Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #93531 10 lipca 2014, 7:27

paola Fajna mama

nadia1991 napisał(a)

po tych upałach to nawet lepiej że troszkę się ochłodziło :)

tylko, że u mnie wczoraj i przedwczoraj pół dnia lało i a dziś rano zimno już jest

Zgłoś nadużycie #93532 10 lipca 2014, 7:31

Inezka Gotowa na wszystko
hej,
u mnie też leje.. :(

miłego dzionka! mimo wszystko ;)
ja lecę dziś na wyprzedaże :)

Zgłoś nadużycie #93533 10 lipca 2014, 7:44

nadia1991 Fajna mama
a ja cały czas czekam na wieści od LADY :)

Zgłoś nadużycie #93534 10 lipca 2014, 7:52

Konto usunięte
Hej wszystkim, u mnie tempka nadal spada, więc idzie okres :) no i dobra, niech se przyłazi... ;) na monit i tak w tym cyklu nie dam rady pójść, więc akurat po urlopie pójdę :)

Zgłoś nadużycie #93535 10 lipca 2014, 7:53

nadia1991 Fajna mama
motyl jak dzisiaj temperaturka odbiła do góry ?? ?

Zgłoś nadużycie #93536 10 lipca 2014, 7:56

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

fajne są też czarne blaty z brokatem, efekt tęczy na blatach mieniącej sie w świetle, a przy okazji nie widac okruszków :)

Hmmm wezmę pod uwagę

Dziendobry bardzo i za razem pa lecę do pracy tylko trochę podczytam

Zgłoś nadużycie #93537 10 lipca 2014, 8:02

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

motyl jak dzisiaj temperaturka odbiła do góry ?? ?

spadła znowu ;)

Zgłoś nadużycie #93538 10 lipca 2014, 8:05

anafreud Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Ej sorry ale w te cale ciaze z zaskoczenia to ja nic a nic nie wierze...jedna wielka sciema

moja własna osobista znajoma 2 lata temu o tej porze roku na fb odliczała dni do urlopu wypoczynkowego, poszła na ten urlop od początku sierpnia a po kilku dniach oznajmiła, że w październiku powiększy im się rodzina! najpierw ściemniała, że nie chciała nic mówić póki nie upewni się, że wszystko ok itd ale potem przyznała się, że nic a nic nei wiedziała, że jest w ciąży - miała nieregularne cykle, ma nadwagę więc ani brzucha nie było widać ani w zasadzie nie przytyła a dowiedziała się o ciąży (przełom 7 i 8 miesiąca) kiedy poszła do gina na standardowy przegląd podwozia i cytologię :)

inny przypadek - mama mojej koleżanki lat ok 40 myślała, że przekwita i trafiła w wigilię z bólem brzucha do szpitala - podejrzenie wyrostka albo woreczka (nie pamiętam) - po 3 godzinach urodziła :)

takich historii jest sporo :) )
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #93539 10 lipca 2014, 8:05

Konto usunięte
madziorku - a jak u Ciebie sytuacja? :)

Zgłoś nadużycie #93540 10 lipca 2014, 8:06

Konto usunięte

anafreud napisał(a)

moja własna osobista znajoma 2 lata temu o tej porze roku na fb odliczała dni do urlopu wypoczynkowego, poszła na ten urlop od początku sierpnia a po kilku dniach oznajmiła, że w październiku powiększy im się rodzina! najpierw ściemniała, że nie chciała nic mówić póki nie upewni się, że wszystko ok itd ale potem przyznała się, że nic a nic nei wiedziała, że jest w ciąży - miała nieregularne cykle, ma nadwagę więc ani brzucha nie było widać ani w zasadzie nie przytyła a dowiedziała się o ciąży (przełom 7 i 8 miesiąca) kiedy poszła do gina na standardowy przegląd podwozia i cytologię :)

inny przypadek - mama mojej koleżanki lat ok 40 myślała, że przekwita i trafiła w wigilię z bólem brzucha do szpitala - podejrzenie wyrostka albo woreczka (nie pamiętam) - po 3 godzinach urodziła :)

takich historii jest sporo :) )

wow, to tak hardkorowo :D

Zgłoś nadużycie #93541 10 lipca 2014, 8:09

madziorek Zaprawiona w bojach
Witam :)

