysyp u nas porodow he he no i bede kazdego bobaska brala na raczki i tulila, calowala i wszyyystkooo he he uwielbiam sie tulic :) :)
ostatnio bylismy u znajomych maja 9 tygodniowego synka (fryzure ma jak Elvis :) :) ) i znajoma dala malego dla mojego R na ráczki a on zesztywnial nagle i sie nie ruszal ha ha ubaw po pachy bidulek nie wie jeszcze jak trzymac bobasy :)

no to u mnie jest tak samo - ja zawsze matka polka na rękach noszę, całuję, tulam, usypiam, a mój A. bierze na ręce i stoi nieruchomo bo się boi zrobić chociaż krok... :D

Zgłoś nadużycie #93554 10 lipca 2014, 8:29

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej )-:
Pogoda do dup...y leje od samego rana....
A ja dziewczyny normalnie myslalam ze wczoraj tp zejde z tego swiata. Ok godz 15 wypilam kawe ktorej na ogol nie pije tylko raz do czasu. Chyba po niej zaczelam sir tak masakrycznie zle czuc jakieś dziwne kolatanie serca, sciskanie ,  dretwienie ciala jakies spazmy normalnie nie wiedIalam co sie dzieje pozniej ustapilo a wieczorem spowrotem wrocilo taka bylam wystraszona... dzis juz lepiej nie wiem czu nie kupić sobie jakis tabletek typu nervomix ziolowe zeby to serducho sie uspokoilo

Zgłoś nadużycie #93555 10 lipca 2014, 8:29

dokladnie a jak zaczyna plakac to on panika w oczach i pyta co on mowi co on chce he he

Zgłoś nadużycie #93556 10 lipca 2014, 8:30

Konto usunięte
Wczoraj rozmawiałam z moim A. na temat tych naszych starań... Powiedział mi, że boi się tego badania nasienia... boi się, że wyjdzie tam, że to on jest bezpłodny i że nic nie będzie można z tym zrobić... ale pocieszyłam go, że nawet jak wyniki nie będą idealne, to zawsze możemy go podleczyć i wtedy na pewno się uda :) no to powiedzał, że okej, ale że muszę być z nim bo on sam nie pójdzie... no i zapytałam go o inseminację, bo był przeciwny jak na razie... Powiedział, że jeśli przez 2 lata kolejne takich intensywnych starań jak teraz nic nie wyjdzie i nie zajdę, to zgadza się na to, żebyśmy podeszli do inseminacji... aczkolwiek oboje mamy nadzieję, że jednak przez taki czas nam się uda :)

Zgłoś nadużycie #93557 10 lipca 2014, 8:31

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Hej )-:
A ja dziewczyny normalnie myslalam ze wczoraj tp zejde z tego swiata. Ok godz 15 wypilam kawe ktorej na ogol nie pije tylko raz do czasu. Chyba po niej zaczelam sir tak masakrycznie zle czuc jakieś dziwne kolatanie serca, sciskanie ,  dretwienie ciala jakies spazmy normalnie nie wiedIalam co sie dzieje pozniej ustapilo a wieczorem spowrotem wrocilo taka bylam wystraszona... dzis juz lepiej nie wiem czu nie kupić sobie jakis tabletek typu nervomix ziolowe zeby to serducho sie uspokoilo

uuu kochana, nie wiem co Ci poradzić...
a na kiedy masz termin @?

Zgłoś nadużycie #93558 10 lipca 2014, 8:31

julitav1 napisał(a)

Hej )-:

Julita moze za mocna kawusie sobie strzelilas?
Albo mialas wysokie cisnienie i sobie jeszcze podwyzszylas...

Zgłoś nadużycie #93559 10 lipca 2014, 8:32

motyl1909 napisał(a)

uuu kochana, nie wiem co Ci poradzić...
a na kiedy masz termin @?

Kochana wdl cyklow 28 dniowych to w sobote

Ale jakby wczesniej przyszla jal ma przyjsc to by bylo dobrze bo w niedziele wyjezdzam

Zgłoś nadużycie #93560 10 lipca 2014, 8:35

madziorek napisał(a)

Julita moze za mocna kawusie sobie strzelilas?
Albo mialas wysokie cisnienie i sobie jeszcze podwyzszylas...

