Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #92931 8 lipca 2014, 15:19

Konto usunięte
Motyl, przepisz moje testowanie na 4 sierpnia. Godzinę temu zaczęłam plamic na brązowo, nic mnie nie boli, lekko leci, ale wiem, że to @. Przyszedł dzień wcześniej.

Zgłoś nadużycie #92932 8 lipca 2014, 15:19

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Motyl, przepisz moje testowanie na 4 sierpnia. Godzinę temu zaczęłam plamic na brązowo, nic mnie nie boli, lekko leci, ale wiem, że to @. Przyszedł dzień wcześniej.

okej, przepisuję... przykro mi. :(

Zgłoś nadużycie #92933 8 lipca 2014, 15:21

Konto usunięte
no to teraz madziorek jest pierwsza w kolejce do testowania w sobotę :)

Zgłoś nadużycie #92934 8 lipca 2014, 15:22

julitav1 Zaprawiona w bojach
Motylku moze Ty się skusisz i zatestujesz jutro ?? :) :) :)

Zgłoś nadużycie #92935 8 lipca 2014, 15:24

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Motylku moze Ty się skusisz i zatestujesz jutro ?? :) :) :)

nieeeee, nie chcę :( boję się, że jak zobaczę jedną krechę to się popłaczę :D poczekam conajmniej do soboty, zobaczę jak tempka będzie wyglądać i może w sobotę się skuszę :)

Zgłoś nadużycie #92936 8 lipca 2014, 15:24

lady_89 Gotowa na wszystko
Motyl testuje w moje urodziny bo obiecała że dostanę prezent od niej w postaci II kreseczek :) w końcu 13 musi być szcześliwa :)

Zgłoś nadużycie #92937 8 lipca 2014, 15:24

kate85 Supermama

Valentina napisał(a)

No co Ty! tak masz na początku @? kurcze a miałaś i masz objawy na ciążę no!

Zgłoś nadużycie #92938 8 lipca 2014, 15:25

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

Motyl testuje w moje urodziny bo obiecała że dostanę prezent od niej w postaci II kreseczek :) w końcu 13 musi być szcześliwa :)

hihi, no właśnie :D musicie mnie pilnować, żebym się nie wyłamała :D zresztą, ja jestem pewna na 99,5% , że to nie ciąża... niestety ;)

Zgłoś nadużycie #92939 8 lipca 2014, 15:26

motyl1909 napisał(a)

nieeeee, nie chcę :( boję się, że jak zobaczę jedną krechę to się popłaczę :D poczekam conajmniej do soboty, zobaczę jak tempka będzie wyglądać i może w sobotę się skuszę :)

Rozumiem :) Ale będą 2 zobaczysz!! :)

Zgłoś nadużycie #92940 8 lipca 2014, 15:27

lady_89 Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

hihi, no właśnie :D musicie mnie pilnować, żebym się nie wyłamała :D zresztą, ja jestem pewna na 99,5% , że to nie ciąża... niestety ;)

Ale skoro obiecałas taki prezent to ja innego nie przyjmuje i nie biorę pod uwagę :) musza byc II krechy i koniec kropka.

Zgłoś nadużycie #92941 8 lipca 2014, 15:28

Konto usunięte

julitav1 napisał(a)

Rozumiem :) Ale będą 2 zobaczysz!! :)

kracz ile wlezie :D ostatnio bocian nade mną latał :D oby nam coś przyniósł

Zgłoś nadużycie #92942 8 lipca 2014, 15:29

staraczka Supermama
motyl no wlansie nie wiem co maja jego wyniki do mojego leczenia, powiedziała ze jak maz nie zrobi to mnie nie będzie mogla leczyc- no mysle ze to trochę nienormalne, ale zobaczę co mi powie ! może to ja cos zle zrozumiałam ? powiedziałam jej ze się staramy.

maz nei chce zrobić bo dopiero co robil i dla mnie to tez jest bezsensu bo kazde jego badania wychodzily perfekcyjnie. poza tym znowu placic 170 za badanie plus 150 wizyta u lekarza ! bo pani doktor powiedziała ze ona chce mieć ZE SWOJEGO SZPITALA wyniki a nie od innego lekarza

Zgłoś nadużycie #92943 8 lipca 2014, 15:29

Konto usunięte
Kate, podejrzewam, że znów była biochemiczna. Etam, mam to gdzieś. Przestaje się starać, idę na spontan. Jak będę miała zajść to zajde. Szkoda nerwów na starania, bo widać jak to wychodzi.

Zgłoś nadużycie #92944 8 lipca 2014, 15:29

motyl1909 napisał(a)

kracz ile wlezie :D ostatnio bocian nade mną latał :D oby nam coś przyniósł

no widzisz :) to napewno nie zbieg okoliczności :) Coś musi oznaczac :) Pewnie 2 kreseczki!!!!

Zgłoś nadużycie #92945 8 lipca 2014, 15:30

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl no wlansie nie wiem co maja jego wyniki do mojego leczenia, powiedziała ze jak maz nie zrobi to mnie nie będzie mogla leczyc- no mysle ze to trochę nienormalne, ale zobaczę co mi powie ! może to ja cos zle zrozumiałam ? powiedziałam jej ze się staramy.

maz nei chce zrobić bo dopiero co robil i dla mnie to tez jest bezsensu bo kazde jego badania wychodzily perfekcyjnie. poza tym znowu placic 170 za badanie plus 150 wizyta u lekarza ! bo pani doktor powiedziała ze ona chce mieć ZE SWOJEGO SZPITALA wyniki a nie od innego lekarza

ale widzisz, moja ginekolog też chce bad nasienia tylko z jej kliniki, więc może coś w tym jest.. ;)

Zgłoś nadużycie #92946 8 lipca 2014, 15:33

Konto usunięte
Etam Motyl, a mi nie jest przykro. Nie udało się teraz, to uda się później. Może w tym cyklu. Ja nie jestem z tych, co płaczą, gdy przychodzi @. Łzy okresu mi nie cofną.

Zgłoś nadużycie #92947 8 lipca 2014, 15:33

staraczka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ale widzisz, moja ginekolog też chce bad nasienia tylko z jej kliniki, więc może coś w tym jest.. ;)

niby tak, ale nie zaciagne go sila i nie kaze badac nasienia.

kazde takie badanie jest dla nas obojga poprostuniezgodne z naszymi zasadami,

Zgłoś nadużycie #92948 8 lipca 2014, 15:33

Konto usunięte

Valentina napisał(a)

Etam Motyl, a mi nie jest przykro. Nie udało się teraz, to uda się później. Może w tym cyklu. Ja nie jestem z tych, co płaczą, gdy przychodzi @. Łzy okresu mi nie cofną.

no tak. Cycki do przodu i walczymy dalej :)

Zgłoś nadużycie #92949 8 lipca 2014, 15:34

anafreud Fajna mama

Valentina napisał(a)

Kate, podejrzewam, że znów była biochemiczna. Etam, mam to gdzieś. Przestaje się starać, idę na spontan. Jak będę miała zajść to zajde. Szkoda nerwów na starania, bo widać jak to wychodzi.

a po czym wnosisz że biochemiczna ?? biochemiczna by była jakbyś test zrobiła a tak? moim zdaniem nawkręcałaś sobie objawów i stało się jak sie stało - ja w poprzednim cyklu też miałam objawów co nie miara, byłam na 1000% że się udało a jak przyszła @ to myślałam, że 3 dni wcześniej...
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #92950 8 lipca 2014, 15:34

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

niby tak, ale nie zaciagne go sila i nie kaze badac nasienia.

kazde takie badanie jest dla nas obojga poprostuniezgodne z naszymi zasadami,

nie wiem, no mój mimo, że zawsze był przeciwny badaniu nasienia, to powiedział, że teraz zrobi wszystko, byle by się nam udało...