No widze ze jak w UK swieci slonce to w Polsce pada. he he

Motyl mozna mnie juz usunac z testowania... Przyszla @ nie dosc ze spozniona to bez zaproszenia.... :(
Jak moj R sie dowiedzial to sie mocno przytulil do mnie i szepnal do brzuszka " bedzie dobrze zobaczymy sie za miesiac groszku, obiecuje" ... az mnie w gardle scislo....
No ale szczerze nie nastawialam sie ze za pierwszym razem nam sie uda wiec tak bardzo sie nie przejelam...

ale patrzec na pozytywy to chociaz nie bede sie bala napic np: piwa lub opalac jak bedziemy na urlopie bo takto bym myslala ciagle czy moge itd...

Zgłoś nadużycie #93542 10 lipca 2014, 8:11

Konto usunięte

madziorek napisał(a)

Witam :)

No widze ze jak w UK swieci slonce to w Polsce pada. he he

Motyl mozna mnie juz usunac z testowania... Przyszla @ nie dosc ze spozniona to bez zaproszenia.... :(
Jak moj R sie dowiedzial to sie mocno przytulil do mnie i szepnal do brzuszka " bedzie dobrze zobaczymy sie za miesiac groszku, obiecuje" ... az mnie w gardle scislo....
No ale szczerze nie nastawialam sie ze za pierwszym razem nam sie uda wiec tak bardzo sie nie przejelam...

ale patrzec na pozytywy to chociaz nie bede sie bala napic np: piwa lub opalac jak bedziemy na urlopie bo takto bym myslala ciagle czy moge itd...

baaardzo mi przykro, ale pocieszające jest to, że i do mnie lada moment dotrze, bo tempka mi spada na łeb na szyję :/ staramy się dalej - nie poddajemy się kochana! czekam na Twoją kolejną datę testowania! :)

P.S. u mnie pogoda cudowna, znów mega gorąco i słoneczko ;)

Zgłoś nadużycie #93543 10 lipca 2014, 8:12

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

spadła znowu ;)

nie teraz to w kolejnym cyklu chociaż jeszcze nic do końca nie jest przesądzone :)

Zgłoś nadużycie #93544 10 lipca 2014, 8:14

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

nie teraz to w kolejnym cyklu chociaż jeszcze nic do końca nie jest przesądzone :)

już przesądzone, już wiem, że jak tak stopniowo spada, to za kilka dni, max 3 się pojawi :) no ale nie szkodzi, mamy jeszcze jeden cykl starań przed dokładnymi badaniami :D jedziemy na urlop więc może się uda :)

Zgłoś nadużycie #93545 10 lipca 2014, 8:15

paola Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

baaardzo mi przykro, ale pocieszające jest to, że i do mnie lada moment dotrze, bo tempka mi spada na łeb na szyję :/ staramy się dalej - nie poddajemy się kochana! czekam na Twoją kolejną datę testowania! :)

P.S. u mnie pogoda cudowna, znów mega gorąco i słoneczko ;)

Motyl podziel sie słońcem

Zgłoś nadużycie #93546 10 lipca 2014, 8:16

Konto usunięte

paola napisał(a)

Motyl podziel sie słońcem

Mogę Ci troszkę oddać - proszę < 3

Zgłoś nadużycie #93547 10 lipca 2014, 8:17

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

już przesądzone, już wiem, że jak tak stopniowo spada, to za kilka dni, max 3 się pojawi :) no ale nie szkodzi, mamy jeszcze jeden cykl starań przed dokładnymi badaniami :D jedziemy na urlop więc może się uda :)

na pewno się uda zrelaksujecie się, odpoczniecie i wrócicie w trójeczkę :D

Zgłoś nadużycie #93548 10 lipca 2014, 8:22

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

na pewno się uda zrelaksujecie się, odpoczniecie i wrócicie w trójeczkę :D

nooo, akurat okres mam dostać w drugi tydzień urlopu :/ extra :/

Zgłoś nadużycie #93549 10 lipca 2014, 8:24

nadia1991 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

nooo, akurat okres mam dostać w drugi tydzień urlopu :/ extra :/

może już nie dotrze :)

Zgłoś nadużycie #93550 10 lipca 2014, 8:25