Wlasnie mama mo ja robila i moze mi zrobila taka sama jak sobie robi.... a ciśnienie mam na ogol niskie zawsze. Ale wiecie co moze tez za bardzo spanilowalam doszedł stres o tak wyszlo :-) ale mowie wam dziewczyny nigdy wiecej takiej akcji i chyba juz sie kawy nie napike :-)

Zgłoś nadużycie #93561 10 lipca 2014, 8:36

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Kochana wdl cyklow 28 dniowych to w sobote

Ale jakby wczesniej przyszla jal ma przyjsc to by bylo dobrze bo w niedziele wyjezdzam

hihi, a może wcale nie przyjdzie? :D
a jak przyjdzie, to daj znać na priv :*

Zgłoś nadużycie #93562 10 lipca 2014, 8:36

motyl1909 napisał(a)

Wczoraj rozmawiałam z moim A. na temat tych naszych starań... Powiedział mi, że boi się tego badania nasienia... boi się, że wyjdzie tam, że to on jest bezpłodny i że nic nie będzie można z tym zrobić... ale pocieszyłam go, że nawet jak wyniki nie będą idealne, to zawsze możemy go podleczyć i wtedy na pewno się uda :) no to powiedzał, że okej, ale że muszę być z nim bo on sam nie pójdzie... no i zapytałam go o inseminację, bo był przeciwny jak na razie... Powiedział, że jeśli przez 2 lata kolejne takich intensywnych starań jak teraz nic nie wyjdzie i nie zajdę, to zgadza się na to, żebyśmy podeszli do inseminacji... aczkolwiek oboje mamy nadzieję, że jednak przez taki czas nam się uda :)

kochana musi sie udac:*:*:*

Moj R tez rozmawial o inseminacji badz adopcji i on nie ma przeciwskazan do tego. A poruszylam ten temat bo u niego w rodzinie pojawil sie przypadek nieplodnosci+totalnego hmm jak by to powiedziec grzecznie ... totalnego nieinteresowania sie uczuciami partnerki czyli nie chce miec "obcego dzieciaka w domu" jesli chodzi o adopcje... :(

Zgłoś nadużycie #93563 10 lipca 2014, 8:38

motyl1909 napisał(a)

hihi, a może wcale nie przyjdzie? :D
a jak przyjdzie, to daj znać na priv :*

Napewno dam znac:-*
No ale jakby malpa nie przyszla to wcale bym sie nie obrazila...
Ale juz jej powiedzialam ze jak ma zamiar przyjsc to moze juz przychodzic:-* bo chce sie pokapac w Bałtyku :-)

Zgłoś nadużycie #93564 10 lipca 2014, 8:38

Konto usunięte

madziorek napisał(a)

kochana musi sie udac:*:*:*

Moj R tez rozmawial o inseminacji badz adopcji i on nie ma przeciwskazan do tego. A poruszylam ten temat bo u niego w rodzinie pojawil sie przypadek nieplodnosci+totalnego hmm jak by to powiedziec grzecznie ... totalnego nieinteresowania sie uczuciami partnerki czyli nie chce miec "obcego dzieciaka w domu" jesli chodzi o adopcje... :(

u nas adopcja to na razie nawet nie było temtu... ja wierzę, że nam się uda zajść na turalnie :)

Zgłoś nadużycie #93565 10 lipca 2014, 8:39

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Napewno dam znac:-*
No ale jakby malpa nie przyszla to wcale bym sie nie obrazila...
Ale juz jej powiedzialam ze jak ma zamiar przyjsc to moze juz przychodzic:-* bo chce sie pokapac w Bałtyku :-)

no to mamy podobną sytuację, Ty masz dostać nad Bałtykiem i ja tak samo ;p

Zgłoś nadużycie #93566 10 lipca 2014, 8:44

to ja chyba dostane jak bede na weselu u znajomych :( to zdecydowanie wole nie dostac :) :)

Zgłoś nadużycie #93567 10 lipca 2014, 8:44

Konto usunięte
ladyyyy, mysz, angel - gdzie jesteście ?? ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #93568 10 lipca 2014, 8:45

Konto usunięte

madziorek napisał(a)

to ja chyba dostane jak bede na weselu u znajomych :( to zdecydowanie wole nie dostac :) :)

haha, noooo, każdy ma jakiś powód, by jej nie dostać, żebyśmy mogły otworzyć kwietniówki :D

Zgłoś nadużycie #93569 10 lipca 2014, 8:46

Lenka87 Fajna mama

anafreud napisał(a)

moja własna osobista znajoma 2 lata temu o tej porze roku na fb odliczała dni do urlopu wypoczynkowego, poszła na ten urlop od początku sierpnia a po kilku dniach oznajmiła, że w październiku powiększy im się rodzina! najpierw ściemniała, że nie chciała nic mówić póki nie upewni się, że wszystko ok itd ale potem przyznała się, że nic a nic nei wiedziała, że jest w ciąży - miała nieregularne cykle, ma nadwagę więc ani brzucha nie było widać ani w zasadzie nie przytyła a dowiedziała się o ciąży (przełom 7 i 8 miesiąca) kiedy poszła do gina na standardowy przegląd podwozia i cytologię :)

inny przypadek - mama mojej koleżanki lat ok 40 myślała, że przekwita i trafiła w wigilię z bólem brzucha do szpitala - podejrzenie wyrostka albo woreczka (nie pamiętam) - po 3 godzinach urodziła :)

takich historii jest sporo :) )

Historie jak z filmu :) U mnie wszystko będzie jasne za 2 tygodnie, bo wraca mój gin :D
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #93570 10 lipca 2014, 8:48

Lenka87 Fajna mama
Tak wogóle, to dzień dobry :)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach